Νέα

Εύα - Η απόλυτη τσατσά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα βυζολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Συναθλητές, λαμβάνω την πρωτοβουλία να ανοίξω ένα νέο thread αφιερωμένο σε μια από τις πλέον καυλωτικές περιπτώσεις που μπορεί κανείς να συναντήσει στα ρδέλα Αθηνών και περιχώρων. Όχι συνοδοιπόροι δεν αναφέρομαι σε κάποια από τις αμέτρητες και κατά κανόνα περαστικές τάνες, αλλά στη σταθερή αξία, στη μια και μοναδική, έκφυλη, προκλητική και ικανή να στον "στραγγίξει" με τα μάτια και μόνο, Lady Eύα. Την καραμιλφέιγ τσατσά που όσοι την βλέπουν παρακαλάνε να ήταν αυτή η "τσιμπουκάκι-πισωκολλητό-ελεύθερα πιασίματα". Ή κάνω λάθος;;; Τιμής ένεκεν λοιπόν σ'αυτή την αιθέρια ύπαρξη, ανοίγω αυτό το thread και ελπίζω να μετατραπεί στο αποκούμπι του κάθε πικραμένου (και καυλωμένου) χύστη, που βλέπει τον καρπό αλλά δε μπορεί να τον δαγκώσει, που βλέπει το μουνί αλλά δε μπορεί να το ξεσκίσει...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Να μαζεψουμε υπογραφες για να τη πεισουμε να ξαναβγει στο κλαρι. Οπως ο Χριστοδουλας με τις ταυτοτητες.
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Συναθλητές, λαμβάνω την πρωτοβουλία να ανοίξω ένα νέο thread αφιερωμένο σε μια από τις πλέον καυλωτικές περιπτώσεις που μπορεί κανείς να συναντήσει στα ρδέλα Αθηνών και περιχώρων. Όχι συνοδοιπόροι δεν αναφέρομαι σε κάποια από τις αμέτρητες και κατά κανόνα περαστικές τάνες, αλλά στη σταθερή αξία, στη μια και μοναδική, έκφυλη, προκλητική και ικανή να στον "στραγγίξει" με τα μάτια και μόνο, Lady Eύα. Την καραμιλφέιγ τσατσά που όσοι την βλέπουν παρακαλάνε να ήταν αυτή η "τσιμπουκάκι-πισωκολλητό-ελεύθερα πιασίματα". Ή κάνω λάθος;;; Τιμής ένεκεν λοιπόν σ'αυτή την αιθέρια ύπαρξη, ανοίγω αυτό το thread και ελπίζω να μετατραπεί στο αποκούμπι του κάθε πικραμένου (και καυλωμένου) χύστη, που βλέπει τον καρπό αλλά δε μπορεί να τον δαγκώσει, που βλέπει το μουνί αλλά δε μπορεί να το ξεσκίσει...

Καλημερα,

σε ποιο "σπιτι της χαρας" βρισκεται αυτη η Ευα ???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.946
Κριτικές
489
Like
36.425
Πόντοι
41.447
η απόλυτη κάυλα αυτή η μελαχρινή καντοπούτανη τσατσα!
θυμαμαι μια φορα ήμουν σε τσαρκα με τον μέγιστο Anal Hunter.
βγαινει το "κορίτσι" λέει το ποιήμα η τσατσά όλο νάζι, φέυγει όλος ο κόσμος απο το δώμάτιο,
και πλησιάζει ο Anal την τσατσά και της λέει "εμείς για εσενα ήρθαμε, μας έχεις τρελάνει!"
κόκαλο η τσατσα... :grin:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ω ρε πουστη thread που ανοιχτηκε!!!

Μαγκες εκεινη τη μερα που σκασαμε με τον αρχοντα Zero στο μπουρδελο, στο ΤΣΑΚ ημουν να της πιασω κανα βυζο! Γαμω την τρελα μου !

Αφου περασε η γκομενα απο μπροστα μου ( μου φανηκε για ψιλοκαλη ) και δεν την προσεξα σχεδον καθολου, λεω κατσε να ερθει κοντα η τσατσα να κανουμε πεσιμο!

Δοξα και τιμη στης Ευας το μουνι μαγκες! Τετοια καβλοφατσα δυσκολα βρισκεις!  :headbang: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ίδια η Καίτη Φιλίνη...ποσα θα΄ δινε κανεις για να του καθότανε;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ηθοποιός, μελαχρινός μούναρος που έπαιζε στην επιθεώρηση παλιότερα και πιο πρόσφατα έχει εμφανισθεί σε διάφορες σειρές.
 
OP
OP
βυζολάγνος

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Συναγωνιστές χαίρομαι για την ανταπόκριση σ'αυτό το καυλωthread. Εν τω μεταξύ όποτε πετυχαίνω την "στον πούτσο μου ανΕύα", ποτέ μα ποτέ δεν έχει καλή τάνα. Μπας και το κάνει επίτηδες για να προσέχουμε αυτή; Δεν ξέρω τις δικές σας εμπειρίες πάνω σ'αυτό, αλλά πως τα καταφέρνει κι έχει σχεδόν πάντα μπάζο είναι απορίας άξιον...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Συγνώμη έκανα λάθος. Την Ελένη Φιλίνη εννοούσα.
 

γιαννακης2

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
και για πες μας συναγωνιστη βυζολαγνε που θα τα ξερεις σιγουρα...που υπαρχουν οι καλυτερες επιλογες milf (ονοματα & διευθυνσεις)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Συναγωνιστές χαίρομαι για την ανταπόκριση σ'αυτό το καυλωthread. Εν τω μεταξύ όποτε πετυχαίνω την "στον πούτσο μου ανΕύα", ποτέ μα ποτέ δεν έχει καλή τάνα. Μπας και το κάνει επίτηδες για να προσέχουμε αυτή; Δεν ξέρω τις δικές σας εμπειρίες πάνω σ'αυτό, αλλά πως τα καταφέρνει κι έχει σχεδόν πάντα μπάζο είναι απορίας άξιον...

Ειχε την Mia την ουγγαρεζα μια περιοδο φιλε, που ηταν αρκετα καλη. Απλα δεν ξυριζε τα ποδια της! Τοτε ηταν χρονολογικα και το πρωτο πεσιμο που ειχα κανει στην Ευα, επι εποχης παλιου forum απο οσο θυμαμαι!

Απο τοτε με στοιχειωνει η καριολα! Να'ναι καλα  :rockon:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Εντυπωσιακή για τσατσά απ' τη στιγμή που ο ανταγωνισμός είναι γέροι πούστηδες, πιο νέοι πούστηδες και γριες.
Γκρινιάρα όμως, όταν δεν περάσεις και δε συνδράμεις. Με απωθεί η πολυλογία της και το "εγώ πουλάω τώρα", ύφος της.

Οι fan της θα γνωρίζουν ότι οδηγεί Megane Cabrio, χρώματος χρυσαφι (?)
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Μάγκες έχω γράψει και εγώ για την τσαχπινοκαυλιάρα κα Εύα.Προτείνω το εξής : λέω να μαζευτούμε όλοι μαζί και να τη πέσουμε στη κα Εύα και να φτύνουμε την πουτάνα του σπιτιού..Τι θα κάνει στο τέλος θα κολακευτεί και θα ενδώσει με το αζημίωτο φυσικά !.Πάντως για το γαμώτο ένα πήδημα με την εν λόγω τσατσά έτσι για εμπειρία πολύ θα γούσταρα.Εμπρός λοιπόν να οργανωθούμε !
 

cervantes

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
878
Κριτικές
184
Like
4.041
Πόντοι
9.975
μαγκες ακουστε μια ιστορια με την ευα..αρχες σεπτεμβριου ειχα παει τσαρκα φυλης..ο δρομος με εφερε στο μαγαζι της ευας..μπαινω μεσα και περιμενω..μετα απο λιγο σκαει ενας παππους τον οποιο ειχε στειλει η ευα να χαλασει 50ευρω για να δωσει ρεστα σε ενα παληκαρι..μπαινει λοιπον ο παππους και αφου δινει στην ευα τα λεφτα αρχισε να της λεει πως εχει γενεθλια σημερα και τετοια..πεταγεται ενα αλλο παληκαρι και λεει "Ο μπαρμπας τζαμπα θα μπει??"..
γυριζει η ευα και του λεει πως δεν ειναι μπαρμπας αλλα κυριος και να μιλαει καλυτερα και τετοια..μετα γυριζει και λεει στον παππου.."Σε ευχαριστω αλλα για γλυκο θα περασεις αλλη φορα.."Εννοειται πως του παππου του τρεχανε τα σαλια..Μαγκες ο παππους κατι πρεπει να ετρωγε αλλιως θα περιμενε να βγει η τανα απο το δωματιο.. :dancing: :dancing:
 
OP
OP
βυζολάγνος

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Ειχε την Mia την ουγγαρεζα μια περιοδο φιλε, που ηταν αρκετα καλη.
Δε θυμάμαι να την είχα πετύχει με Μία. Μια φορά μόνο είχε ένα πραγματικό καλό μουνί, μια Γερμανίδα πριν 2,5 χρόνια αλλά χάθηκε η πουτάνα... Μιας και ανέφερες τη Μία τώρα παίζει Μετάξ βράδυ και έχει μια τσατσά επίσης για πολλά καυλωχυσίματα! Μια μιλφέιγ βυζαρού. Έπαιζαν και Φυλής. Πολύ καυλιάρα κι αυτή ρε πούστη μου! Πρέπει να μας διαφωτίσει καμιά παλιά καραβάνα για το παρελθόν της Εύας. Κατά 99,999% πρέπει να εκδιδόταν πάντως η άτακτη κορασίδα. Θα'χε μαζέψει πολύ τάληρο λέμε!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Δε θυμάμαι να την είχα πετύχει με Μία. Μια φορά μόνο είχε ένα πραγματικό καλό μουνί, μια Γερμανίδα πριν 2,5 χρόνια αλλά χάθηκε η πουτάνα... Μιας και ανέφερες τη Μία τώρα παίζει Μετάξ βράδυ και έχει μια τσατσά επίσης για πολλά καυλωχυσίματα! Μια μιλφέιγ βυζαρού. Έπαιζαν και Φυλής. Πολύ καυλιάρα κι αυτή ρε πούστη μου! Πρέπει να μας διαφωτίσει καμιά παλιά καραβάνα για το παρελθόν της Εύας. Κατά 99,999% πρέπει να εκδιδόταν πάντως η άτακτη κορασίδα. Θα'χε μαζέψει πολύ τάληρο λέμε!!!
H Ευα εκτος του οτι ειναι η πιο καυλα τσατσα που παιζει γνωριζει πολυ καλα το μαρκετινγκ στο να ''πουλαει το εκαστοτε μουνι''που μανατζαρει-Κυκλοφορει με Μεγκαν Ρενο οπως και αλλος συναγωνιστης ανεφερε και ειναι πολυ εξυπνη στο επικοινωνιακο παιχνιδι
Τι εννοω?Μια μερα ημουν ο πρωτος πελατης στην Αννα(το περιβοητο ξανθο καυλετο)και μου λεει η Ευα''Πιστευω να εισαι γουρλης,φιλησε με και στα δυο μαγουλα να πανε ολα καλα΄΄
Λες και εμπαινα να γαμιαρω πρωτη φορα,στα @@ μου,τεσπα, τη φιλησα κανονικα και ανταπεδωσε(σταυρωτα εννοειται)
Ειναι ευγενικη παντως,αερατη και γουσταρει τη φαση΄΄πολλα λεφτα παντου΄΄
Καλα ξηγιεται,την παω σαν ατομο
Γεια σου ρε Ευα μορτισα!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.564
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.056
Πόντοι
14.565
Συναγωνιστές χαίρομαι για την ανταπόκριση σ'αυτό το καυλωthread. Εν τω μεταξύ όποτε πετυχαίνω την "στον πούτσο μου ανΕύα", ποτέ μα ποτέ δεν έχει καλή τάνα. Μπας και το κάνει επίτηδες για να προσέχουμε αυτή; Δεν ξέρω τις δικές σας εμπειρίες πάνω σ'αυτό, αλλά πως τα καταφέρνει κι έχει σχεδόν πάντα μπάζο είναι απορίας άξιον...
Μα τώρα την Αννούλα "έχει" (www.bourdela.com/content/view/470/225/lang,el/]Φυλής 71Β[/url])... απ' τις πολύ καλές επιλογές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom