Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 192 193 194 195 196 197 [198] 199 200 201 202 203 204 ... 292   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κωλόμπαρα Θεσαλονίκης  (Αναγνώστηκε 282165 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
?Ainigma?
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #2955 στις: 20/06/12, 21:09 »

Πήγε τελικά κανένας συναγωνιστής στο ΣΟΛ για να επιβεβαιώσει τις φήμες για την Χριστίνα;
Μάλλον όχι
Καταγράφηκε
rouleta
Προχωρημένος
**

Φύλο: Γυναίκα

fever studio for men

« Απάντηση #2956 στις: 21/06/12, 06:06 »

i xristina doulevei ontws mazi mas ksana kai ola auta pou graftikan gia to magazi einai mparoufes oute mpatsos itan o tupos oute lefta brethikan apla thelan na kanoun zimia auto itan olo.......... Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid
Καταγράφηκε

τι νοημα εχουν οι σιωπες οταν τα θελω σου ουρλιαζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?Ainigma?
Ειδήμων

« Απάντηση #2957 στις: 21/06/12, 10:10 »

i xristina doulevei ontws mazi mas ksana kai ola auta pou graftikan gia to magazi einai mparoufes oute mpatsos itan o tupos oute lefta brethikan apla thelan na kanoun zimia auto itan olo.......... Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid
Πες μας και για τις κάμερες εντός του μαγαζιού.
Καταγράφηκε
notyourbiz
Νέος
*

« Απάντηση #2958 στις: 21/06/12, 17:05 »

Πες μας και για τις κάμερες εντός του μαγαζιού.

ετσι.

το οτι υπαρχουν καμερες εξω απο την εισοδο και στον προθαλαμο του μαγαζιου μπορει να το δει ο καθενας. υπαρχουν και εντος του μαγαζιου? και στα πριβε? αυτο ακουστηκε.
Καταγράφηκε
profis
Νέος
*

« Απάντηση #2959 στις: 21/06/12, 18:06 »

πριν λιγες μερες περνουσα εξω απο το αμορε (οδος λαγκαδα) και βλεποντας τα φωτα ανοιχτα ειπα μπουκαρω. η αληθεια ειναι οτι ειχα αλλο προορισμο αλλα μιας και ηταν στο δρομο μου... Μπαινω μεσα και βαρουσανε μυγες, ενας πελατης ολο κι ολο. Οπως ηταν φυσικο τα κοριτσια καταχαρηκαν που με ειδανε κι αρχισαν να σφαζονται ποια θα με εξυπηρετησει, αλλο που δεν ηθελα! πολλες γνωστες φατσες απο την παλια καλη εποχη του τοξοτη, τζενη αλβανιδα, μαρια λαζογερμανιδα κ.α. Ομως ηθελα κατι κανουριο κι οχι κατι δοκιμασμενο. Αφου βαλανε τα δυνατα τους και τα καλη τους μιλησε η αδυναμια μου για τις ρωσιδες. το ονομα της δεσποινα. Αψογο ξεκινημα με καυτα γλωσσοφιλα και το αναλογο χαδι, ο κυβος εριφθη. Μεσα για πριβε, η συνεχεια καλη και φινις στα tits Το καλο ειναι οτι φερνει και μια φιλη της (εξισου δυνατο) στο πριβε για τριο. Καλη φαση.
Καταγράφηκε
deker
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2960 στις: 21/06/12, 18:06 »

ρε φιλε συγγνωμη κιολας,γλωσοφιλα σε κωλομπαρο?
Καταγράφηκε

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΩΛΟΣ....ΓΑΜΑ ΤΟΝ ΠΡΙΝ ΣΕ ΧΕΣΕΙ
?Ainigma?
Ειδήμων

« Απάντηση #2961 στις: 21/06/12, 19:07 »

πριν λιγες μερες περνουσα εξω απο το αμορε (οδος λαγκαδα) και βλεποντας τα φωτα ανοιχτα ειπα μπουκαρω. η αληθεια ειναι οτι ειχα αλλο προορισμο αλλα μιας και ηταν στο δρομο μου... Μπαινω μεσα και βαρουσανε μυγες, ενας πελατης ολο κι ολο. Οπως ηταν φυσικο τα κοριτσια καταχαρηκαν που με ειδανε κι αρχισαν να σφαζονται ποια θα με εξυπηρετησει, αλλο που δεν ηθελα! πολλες γνωστες φατσες απο την παλια καλη εποχη του τοξοτη, τζενη αλβανιδα, μαρια λαζογερμανιδα κ.α. Ομως ηθελα κατι κανουριο κι οχι κατι δοκιμασμενο. Αφου βαλανε τα δυνατα τους και τα καλη τους μιλησε η αδυναμια μου για τις ρωσιδες. το ονομα της δεσποινα. Αψογο ξεκινημα με καυτα γλωσσοφιλα και το αναλογο χαδι, ο κυβος εριφθη. Μεσα για πριβε, η συνεχεια καλη και φινις στα tits Το καλο ειναι οτι φερνει και μια φιλη της (εξισου δυνατο) στο πριβε για τριο. Καλη φαση.
Πες μας και τιμές
Καταγράφηκε
al pacino
Τιμημένος

« Απάντηση #2962 στις: 22/06/12, 05:05 »

Επειδη εσεις το ζητησατε θυσιαστηκα και επισκεφθηκα αποψε το ναο ωστε να βαλουμε τα πραματα στη θεση τους...

Sol men's club Γιαννιτσων 110...
Η κατασταση ειχε ως εξης....

-Η Χριστινα η Πολωνεζα γνωστη απο τη θητεια της στα μπουρδελα.Πιασμενη ολη την ωρα δεν χαιρετιστηκαμε..
-Η Καρινα η μελαχρινη μουναρα με τις βυζαρες επισης πιασμενη ολη την ωρα
-Η Αλικη η Ελληνιδα το ξανθο μουνακι οπου εριξε και χορο στην πιστα μοστραροντας την κωλοτρυπιδα της.Κοινως τα πεταξε ολα και διαθετει κορμαρα αλλα ειναι λιγο περιεργη στην επικοινωνια
-Η Αλεξανδρα η μελαχρινη με τις μπουκλες οπου χορεψε και μεσα στο κλουβι
-οι Γεωργιανες Μαριζα,Λια,Αννιτα,Βερονικα,Λια,Τεα οπου αποτελουν σταθερες αξιες του μαγαζιου ενω ειναι μπαζακια
-η Μακρινα η οποια παλιοτερα δουλευε μεσα στο μπαρ αλλα απ'οτι καταλαβα καταπιεζοταν εκει οποτε πεταξε τον κωλο της εξω και βγηκε απ'εξω πλεον
-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη
-μια ξανθουλα χαριτωμενη η οποια ηταν μονιμως πιασμενη
-μια πολυ ομορφη μελαχρινη νεαρη κοπελα
-και μια λιγοτερο ομορφη μελαχρινη με ωραια κορμαρα ομως
-Η Καρλα ειπαμε εφυγε οριστικα

-Η Νικιτα μεταγραφη απο Πλατινουμ λεει.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κοντο αγορε μαλλι,πολυ ομορφη με γαλαζιες ματαρες και κατασπρη τρυφερη επιδερμιδα.Φυσικα βυζακια ωραια και κωλαρα κολαση.Βεβαιως μ'αυτην ασχοληθηκα και μου θυμισε εντονα μια παλια αγαπημενη απο κει μεσα Smitten Smitten.Χαμουρευτηκαμε εντονα στο μπαρ,εγλειψα τα βυζακια της,δαγκωσα τα αυτακια της και το λαιμο της,ριξαμε γλωσσοφιλα και καταφερε στηριζομενη με τα χερια της στο μπαρ να μου φερει την κωλαρα της στη μουρη κανοντας ψαλιδακι με τα ποδια της πανω στους ωμους μου!!Μιλαμε για καλλιτεχνιδα δηλαδη...επαιξα και με τις τρυπες της οσο ηθελα και φυσικα εχουμε μελλον εδω....Αργοτερα ανεβηκε στον μεσαιο στυλο-ασανσερ και εριξε ενα πολυ αισθησικο στριπτηζ πετωντας τα ολα και τουρλωνοντας την κωλαρα της στο φιλοθεαμον κοινο ωστε να δουμε την κωλοτρυπιδα της.Μιλαμε για θεϊκο πλασμα παιδια εχω κολλησει αποψε...Φορουσε και μαυρο εντυπωσιακο φορεμα με πολυ μακρια ουρα οποτε επρεπε να χωσω το χερι μου πολυ στα βαθια μεχρινα βρω στοχο αλλα ειχε τη γοητεια του κι αυτο

Συνολικα τα ρανταρ μου επιασαν 16-17 κοπελες απο τις οποιες οι περισσοτερες ηταν πιασμενες ολη την ωρα γι'αυτο και δεν ξερω ολα τα ονοματα.
Αρκετος κοσμος και καλο κεφι στο μαγαζι...
Πραγματι στην εισοδο πλεον ειναι ενα ξανθο μουνακι οπου κοβει εισιτηριο των 10ε με ποτο

Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες μου ειπαν οτι η θρυλικα Σασα pipa1 pipa2 fuck1 εργαζεται πλεον σε μασατζιδικο

Καταγράφηκε
?Ainigma?
Ειδήμων

« Απάντηση #2963 στις: 22/06/12, 10:10 »

Επειδη εσεις το ζητησατε θυσιαστηκα και επισκεφθηκα αποψε το ναο ωστε να βαλουμε τα πραματα στη θεση τους...

-Η Χριστινα η Πολωνεζα γνωστη απο τη θητεια της στα μπουρδελα.Πιασμενη ολη την ωρα δεν χαιρετιστηκαμε..
-Η Αλικη η Ελληνιδα το ξανθο μουνακι οπου εριξε και χορο στην πιστα μοστραροντας την κωλοτρυπιδα της.Κοινως τα πεταξε ολα και διαθετει κορμαρα αλλα ειναι λιγο περιεργη στην επικοινωνια
-οι Γεωργιανες Μαριζα,Λια,Αννιτα,Βερονικα,Λια,Τεα οπου αποτελουν σταθερες αξιες του μαγαζιου ενω ειναι μπαζακια
-η Μακρινα η οποια παλιοτερα δουλευε μεσα στο μπαρ αλλα απ'οτι καταλαβα καταπιεζοταν εκει οποτε πεταξε τον κωλο της εξω και βγηκε απ'εξω πλεον
-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη

-Η Νικιτα μεταγραφη απο Πλατινουμ λεει.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κοντο αγορε μαλλι,πολυ ομορφη με γαλαζιες ματαρες και κατασπρη τρυφερη επιδερμιδα.Φυσικα βυζακια ωραια και κωλαρα κολαση.Βεβαιως μ'αυτην ασχοληθηκα και μου θυμισε εντονα μια παλια αγαπημενη απο κει μεσα Smitten Smitten.Χαμουρευτηκαμε εντονα στο μπαρ,εγλειψα τα βυζακια της,δαγκωσα τα αυτακια της και το λαιμο της,ριξαμε γλωσσοφιλα και καταφερε στηριζομενη με τα χερια της στο μπαρ να μου φερει την κωλαρα της στη μουρη κανοντας ψαλιδακι με τα ποδια της πανω στους ωμους μου!!Μιλαμε για καλλιτεχνιδα δηλαδη...επαιξα και με τις τρυπες της οσο ηθελα και φυσικα εχουμε μελλον εδω....Αργοτερα ανεβηκε στον μεσαιο στυλο-ασανσερ και εριξε ενα πολυ αισθησικο στριπτηζ πετωντας τα ολα και τουρλωνοντας την κωλαρα της στο φιλοθεαμον κοινο ωστε να δουμε την κωλοτρυπιδα της.Μιλαμε για θεϊκο πλασμα παιδια εχω κολλησει αποψε...Φορουσε και μαυρο εντυπωσιακο φορεμα με πολυ μακρια ουρα οποτε επρεπε να χωσω το χερι μου πολυ στα βαθια μεχρινα βρω στοχο αλλα ειχε τη γοητεια του κι αυτο

Συνολικα τα ρανταρ μου επιασαν 16-17 κοπελες απο τις οποιες οι περισσοτερες ηταν πιασμενες ολη την ωρα γι'αυτο και δεν ξερω ολα τα ονοματα.
Πραγματι στην εισοδο πλεον ειναι ενα ξανθο μουνακι οπου κοβει εισιτηριο των 10ε με ποτο

Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες μου ειπαν οτι η θρυλικα Σασα pipa1 pipa2 fuck1 εργαζεται πλεον σε μασατζιδικο

Γι' αυτό εσύ είσαι ο πρόεδρος και εμείς είμαστε τσουτσέκια.  Grin
Α ρε Σάσα θα μας τρέχεις και στα μασατζίδικα... Tongue
Καταγράφηκε
SafeMan
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2964 στις: 22/06/12, 10:10 »

Θα συμφωνήσω. Είναι, βεβαίως, δικαίωμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει, αλλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω με τι σκεπτικό κάποιος φιλάει στο στόμα τις γυναίκες που δουλεύουν στα κωλόμπαρα και οι οποίες βάζουν στο στόμα τους ένα κάρο πούτσες και χύσια καθημερινά. Όπως επίσης, από την άλλη μεριά, δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό όλων αυτών που τις γαμάνε και τις δίνουν πίπες χωρίς προφυλακτικό. Νομίζουν ότι οι αρρώστιες δεν μεταδίδονται από τις πίπες χωρίς προφυλακτικό; Σας διαβεβαιώνω ότι όχι μόνο διαδίδονται από τους άνδρες προς τις γυναίκες, αλλά και από τις γυναίκες προς τους άνδρες. Φίλος μου κόλλησε αφροδίσιο νόσημα από ακάποτη πίπα σε πουτάνα.
Καταγράφηκε
SafeMan
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2965 στις: 22/06/12, 10:10 »

-η Μαριανα η ξανθια μιλφ
-μια μαυρη

Είσαι Θεός! Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες.

Αυτό με τα γλωσσόφιλα, δεν το καταλαβαίνω βέβαια (βλ. μήνυμά μου παραπάνω), αλλά είναι δικαίωμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει.
Καταγράφηκε
jaym
κωλοχαρακτηρας
Νέος
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2966 στις: 22/06/12, 11:11 »

Καλημερα σε ολους
Καθε πρωι γυρω στις 7+10 πηγαινω στην δουλια απο την Βασ.Ολγας
Εχω πετυχει λοιπον πολλες φορες διαφορα ξεκολλα να βγαινουν
απο το Ελληναδικο στο αριστερο χερι μετα την Σοφουλη, διπλα απο το
γυραδικο επι της Β.Ολγας 
Ξερει κανενας νυχτοπεριπατητης τι τρεχει με το συγκεκριμενο μαγαζι 
Καταγράφηκε
al pacino
Τιμημένος

« Απάντηση #2967 στις: 22/06/12, 14:02 »

Εκει λοιπον που γλειφω τη βυζαρα ξαφνικα χωνεται ενα λουλουδι μες τη μουρη μου...Γυρναω το κεφαλι μου δεξια και βλεπω τον γυφτο τον λουλουδα κολλημενο διπλα μου αλλα στην ουσια επαιρνε ματι ο μαλακας...

Τι κανεις εκει του λεω...δε βλεπεις οτι εχω δουλεια? Roll Eyes

Φυγε του λεω δε θα παρω...Μου δινει ενα εμενα και ενα την κοπελα με το ζορι και μου λεει ενταξει ειναι απο μενα δεν πειραζει...
Λεω καλα και επιστρεφω στον θηλασμο μου...Και πανω που ρουφαω μου ψιθυριζει στο αυτι"φιλαρακι δωσε οτι θες να με κανεις σεφτε'
Βρε αντε γαμησου τον λεω απο κει περα παρε δρομο απο δω να'ουμμμμ Cool Μαγκια εγω...
Και εκτος οτι παιρνει πισω το δικο μου αρπαζει και το λουλουδακι μεσα απ'το χερι της κοπελας που της ειχε προσφερει.

Κωλογυφτοι ρε πουστη μου...κωλορατσα εντελως.Δε σεβονται ουτε ιδωτικες στιγμες ουτε τιποτα Grin Grin
Αυτος δηλαδη μετα μπορει να χωθηκε και σε κανα πριβε να πουλησει λουλουδια...
Καταγράφηκε
profis
Νέος
*

« Απάντηση #2968 στις: 22/06/12, 14:02 »

ρε ντεκερ γλωσσοφιλα σε κωλομπαρο δωσαμε, ουτε σε πουτανα σε μπουρδελο οπως αλλοι, ουτε πιπα ακαποτη. Αμα δε γουσταρεις κατσε και χουφτωνε μονο εσυ. Μια χαρα καθαρη τη βρηκα εγω.  Σιγα μη βαλω καποτα και στο στομα φιλε safe man. Διαβαζεται τα σχολια, παρτε τις πληροφοριες που σας "ενδιαφερουν" αλλα καντε κριτικη στην παρτυ σας. Φιλικα.
Καταγράφηκε
profis
Νέος
*

« Απάντηση #2969 στις: 22/06/12, 14:02 »

Πες μας και τιμές
20 Ε το διπλο, 7 το ανδρικο (αν θυμαμαι καλα). Με ενα 60αρι καθαρησα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 192 193 194 195 196 197 [198] 199 200 201 202 203 204 ... 292   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: