Νέα

Mens strip club ( πρωην Wall Street)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larousse
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χθες περνουσα απο την λεωφορο της δοξης και ειδα να βαζουν ταμπελες πραγμα που δειχνει οτι σε λιγες μερες θα εχουμε εγκαινια.

για πειτε γνωμες θα δουλεψει αυτο το μαγαζι η δεν θα βγαλει ουτε πασχα? γιατι στην ελλαδα δεν βλεπω τον γυναικειο πλυθησμο να θελει τετοια μαγαζια!!!!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω νομιζω θα παει απατο...
 
OP
OP
L

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μαλλον εγκαινια θα κανει το σαββατο 8 μαρτιου που ειναι και η μερα της γυναικας και παραδοσιακα ολα τα στριπ εβαζαν ανδρικο προγραμμα!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Πιθανόν αν λειτουργεί μόνο διήμερα (Παρασκευή-Σάββατο) να μαζεύει γυναικοπαρέες (στο Αλκατραζ πάνε αρκετές).Είμαι επίσης σίγουρος πώς όλο και κάποιος <<γυναικόπληκτος>> θα συνοδεύσει μια παρέα από κοπέλες για πλάκα. Όσον αφορά στις καθημερινές το βλέπω δύσκολο..Έδώ δεν έχουν κόσμο τα άλλα.
 
OP
OP
L

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γνωμη μου ειναι οτι αν παει καλα θα μαζευει και αντρες με την ελπιδα μπας και επωφεληθουν απο καμμια πιωμενη και καβλωμενη και ριξουν κανα πουτσο τσαμπα!!!!!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
γνωμη μου ειναι οτι αν παει καλα θα μαζευει και αντρες με την ελπιδα μπας και επωφεληθουν απο καμμια πιωμενη και καβλωμενη και ριξουν κανα πουτσο τσαμπα!!!!!!!
Το θεωρώ εξτριμ να πάει άνδρας σε αποκλειστικά ανδρικό στριπτιζάδικο μόνο και μόνο με την ελπίδα να του κάτσει γκόμενα. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις..Μπορεί να αποκτήσει και γκευ κοινό (πολλοί χορευτές είναι γκευ ή μπαι) και να γίνει καλτ μαγαζί..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
μαλλον εγκαινια θα κανει το σαββατο 8 μαρτιου που ειναι και η μερα της γυναικας και παραδοσιακα ολα τα στριπ εβαζαν ανδρικο προγραμμα!!

Και τις υπόλοιπες μέρες.......? :rolleyes:
 
OP
OP
L

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τελικα αυτο το μαγαζι η μπορει να γινει τοπ η να παει ακλαφτο που μαλλον το δευτερο πιστευω!!!!!!!!!

δηλαδη να μαζεψει γκει γυναικες περιεργες ζευγαρια για τριο και πολλα αλλα ανωμαλιαρικα σχηματα!!!

αλλα μαλλον ειναι ονειρο θερινης νυκτος................
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
το να είναι καθαρά για gay άντρες και μόνο το σκεφτήκατε? Υπάρχουν πολλοί άλλωστε, οπότε μπορεί και να πιάσει αφού δε θα έχει ανταγωνισμό. Άλλωστε και γκευ έχει τα χαρμάνια του, άρα πάει εκεί και τρίβει τις γαιδουρότριχες του με τον άλλον το λαδομένο.... ΠΑναγία μου σίχαμα
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Δεν νομίζω ότι έγινε τυχαία η κίνηση τώρα, προηγήθηκε η "εκπαιδεύση" του γυναικείου πληθυσμού από το Αλκα. Απλά το Αλκα είχε το πλεονέκτημα ότι πήγαιναν κ ζευγάρια αφού είχε κ (κυρίως) γυναίκες χορεύτριες. Σ'αυτό δεν νομίζω ότι θα πάνε ζευγάρια με την καμία. Πήραν το ρίσκο κ αν τους βγει έχει καλώς, αλλιώς μπορεί να το γυρίσουν πάλι στο Αλκα με φάση σουβλάκι (γυναίκες κ άντρες χορευτές όπως τώρα).
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Δεν νομιζω male strippers να μπορουν να βγαλουν καλο μεροκαματο αυτην την εποχη
 

Επισκέπτης
Πιθανόν αν λειτουργεί μόνο διήμερα (Παρασκευή-Σάββατο) να μαζεύει γυναικοπαρέες (στο Αλκατραζ πάνε αρκετές).Είμαι επίσης σίγουρος πώς όλο και κάποιος <<γυναικόπληκτος>> θα συνοδεύσει μια παρέα από κοπέλες για πλάκα. Όσον αφορά στις καθημερινές το βλέπω δύσκολο..Έδώ δεν έχουν κόσμο τα άλλα.
ισως ετσι να κρατησει  :think:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Για μισο λεπτο ρε μαγκες? Πρωην wall street ειπατε? Αυτο δεν ειχε προλαβει να ανοιξει καλα καλα ποτε προλαβε κ εκλεισε?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
το φαγε και αυτο η κριση
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
για γυναίκες δεν το βλέπω να πηγαινουν πολλές. Οταν πηγαινουν σε τετοια μαγαζιά, συνοδεύονται συνήθως από αντρες και το βλέπω λιγο δύσκολο ενας αντρας να παει σε τετοιο μαγαζι για να βλέπει αλβανοφατσες και ρουμανοφατσες-γυφτοφατσες να το παιζουν επιβητορες. Εγω παντως δεν θα το εκαναν ακομα και 10 γυναικες παρεα να ειχα και να με παρακαλαγαν !
η μονη ελπίδα του μαγαζιού ειναι οι πούστηδες !
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
για γυναίκες δεν το βλέπω να πηγαινουν πολλές. Οταν πηγαινουν σε τετοια μαγαζιά, συνοδεύονται συνήθως από αντρες και το βλέπω λιγο δύσκολο ενας αντρας να παει σε τετοιο μαγαζι για να βλέπει αλβανοφατσες και ρουμανοφατσες-γυφτοφατσες να το παιζουν επιβητορες. Εγω παντως δεν θα το εκαναν ακομα και 10 γυναικες παρεα να ειχα και να με παρακαλαγαν !
η μονη ελπίδα του μαγαζιού ειναι οι πούστηδες !
Σκιστεεεε.......
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Νομίζω ότι θα πάει άκλαφτο.

Πρόβλημα 1: Είναι ψηλά στην συγγρού. Συνήθως τέτοια μαγαζιά είναι πιο κάτω, ειδικά για γυναίκες που ντρέπονται

Πρόβλημα 2: Ο χώρος δεν συνίσταται, είναι μικρός και αδιάφορος.

Πρόβλαμα 3: Οι Ελληνίδες είναι καριόλες όχι πουτάνες. Θέλουν να το παίζουν υπό την παρουσία ανδρών και να κάνουν σπάσιμο, γι αυτό πάνε και στο αλκ. Μόνες τους δεν γουστάρουν.

Στα θετικά

Πλεονέκτημα: Οι γυναίκες είναι εύκολοι καταναλωτές. Στερεοτυπικοί. Είναι καλύτερο να σχεδιάζεις διαφημιστική καμπάνια για να προσελκύσεις γυναίκες

Αυτά. Θα δείξει αν θα επιβεβαιωθώ. Η καλή ή κακή μέρα θα φανεί σύντομα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom