Νέα

μακρια απο το πορδελο κωλοκινθοθσ 38 β το κατω πορδελο!ποτε ξανα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
διστιχωσ το ιστορικο πορδελο γκωλοκινθοθσ 63 β το κατω ειναι για τον μποθντζον !
η τσατσα λεει οτι η ποθτανα καμει πισω νντριπα και αλλα διαφορα αλλα μεσα τα πραματα ειναι αλιωσ
η ποθτανα δεν μιλαει κανονικα ελληνικα αλλα μια αγνωστη γλωσα  :think: :think: σαν αφτεσ ποθ μιλανε οι εξωγηινοι στο σταρ τρεκ


εντωμεταξι γελαει σινεχεια κατα την διαρκεια τησ πραξησ και αφτο εχει σαν αποτελεσμα να πεφτει ο μποθντζονσ !
και οταν ερθει η ωρα τησ πισω ντριπασ κανει οτι δεν καταλαβενει τι τησ λεσ!
κανωντασ ηποδειξη τησ πραξησ στην νοηματικη γλωσα παλι δεν καταλαβαινει και ετσι τελειωνει η ωρα!

η επισκεψη στο ιστορικο πορδελο μοιαζει με επισκεψη σε ιδρημα φρενοβλαβων!!! :think: :think: :S :S :S
λαμογιο μεγαλο η τσατσα!! :jerking: :jerking: :jerking: :birdman:



 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
διστιχωσ το ιστορικο πορδελο γκωλοκινθοθσ 63 β το κατω ειναι για τον μποθντζον !
η τσατσα λεει οτι η ποθτανα καμει πισω νντριπα και αλλα διαφορα αλλα μεσα τα πραματα ειναι αλιωσ
η ποθτανα δεν μιλαει κανονικα ελληνικα αλλα μια αγνωστη γλωσα  :think: :think: σαν αφτεσ ποθ μιλανε οι εξωγηινοι στο σταρ τρεκ


εντωμεταξι γελαει σινεχεια κατα την διαρκεια τησ πραξησ και αφτο εχει σαν αποτελεσμα να πεφτει ο μποθντζονσ !
και οταν ερθει η ωρα τησ πισω ντριπασ κανει οτι δεν καταλαβενει τι τησ λεσ!
κανωντασ ηποδειξη τησ πραξησ στην νοηματικη γλωσα παλι δεν καταλαβαινει και ετσι τελειωνει η ωρα!

η επισκεψη στο ιστορικο πορδελο μοιαζει με επισκεψη σε ιδρημα φρενοβλαβων!!! :think: :think: :S :S :S
λαμογιο μεγαλο η τσατσα!! :jerking: :jerking: :jerking: :birdman:

Τύπε μου έπρεπε να πάρεις το λάπτοπ μαζί και να της τα γράψεις με το πληκτρολόγιο για να τα δει, όπως κάνεις εδώ μ' εμάς.
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Τύπε μου έπρεπε να πάρεις το λάπτοπ μαζί και να της τα γράψεις με το πληκτρολόγιο για να τα δει, όπως κάνεις εδώ μ' εμάς.
δεν εχω λαπτοπσ εχω μονο ντενσκτοπσ μεγαλο με πιργο ντοθρμπο εξ !
δεν μπορω να το κοθβαλαω μαζι μοθ στα πορδελα χρειαζομαι κλαρκ!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.990
Κριτικές
1.245
Like
189.804
Πόντοι
45.465
Δημητρη μπερδευτηκε για το 38 ηθελε να γραψει...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
δεν εχω λαπτοπσ εχω μονο ντενσκτοπσ μεγαλο με πιργο ντοθρμπο εξ !
δεν μπορω να το κοθβαλαω μαζι μοθ στα πορδελα χρειαζομαι κλαρκ!

τυπε τωρα λυθηκε το μυστηριο γιατι γραφεις ετσι  :S

παντως αντι για λαπτοπ,παρε οταν πηγαινεις στο πορδελλο ενα περιοδικο τσοντα να δειχνεις στις κοπελες για να ξερουν ποια σταση θελεις  :rockon:
 

masterfucker

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω λαπτοπσ εχω μονο ντενσκτοπσ μεγαλο με πιργο ντοθρμπο εξ !
δεν μπορω να το κοθβαλαω μαζι μοθ στα πορδελα χρειαζομαι κλαρκ!
Φίλε giasou αν επιτρέπετε, γιατί γράφεις καθ' αυτόν τον τρόπο? Πρόβλημα πληκτρολογίου ή πρόβλημα windows? Ρωτώ ως τεχνικός μήπως και μπορώ να βοηθήσω (δωρεάν φυσικά). Αν θες βέβαια.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
η ποθτανα δεν μιλαει κανονικα ελληνικα αλλα μια αγνωστη γλωσα  :think: :think: σαν αφτεσ ποθ μιλανε οι εξωγηινοι στο σταρ τρεκ
:new_shocked:

τυπε δωσε ινφο...μηπως βαζει υ εκει που μπαινει το θ?? μηπως ειναι ρεπτιλιαν σαν τι ριαννα?  :sunglasses:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Φίλε giasou αν επιτρέπετε, γιατί γράφεις καθ' αυτόν τον τρόπο? Πρόβλημα πληκτρολογίου ή πρόβλημα windows? Ρωτώ ως τεχνικός μήπως και μπορώ να βοηθήσω (δωρεάν φυσικά). Αν θες βέβαια.
για βοηθα τον γεια σου ρε τυπε  :rockon:
 

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Μιποθς γκραφι με τον μποθτσον η με τα  μποδια αντι για τα χερια?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.304
Κριτικές
16
Like
13.372
Πόντοι
5.577
να πατενταρει το συστημα. "Πληκτρολογια τυπου giasou"  :grin:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
φιλε  giasu  ξερο ενα καλο πορδελο να γαμηθειθ απο μπισο ντριπα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.292
Κριτικές
124
Like
6.339
Πόντοι
5.097
Γεια σου την επόμενη φορά χτύπα κανα βιάγκρα και χωστον στεγνά στον κώλο  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: κι ας την πουτάνα να φωνάζει και να τσούζει :zfuck: :fuck2: :grin: :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
για τον μπουθτζον η τσθατσθα
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
διστιχωσ το ιστορικο πορδελο γκωλοκινθοθσ 63 β το κατω ειναι για τον μποθντζον !
η τσατσα λεει οτι η ποθτανα καμει πισω νντριπα και αλλα διαφορα αλλα μεσα τα πραματα ειναι αλιωσ
η ποθτανα δεν μιλαει κανονικα ελληνικα αλλα μια αγνωστη γλωσα  :think: :think: σαν αφτεσ ποθ μιλανε οι εξωγηινοι στο σταρ τρεκ


εντωμεταξι γελαει σινεχεια κατα την διαρκεια τησ πραξησ και αφτο εχει σαν αποτελεσμα να πεφτει ο μποθντζονσ !
και οταν ερθει η ωρα τησ πισω ντριπασ κανει οτι δεν καταλαβενει τι τησ λεσ!
κανωντασ ηποδειξη τησ πραξησ στην νοηματικη γλωσα παλι δεν καταλαβαινει και ετσι τελειωνει η ωρα!

η επισκεψη στο ιστορικο πορδελο μοιαζει με επισκεψη σε ιδρημα φρενοβλαβων!!! :think: :think: :S :S :S
λαμογιο μεγαλο η τσατσα!! :jerking: :jerking: :jerking: :birdman:


giasu ....

μεσα στην κριση εισαι η λυση !!!!!!!!

χρωστας ?

σε πετανε εξω απο το σπιτι σου ?

εισαι ανεργος ?

διαβασε giasu και φτιαξε τη μερα σου !!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom