Νέα

Ανεπιβεβαίωτες φήμες για βλεννόρροια στο Φυλής 109β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα acab 1987
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acab 1987

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες προς ολους του χωρου. πριν 8 ημερες πηγα στο γνωστο μπουρδελο φυλης 109β .χθεσ μου διεγνωσαν βλεννορροια η πουτανα ηταν η αννα: ακα τσιμπουκι . καλος μαλακας και του λογου μου προσοχη και κοινοποιηστε το
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.502
Πόντοι
16.491
μαγκες προς ολους του χωρου. πριν 8 ημερες πηγα στο γνωστο μπουρδελο φυλης 109β .χθεσ μου διεγνωσαν βλεννορροια η πουτανα ηταν η αννα: ακα τσιμπουκι . καλος μαλακας και του λογου μου προσοχη και κοινοποιηστε το
Αυτά εχουν οι μαχες σωμα με σωμα θα υπαρχουν και απώλειες.Περαστικα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220

Συμπτώματα

Μερικές φορές δεν είναι έντονα, αλλά, κατά κανόνα, 2-10 μέρες μετά τη μόλυνση εμφανίζεται κιτρινωπό έκκριμα από την ουρήθρα, πηχτό σαν κρέμα (εξ ου και η παλιά αντίληψη ότι πρόκειται για ροή σπέρματος, οπότε και το όνομα «γονόρροια») και δυνατό τσούξιμο κατά την ούρηση ή την εκσπερμάτωση. Το τσούξιμο περιγράφεται σαν να ουρεί κάποιος ξυράφια.


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μαγκες προς ολους του χωρου. πριν 8 ημερες πηγα στο γνωστο μπουρδελο φυλης 109β .χθεσ μου διεγνωσαν βλεννορροια η πουτανα ηταν η αννα: ακα τσιμπουκι . καλος μαλακας και του λογου μου προσοχη και κοινοποιηστε το
αννα απο 109β = Αννα πιτσος για οσους δεν γνωριζουν
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Παιδια μια κουβεντα μονο και την κάνω γιατι δεν θελω να σπαμάρω το θρέντ σας.

Φιλικη συμβουλη προς ολους ... ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ καμμένα άτομα σαν τον Picker που λενε οτι οι πουτάνες ειναι καθαρές.

Οι περισσοτερες απο αυτες παιζει να ειναι πολυ άρρωστες και βρώμικες επειδη παίρνουν οποιον έχει 20 ευρω στην τσέπη , οτι κάνετε με προφυλακτικο εκτος και αν δεν σας ενδιαφερει η υγεια σας. Καλό τριήμερο.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
μαγκες προς ολους του χωρου. πριν 8 ημερες πηγα στο γνωστο μπουρδελο φυλης 109β .χθεσ μου διεγνωσαν βλεννορροια η πουτανα ηταν η αννα: ακα τσιμπουκι . καλος μαλακας και του λογου μου προσοχη και κοινοποιηστε το
Περαστικα φιλε
Ευτυχως εγω οταν την πηρα δεν μου εκανε ακαποτο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

Συμπτώματα

Μερικές φορές δεν είναι έντονα, αλλά, κατά κανόνα, 2-10 μέρες μετά τη μόλυνση εμφανίζεται κιτρινωπό έκκριμα από την ουρήθρα, πηχτό σαν κρέμα (εξ ου και η παλιά αντίληψη ότι πρόκειται για ροή σπέρματος, οπότε και το όνομα «γονόρροια») και δυνατό τσούξιμο κατά την ούρηση ή την εκσπερμάτωση. Το τσούξιμο περιγράφεται σαν να ουρεί κάποιος ξυράφια.


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

είχα περάσει ουρεόπλασμα πρίν κάποια χρόνια που είναι παρόμοια κατάσταση. Όντως δυσάρεστο αλλά περνάει με αντιβίωση. Μάλλον πρέπει να κάνεις και καλλιέργεια ουρεοπλάσματος που είναι επίσης δυσάρεστο αφού σου βάζουν μπατονέτα στην ουρήρθα για να πάρουν δείγμα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ειμαι σιγουρος πως οσοι κανουν ακα  εαν ηξεραν τι θα τραβηξουν μετα θα το ξανασκεφτοντουσαν....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
είχα περάσει ουρεόπλασμα πρίν κάποια χρόνια που είναι παρόμοια κατάσταση. Όντως δυσάρεστο αλλά περνάει με αντιβίωση. Μάλλον πρέπει να κάνεις και καλλιέργεια ουρεοπλάσματος που είναι επίσης δυσάρεστο αφού σου βάζουν μπατονέτα στην ουρήρθα για να πάρουν δείγμα.

Απο πουτανα το έπαθες και εσυ?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
είχα περάσει ουρεόπλασμα πρίν κάποια χρόνια που είναι παρόμοια κατάσταση. Όντως δυσάρεστο αλλά περνάει με αντιβίωση. Μάλλον πρέπει να κάνεις και καλλιέργεια ουρεοπλάσματος που είναι επίσης δυσάρεστο αφού σου βάζουν μπατονέτα στην ουρήρθα για να πάρουν δείγμα.
εγώ χλαμύδια από πουτάνα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Παιδια μια κουβεντα μονο και την κάνω γιατι δεν θελω να σπαμάρω το θρέντ σας.

:rolleyes:


Απο πουτανα το έπαθες και εσυ?

χαχαχαχαχχα λες ο jose να ειναι ο μάρης?

Είπα κι εγώ(!)... Είναι δυνατόν μια κουβέντα μόνο;  :)
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
τυπε για να κανει μονο ακαποτα τοσα χρονια και να μην εχει παθει τιποτα πρεπει να ξερει τα κολπα του μαρη :rockon:
Το είχαμε ξανασυζητήσει θυμάμαι για τον συγκεκριμένο,αυτός είναι πολύ μπροστά. :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom