Νέα

Μουνόχειλα που κρέμονται. Γιατί γίνονται έτσι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλημέρα σας.
Μοιράζομαι μια απορία που με αφορά άμεσα.
Μουνόχειλα που κρέμονται. Που οφείλεται (και ζητώ σοβαρές πληροφορίες και όχι χαζά) ;
Θα εκτιμήσω κάθε συνεισφορά σας.
Διατελώ μετα τιμής προς όλους σας.
Σπίνος.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Πιστεύω ότι είναι κυρίως θέμα ανατομικό. Βέβαια και το "ξέσκισμα" παίζει τον ρόλο του...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
καμιά σχέση με ξέσκισμα ρε παιδιά!
είναι θέμα ανατομικό και μόνο!
όπως όλες οι ψωλές και τα ρχίδια δεν είναι ίδια, έτσι και τα μουνόχειλα δεν είναι ίδια...
άλλες τα έχουν μικρά άλλες μεγάλα.
την 'ωρα του σέξ οταν ερεθίζεται δε η γυναικα αιματώνονται περισσότερο (όπως και το πέος) και διογκώνονται περισσότερο.
Αυτό είναι όλο.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
θυμασται ντενιζ οταν τα ειδα επαθα πλακα
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Θυμήθηκα τώρα την "μπριζόλα" της Άντζελας στο αλησμόνητο Dolls... Αν μακραίνουν με το τράβηγμα, τότε έφταιγα κι εγώ!
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Συναγωνιστές εκτιμώ την ανταπόκρισή σας.
Δεν νομίζω (η περίπτωσή μου τουλάχιστον) να έχει σχέση με "αιμάτωση αιδίου" διότι την είδα δε φάση άσχετη με σέξ και από το εσώρουχο "διαπιδούσε" τμήμα του αιδίου της και το αντιμετώπισε σαν φυσιολογικό (δεν κινήθηκε να το βάλει εντός του εσωρούχου της).
Στο γλυφομούνι (που της το κάνω ατελείωτα διότι είναι άλλη φάση όταν χύνει, καθώς παίρνει μια στάση σε στυλ "γέφυρα" αλλά Νάντια Κομανέντσι, πνίγοντας το βογγητό της για να μην μας ακούσει ο τόπος, το μουνί της έρχεται στα χείλη μου σαν χταπόδι, εξ αιτίας αυτών των κρεμαστών μουνόχειλών της.
Εχω ξεπεράσει πλέον το τράκ της πρώτης φοράς, διότι γαμιώμαστε εδώ και ένα μήνα συνεχώς (κάτι σαν... Connex talk, 24 ώρες την ημέρα, 7 ημέρες την εβδομάδα) και πλέον όταν ξεκινώ το γλυφομούνι αρχίζω και φαντασιώνομαι διάφορα.
Να, για παράδειγμα τις προάλλες, με το που έβαλα το μουνί της στο στόμα μου, φαντασιώθηκα ότι ήμουν ένας από το πλήρωμα του διαστημόπλοιου που δέχθηκε την επίθεση από το κάτι σαν χταπόδι πράγμα-άλιεν στο στόμα και ενώ την έγλυφα και την "έτρωγα" άρχισα να προσποιούμαι ασφυξία, ότι έμπαινε το πράγμα στο σώμα μου μέσα από το στόμα μου και άλλα τέτοια, που φυσικά μας απογείωσαν.
Ή τις προάλλες, που πάλι την έκανα γλυφομούνι, σκεφτόμουν ότι ήμουν ένας από τους πειρατές της καραιβικής και φιλούσα στο στόμα, αυτόν που έχει μούρι-χταπόδι. Τις το είπα και τρελάθηκε στα γέλια και πήγε νέο γύρο το πράγμα, χωρίς άγχος και πολύ διασκεδαστικά.
ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ: Τη βρίσκω με το μουνί της πολύ και μ' αρέσει, αλλά θέλω να έχω μιά εξήγηση για την αιτία που είναι έτσι μακρυά τα μουνόχειλά της.
Έχετε κάποιο σάιτ που να δίνει επιστημονική εξήγηγιση σ΄αυτό το φαινόμενο, με τα μακρυά μουνόχειλα.
Δεν νομίζω πάντως να είναι από "ξέσκισμα" ή από "τράβηγμα". Κάτι ανατομικό ίσως είναι η αιτία.
Αναμένω τις απόψεις σας και διατελώ μετά τιμής και υπόλιψης προς όλους σας.
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Απο τη μια με εκανες και εσκασα στα γελια και απο την αλλη αηδιασα.Τι να πω εμενα δεν με εξιταρουν και τοσο
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές.
Αναζήτησα προχείρως κάποιες επιστημονικές εξηγήσεις επί του θέματος.
Βρήκα μεγάλη βιβλιογραφία και σκέφτομαι να καταγράψω συμπεράσματα και απόψεις. Σε συνδυασμό με την φοβερή έμπνευση που μου δίνει το μουνί αυτής της γκόμενας, ενδεχομένως να καταγράφω πόνημα ….
«Σπίνου Μουνολογία» !!!
Πως βλέπετε την ιδέα συναγωνιστές..??

Προς το παρών ας μοιραστώ μαζί σας αυτά που βρήκα, σε περίληψη (που με ικανοποιούν ως απάντηση και με καθησυχάζουν).

Έχουμε και λέμε λοιπόν.
Τα πιο ορατά σημεία του αιδοίου, τα μεγάλα χείλη, εκτείνονται από τον πρωκτό έως το εφήβαιο. Είναι δύο σχεδόν συμμετρικές πτυχές δέρματος που προστατεύουν τα μικρά χείλη, τον κόλπο και την κλειτορίδα. Ποικίλλουν σε μέγεθος και σχήμα και το ένα είναι συνήθως μεγαλύτερο από το άλλο. Ορισμένες φορές έχουν μήκος πού φθάνει μέχρι και 8 εκατοστά.

Αποτελούνται από λιπώδεις και ινώδεις ιστούς και φέρουν θυλάκους τριχών, καθώς και σμηγματογόνους και εξωκρινείς αδένες. Οι τελευταίοι προσδίδουν στον ιδρώτα μια ιδιαίτερη οσμή, η οποία αφυπνίζει σεξουαλικά τους περισσότερους άνδρες. Ορισμένοι παρομοιάζουν τα μεγάλα χείλη -το αριστερό είναι λίγο μεγαλύτερο από το δεξί- με το ανδρικό όσχεο.

Όταν η γυναίκα διεγερθεί σεξουαλικά, διογκώνονται, αλλάζουν χρώμα και χοντραίνουν, αυξάνοντας κάποτε ακόμα και δύο με τρεις φορές το φυσικό μέγεθός τους.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΣΠΙΝΟΥ
Λένε ότι όπως οι άνθρωποι που έχουν μικρά χείλη είναι κακιασμένοι, έτσι και τα μουνιά με μικρά χείλη είναι φαρμακερά και ανάλγητα οι δε ιδιοκτήτριές τους αποκαλούνται φαρμακομούνες.
Άρα εγώ έπεσα σε γλυκομούνα !!!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΣΠΙΝΟΥ
Λένε ότι όπως οι άνθρωποι που έχουν μικρά χείλη είναι κακιασμένοι, έτσι και τα μουνιά με μικρά χείλη είναι φαρμακερά και ανάλγητα οι δε ιδιοκτήτριές τους αποκαλούνται φαρμακομούνες.
Άρα εγώ έπεσα σε γλυκομούνα !!!
Άκρως επιστημονική τεκμηρίωση του φαινομένου.. :grin:
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Πάντως αδέλφια έχω συγκεντρώσει τόσο τεράστια μουνογραφία και έχω κάνει τέτοια πρακτική διατριβή στο γλυφομούνι, που είμαι πλέον στη διάθεσή σας για ερωτήσεις  :jerking: :jerking: :jerking:
Σκέφτομαι τώρα να κάνω ένα μεταπτυχιακό στο γλυφοκώλι και μετά (αν παώ καλά) να επιχειρίσω ένα διδακτορικό στο μουνογλυφοκώλι.
Τι λέτε ?
Ακούω απόψεις...
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Πάντως αδέλφια έχω συγκεντρώσει τόσο τεράστια μουνογραφία και έχω κάνει τέτοια πρακτική διατριβή στο γλυφομούνι, που είμαι πλέον στη διάθεσή σας για ερωτήσεις  :jerking: :jerking: :jerking:
Σκέφτομαι τώρα να κάνω ένα μεταπτυχιακό στο γλυφοκώλι και μετά (αν παώ καλά) να επιχειρίσω ένα διδακτορικό στο μουνογλυφοκώλι.
Τι λέτε ?
Ακούω απόψεις...

Spinos άψογος..

:2funny: :2funny: :2funny:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
16
φιλε spino τα πας παρα πολυ καλα αλλα εχω ενα φιλο που ειναι πιο μπροστα απο εσενα και εχει φτασει στο ρουφοκωλι.ειναι αηδια το ξερω απλα στο λεω για να ξερεις οτι παντα υπαρχει κατι παραπανω που μπορεις να κανεις....
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Πάντως αδέλφια έχω συγκεντρώσει τόσο τεράστια μουνογραφία και έχω κάνει τέτοια πρακτική διατριβή στο γλυφομούνι, που είμαι πλέον στη διάθεσή σας για ερωτήσεις  :jerking: :jerking: :jerking:
Σκέφτομαι τώρα να κάνω ένα μεταπτυχιακό στο γλυφοκώλι και μετά (αν παώ καλά) να επιχειρίσω ένα διδακτορικό στο μουνογλυφοκώλι.
Τι λέτε ?
Ακούω απόψεις...

προχώρα μεγάλε ότι μεταπτυχιακά έχεις τόσο καλύτερα
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Παίδες είναι εκπληκτικός ο τρόπος με τον οποίο προωθούμε τον διάλογο και μέσω αυτού ανακαλύπτουμε καινούργιους δρόμους ερωτικής συμπεριφοράς.
Ω Σκρούτζ να ήξερες πόσο σημαντική είναι η συμβολή σου στην ερωτική πανδαισία, αλλά νομίζω ότι αυτό τον κλάδο (της ρουφοκωλιακής επιστήμης) δεν θα μπορέσω να τον ακολουθήσω.
Θα αρκεστώ να γλώφω στο μονοπάτι μεταξύ του κώλου και του μουνιού και θα προσπαθήσω να εντριφήσω επ αυτών, προκειμένου να ικανοποιήσω σεξουαλικά τον εαυτό μου και τη σύντροφό μου.
Δώσε μας όμως Υπέρτατε Σκρούτζ εμπειρίες επί του ρουφοκωλίου, μην έπιβεβαιώνεις την τσιγκουνιά σου.Και κάτι ακόμη.
Υπάρχει άλλη άποψη επί των κριτηρίων που καθορίζουν το μέγεθος των μουνοχείλων ή αυτό που έγραψα ως τελικό σας καλύπτει...???
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
φιλε spino τα πας παρα πολυ καλα αλλα εχω ενα φιλο που ειναι πιο μπροστα απο εσενα και εχει φτασει στο ρουφοκωλι.ειναι αηδια το ξερω απλα στο λεω για να ξερεις οτι παντα υπαρχει κατι παραπανω που μπορεις να κανεις....

Για Ρουφομούνι τι λέτε...???
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
13
Πόντοι
6
Το κάνω εγώ και είναι φοβερό ! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
q3lv7.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom