Νέα

Πιάτσες στην Ανατολική Αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geogoku
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Μιας κ εμεις της περιοχης ειμαστε οι πιο "ριγμενοι" στο θεμα απο ολες τις πλευρες, ανοιξα το θεματακι να δουμε μηπως τελικα παιζει κατι σε μας...

θυμαμαι που πολλοι ελεγαν για την διασταυρωση του Μαρκοπουλου αλλα πλεον δεν εχω ξαναδιαβασει ενημερωση για εκει οπως επισης κ για την Μαραθωνος που αναφερφηκε απο αλλον συναγωνιστη.

οποιος εχει την γνωση ας την μοιρασει κ σε μας....
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Μιας κ εμεις της περιοχης [glow=red,2,300]ειμαστε οι πιο "ριγμενοι" στο θεμα απο ολες τις πλευρες[/glow], ανοιξα το θεματακι να δουμε μηπως τελικα παιζει κατι σε μας...

θυμαμαι που πολλοι ελεγαν για την διασταυρωση του Μαρκοπουλου αλλα πλεον δεν εχω ξαναδιαβασει ενημερωση για εκει οπως επισης κ για την Μαραθωνος που αναφερφηκε απο αλλον συναγωνιστη.

οποιος εχει την γνωση ας την μοιρασει κ σε μας....
τι να πουνε και οι εκτος αττικης;... :2funny: μια χαρα εισαι, κοντα ειναι η γλυφαδα
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.307
Πόντοι
6.955
Πόσο κρίμα είναι να μην υπάρχει ενα στουντιάκι στην Αγια Παρασκευή να μπορούμε να πηγαινουμε κι εμεις απο Μεσογεια να γαμουμε.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Πόσο κρίμα είναι να μην υπάρχει ενα στουντιάκι στην Αγια Παρασκευή να μπορούμε να πηγαινουμε κι εμεις απο Μεσογεια να γαμουμε.

Τι Αγ. Παρασκευη, τι κατεχακη, ενα τσιγαρο δρομος (χωρις κινηση) !!!
 
OP
OP
geogoku

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
@Diomedes

E καλα δεν το λες κ κοντα...απο το σπιτι μου θελω τουλαχιστον μισαωρο κ στην ιδια ωρα παω σχεδον σε οποια αλλα θελω ακομα κ κεντρο...εντος αττικης θεωρω οτι ειμαστε πιο ριγμενοι...μονο τα δυο στουντιο στην κατεχακη κ ενα μασατζιδικο στο χαλανδρι αν δεν κανω λαθος.τα αλλα τα μασατζιδικα δεν τα αναφερω καν...δεν αξιζουν αναφορας!ακομα κ αυτα τα στουντιο ομως για να μπεις πρεπει να σε δει η μιση Αθηνα...ουτε σοβαρους "γαμιστρωνες" δεν εχουμε αντικειμενικα...

@Jim28

αντε πες οτι εχουμε κ κανα στουντιο...απο ολες τις αλλες υπηρεσιες πασχουμε περισσοτερο...μασαζ, χοτελια,πιατσες κτλπ
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
@Diomedes

E καλα δεν το λες κ κοντα...απο το σπιτι μου θελω τουλαχιστον μισαωρο κ στην ιδια ωρα παω σχεδον σε οποια αλλα θελω ακομα κ κεντρο...εντος αττικης θεωρω οτι ειμαστε πιο ριγμενοι...μονο τα δυο στουντιο στην κατεχακη κ ενα μασατζιδικο στο χαλανδρι αν δεν κανω λαθος.τα αλλα τα μασατζιδικα δεν τα αναφερω καν...δεν αξιζουν αναφορας!ακομα κ αυτα τα στουντιο ομως για να μπεις πρεπει να σε δει η μιση Αθηνα...ουτε σοβαρους "γαμιστρωνες" δεν εχουμε αντικειμενικα...

@Jim28

αντε πες οτι εχουμε κ κανα στουντιο...απο ολες τις αλλες υπηρεσιες πασχουμε περισσοτερο...μασαζ, χοτελια,πιατσες κτλπ

Κανε υπομονη, ερχεται η αναπτυξη και θα γινουν ολα !!!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
geogoku

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
@ crazy Ivan

λαθος δικο μου καθως θυμαμαι το παλιο που δεν υφισταται πλεον κ εχει μετακομισει...

@Leon13

τωρα που δεν υπαρχει αναπτυξη εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες μιας κ τετοιου ειδους δουλειες ανθιζουν...
 

houts12095@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες .εχω μια ερωτηση.διαβασα για ενα μασατζιδικο στην καισαριανη-κοντα  :grin:-ξερει κανεις τι ωρες παιζει αν χρειαζεται τπτ συνθηματικα?
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Μιας κ εμεις της περιοχης ειμαστε οι πιο "ριγμενοι" στο θεμα απο ολες τις πλευρες, ανοιξα το θεματακι να δουμε μηπως τελικα παιζει κατι σε μας...

θυμαμαι που πολλοι ελεγαν για την διασταυρωση του Μαρκοπουλου αλλα πλεον δεν εχω ξαναδιαβασει ενημερωση για εκει οπως επισης κ για την Μαραθωνος που αναφερφηκε απο αλλον συναγωνιστη.

οποιος εχει την γνωση ας την μοιρασει κ σε μας....
Στην Μαρκοπούλου έχουν σταματήσει απο καιρό. Κανένα πρόβλημα διότι ηταν χαλιά ουτως η άλλως.
Η Αγ. Παρασκευή έχει μονο πορνόξενοδοχεία, τίποτα άλλο. Ενα studio σε αυτές της περιοχές θα έκανε χρυσές δουλειές, απορω πως δεν έχει ανοίξει ακόμα.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
@ crazy Ivan

λαθος δικο μου καθως θυμαμαι το παλιο που δεν υφισταται πλεον κ εχει μετακομισει...

@Leon13

τωρα που δεν υπαρχει αναπτυξη εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες μιας κ τετοιου ειδους δουλειες ανθιζουν...

τωρα που δεν υπαρχει αναπτυξη εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες μιας κ τετοιου ειδους δουλειες ανθιζουν...


Ψαχνουν για επενδυτη !!!  :grin: :grin: :grin:
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Τι έγινε ρε παιδιά ακόμα τίποτα ;; Δηλαδή εμείς στην Ανατολική Αττική μια ζωή μαλακία μόνο θα βαράμε; Ούτε μια πιάτσα; Ούτε ένα κωλόμπαρο; Tίποτα;;
Δηλαδή μια ζωή τις γυναίκες μας θα πηδάμε; Δεν μας σκέφτεστε καθόλου ρε εσείς;
 

O ksenos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά και καλά...συγχωρέστε με εάν ρωτάω κάτι χαζό μιας και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ ούτε έχω γράψει ποτέ εδώ ... ιεροδουλες/πιάτσες ...κάτι τέλοςπαντων, δεν υπάρχει στα Ανατολικά προάστια ? Ραφήνα / νέα Μακρη κλπ κλπ

Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν πολύ χρήσιμη .

ΕυχΡιστω παρά πολύ, εύχομαι όλοι να περνάτε όμορφα!


Ο.Κ
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Τίποτε για τους πολλούς . Τώρα εάν Αρτέμιδα , Σπατα , Κορώπη κτλ υπάρχει τίποτε για τους
Ντόπιους το ξέρουν μονάχα μεταξύ τους
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.307
Πόντοι
6.955
Τιποτα φιλε.....τα στουντιο που εξυπηρετουν ειναι της κατεχακη, τα υπολοιπα ειναι μακρυα. Προ ετων εγινε προσπαθεια να ανοιξει στουντιο στην βαρης κορωπιου (ειμαι σιγουρος ειχα δει και την πινακιδα) αλλα αντεδρασε ο δημος κορωπιου. Ειμαστε ατυχοι.
Ως εφηβος παντως στα μεσα της δεκαετιας του 90 ενθυμουμε την υπαρξη στριπτιζαδικων στην βαρη βαρκιζα.
Το αλλο σας το ειπα.....? Στο κορωπι δεν ερχονται βιζιτες και πρεπει να πληρωνω ξενοδοχειο σε γλυφαδα κ αγια παρασκευη
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.114
Like
463
Πόντοι
36
Τιποτα φιλε.....τα στουντιο που εξυπηρετουν ειναι της κατεχακη, τα υπολοιπα ειναι μακρυα. Προ ετων εγινε προσπαθεια να ανοιξει στουντιο στην βαρης κορωπιου (ειμαι σιγουρος ειχα δει και την πινακιδα) αλλα αντεδρασε ο δημος κορωπιου. Ειμαστε ατυχοι.
Ως εφηβος παντως στα μεσα της δεκαετιας του 90 ενθυμουμε την υπαρξη στριπτιζαδικων στην βαρη βαρκιζα.
Το αλλο σας το ειπα.....? Στο κορωπι δεν ερχονται βιζιτες και πρεπει να πληρωνω ξενοδοχειο σε γλυφαδα κ αγια παρασκευη
τι θυμήθηκες τώρα saxraman και ξερο ψωμί
 

gorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Μένω Ραφήνα. παιζει κατι από πιατσα κοντα στη περιοχή μου;
 

paparas19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα. ξερουμε καμια πιατσα ή καμια κορασιδα στο λαυριο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom