Νέα

Πως ηταν η πρωτη σας φορα με αντρα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
Θα ηθελα να πω οτι εχω πολλες εμπειριες με αντρες αλλα δυστυχως δεν εχω καμια..Ειμαι 24 πολυ θυληπρεπης στο σωμα εχω κανει ΠΑΡΑ πολλα απο τη πισω πορτα απο τα 14 η 15 μαλιστα αλλα δυστυχως ολα μονος μου! Η μονιμη φαντασιωση μου οταν αυνανιζομαι απο τοτε που θυμαμαι να το κανω ειναι με αντρες αν και παω με γυναικες και αμφιταλαντευομουν αν ειναι μονο στο μυαλο μου μιας και ποτε δν ειδα καποιον "ερωτικα" ας πουμε..Μεχρι προσφατα που στα αποδυτηρια του γυμναστηριου μου ειδα για πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του (η οποια ηταν οπως τη φαντασιωνομαι) και δεν μπορω να περιγραψω πως ενιωσα επαθα σοκ! νομιζα θα παθω ανακοπη απο τη καυλα μουδιασα ολοκληρος μπηκα στη τουαλετα και δαχτυλωνομουν..αλλα παρολα αυτα κωλωνω να το δοκιμασω και δν ειχα και ποτε την ευκαιρια (να γνωριζω καποιον γκευ κλπ)..πως ηταν η πρωτη φορα που ειδατε εσεις κατι παρομοιο?
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
246
Ελα ποιος μαλακας εισαι και μας δουλευεις??? ΑΠΟΚΑΛΥΨΟΥ!!  :grin: :grin:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Θα ηθελα να πω οτι εχω πολλες εμπειριες με αντρες αλλα δυστυχως δεν εχω καμια..Ειμαι 24 πολυ θυληπρεπης στο σωμα εχω κανει ΠΑΡΑ πολλα απο τη πισω πορτα απο τα 14 η 15 μαλιστα αλλα δυστυχως ολα μονος μου! Η μονιμη φαντασιωση μου οταν αυνανιζομαι απο τοτε που θυμαμαι να το κανω ειναι με αντρες αν και παω με γυναικες και αμφιταλαντευομουν αν ειναι μονο στο μυαλο μου μιας και ποτε δν ειδα καποιον "ερωτικα" ας πουμε..Μεχρι προσφατα που στα αποδυτηρια του γυμναστηριου μου ειδα για πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του (η οποια ηταν οπως τη φαντασιωνομαι) και δεν μπορω να περιγραψω πως ενιωσα επαθα σοκ! νομιζα θα παθω ανακοπη απο τη καυλα μουδιασα ολοκληρος μπηκα στη τουαλετα και δαχτυλωνομουν..αλλα παρολα αυτα κωλωνω να το δοκιμασω και δν ειχα και ποτε την ευκαιρια (να γνωριζω καποιον γκευ κλπ)..πως ηταν η πρωτη φορα που ειδατε εσεις κατι παρομοιο?
δικε μου περιμενε να μπουνε οι ειδικοι να σε κατατοπησουν.αλλα γνωμη μου ψαξε να βρεις τον λιλα αυτος θα σε κανει να καταλαβεις τι πραγματικα θες
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.653
Like
1.255
Πόντοι
366
ο ιπποτης69 νομιζω οτι κανει "ταμαμ" για την περιπτωση σου τυπε
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Θα ηθελα να πω οτι εχω πολλες εμπειριες με αντρες αλλα δυστυχως δεν εχω καμια..Ειμαι 24 πολυ θυληπρεπης στο σωμα εχω κανει ΠΑΡΑ πολλα απο τη πισω πορτα απο τα 14 η 15 μαλιστα αλλα δυστυχως ολα μονος μου! Η μονιμη φαντασιωση μου οταν αυνανιζομαι απο τοτε που θυμαμαι να το κανω ειναι με αντρες αν και παω με γυναικες και αμφιταλαντευομουν αν ειναι μονο στο μυαλο μου μιας και ποτε δν ειδα καποιον "ερωτικα" ας πουμε..Μεχρι προσφατα που στα αποδυτηρια του γυμναστηριου μου ειδα για πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του (η οποια ηταν οπως τη φαντασιωνομαι) και δεν μπορω να περιγραψω πως ενιωσα επαθα σοκ! νομιζα θα παθω ανακοπη απο τη καυλα μουδιασα ολοκληρος μπηκα στη τουαλετα και δαχτυλωνομουν..αλλα παρολα αυτα κωλωνω να το δοκιμασω και δν ειχα και ποτε την ευκαιρια (να γνωριζω καποιον γκευ κλπ)..πως ηταν η πρωτη φορα που ειδατε εσεις κατι παρομοιο?

τυπε βιαστηκες..επρεπε να περιμενεις να ξημερωσει κυριακη για να ανοιξεις τo θρεντ :grin: τα θρεντ τρολαρισματος ανοιγουν παντα κυριακες που χει κ κινηση το καταστημα(bou) :grin:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
τυπε βιαστηκες..επρεπε να περιμενεις να ξημερωσει κυριακη για να ανοιξεις τo θρεντ :grin: τα θρεντ τρολαρισματος ανοιγουν παντα κυριακες που χει κ κινηση το καταστημα(bou) :grin:

τυπε γιατι το λες αυτο;δεν εισαι ικανοποιημενος απο την σοβαροτητα των θεματων στο μπου;  :S
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
αν θελεις κανε μια ερωτηση και διπλα στο θρεντ για την Κάπνα από τά τζάκια...... εχει ενα γλαρο που ειναι ειδικος σε αυτα τα θεματα  :rolleyes:
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
τυπε βιαστηκες..επρεπε να περιμενεις να ξημερωσει κυριακη για να ανοιξεις τo θρεντ :grin: τα θρεντ τρολαρισματος ανοιγουν παντα κυριακες που χει κ κινηση το καταστημα(bou) :grin:

δεν τρολλαρω φιλε μου
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.653
Like
1.255
Πόντοι
366
δεν γνωριζομαι με κανεναν εδω μερικες ωρες ειμαι..αλλα χαιρομαι που ειναι αυτος ο ιπποτης!
καλα πως σου ξεφυγε?
επρεπε να χει γινει ηδη το κονε...
διστακτικο σε βρισκω

ή μας δουλευεις πατοκορφα...
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
καλα πως σου ξεφυγε?
επρεπε να χει γινει ηδη το κονε...
διστακτικο σε βρισκω

ή μας δουλευεις πατοκορφα...
γαμησι θελει αλλα καπου κολαει το παιδι πρεπει να κανει την αρχη με καποιον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom