Νέα

Nεο studio EROS στην ξανθη 4ο χλμ ξανθης -λαγους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
και οντως μετα απο 6 μηνες σε αναμονη και ενω ηταν ετοιμο απο σεπτεβρη ανοιξε σημερα στο 4ο χλμ ξανθης -πορτο λαγους μεγαλο -εναντι απο alex pack
μεγαλο με συγχρονους χωρους σε κεντρικοτατο μερος αλα δυστυχως το παρκινγκ σε εκθετει ανεπανορθωτα αφου δεν εχουν βαλει παραβαν για να κρυβονται λιγο τα αμαξια :grin: :grin:
δεν πηγα μεσα αλλα το εχω δει οταν φτιαχνωταν :grin: :grin: :grin:
εχω στειλει και απο το καλοκαιρι στον αντισθενη φωτος :grin:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
να τα!!!!!
 

Συνημμένα

  • studio eros.jpg
    studio eros.jpg
    30,3 KB · Εμφανίσεις: 92
  • bourdela xanthis.jpg
    bourdela xanthis.jpg
    94,7 KB · Εμφανίσεις: 120
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
επισκεψη στο ερος το νεο μαγαζι στην ξανθη στο κεντρικο δρομο πανω για κομοτηνη στο αριστερο χερι ετσι οπως φευγεις απο ξανθη
νεος χωρος με δυο δωματιατζακουζι το ενα δωματιο σσ ετσι μου ειπε ο αλλος φιλοςε μου που μπηκε και αυτος!!!!
απο κοριτσια ειχε την κατερινα που ηταν παλια στο ερος αλεξανδρουπολη και στην λαρισα
ρουμανα την πηρε ο φιλοςς μου και εγω πηρα την αλλη κοπελα την λαουρα απο λιθουανια που εχει δουλεψει σε ορεστιαδα και λαρισα!! εινια η διοσκουρη με την κατερινα
]λαουρα ετων 24 απο καουνας λιθουανια αεγαδιαστο κορμι ξανθια λεπτη με στητο δυαρι βυζι και ωραιο γλυκο προσωπο με φακιδες αλλα νοστιμες φακιδες!!! :cheesy:
αδυνατη με λειο λευκο δερμα
πηρα το απλο με 30 ευρω πιπα καλη βαθεια και υγρη αλλα οχι και και το top αλλα επεμενε μεχρι να εχω πληρη στυση
στο ματσα την εβαλα στα 4 οπου και αντεξε στο σκληρο κραστ τεστ  ζουμπωντας και τον κωλο της χωρις παραπονα και τελος μετα απο ωρα αφου ειχα πιει λιγο παραπανω!!!
μετρα μπολικο μουχαμπετη χωρις να βιαζεται και εφυγε μετα απο 15 λεπτα γεματα
ο χωρος καινουριος  καθαρος και με προοπτικη επεκτασηε σε διπλανο σοτυντιο παλι της αλυσιδας ερος

sos  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΘ ΑΥΤΟς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ!!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ!???????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τις εχω παρει και τις δυο λαρισα και με καλες εντυπωσεις παντως

η λαουρα ειναι πρωην στριπερ και κορμαρα
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
τις εχω παρει και τις δυο λαρισα και με καλες εντυπωσεις παντως

η λαουρα ειναι πρωην στριπερ και κορμαρα
ναι το ξερω εχω διαβασει τις κριτικες και γαι τις δυο αλλα την κατερινα δεν την πηρα επιτηδες λογω μαι προσωπικης γνωριμιας που ειχα παλια τυχαια χωρις να ξερω οτι εινια ντανα εκτος δουλειας!!!!
αλλα με την λαουρα μπορω να πω οτι εχει κορμαρα αλλα ηταν στο πλο προγραμμα μαλλον διεκπαιρεωτικη αλλα πολυ μιλαει και ελεγε οτι εχει σπουδασει και  νομικη  :cheesy: :cheesy:στο καουνας!!σσ παλια το 1998 εμεινα 2 μηνες στη χωρα της
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
:think: :think: :think: :think: :think:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ??????????????????/
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
εισοδος στο ερως στην ξανθη
καθαρος μεγαλος χωρος ευγενικη τσατσα και παρουσιαση αννας απο πολωνια που δουλεευε και στο ερως θεσαλονικης
η κοπελα αδυνατη με μπεμπε επιδερμιδα λευκη κοντο πλατινε-ξανθο μαλλι απιστευτω γαλανο ματι ηλικια 22 ετωνα απο κατοβιτσε πολωνιας με καλα ελληνικα και ευγενικη
εισοδος με 30 ευρω απλο προγραμμα με περιμεναν παντοφλιτσες και καθαρη πετσετα μπανιο και ηρθε κεφαι η αννα
αφου εκανε το λαθος χωρις καθολου στηση να μου φορεσει καποτα και να κανει ενα κακο τσιμπουκι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
αλλα μετεπειτα στον αγωνα κανει προστυχογκροματσες που με αναψαν με τα κοντα πλατινο-ξανθπα μαλλια της :grin:
πρωτα απο πανω αυτη μετεπειτα στα πλαγια με το ενα ποδι της στο ωμο μου και στα τεσσερα μα δυνατες συγκρουσεις
την εβαλα να τελειωσω με τσιμπουκι για δυο λογους
πρωτος διοτι δεν εκανε καλο τσιμπουυκι και ηθελα να την τιμωρησω :grin:
και δευτερον για να βλεπω την πανεμορφη φατσα της οταν με τσιμπουκωνει-οπου και τελειωσα μετα απο ωρα
γενικα μια τιμια διεκπαιρωτικη καταθεση με μια πανεμορφη κοπελα αλα οχι για παραπανω πραμματα


υγ ενω εχω στηλκλει φωτογραφιες απο το στουντιο γιατι ο αντμιν δεν το βαζει στα σοτυντιο της επαρχιας :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

petr962346

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Geia sas paidia!

Eimai foititis stin poli, mikros se ilikia kai tha ithela na pao sto studio. alla kolao
psinetai kaneis na pame parea? iparxei kaneis allos foititis edo?

* Στο φόρουμ γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.564
Κριτικές
178
Like
38.982
Πόντοι
21.896
ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΕΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ
επειδη ξερω οτι διαβαζουν τα αφεντικα το μπου ΣΑΣ  τονιζω αυτο
ρατσιστης δεν ειμαι αλλα αν συνεχιζεται να δεζεστε πακιστανα στο ντεμεκ καινουριο στουντιο τοτε μαυρο απο εμενα και απο πολους αλλους ντοπιους
στουντιο και παπαρια μαντολες τελικα ολα για το παρα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
251
Πόντοι
26
ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΕΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ
επειδη ξερω οτι διαβαζουν τα αφεντικα το μπου ΣΑΣ  τονιζω αυτο
ρατσιστης δεν ειμαι αλλα αν συνεχιζεται να δεζεστε πακιστανα στο ντεμεκ καινουριο στουντιο τοτε μαυρο απο εμενα και απο πολους αλλους ντοπιους
στουντιο και παπαρια μαντολες τελικα ολα για το παρα :grin: :grin: :grin: :grin:

Ξανθιώτης είσαι φίλε?Καλά σοβαρά μιλάς δέχονται πακιστανούς?
 

petslaver

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια υπαρχει κανενα τηλέφωνο  ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom