Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 [3]  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μουνόχειλα που κρέμονται. Γιατί γίνονται έτσι;  (Αναγνώστηκε 23928 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
bbwlover
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #30 στις: 11/03/08, 23:11 »

Εγω παιδια της γυναικας μου το ξυριζω το μουνι και μετα το γλυφω μου αρεσει ξυρισμενο
Καταγράφηκε
mathima solfez
Ειδήμων

Το σεξ ειναι βρωμικο μονο οταν γινεται σωστα

« Απάντηση #31 στις: 12/03/08, 00:12 »

Συναγωνιστές καλημέρα σας.
Μοιράζομαι μια απορία που με αφορά άμεσα.
Μουνόχειλα που κρέμονται. Που οφείλεται (και ζητώ σοβαρές πληροφορίες και όχι χαζά) ;
Θα εκτιμήσω κάθε συνεισφορά σας.
Διατελώ μετα τιμής προς όλους σας.
Σπίνος.

Εχει να κανει με την υφη του συνδετικου ιστου. Τα μουνοχειλα δεν απαρτιζονται απο μυς, παρα ως επι το πλειστον απο συνδετικο ιστο, και εδω ακριβως εχει να κανει η ανατομια (καλυτερα κληρονομικοτητα). Η κοπελα εχει μαλακο συνδετικο ιστο. Αυτο δεν φαινεται μονο στα μουνοχειλα, αλλα σε ολο της το σωμα, γιατι παντου υπαρχει συνδετικος ιστος. Η κοπελα πρεπει να ειναι γενικα πολυ ευλυγιστη, το πιο απλο τεστ ειναι να δεις ποσο μπορει να γυρισει τα δαχτυλα της. Η κινηση αυτη, μπλοκαρεται πρωτα απο τους συνδεσμους (καθαρα συνδετικος ιστος, οπως φαινεται και απο την ορολογια), που δεν ειναι πολυ δυνατοι, ειναι πιο ελαστικοι.
Καταγράφηκε
thanoss
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #32 στις: 12/03/08, 00:12 »

Εγω παιδια της γυναικας μου το ξυριζω το μουνι και μετα το γλυφω μου αρεσει ξυρισμενο
ενοειτε!
παντα ξυρισμενο!!
αλλη αισθηση οταν ειναι φαλακρο!!!
Καταγράφηκε

Αν ηταν το μουνι βιολι θα το παιζε ολη η Γη...!!!
thanoss
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #33 στις: 12/03/08, 00:12 »

και οσο αυτο που λετε για το ρουφομουνι Wink....τελικα εχει πολυ μεγαλη επιτυχια και το γουσταρουνε πολυ οι γκομενες!
<μου το πε τυπισα αλλα επιστημονικα>

το δοκιμασα και στην σχση μου!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Αν ηταν το μουνι βιολι θα το παιζε ολη η Γη...!!!
Andras37Athina
Μάλαμα

νήψον ανομήματα μη μόναν όψην

« Απάντηση #34 στις: 12/03/08, 17:05 »

Συναγωνιστές καλημέρα σας.
Μοιράζομαι μια απορία που με αφορά άμεσα.
Μουνόχειλα που κρέμονται. Που οφείλεται (και ζητώ σοβαρές πληροφορίες και όχι χαζά) ;
Θα εκτιμήσω κάθε συνεισφορά σας.
Διατελώ μετα τιμής προς όλους σας.
Σπίνος.
Κατ' αρχήν, μία κρίσιμη ερώτηση: Είσαι ο Άρης Σπίνος, του "Αποκαλυπτικού Δελτίου" στο Extra3;

Επί του προκειμένου. Τα μουνόχειλα ξεχειλώνουν όταν αφού τα πλύνεις, τα κρεμάς από τα σκοινιά, κάθετα και δεν τα απλώνεις πάνω σε αυτά, ότι δηλαδή συμβαίνει και με τα πουλόβερ.
Καταγράφηκε

JGF
since1991
Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: 12/03/08, 18:06 »

Aπό την δική μου μικρή εμπειρία συνήθως οι γκόμενες με μεγάλα σαρκώδη χείλη έχουν και μεγάλα κρεμαστά μουνόχειλα. Eίναι νομίζω καθαρά θέμα DNA όπως τα μεγάλα ή μικρά βυζιά και οι τουρλωτοί ή πλακουτσωτοί κώλοι.

Tώρα είδα αυτά περί συνδετικού ιστού. O συναγωνιστής τα λέει καλά.
Καταγράφηκε
Anemodoura
Ειδήμων

« Απάντηση #36 στις: 13/03/08, 16:04 »

αυτες με τα μεγαλα μουνο-χειλα θελουν να γαμιουνται συνεχεια, γουσταρουνε πουτσα, χυνουν εντονα, και τρελενονται για γλυφομουνι..αυτο λεει η εμπειρια μου..ειναι πολυ καλες στο κρεβατι

Το επιβεβαιώνω αυτό, η κοπέλα του κολλητού μου έχει μεγάλα μουνόχειλα και είναι φωτιά στο κρεβάτι δεν χορταίνει με τίποτα,τον έχει λιώσει το φουκαρά τον φίλο μου.
Καταγράφηκε
koproni65
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #37 στις: 13/03/08, 17:05 »

φιλαρακο, επειδη γαμαω και εγω μια κοπελα, που της κρεμονται τα μουνοχειλα...μημπως μπορεις να μου πεις το ονομα της?? και η δικια μου γκομενα γουσταρει το γλυφο-μουνι παρα πολυ..ρε συ μημπως γαμαμε την ιδια?

παιδια ειναι διαπιστωμενο οτι η πλειοψηφια των γυναικων γουσταρει το γλυφομουνι και γλωσιτσα στην κλειτωριδα ασχετα εαν ειναι μεγαλα η μικρα τα μουνοχιλα ...ολα τα αλλα  που λετε ειναι περιτα ..τελεια και παυλα
Καταγράφηκε
paterjohn
Ειδήμων

η καταστροφη της πανιδας απο τον ανθρωπο

« Απάντηση #38 στις: 14/03/08, 10:10 »

μουνοανατομογαμορουφαγλειφολογοι χωρις συνορα σεινειδητοι ανθρωπιστες υπερμαχοι της προσφορας ενημερωσης του μουνιου και του κωλου ! ΣΥΝΑΝΑΔΕΛΦΟΙ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: