Νέα

Ηρωίδες του λαρυγγωτού..!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kilburn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Επειδη είμαστε πολλοί οι λάτρεις του ολοκληρωτικού deepthroat και των άπατων λαρυγγιών ας δίνουμε ραντεβού εδώ για καινούρια αστεράκια αλλα και όμορφες εμπειρίες...
Και ας ξεκινησω εγω με την τελευταια καλή εμπειρία απο Καρμεν (Ιασωνος 37 υπόγειο απογευματινη) οπου το εξτρα πενταευρω για ακαποτο λαρυγγωτο πάντα πιάνει τόπο.
Και καλό γαμήσι... Πάντα στο χύσιμο της ζητάω να το κρατήσει στο λαρύγγι της για να αδειάσω (με καπότα,deepthroat cumshot ακάποτη δεν εχω καμία να κάνει) και γουστάρω πολύ, νομίζω και αυτή...
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Η Μαρια επισης απο Μεταξι, χοντρη και ασχημη θα μου πεις και με το δικιο σου, αλλα ανοιγει καλα το φιλοξενο λαρυγγι της. Κολωνου 53 με Φωτεινη (Γκμοχ) πρωινα. Η Ευα γερασε πια (απο Περγαμου) και παχυνε κιολας πολυ αλλα εχει βαλει και κοφτη στο λαρυγγι δεν το ανοιγει να πιασει πατο το πουτσοκεφαλο...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Και καλό γαμήσι... Πάντα στο χύσιμο της ζητάω να το κρατήσει στο λαρύγγι της για να αδειάσω (με καπότα,deepthroat cumshot ακάποτη δεν εχω καμία να κάνει) και γουστάρω πολύ, νομίζω και αυτή...

είσαι ωραίος  :rockon:
αλλά λίγο σπάνιο σπορ ..
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
είσαι ωραίος  :rockon:
αλλά λίγο σπάνιο σπορ ..
Εχω γυρισει παντου, εχω δωσει εξτραδακια πολλα για το σπορ, σπανιο ειναι να βρεις τετοιο λαρυγγι με τις προδιαγραφες που ψαχνω. Πριν 2 χρονακια εκπαιδευα ενα μωρο με εξτραδακι 20 ευρω το μαθημα. Ονοματι Φλωρα. Απλα φοβερη εμπειρια ητανε και ωραιο μωρακι μικρο και περιπετειωδες. Δυστυχως επρεπε να φυγει. Την αφησα σε σημειο να μπορει να χωνει οτι θελει στο λαρυγγι της. Και μια αλλη απο την εποχη του τριχιλιαρου τα ιδια...
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
τετοια τσιμπουκαρα σαν της μαριας της θεσσαλονικιας δεν υπαρχει και δυσκολα να ξαναβρεθει καποια καλη τσιμπουκλου στις μερες μας.δευτερη θεση η κατερινα απο κολωνου μακραν
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Πάντα ζητάω deepthroat από τις κοπέλες ... είναι από τα αγαπημένα μου !!  :pipa1: :pipa1: :pipa1:  :rockon:
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
τετοια τσιμπουκαρα σαν της μαριας της θεσσαλονικιας δεν υπαρχει και δυσκολα να ξαναβρεθει καποια καλη τσιμπουκλου στις μερες μας.δευτερη θεση η κατερινα απο κολωνου μακραν
Η Κατερινα παιζει μπαλα στο παρων και Κολωνου ποσο? Επισης προκειται για βαθυ λαρυγγι ή γενικα καλη πιπα φιλος?
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
απλά αν είναι μέσα στο αμάξι   :pipa1: θέλει και μια πετσετούλα για να μην γεμίζει σάλια το κάθισμα...
ειδικά αν σας αρέσει να τις πιέζετε το κεφάλι με τα χέρια βγάζουν πολύ σάλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
Η Κατερινα παιζει μπαλα στο παρων και Κολωνου ποσο? Επισης προκειται για βαθυ λαρυγγι ή γενικα καλη πιπα φιλος?
επαιζε παλια στο κολωνου απο οτι ακουγεται ειναι σεριφισσα πλεον αλλα δεν την εχω πετυχει.αν ξερει καποιος κατι παραπανω ασ ενημερωσει
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Μαρια επισης απο Μεταξι, χοντρη και ασχημη θα μου πεις και με το δικιο σου, αλλα ανοιγει καλα το φιλοξενο λαρυγγι της. Κολωνου 53 με Φωτεινη (Γκμοχ) πρωινα. Η Ευα γερασε πια (απο Περγαμου) και παχυνε κιολας πολυ αλλα εχει βαλει και κοφτη στο λαρυγγι δεν το ανοιγει να πιασει πατο το πουτσοκεφαλο...

Όταν λες έχει βάλει κόφτη στο λαρύγγι, τι εννοείς αγαπητέ μου?
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Παιδες για την τρομακτικη Πωλινα απο Βεργας 2 εχω ακουσει οτι βαραει συνεχεια λαρυγγι και μαλιστα εχει ανεβασμενο κοφτη και σχεδον τον τρωει μεχρι τα πνευμονια!  :pipa1:
Την εχω τεσταρει ρε φιλε, οντως τον παιρνει βαθια αλλα ισα που γαργαλαει το λατυγγι της να ανοιξει για να τον παρει και μετα η πορνη τραβιεται παλι πισω...δεν το κραταει σφηνωμενο για λιγο να χαρουμε...
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Όταν λες έχει βάλει κόφτη στο λαρύγγι, τι εννοείς αγαπητέ μου?
Εννοω οτι φτανει ενα κλικ πριν ανοιξει το λαρυγγι για να γλιστρησει μεσα το πεος. Οπως ο κοφτης στα αμαξια που δεν τα αφηνει να ροπιασουν στο φουλ...
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Οι εχοντες αποριες περι ολοκληρωτικου και υποδειγματικου deepthroat, googlαρετε Cathy Heaven για μια ενημερωση...
 
OP
OP
Kilburn

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Από τα ποιο γνωστά λαρύγγια είναι η Heather Harmon. Στα αποτελέσματα Cathy Heaven βγάζει αρκετές αυτή λες ?

Αυτη ειναι φιλε...!!! Για μενα η απολυτη Θεα του λαρυγγωτου. Η κοπελα κανει και βιζιτες δε ξερω για Ελλαδα αλλα οταν ξαναπαω Λονδινο θα την ψαξω γιατι εκει ειναι η εδρα της.
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Εδώ είμαστε !!

[xvideos]
]
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
355
Πόντοι
1.016
Αυτη ειναι φιλε...!!! Για μενα η απολυτη Θεα του λαρυγγωτου. Η κοπελα κανει και βιζιτες δε ξερω για Ελλαδα αλλα οταν ξαναπαω Λονδινο θα την ψαξω γιατι εκει ειναι η εδρα της.
Όντως...

Η κοπέλλα καταπίνει ολόκληρα έμβολα κ γελάει...

Τρελλή μουνάρα κ απίστευτα τσιμπουκια,όχι ότι στο γαμήσι πάει πίσω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom