Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitsos_dan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Στο 50αρικο βρισκεις 2-3 θειτσες κατω του μετριου μια εκ των οποιων αυτη εδω:
www.bourdela.com/call-girls/girls/anastasiaru/]http://www.bourdela.com/call-girls/girls/anastasiaru/[/url]
Τωρα αμα αυτο το λες εσυ μετριο τοτε βουρ στον πατσα!!!

Ο καλυτερος τροπος να γαμησεις φθηνα και καλα ειναι να ψησεις καμια πρωην γκομενα που σου αρεσε να ριξετε κανενα γαμησακι!
Μη μου λες θελω να γαμησω σπιτι μου με 50ε δε μπορουμε να τα εχουμε και ολα!!

Με απεριοριστο σεβασμο και εκτιμηση,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
να τα λες αυτα στα 40+ το δεχομαι,αλλα στα 21 σου,με ολη τη ζωη μπροστα σου και με ενα καβλι "καγκελο",να ανοιγεις τετοιο θεμα? ψαξτο λιγο,αλλου ειναι το προβλημα σου.Παρεες εχεις? βγαινεις?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
και το σημαντικοτερο...βλεπεσαι???
αν οχι,δικαιως ανοιγεις το θεμα...
 

Mitsodan2

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
O ιδιος ειμαι που ανοιξα το θεμα απλα παιχτηκε μια μαλακια με τον λογαριασμο.Τεσπα.Πιστευω οτι βλεπομαι ρε φιλε τι να πω..απλα ξενερωσα με την τελευταια κ δεν θελω να ξαναμπλεκτω αμεσως με αλλη(να βγω και 3-4 ραντεβου μεχρι να γινει η δουλεια) οποτε ψαχνω κατι ευκολο,κανα μιλφακι αμα γινεται που το χω κ λιγο φαντασιωση να ξεφυγω και απτα συνηθισμενα.Μακαρι να μου καθοταν η γειτονισα η 40αρα καυλα  :lheel: αλλα δεν  :dancing:
 

Mitsodan2

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μη μου λες θελω να γαμησω σπιτι μου με 50ε δε μπορουμε να τα εχουμε και ολα!!

Συμφωνω ρε φιλε.Δεν ξερω απο CG αλλα ξερω οτι δεν παιζουν απο τοσο φθηνα.Γιαυτο κανα αματερι καλουτσικο να του σκισω τα πεταλα και ας με περασει και απο face control και της δινω κ ΑΦΜ.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Αρχικά να χαλαρώσεις, να πας καμια Φυλής κ Μεταξουργειο με 100 ευρώ να γαμήσεις 6-7 φορές και να δεις το ολο θέμα σεξ πιο άνετα πιο κουλ αφού θα εισαι πιο χορτάτος.Όταν εισαι χορτάτος ολα ειναι πιο ευκολα,μη κοιτάς να το εκβιάσεις ή να το παρακαλέσεις.Αδικος κόπος.
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
Μήτσο, τα σι-τζις που παίρνουν 50άρικα δεν βλέπονται, όπως σου είπε κι ο άλλος παίχτης. Δηλαδή αν είσαι 21 και βλέπεσαι μάλλον θα έπρεπε να σε πληρώνουν αυτές (το έχω νοιώσει κι ακόμα εγώ που είμαι ΠΟΛΥ μεγαλύτερος!), αλλά παρά ταύτα θα επιμείνουν να τις πληρώσεις εσύ διότι αυτή θα είναι η συμφωνία σας.

Οπότε μάλλον θα πρέπει να διαθέσεις κάτι παραπάνω, ας πούμε 80 το λιγώτερο.
Και να ξέρεις πως αυτή που παίρνει 150 π.χ. το ίδιο θα πάρει κι απ' τον δύσμορφο και υπέρβαρο μεσήλικα, όσο κι απ' τον ωραίο νεαρό.
Κι ο Χιού Γκραντ που είχε γκόμενα την Ελίζαμπεθ Χάρλεϋ στα νιάτα τους, είχε πληρώσει κανονικά για να πηδήσει μια κακάσχημη μαύρη που δεν βλεπόνταν και είχε μάλιστα και συλληφθεί και καταδικαστεί γι αυτό...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.424
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Καλημέρα μάγκες.Σαν μελος ειμαι καινουργιος αλλα σαν επισκεπτης ερχομαι απο παλια εδω.Θα μπω κατευθειαν στο θέμα για να μην κουράσω.Χώρισα με την κοπέλα μου πριν 1 μήνα σχεδόν και με έχουν πιάσει οι αγαμίες απο τότε.Είμαι 21 χρονών και ψάχνω έναν εύκολο τρόπο να ξεδώσω οπότε άνοιξα το θέμα να μου προτείνετε τιποτα.Το λοιπον : δεν γουστάρω 1)να γυρισω στην φαση μπουρδελα-φυλης, 2)να σκασω 150αρι, 3)ξενοδοχειο 4)πιατσα. Τοτε τι ψαχνεις θα μου πεις...Θελω κατι εναλλακτικο.Π.χ. (εγώ μένω στην βόρεια μεριά της Αθήνας) μια καλή 30αρα απο δω κοντά,αματερ,να σου κάνει γούστα με κανα 50αρικο στο σπιτι σου :knockinb:.Δεν ξερω αν υπαρχει κατι τετοιο ακριβως αλλα καταλαβατε τι θελω να πω.Δεν με νοιαζει να ναι και το τοπ μοντελο γιατι θελω απλα 2-3 ξεκαυλωματα.Εχω σκεφτει κ την φαση κωλομπαρο αλλα δεν εχω εμπειρια απο αυτο.

Υ.Γ. Οταν ειχα παει Γερμανια σε εναν φιλο μου που σπουδαζει εκει,υπήρχε ενα σαιτ ''κλειστου τυπου''(δηλαδη το ξερανε μονο απο στομα σε στομα) οπου ηταν σαν σαιτ για ραντεβου μονο που εψαχνες κατευθειαν για γαμησι.Σου αρεσε-της αρεσες και πηδαγες  :grin:.Εδω παιζει τιποτα τετοιο ??

Συνοψιζοντας : φθηνο/ευκολο γαμησι στο χωρο μου και ας ειναι μετρια

Θά σού στείλω σε π.μ. ....... τηλέφωνα γιά τζάμπα πηδημα !!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.424
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Κι εμένα που με ξέρεις τόσον καιρό γιατί δεν μου τα έχεις στείλει ρε σύ; :)

Αγαπητέ μου έσύ ΕΙΣΑΙ ΕΚΛΕΚΤΙΚΟΣ..... Τό παιδί είναι σέ λανθάνουσα πορεία.....

θά τού στείλω Β διαλογής <<ΚΟΡΊΤΣΙΑ>> νά γαμάη άσταμάτητα !!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Αγαπητέ μου έσύ ΕΙΣΑΙ ΕΚΛΕΚΤΙΚΟΣ..... Τό παιδί είναι σέ λανθάνουσα πορεία.....

θά τού στείλω Β διαλογής <<ΚΟΡΊΤΣΙΑ>> νά γαμάη άσταμάτητα !!

Κάνα τρανσφόρμερ μόνο μην του στείλετε...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.424
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Αληθές αυτό που γράψατε.

Σας ζητώ συγγνώμη.  :)

Η συγνώμη είναι γιά τούς άδύνατους .. καί ή πορεία σας έντός τού sait δείχνη τό άντίθετο ,
κατ έμε όταν σας διαβάζω μού θυμίζετε Μαρσέλ Προυστ....
Αυτό δέν είναι κακό, άπεναντίας !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom