Νέα

Βίλα Έρως-Γιάννουλη Λάρισας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ανοιγω σημερα αυτο το νεο θρεντ για να γραφουμε ενημερωση για βαρδιες και νεα απο το καινουριο σπιτακι που ανοιξε στην λαρισα ,λιγο εξω από την Γιάννουλη και που λειτουργει  εδω και κάποιες μέρες

προκειται για ενα μικρό πολυχώρο με δυο σπιτακια που μοιράζονται μια κοινη μεγαλη αυλη,το ενα βαμμενο σομον ανοιχτο και το αλλο κοκκινο προς το κεραμιδι σκουρο
η αυλη ειναι ακομα με γκαζον και δενδρα και εχει εναν διαδρομο με ροδιες που οδηγει στο καθε σπιτι,διαμορφωμενο παρκινγκ δεν εχει ακομη παρκαρεις απεξω

ενα μονο σπιτακι απο τα δυο  δουλευε το πρωι  με μια μαυρουλα γαζελα την Αντζελα απο Τζαμαικα πολυ καλη εμφανισιακα και μεσα,αυτα ομως αναλυτικα παρακατω


οι τιμες ειναι ιδιες οπως και στην βιλα εροτικα με 30 το απλο και μαλλον παιζουν και προγραμματακια χρονου με πενηντα πχ ευρω ειχε η αντζελα αν και δεν πηρα προγραμμα σημερα...πιθανον αλλες κοπελες να κανουν και καποια εξτρα,τζακουζι δεν αναφερθηκε καν,μαλλον δεν θα υπαρχει....επισης σημερα ηταν αισθητη η απουσια υπηρεσιας



τα σπιτακια δεν ειναι αρκετα πολυτελη εντος αλλα εχουν απλοικα δωματια με νεροχυτη και σαπουνακι και επιπλα φτηνα....πιθανως ειναι μια πιο λιτη επενδυτικη κινηση ισως ομως ειναι ακομη αρχη και δεν οργανωθηκαν επαρκως τα αφεντικα.Τα σαλονακια υποδοχης θυμιζουν περισσοτερο καθιστικα δωματια εξοχικων αγροικιών


κατα τα αλλα δεν υπηρχε ακομη κινηση ,ισως ακομη να μην πολυεγινε γνωστη η εναρξη λειτουργιας τους

τηλεφωνο ή καρτουλα το μαγαζι ακομα δεν διαθετει οποτε δεν εχω ουτε επ αυτου κατι...πιστευω σε μελλοντικη μου επισκεψη να εχουν οργανωθει καπως...

η τοποθεσια οπως ειπα ειναι κοντα στο αλλο συγκροτημα οικων ανοχης μετα την Γιαννουλη,οπως ακριβως στριβεις και για το στουντιο Μπακαρα αριστερα στην SEAT απλα πας μετα παλι αριστερα και προχωρας περιπου 100 μετρα....ευκολα το βρισκεις,εξαλλου εβαλαν και πινακιδες φωτογραφιες των οποιων θα σας δωσω

πιστευω θα ανοιχτει και λινκ για κριτικες απο τον αντισθενη μολις ολοκληρωσω το φωτορεπορταζ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
βαλε κ εδω καμμια φωτο
ωραιος. :rockon:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επισκεψη σημερα μεσημερακι λοιπον  και μια αρκετα καλη πρωτη και παρθενικη για το μαγαζι συνευρεση- καταθεση με την μαυρη γαζελα Αντζελα απο Τζαμαικα
-εμφανιση κοπελας : ψηλη,μαλλι μαυρο,προσωπο ομορφο,μικρα αλλα ωραια νεανικα βυζια με ωραια ρωγα και χαλαρη υφη ,σωματακι θηλυκο και σεξι σφιχτα μπουτια ,γυμνασμενη και ωραιο κωλαρακι και ξυρισμενο νινακι
-απο προγραμματα κανει απλο με τριαντα και χαλαρο πενηντα νομιζω,για κωλο δεν ρωτησα
-ο χωρος πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα ,επαρκεστατος ο φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια, μουσικη δεν επαιζε
-πληρωσα 30 ευρω για προγραμμα απλο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 περιπου λεπτα και βαλε και καναμε φουλ στασεις
- τσατσα δεν υπηρχε και η ιδια η κοπελα εξηγησε καπως τα προγραμματα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω οπου αλλου ηθελα και εκανε αφθονα προκαταρκτικα και εβγαλε καλη διαθεση για σεξ
-αριστα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,φιλακια στο στηθος και παντου ,αφηνει μουνοχαδακια στο μουνακι της
-γλωσσοφιλα εκανε με μενα προσωπικα και βαθια
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- η πιπα ειναι το δυνατο της σημειο με πολυ μαστορια και τεχνη,με αρκετο βαθος στα ορια του να πνιγεται,δεν βαζει καθολου δοντι ,δεν ειχαμε μεν καραμελωμα στα μπαλακια
-στα τεσσερα στηνεται πολυ καλα και δεχεται δυνατο σφυροκοπημα,απο πανω ανεβηκε κανονικα και κουνηθηκε επαγγελματικα,εχοντας πολυ καλη συμμετοχη οπως και στο ιεραποστολικο
-χυσιμο δεχεται στο στομα με την καποτα βεβαια και μαλιστα την ανεβοκατεβαζα εγω το κεφαλι δυνατα και βαθια χωρις να βαρυγκομησει καθολου
-η καποτα που χρησιμοποιηθηκε κακης ποιοτητας και σφιχτη γυρω απο το κεφαλακι,με ζορισε καπως και περιορισε την ευχαριστησησ δυστυχως απο το μεγιστο
-γενικη εντυπωση μια παρα πολυ καλη καταθεση την οποια ανετα θα μπορουσα να επαναλαβω παμπολλες φορες......ειναι καλη επαγγελματιας και τα δινει ολα και στο απλο

απο μενα προτεινεται με ιδιαιτερα θετικο προσημο και συνιστω να σπευσετε να δοκιμασετε ειδικα οι λατρες των εξωτικων κοριτσιων και του διαφορετικου
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη την νυχτα στο ερωσ στα 2 σπιτακια.
πηρα μολδαβεζα μελαχροινη καιτη πολυ ωραιο κοριτσι και μια πολυ ωραια καταθεση,,,,,,,η αλλη μολδαβεζα η τανια πηγε κοζανη μου ειπε η τσατσα.περισωτερα στην κριτικη που εφυγε μολισ τωρα.
στο αλλο η ατζελα η γαζελα.
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
εγω παντος μια ξανθια  βρηκα ,γυρω στα 100 κιλα ,ολο ναζι και καμωματα ,ουτε μαυρες γαζελες ειδα ουτε ασπρες αντιλοπες  :(
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
εγω παντος μια ξανθια  βρηκα ,γυρω στα 100 κιλα ,ολο ναζι και καμωματα ,ουτε μαυρες γαζελες ειδα ουτε ασπρες αντιλοπες  :(
την Ουκρανεζα θα λες που επαιζε χρονια μπαλα στην Βυρωνος...
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εδω παιζει μπαλα πια η ρωξαννη μαθαινω
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Εγώ βρήκα την Αντζελα, μια μαύρη - από την Βραζιλία μου είπε - και πέρασα πολύ καλά.
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Το πιο πεταμενο 30αρι της ζωης μου .μπαινοντας το δεξι σπιτι, μελαχρινη ρουμανα Μαρια εχει τατου με τρια αστερια κατω απο το λαιμο αριστεαρ ,μεσα στην ξυνααπο την πρωτη στιγμη ,ειπα αν φυγω αλλα μετα νικησε η μαλακια που μας δερνει ολους μας και..... πρωτη μου τυχε να φυγει η πουτανα την ωρα που ακομη εχυνα    :headbang:   :headbang:  ΜΑΚΡΥΑΑΑΑ  
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
Το πιο πεταμενο 30αρι της ζωης μου .μπαινοντας το δεξι σπιτι, μελαχρινη ρουμανα Μαρια εχει τατου με τρια αστερια κατω απο το λαιμο αριστεαρ ,μεσα στην ξυνααπο την πρωτη στιγμη ,ειπα αν φυγω αλλα μετα νικησε η μαλακια που μας δερνει ολους μας και..... πρωτη μου τυχε να φυγει η πουτανα την ωρα που ακομη εχυνα    :headbang:   :headbang:  ΜΑΚΡΥΑΑΑΑ  
:thumbsup:

ωραιος και σκευτομουνα να παω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom