Νέα

Αναζήτηση Κοπέλας ΒΒW !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pan0s7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pan0s7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα! ψαχνω καποιο σπιτι που να δουλευει κοπελα BBW στν αθηνα ! αν γνωριζει κανεις τπτ ας μου πει! ευχαριστω! :boobies:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.770
Πόντοι
5.195
σε στούντιο ή μπουρδέλο φίλε ?
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
604
Κριτικές
10
Like
3.820
Πόντοι
5.267
καλησπερα! ψαχνω καποιο σπιτι που να δουλευει κοπελα BBW στν αθηνα ! αν γνωριζει κανεις τπτ ας μου πει! ευχαριστω! :boobies:

τυπε δεσ τα μαγαζια στις παρακατω οδους ιουλιανου,ελλης,διδυμου,εξηκιου,τροφωνιου, μαγνησιας,αλκηβιαδου

δυστυχως τζουλια απο εξηκιου παντρευτηκε και κατερινα απο μαγνησιας σταματησε αλλα παντα σ αυτα τα στενακια εχει αξιολογα πραγματα

αγαπημενη μου της τωρινης εποχης η καιτη απο μεγαλου αλεξανδρου και κολωνου γωνια στο μεταξουργειο εισοδος απο κολωνου.πρωινη βαρδια
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
76
Like
9.399
Πόντοι
8.826
καλησπερα! ψαχνω καποιο σπιτι που να δουλευει κοπελα BBW στν αθηνα ! αν γνωριζει κανεις τπτ ας μου πει! ευχαριστω! :boobies:

μεγαλε,τρεχα στη παολα…(μεγαλου αλεξανδρου 28) απογευματινη βαρδια…ριξε και μια ματια στην αλεξανδρα απο ελλης 3 απογευμα μια ξανθια ομορφουλα…(δεν την εχω παρει)και επισης την αννουλα στο διδυμου 18 υπογα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Επίσης δοκίμασε την Μιράντα στο Παιωνίου 47 το απόγευμα.
 
OP
OP
P

pan0s7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
τυπε δεσ τα μαγαζια στις παρακατω οδους ιουλιανου,ελλης,διδυμου,εξηκιου,τροφωνιου, μαγνησιας,αλκηβιαδου

δυστυχως τζουλια απο εξηκιου παντρευτηκε και κατερινα απο μαγνησιας σταματησε αλλα παντα σ αυτα τα στενακια εχει αξιολογα πραγματα

αγαπημενη μου της τωρινης εποχης η καιτη απο μεγαλου αλεξανδρου και κολωνου γωνια στο μεταξουργειο εισοδος απο κολωνου.πρωινη βαρδια
θα το κοιταξω ευχαριστω!
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
604
Κριτικές
10
Like
3.820
Πόντοι
5.267
μεγαλε,τρεχα στη παολα…(μεγαλου αλεξανδρου 28) απογευματινη βαρδια…ριξε και μια ματια στην αλεξανδρα απο ελλης 3 απογευμα μια ξανθια ομορφουλα…(δεν την εχω παρει)και επισης την αννουλα στο διδυμου 18 υπογα.

αλεξανδρα απο ελλης 3 δεν ξερω αλλα το καλυτερο πιστευω ειναι η ιζαβελλα (δε ξερω αν δουλευει ακομα), εχεισ να κανεις με πολυ κρεας αλλα και με ανθρωπο που σεβεται το 20αρικο
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
604
Κριτικές
10
Like
3.820
Πόντοι
5.267
ποιος το λεει?

στο 18γ ειναι κανονικα οπως γραφουν αλλες δημοσιευσεις.
αδερφε εννοω την τζουλια απο εξηκιου 18 στον οροφο με τα 2 δωματια μια πολυ χοντρη γυναικαρα. η τζουλια απο 18γ που λες ειναι αλλη και ειναι pro-gilf
 

Επισκέπτης


Απίστευτο τέρας, θωρηκτό, τανκς, υπερωκεάνιο εθεάθη χθες μετά τις 12 το βράδυ στην Τροφωνίου 13α.

Άννα από Βουλγαρία, σίγουρα δεν είναι καινούρια(κάτι μου θυμίζει...) αλλά τέτοιο πάχος και τέτοιο λίπος σε ένα (ο θεός να το κάνει...) κορμί, δεν υπάρχει...
 

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Καλημερα,

Ανοίγω το θεμα αυτο που ισως ενδιαφερει καποιους απο εμας.

Και ετσι για να ξεκινησω απο καπου εχτες επισκέφτηκα το Στούντιο στη Βούρβαχη 19, και πηρα την Κορινα. Σερβα, 1.75 με 1.78 μεγαλος κωλος και μεγαλα μπούτια. Για το είδος που αγαπάμε πολυ δυνατη! Το στήθος ηταν νορμαλ κοιλιτσα λιγο αλλα απο κατω ηταν οπως πρεπει! Αναφορικα με τη συμμετοχή της ηταν άνετη και γούσταρε (τουλαχιστον ετσι έδειχνε). Φευγοντας εφυγα με χαμόγελο παντως και αν με ρωτήσετε αν θα ξαναπαω θα πω yes γιατι τετοια κωλαρα ειναι απίθανη!
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο με τα bbw ποτε δε το καταλαβα. Πως γινεται να αρεσει σε μερικους. Δε κατηγορω απλα αναρωτιεμαι
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.356
Πόντοι
33.988
Καλημερα,

Ανοίγω το θεμα αυτο που ισως ενδιαφερει καποιους απο εμας.

Και ετσι για να ξεκινησω απο καπου εχτες επισκέφτηκα το Στούντιο στη Βούρβαχη 19, και πηρα την Κορινα. Σερβα, 1.75 με 1.78 μεγαλος κωλος και μεγαλα μπούτια. Για το είδος που αγαπάμε πολυ δυνατη! Το στήθος ηταν νορμαλ κοιλιτσα λιγο αλλα απο κατω ηταν οπως πρεπει! Αναφορικα με τη συμμετοχή της ηταν άνετη και γούσταρε (τουλαχιστον ετσι έδειχνε). Φευγοντας εφυγα με χαμόγελο παντως και αν με ρωτήσετε αν θα ξαναπαω θα πω yes γιατι τετοια κωλαρα ειναι απίθανη!

Στυλ στεφανιας η πιο μπαμπατσικη??
 

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Στυλ στεφανιας η πιο μπαμπατσικη??

Αν θυμαμαι καλα τη Στεφανία αυτη ειναι πιο μπαμπατσικη... οχι βεβαια σαν την Κωνσταντίνα της Παιωνιου. Αυτη ειναι πιο ψηλή εχει πιο νορμαλ σωμα αλλα χοντρά μπούτια και χοντρό μεγαλο κωλο! Σίγουρα παντως η φωτο απο το στούντιο δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα..
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Καλημερα,

Ανοίγω το θεμα αυτο που ισως ενδιαφερει καποιους απο εμας.

Και ετσι για να ξεκινησω απο καπου εχτες επισκέφτηκα το Στούντιο στη Βούρβαχη 19, και πηρα την Κορινα. Σερβα, 1.75 με 1.78 μεγαλος κωλος και μεγαλα μπούτια. Για το είδος που αγαπάμε πολυ δυνατη! Το στήθος ηταν νορμαλ κοιλιτσα λιγο αλλα απο κατω ηταν οπως πρεπει! Αναφορικα με τη συμμετοχή της ηταν άνετη και γούσταρε (τουλαχιστον ετσι έδειχνε). Φευγοντας εφυγα με χαμόγελο παντως και αν με ρωτήσετε αν θα ξαναπαω θα πω yes γιατι τετοια κωλαρα ειναι απίθανη!



Γραψε και εδω αδερφε !

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom