Νέα

Ο λύκος της Γουόλ Στριτ / Σκορτσέζε και Ντι Κάπριο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Ταινία με πρωτοφανή ποσότητα και ένταση αμερικάνικης αλητείας, χλιδής και απληστίας, με πολύ πουταναριό που το καταγαμάνε καραμαστούρηδες τσογλάνια χρηματιστές, εν μέσω εκατομμυρίων δολλαρίων που πλέουν στον αέρα.

Βλέποντας τα behind the scenes, φαίνεται ότι ο Σκορτσέζε με τον Ντι Κάπριο διασκεδάζουν πολύ με τα γυρίσματα.
Εκτιμώ ότι ο γερο-Σκορτσέζε παρατράβηξε τις σκηνές με τα γαμήσια και τους δημόσιους αυνανισμούς, πράγμα που συμβαίνει και σε άλλους σκηνοθέτες όταν γίνονται χούφταλα και βάζουν ευσταλείς ηθοποιούς να συνουσιάζονται και να αυνανίζονται μπροστά στο συνεργείο κινηματογράφησης.
 

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
έχω ακούσει ότι είναι καλή ταινία
που έχει θέμα τον εθισμο ( χρήμα , σέξ και ναρκωτικά)
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Ταινία με πρωτοφανή ποσότητα και ένταση αμερικάνικης αλητείας, χλιδής και απληστίας, με πολύ πουταναριό που το καταγαμάνε καραμαστούρηδες τσογλάνια χρηματιστές, εν μέσω εκατομμυρίων δολλαρίων που πλέουν στον αέρα.

Βλέποντας τα behind the scenes, φαίνεται ότι ο Σκορτσέζε με τον Ντι Κάπριο διασκεδάζουν πολύ με τα γυρίσματα.
Εκτιμώ ότι ο γερο-Σκορτσέζε παρατράβηξε τις σκηνές με τα γαμήσια και τους δημόσιους αυνανισμούς, πράγμα που συμβαίνει και σε άλλους σκηνοθέτες όταν γίνονται χούφταλα και βάζουν ευσταλείς ηθοποιούς να συνουσιάζονται και να αυνανίζονται μπροστά στο συνεργείο κινηματογράφησης.
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
έχω ακούσει ότι είναι καλή ταινία
που έχει θέμα τον εθισμο ( χρήμα , σέξ και ναρκωτικά)

Όσοι ζήσαμε την εποχή της άνθησης του ΑΧΕ και βγάλαμε καλά κέρδη, ζήσαμε και παρόμοιες καταστάσεις στο ελληνικότερο ...

η φάση με τον ελβετό τραπεζίτη στην γενεύη και η ο θάνατος της θείας με την κληρονομική διαθήκη ...... μοναδικές .....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Όσοι ζήσαμε την εποχή της άνθησης του ΑΧΕ και βγάλαμε καλά κέρδη, ζήσαμε και παρόμοιες καταστάσεις στο ελληνικότερο ...

η φάση με τον ελβετό τραπεζίτη στην γενεύη και η ο θάνατος της θείας με την κληρονομική διαθήκη ...... μοναδικές .....

Ο ελβετος τραπεζιτης ποιος ειναι ξερουμε??
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.113
Like
1.891
Πόντοι
216
Καλη ταινια αλλα εχω δει και πολυ καλυτερες.Ισως ειναι η υποθεση που δεν μου κεντριζει το ενδιαφερον οσο αλλες.Παντως ο ντικαπριο εξαιρετικος :rockon:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Καλη ταινια αλλα εχω δει και πολυ καλυτερες.Ισως ειναι η υποθεση που δεν μου κεντριζει το ενδιαφερον οσο αλλες.Παντως ο ντικαπριο εξαιρετικος :rockon:

εχεις δει αλλη ταινια αντοιστιχη με πουτανες ναρκωτικα και χρημα καλυτερη?? και αν ναι ποια??
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Τόσο καλή είναι ρε παιδιά?Αξίζει τα λεφτά της?
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
εχεις δει αλλη ταινια αντοιστιχη με πουτανες ναρκωτικα και χρημα καλυτερη?? και αν ναι ποια??
δεν την εχω δει την συγκεκριμενη αλλα
μου ρχεται μια στο μυαλο
blow johnie depp
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.113
Like
1.891
Πόντοι
216
εχεις δει αλλη ταινια αντοιστιχη με πουτανες ναρκωτικα και χρημα καλυτερη?? και αν ναι ποια??

ΤΟ καλυτερη το ειπα οχι οσον αφορα αντιστοιχου θεματος ταινια αλλα γενικα ;)
Φυσικα δεν συγκρινα αυτη με αλλες διαφορετικου ειδους γιατι θα ηταν ατοπο.Απλα εχοντας παρακολουθησει αρκετες ταινες λεω οτι αλλες μου αρεσαν πιο πολυ.Καθαρα θεμα γουστου :)
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το blow το εχω δει αλλη??
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Ο ελβετος τραπεζιτης ποιος ειναι ξερουμε??
Είναι ο Jean Dujardin που θα τον δούμε στο πολύ αναμενόμενο Τhe Monuments Men, και η φάση της συνάντησης του με τον DiCaprio είναι όλη η αλήθεια για το που κρύβεται και πως το μαύρο χρήμα, για το όποιο πλέον πεθαίνουν άνθρωποι όχι μόνο στις υποσαχάριες περιοχές  αλλά και στις ανεπτυγμένες, λόγου χάρη σαν την δική μας…

Κατά τα αλλά η ταινία είναι τα απίστευτα και όμως Αμερικανικά πανηγύρια…
 

Συνημμένα

  • Jean Dujardin.jpg
    Jean Dujardin.jpg
    46,7 KB · Εμφανίσεις: 21

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
δεν την εχω δει την συγκεκριμενη αλλα
μου ρχεται μια στο μυαλο
blow johnie depp
Ναι, θυμίζει σε εξέλιξη το Blow και μόνο, έχει τις συνήθης ύποπτες συνταγές (ακόμη και στην νοοτροπία των γυναικών που σε εγκαταλείπουν  στην πρώτη στραβή και ας έχουν φάει μαζί σου με χρυσά κουτάλια) και φυσικά την ντόπα αλλά μιλάμε για πολύ ντόπα (κάθε δεκαπέντε λεπτά περίπου).
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Είναι ο Jean Dujardin που θα τον δούμε στο πολύ αναμενόμενο Τhe Monuments Men, και η φάση της συνάντησης του με τον DiCaprio είναι όλη η αλήθεια για το που κρύβεται και πως το μαύρο χρήμα, για το όποιο πλέον πεθαίνουν άνθρωποι όχι μόνο στις υποσαχάριες περιοχές  αλλά και στις ανεπτυγμένες, λόγου χάρη σαν την δική μας…

Κατά τα αλλά η ταινία είναι τα απίστευτα και όμως Αμερικανικά πανηγύρια…

συγνωμη ρε φιλε το ελβετος τραπεζιτης με την ταινια που λες the monuments men με πινακες του χιτλερ κτλπ που κολαει??
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Τη δεν κατάλαβες, θα τον δούμε σε έναν μήνα στην νέα ταινία του Clooney…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom