Νέα

playsexstudio Αγ.Μαμας Χαλκιδική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordeline
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordeline

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
νεο studio με την ονομασία playsex studio ανοιξε τις πύλες του στην επαρχιακή οδό Ν.Μουδανιών Γερακινής στον Αγ. Μάμα Χαλκιδικής σπεύσατε....
 

Συνημμένα

  • playsexstudio (1).jpg
    playsexstudio (1).jpg
    163,9 KB · Εμφανίσεις: 411
  • playsexstudio (2).jpg
    playsexstudio (2).jpg
    186,1 KB · Εμφανίσεις: 470

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κοπελες;καμια γνωστη απο θεσσαλονικη μηπως;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Ωραία. Στείλτε και ακριβές σημείο στο χάρτη για να μπει και στον κατάλογο.
 

kleftomounis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ψιλοάκυρο, αλλά τόσο :jerking: σάιτ ούτε σε άματσουρ τραβέλια δεν βλέπεις.  :s&m_2: :s&m_1:
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ωραίος χώρος με διακριτικό πάρκινγκ αλλά τα 40 ευρώ μου φαίνονται πααααρα πολλά τέτοιες εποχές.........
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Πηρα τηλεφωνο στο εν λογω μαγαζι και η τσατσα μου ειπε οτι ανοιγει μετα τις 20.00,και οτι πανε εκει ερχομενες απο Θεσ/νικη.Ονομα κοπελας  Ατζελα.
Γνωριζει κανεις αν ειναι καποια γνωστη απο τα σπιτια του Μυλου ή του Βαρδαριου?
 

charstos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εχουμε καμμια νεωτερη πληροφορηση για τον εν λογω οικο; ισως παω σκ στην καλλιθεα και ηθελα να μαθω αν αξιζει
 

mikrosthess

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καταδρομικη σημερα απο τον εν λογο οικιμα.Καθως γυρνουσα απο Γερακινη για Θες/νικη ειδα μια ταμπελιτσα Open και μιας δεν εκατσε το γκομενακι σ/κ ειπα....what the fuck .... για να δουμε τι παιζει.Κουδουνακι... ΖΖζζζζζ ανοιγει η πορτα,ωραιο το σαλονι με δερματινους καναπεδες.Αραζω την κορμαρα και σκαει μυτη η τσατσα.Ευγενικη θειτσα... με ειπε  οτι το καταστημα προσφερει στιγμες χαλαρωσης..χαχαχα. πλακα ειχε.Με λεει αν συντομια τα προγραμματα.40το απλο και μετα εχει διαφορα αλλα... χαλαρο*( μουφες δηλαδη απλως πληρωνεις 10ε παραπανω) ισπανικα... γλειφωμουνια... γυμνα κλπ κλπ.Μετα απο παζαρια πηρα ενα προγραμματι με 50.Το μωρο το λενε Μπελα και ειναι απο Ρουμανια οπως με ειπαν.Μιλουσε καλα Ελληνικα.Νεαρο Μελαχρινο με ωραιο κορμι.Διαφορα τατουαζ με 2 ματια στα λακακια της πλατης της.Πλαστικο βυζι 3αρι με 4αρι.Στα του αγωνα μια χαρα.Μου την επεσε κανονικα με φιλια παντου(δεν ξερω για στομα γιατι δεν το δοκιμασα).Περασμα καποτας αφου με καυλωσε αργα και ηρεμα και ξεκινασει ενα απιστευτη τσιμπουκι με deepthroat και φτυστιμο στην πουτσα μου.Αλλαγη 2 στασεων και τελειωμα ιεραποστολικα.Εγω περα πολυ καλα και αν η συμπεριφορα της κορασιδος ειναι ιδια σε ολους τους πελατες πιστευω θα περασουν και αλλοι,.Θα ειναι για κανα μηνα στο μαγαζι οπως με ειπε.ΑΑ επισης ο χωρος πολυ ωραιος και καθαρος.αυτα....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Αν θες αντίγραψέ το και στον κατάλογο.
Και αν υπάρχει κανείς χριστιανός να βάλει ακριβές σημείο του καταστήματος στο χάρτη...
 

mikrosthess

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Αν θες αντίγραψέ το και στον κατάλογο.
Και αν υπάρχει κανείς χριστιανός να βάλει ακριβές σημείο του καταστήματος στο χάρτη...
Δυστυχως στον καταλογο με τα στουντιο αν και υπαρχει τομεας χαλκιδικη οταν το πατας ειναι αδειο κ ο χαρτης σε παραπεμπει καπου...ουτε εγω ξερω που.κ ουτε δεξια απο τον χαρτη υπαρχει σαν καταχωρηση εστω να βαλω κριτικη.Δεν ηερω αν μπορω να το προσθεσω καπως εγω
 

mikrosthess

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
βαζω εδω σημειο στον χαρτη και φωτο του οιμοιματος και αν μπορει καποιος αντμιν ας το βαλει και στον καταλογο(ενοειτε οτι η φωτο απο το κτιριο ειναι παλια αλλα πανω κατω βοηθαει)
 

Συνημμένα

  • Untitled54.jpg
    Untitled54.jpg
    242,5 KB · Εμφανίσεις: 395

Ifestosgr1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινή βόλτα στο στούντιο μπελά.
Ομορφο μαγαζί, μεγάλο πολύ ωραία διακοσμημένο κ καθαρό.
Τσατσά:ευγενική κ πολυ χαριτωμένη κυρία με υποδέχεται κ μου λέει το πρόγραμμα, 40 απλό 50 χαλαρό 60 γλύψιμο 70 ελευθερο στοματικό 80 #69# 100 μισάωρο κ 150 ώρα.
Βγαίνει ένα ωραιο ομορφο πλασματακι με πολυ ωραιο χαμόγελο κ σαρκωδης χειλια,Στελα απο Σερβία.
Περνάω στο δωμάτιο με 70
Έρχεται το κουκλάκι με πολυ Καλή διάθεση κ ομιλητικο χωρίς καμία βιασύνη με παίρνει κ με πάει να μου πλύνει το πεος.
Ξεκινάει με φιλία στο σώμα κ χαϊδεματα στα ευαίσθητα σημεία
Πίπα παρα πολυ Καλή κ αρκετή ώρα,πέρασμα κάποτας επαγγελματικά που δείχνει την πείρα της κοπέλας κ ενα καλο γάμησι σε πολλές στάσεις κ παιχνίδια μαζί.

Σύντροφοι μια πολυ Καλή στάση χαλαρωσεις νομίζω.
 

lakegr

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν συνεχίζει να λειτουργεί το μαγαζί; Ευχαριστώ
 

johnny999

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
ο εν λογω οικος παραμενει κανονικα ανοιχτος...τον επισκεφθηκα πριν μια εβδομαδα ακριβως...αλλα δεν αξιζε η επισκεψη ειναι η αληθεια
πηγανε χαμενα τα 40 ευρω
Λειτουργεί ακόμα αυτό ρε παιδιά; Πήγε κανείς πρόσφατα;
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
633
Like
2.131
Πόντοι
446
Στούντιο BELLA, 3 ος χλμ ΝΕΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΏΝ - ΣΙΘΩΝΊΑΣ. απο17.08. η ΝΑΤΆΣΑ
IMG-20230817-WA0014.jpg
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.201
Κριτικές
18
Like
14.479
Πόντοι
4.546
Αυτό το bella είναι το ίδιο στούντιο του νήματος, με άλλο όνομα;

Αν δεν μπει κάποιο στίγμα με χάρτες Google, για ακριβή τοποθεσία, δουλειά δεν γίνεται, εκτός και αν μένεις στην περιοχή και την ξέρεις.

Χαλκιδική έχει και άλλα ή μόνο αυτό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom