Νέα

βοηθηματα που πουλανε τα sex-shops

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kareklokentauros1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Η απορια μου ειναι η εξης! Οχι οτι με ενδιαφερει να αγορασω κατι, αλλα ολη μου η περιεργεια στρεφεται σε 2 προϊοντα που πουλανε τα sex-shops

το πρωτο ειναι αυτο το περιβοητο αρωμα το οποιο υποτιθεται οτι ειναι υπερθαυματουργο και μολις το μυρισει η γκομενα, ως δια-μαγειας καυλωνει και θελει να τη γαμησεις χωρις ελεος

Το δευτερο ειναι ο μεγενθυντης πεους... Τι διαολο γινεται ακριβως;;; τι κανει στο πεος;;; το φουσκωνει;;;;;;

Τι γνωμη εχετε για ολα αυτα;; κανουν δουλεια;; η ειναι μια μεγαλη απατη;;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.Για τον μεγεθυντη μονο καλα λογια εχω να πω,μου εδωσε 5 ποντους σε μακρος και 3 σε παχος.πολυ καλο,παρτο αφοβα.
φερομενες μην παρεις ομως κινδυνευεις.
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.Για τον μεγεθυντη μονο καλα λογια εχω να πω,μου εδωσε 5 ποντους σε μακρος και 3 σε παχος.πολυ καλο,παρτο αφοβα.
φερομενες μην παρεις ομως κινδυνευεις.

Χαχαχαχα !!!
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Μην τον κοροϊδεύετε ρε τον άνθρωπο.

Λοιπόν τύπε, το άρωμα κάνει δουλειά αλλά θέλει προσοχή. Για παράδειγμα, φόρεσέ το όταν βγεις με κανένα γκομενάκι, χωρίς όμως να βάλεις κανονικό άρωμα γιατί το εξουδετερώνει (καλύτερα είναι να μην έχεις κάνει καθόλου μπάνιο). ΜΗΝ το φορέσεις και πας σε κανένα μνημόσυνο όμως γιατί θα δημιουργήσεις πρόβλημα.  :priest:

Για το άλλο δεν ξέρω, sorry  :(
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Φιλαράκι,

άσε τα αρώματα και τους μεγεθυντές και πάρε κανα dildo και κανά butt plug και χώστα στη δικιά σου να γουστάρετε!!!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Η απορια μου ειναι η εξης! Οχι οτι με ενδιαφερει να αγορασω κατι, αλλα ολη μου η περιεργεια στρεφεται σε 2 προϊοντα που πουλανε τα sex-shops

το πρωτο ειναι αυτο το περιβοητο αρωμα το οποιο υποτιθεται οτι ειναι υπερθαυματουργο και μολις το μυρισει η γκομενα, ως δια-μαγειας καυλωνει και θελει να τη γαμησεις χωρις ελεος

Το δευτερο ειναι ο μεγενθυντης πεους... Τι διαολο γινεται ακριβως;;; τι κανει στο πεος;;; το φουσκωνει;;;;;;

Τι γνωμη εχετε για ολα αυτα;; κανουν δουλεια;; η ειναι μια μεγαλη απατη;;;;

μόλις σου κάτσει η γκόμενα, πες της, μωρό μου μισό λεπτό να βγάλω την τρόμπα να το φουσκώσω και μετά θα σε γαμήσω ..  :jerking: :jerking:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
200
Like
1.164
Πόντοι
2.310

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Η απορια μου ειναι η εξης! Οχι οτι με ενδιαφερει να αγορασω κατι, αλλα ολη μου η περιεργεια στρεφεται σε 2 προϊοντα που πουλανε τα sex-shops

το πρωτο ειναι αυτο το περιβοητο αρωμα το οποιο υποτιθεται οτι ειναι υπερθαυματουργο και μολις το μυρισει η γκομενα, ως δια-μαγειας καυλωνει και θελει να τη γαμησεις χωρις ελεος

Το δευτερο ειναι ο μεγενθυντης πεους... Τι διαολο γινεται ακριβως;;; τι κανει στο πεος;;; το φουσκωνει;;;;;;

Τι γνωμη εχετε για ολα αυτα;; κανουν δουλεια;; η ειναι μια μεγαλη απατη;;;;
τυπε ασε τα αρωματα και κανε αυτο που κανει ο τραγος οτταν ειναι να ζευγαρωσει...πιτσιλισου με ψωλοχυμα :grin:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Prospectus , τιμές , διευθύνσεις δεν κυκλοφορούν? Ή sites αυτών των μαγαζιών? Πάντως το ......άρωμα με τις φερομόνες γνωστό από παλιά. Αλλά το "...εργαλείο" ? Το πέος δεν είναι μυς για να αυξηθεί πρός κάποια  κατευθυνση αλλά έχει κάποια σηραγγώδη κόλπα , μέσα του σαν σφουγγάρια. SERAPIS
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
μόλις σου κάτσει η γκόμενα, πες της, μωρό μου μισό λεπτό να βγάλω την τρόμπα να το φουσκώσω και μετά θα σε γαμήσω ..  :jerking: :jerking:


αΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!! Γαματο ρε συ Σπουγενα ποιος ειν'αυτος στο αβαταρ σου εναν Ελληνα ηθοποιο μου θυμιζει που επαιζε σε καλτιλες στο σινεμα ο Κοτανιδης ειναι... :huh: :think: :S;;;????
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
εγω θελω να βρω ενα μπαλονακι με πιεσομετρο
για να το φουσκουνω στο κολο της γκομενας...

 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.266
Κριτικές
1
Like
679
Πόντοι
96
το πρωτο ειναι αυτο το περιβοητο αρωμα το οποιο υποτιθεται οτι ειναι υπερθαυματουργο και μολις το μυρισει η γκομενα, ως δια-μαγειας καυλωνει και θελει να τη γαμησεις χωρις ελεος

Το δευτερο ειναι ο μεγενθυντης πεους... Τι διαολο γινεται ακριβως;;; τι κανει στο πεος;;; το φουσκωνει;;;;;;

Τι γνωμη εχετε για ολα αυτα;; κανουν δουλεια;; η ειναι μια μεγαλη απατη;;;;

  και εγω ειχα πάρει και τα 2 προίοντα . Με το που εβαλα το αρωμα που την επέσαν 5 γκόμενες . Δεν ειχα προλάβει όμως να χρησιμοποιησω τον μεγενθυτη πεους και με το που με ειδαν γυμνό  :badair:

  Τεσπα σαν μαλακιστηρι ειναι η συσκευη . Αν με την μαλακια μεγαλώνει το πουλι παιξτον μονο σου να σου μεινουν τα 30€ στην τσέπη

images
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.Για τον μεγεθυντη μονο καλα λογια εχω να πω,μου εδωσε 5 ποντους σε μακρος και 3 σε παχος.πολυ καλο,παρτο αφοβα.
φερομενες μην παρεις ομως κινδυνευεις.

Πλάκα έχετε..!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτά τα πράγματα ΔΕΝ δουλεύουν, και μην σας πιάνουν κορόϊδα..!
 
OP
OP
kareklokentauros1980
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
μόλις σου κάτσει η γκόμενα, πες της, μωρό μου μισό λεπτό να βγάλω την τρόμπα να το φουσκώσω και μετά θα σε γαμήσω ..  :jerking: :jerking:

χαχαχα εχω κλασει στο γελιο με τις απαντησεις σας!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φανταζομαι οτι ειναι 100% μουφα, σαν κατι συσκευες που τις βαζεις στην πριζα και σου μειωνεται ο λογαριασμος του ρευματος, το παγιο, το χαρατσι, και πολλες φορες σου επιστρεφει και χρηματα πισω η ΔΕΗ!!

Αλλα αυτος ο μεγενθυντης πεους ρε παιδια.... δεν μπορω να μπω καν στη φιλοσοφια του... εγω νομιζα οτι ηταν κατι σαν προσθετο που το τοποθετουσες και λεω οκ, παει στο καλο.... αλλα οτι θα ηταν τρομπα που τον φουσκωνει... δεν το φανταζομουν με τιποτα!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom