Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 18   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πιάτσες στον Πειραιά  (Αναγνώστηκε 45957 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
papadiakos
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: 30/11/07, 14:02 »

Πήγα εγώ μαγκες Καραισκου στο καινούργιο και έχει μόνο ένα τραβέλι που μοιαζει με τον Γιαννη Γκουμα τον ποδοσφαιριστή του Παναθηναικού. Λέτε;
Η καπου αλλου πηγες η λες ψεματα , εχει 3 κοπελιες οι 2 που ειδα ειναι πορα πολυ καλες , η τριτη δουλευε και εχει και μια διμετρη στην υποδοχη που αν αρχισει και αυτη να προσφερει τισ υπηρεσιες της θα γινεται χαμος...
Καταγράφηκε
Mr. Nice Guy
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #16 στις: 12/12/07, 22:10 »

υπαρχει κανενα νεο απο το μασατζιδικο της καραϊσκου 88? πηγε κανεις? τι γινεται?
Καταγράφηκε
Zac Clouseau
Ειδήμων

The Ayatollah of Rocka Rollah

« Απάντηση #17 στις: 14/12/07, 18:06 »

Εγω πρωτος καταθετω οσα γνωριζω:
4.Γρ. Λαμπρακη 108 , Ινδη και ελληνιδα 60,00 - 80,00 φραππε σπανιως και δτσκολα με καλαμακι.
και αναμενουμε την νεα αφιξη.

...σου έχει τύχει εννοείς η Ju ή η άλλη να σου παίξει φραπαδούρα; Νομίζω σήμερα ήρθε συμμετοχή ξανθιάς με τρυπημένη μύτη, Ελληνικα μιλούσε σωστά. Τώρα τι παίζει ;? Μπορεί να κάνουν μόνο μασάζ δίχως φραπέδες και καλαμωτές.
Καταγράφηκε

ari1973
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #18 στις: 04/02/08, 12:12 »

εκτος απο καραισκου που δεν λεει και τιποτα παιζει κατι αλλο πειραια?ξερει κανεις?
Καταγράφηκε
Lastmoican
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Είμαι προπονητής του καναπέ

« Απάντηση #19 στις: 04/02/08, 12:12 »

Ρε παιδιά...το θρεντ είναι για πιάτσες...εσείς το κάνατε στούντιο...συγκεντρωθείτε...εκτός θέματος
Καταγράφηκε

σκα-σκα-σκα, είμαι ένας σκατζόχοιρος, γε-γε-γε γελάει όλη μέρα
ari1973
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #20 στις: 04/02/08, 12:12 »

εγω ρωτησα γενικα για πειραια αν ξερει κανεις τιποτα..γιατι για εμας απο πειραια το να πεταχτουμε πχ σε ενα διαλλειμα αθηνα...ειναι 2 ωρες με το παρκιν και αν κυκλοφορουμε...αν ξερει κανεις τιποτα ας στειλει π.μ.
Καταγράφηκε
js1824
Νέος
*

« Απάντηση #21 στις: 05/02/08, 10:10 »

Αδελφια καλημερα!
Εαν δεν ειναι κοπος στειλτε κανενα ΠΜ με πληροφοριες για το μαγαζακι,αφου βρισκεται 2 τετραγωνα απο το σπιτι μου και καταλαβαινετε.......στην επιστροφη απο την δουλεια.....Μην Ταλαιπωρειται Η Κυρα...!
Καταγράφηκε
ari1973
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #22 στις: 05/02/08, 11:11 »

ΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΜ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ,ΑΦΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ 2 ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.......ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.....ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ Η ΚΥΡΑ...!
ποιο λες?αν κοιταξεις πισω θα δεις...
Καταγράφηκε
js1824
Νέος
*

« Απάντηση #23 στις: 05/02/08, 11:11 »

Καραισκου 88... 2funny
Καταγράφηκε
niceman
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #24 στις: 21/02/08, 00:12 »

καλησπέρα
πριν απο καμια εβδομαδα κατα τις 12 το βραδυ ειδα μια κοπελιτσα πανω απο 18 αποκλειετε επει της Σαχτουρη κοντα στον αγειο βασιλη πολι καλο κιταε επιμονα μεσα στο αμαξι με μινι φουστιτσα δεν σταματισα ..
ξερει κανεις αν παιζει τιποτα?
Καταγράφηκε
leonek
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 14/03/08, 17:05 »

Παιδες καλησπερα,

Καραισκου 88.....μια γαζελα στην εισοδο...καλι αλλα επικυνδινη για φραπε(σιδερακια) αλλα δυνατο παιδι αν μπει στο κουρμπετι !!!!

2 απο της κοπελες ανω των 70 κιλων....1 καλο...μαλακο μιλφακι....1 αρκετα καλο κοριτσακι με αφελιες....ξερετε κορνιζα της πιπας!!!!!

Γενικα με αριστα το 10 δινω 4-5......αλλα στις δυσκολες στιγμες(Θεωδοριδου)παλευεται!!!

Συγνωμη για την ορθογραφια!!!

λεονεκ

Καταγράφηκε
mythos_wise
Νέος
*

« Απάντηση #26 στις: 24/03/08, 16:04 »

Γεια σας μαγκες. Περασα μια βολτα να δω που ειναι τα μπουρδελακια στον Πειραια. Πηγα Ηρ. Πολυτεχνιου και Καραισκου. Ρε σεις. Πολυκατοικιες ειναι. Πρεπει να χτυπησω καποιο κουδουνι συγκεκριμενα; ΚΑι καλα ειναι μασαζ..που στο γυριζουν σε φραπε απ΄λα;
:-)
Μπορω να χτυπησω το κουδουνι...να μπω να δω και αν δεν μου αρεσει να φυγω (οπως μπουρδελοτσαρκα) ή θα με παρουν με τις πετρες;
Καταγράφηκε
drummerboy
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: 24/03/08, 16:04 »

Γεια σας μαγκες. Περασα μια βολτα να δω που ειναι τα μπουρδελακια στον Πειραια. Πηγα Ηρ. Πολυτεχνιου και Καραισκου. Ρε σεις. Πολυκατοικιες ειναι. Πρεπει να χτυπησω καποιο κουδουνι συγκεκριμενα; ΚΑι καλα ειναι μασαζ..που στο γυριζουν σε φραπε απ΄λα;
:-)
Μπορω να χτυπησω το κουδουνι...να μπω να δω και αν δεν μου αρεσει να φυγω (οπως μπουρδελοτσαρκα) ή θα με παρουν με τις πετρες;
θα σε παρουν με τις πετρες.παει τιποτα δεν εχει εδω,μονο το σαρκα,κατι κωλομπαρα της πλακας στον αγιο διονυσιο ...αυτα
Καταγράφηκε
Gamaomanoules
Μάλαμα

« Απάντηση #28 στις: 24/03/08, 17:05 »

Πειραια γαμας (επι χρημασι σαφως)μονο σε κωλομπαρα α.κ.α Αγ.χαραλαμπος μερια,μερικα απο τρουμπα μερια και κανα 2 συνοικιακα επι της Λ.Σαλαμινως.
Σολα τα αλλα εισαι με την ψωλη στο χερι κοινως..
Καταγράφηκε

PIERRE WOODMAN RULES!
tay65
Προχωρημένος
**

Χιχιχιχι, να 'μαι πάλι εγώ......

« Απάντηση #29 στις: 24/03/08, 17:05 »

Πειραιάς:
Ο σωστός πρόστυχος πειραιώτης που θέλει να βουτήξει στα βαθιά αλλά φιλόξενα νερά του πληρωμένου έρωτα έχει δυστυχώς πολύ λίγες επιλογές:
1. Κωλόμπαρα στην πάλαι ποτέ Τρούμπα.
Αιθέριες (τρομάρα τους) υπάρξεις από τα βάθη του ειρηνικού ωκεανού περιπλανούνται στα μπάρ της περιοχής. Για να προχωρήσει το πράγμα ή πρέπει να καταθέσεις σημαντικό κομμάτι των οικονομιών σου ή να είσαι κωλόφαρδος μέχρι αηδίας. Πιθανότητες: 1% (για να μην είμαστε απόλυτοι).
2. Στριπτίζ.
Μόνο για μάτι και μόνο πλέον το Σάρκα. Γαμάτο σαν χώρος αλλά από γυναίκες ψιλομάπα το καρπούζι. Ωστόσο είναι πολύ ήσυχα, δεν σου πρήζουν το σετάκι των μπαλών με επίμονους χορούς και τα τοιαύτα και γενικά είναι πολύ χαλαρά. Δεν φτάνει σε ατμόσφαιρα το X-dream που έφτανε σε όρια οικογενειακής ατμόσφαιρας και δυστυχώς έκλεισε.
3. Στούντιο.
Δεν γνωρίζω δεν απαντώ για τα ιδρύματα που προσφερούν υπηρεσίες χαλαρώματος και ξεχαρβαλώματος.
4. Δελίβερυ.
Με κατ' οίκον παραγγελιές εξυπηρετείται και το μεγαλύτερο λιμάνι της χώρας.
5. Πιάτσες
Εδώ γελάμε. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ. Τέλος.
Καταγράφηκε

Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 18   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: