Νέα

iPhone 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Δυο ερωτησεις για τους smartphone geeks του φορουμ:

- Τι προτεινετε, iPhone 5S ή iPhone 5C;

- Παιζει να βγει συντομα κανα iPhone 6 και να πιαστω μαλακας αμα δωσω τωρα τα λεφτακια μου για το 5αρι;
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Είσαι αποφασισμένος να πάρεις iphone γιατί με τα ίδια $$$ μπορείς να πάρεις κάτι καλύτερο!!
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Είσαι αποφασισμένος να πάρεις iphone γιατί με τα ίδια $$$ μπορείς να πάρεις κάτι καλύτερο!!

Αποφασισμενος δεν ειμαι για τιποτα, δεν ξερω απο κινητα και απλα μου ηρθε αυτο στο μυαλο. Το κινητο το θελω για τα e-mail σε πρωτη φαση και για το skype σε δευτερη. Εχεις να προτεινεις καποιο αλλο κινητο σε καλυτερη τιμη;
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Αποφασισμενος δεν ειμαι για τιποτα, δεν ξερω απο κινητα και απλα μου ηρθε αυτο στο μυαλο. Το κινητο το θελω για τα e-mail σε πρωτη φαση και για το skype σε δευτερη. Εχεις να προτεινεις καποιο αλλο κινητο σε καλυτερη τιμη;
Samsung Note 3 Απλά το κινητό δεν υπάρχει!!! ;) ;) ;) ;) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δυο ερωτησεις για τους smartphone geeks του φορουμ:

- Τι προτεινετε, iPhone 5S ή iPhone 5C;

- Παιζει να βγει συντομα κανα iPhone 6 και να πιαστω μαλακας αμα δωσω τωρα τα λεφτακια μου για το 5αρι;
Xiaomi mi3  :rockon:
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Και να πας να απαντήσεις σε καμια κλήση και να σου σκάσει στο αυτί !!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ειπα να παρει iphone που εχουν ιστορια σε σκασιματα και υπερφορτωση ειπα xiaomi την καλυτερη εταιρια
αυτη την στιγμη στα κινητα.
Οσο για σκασιματα εδω κοιτα τα iphone
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλα δεν ειναι φτηνο κι αυτο. Τα θελει τα λεφτακια του.


Ρε τυπε αυτο τι ειναι κινεζικο; Παιζει να εκραγει την ωρα που μιλαω;
Το iphone ναι παιζει να εκραγει,το xiaomi mi3 δεν προκειται.
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Τυποι σχετικα με την αρχικη ερωτηση ξερετε ποια η διαφορα μεταξυ iphone 5S και iphone 5S; Επισης ποια η διαφορα αναμεσα στα 16, 32 και 64 GB, τι παραπανω προσφερει η μεγαλη μνημη;


Το iphone ναι παιζει να εκραγει,το xioami mi3 δεν προκειται.

Και που το βρισκω αυτο;
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Τυποι σχετικα με την αρχικη ερωτηση ξερετε ποια η διαφορα μεταξυ iphone 5S και iphone 5S; Επισης ποια η διαφορα αναμεσα στα 16, 32 και 64 GB, τι παραπανω προσφερει η μεγαλη μνημη;


Και που το βρισκω αυτο;
Το iphone δεν παίρνει επέκταση μνήμης και οι αναβαθμίσεις λειτουργικού δεσμεύουν αρκετά mb οπότε ίσως μετά από χρόνια το 64άρι αν έχεις vids και pics να φουλάρει γιατί για τα άλλα ούτε λόγος!!
Επίσης τα μεγάλα σε μνήμη iphone είναι ακριβότερα απ'το note 3
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τυποι σχετικα με την αρχικη ερωτηση ξερετε ποια η διαφορα μεταξυ iphone 5S και iphone 5S; Επισης ποια η διαφορα αναμεσα στα 16, 32 και 64 GB, τι παραπανω προσφερει η μεγαλη μνημη;


Και που το βρισκω αυτο;
Mονο μεσω internet.
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Το iphone δεν παίρνει επέκταση μνήμης και οι αναβαθμίσεις λειτουργικού δεσμεύουν αρκετά mb οπότε ίσως μετά από χρόνια το 64άρι αν έχεις vids και pics να φουλάρει γιατί για τα άλλα ούτε λόγος!!
Επίσης τα μεγάλα σε μνήμη iphone είναι ακριβότερα απ'το note 3

Τυπε τις φωτογραφιες και τα βιντεο δεν μπορω να τα περναω στον υπολογιστη μου, γιατι να τα κραταω στο κινητο;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Και να είναι οι μισές ρυθμίσεις του κινητού στα Κινέζικα και να μην ξέρεις που πάν'τα 3  :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι ρε πλεον ολα ειναι multilanguage.Με το που ανοιγεις το κινητο σε βαζει να διαλεξεις γλωσσα.
Και ολα τα android εχουν πλεον ελληνικα.Ασε που τα XIAOMI εχουν την καλυτερη εκδοση android την miui.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Τυπε τις φωτογραφιες και τα βιντεο δεν μπορω να τα περναω στον υπολογιστη μου, γιατι να τα κραταω στο κινητο;

Ρε τύπε πληροφοριακά το αναφέρω για να ξέρεις τί παίζει!!!
Όμως κανα πζιχνιδάκι ή καμια εφαρμογή σίγουρα θα έχεις  ;) ;)
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Οχι ρε πλεον ολα ειναι multilanguage.Με το που ανοιγεις το κινητο σε βαζει να διαλεξεις γλωσσα.
Και ολα τα android εχουν πλεον ελληνικα.Ασε που τα XIAOMI εχουν την καλυτερη εκδοση android την miui.

Εμένα φίλος που είχε ενα lenovo πάντως και το είχε πάρει απ'ευθείας από China του έβγαζε τα μενού στα Κινέζικα και δεν καταλάβαινε τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom