Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: βοηθηματα που πουλανε τα sex-shops  (Αναγνώστηκε 2335 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kareklokentauros1980
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« στις: 12/12/13, 02:02 »

Η απορια μου ειναι η εξης! Οχι οτι με ενδιαφερει να αγορασω κατι, αλλα ολη μου η περιεργεια στρεφεται σε 2 προϊοντα που πουλανε τα sex-shops

το πρωτο ειναι αυτο το περιβοητο αρωμα το οποιο υποτιθεται οτι ειναι υπερθαυματουργο και μολις το μυρισει η γκομενα, ως δια-μαγειας καυλωνει και θελει να τη γαμησεις χωρις ελεος

Το δευτερο ειναι ο μεγενθυντης πεους... Τι διαολο γινεται ακριβως;;; τι κανει στο πεος;;; το φουσκωνει;;;;;;

Τι γνωμη εχετε για ολα αυτα;; κανουν δουλεια;; η ειναι μια μεγαλη απατη;;;;
Καταγράφηκε
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #1 στις: 12/12/13, 02:02 »

Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.Για τον μεγεθυντη μονο καλα λογια εχω να πω,μου εδωσε 5 ποντους σε μακρος και 3 σε παχος.πολυ καλο,παρτο αφοβα.
φερομενες μην παρεις ομως κινδυνευεις.
Καταγράφηκε

Χριστιδης για μοντ και λευτερια στον Βλακαρχο
Constantine
Προχωρημένος
**

Photographer

« Απάντηση #2 στις: 12/12/13, 02:02 »

Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.Για τον μεγεθυντη μονο καλα λογια εχω να πω,μου εδωσε 5 ποντους σε μακρος και 3 σε παχος.πολυ καλο,παρτο αφοβα.
φερομενες μην παρεις ομως κινδυνευεις.

Χαχαχαχα !!!
Καταγράφηκε

Μasturbation Goes Cloud, Bang - cock, Τζούλη ΠΑΡΤΟΝΕ !!
pgp74
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Pretty Good Privacy

« Απάντηση #3 στις: 12/12/13, 04:04 »

Μην τον κοροϊδεύετε ρε τον άνθρωπο.

Λοιπόν τύπε, το άρωμα κάνει δουλειά αλλά θέλει προσοχή. Για παράδειγμα, φόρεσέ το όταν βγεις με κανένα γκομενάκι, χωρίς όμως να βάλεις κανονικό άρωμα γιατί το εξουδετερώνει (καλύτερα είναι να μην έχεις κάνει καθόλου μπάνιο). ΜΗΝ το φορέσεις και πας σε κανένα μνημόσυνο όμως γιατί θα δημιουργήσεις πρόβλημα. 

Για το άλλο δεν ξέρω, sorry  Sad
Καταγράφηκε

Τα μάτια του γουρουνιού τα βλέπουν όλα γουρουνίσια.
agiana
I DON'T NEED SEX! The Government fucks me every day!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

....είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα!

« Απάντηση #4 στις: 12/12/13, 09:09 »

Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα 2 εχουν κανει τρομερη δουλεια,μια φορα που εβαλα αρωμα με φερομονες βιαστηκα απο 2 γκομενες σε ενα σινεμα.απο τοτε το πεταξα.Μην το παρεις δεν στο συνηστω,δεν θα μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους οι γκομενες.

Cheesy Cheesy Cheesy
Καταγράφηκε

"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Λόρδος Βύρων, 1788-1824.
BMWPOWER
Ταγματάρχης
Τιμημένος

ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΤΗΣ!

« Απάντηση #5 στις: 12/12/13, 14:02 »

Λοιπόν τύπε, το άρωμα κάνει δουλειά αλλά θέλει προσοχή. Για παράδειγμα, φόρεσέ το όταν βγεις με κανένα γκομενάκι, χωρίς όμως να βάλεις κανονικό άρωμα γιατί το εξουδετερώνει

Οντως δουλευει αυτο το αρωμα?  Hmmm....
Ενδιαφερον 

Καταγράφηκε

ΖΗΤΩ Ο ΑΡΧΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ! ΖΗΤΩ Ο ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΜΟΣ!  Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Spartan_Gr
Ειδήμων

Artist

« Απάντηση #6 στις: 12/12/13, 18:06 »

Φιλαράκι,

άσε τα αρώματα και τους μεγεθυντές και πάρε κανα dildo και κανά butt plug και χώστα στη δικιά σου να γουστάρετε!!!
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #7 στις: 12/12/13, 18:06 »

το πρωτο ειναι αυτο το περιβοητο αρωμα το οποιο υποτιθεται οτι ειναι υπερθαυματουργο και μολις το μυρισει η γκομενα, ως δια-μαγειας καυλωνει και θελει να τη γαμησεις χωρις ελεος

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i7BA2UqONhs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=i7BA2UqONhs</a>
Καταγράφηκε

spougenas
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Αττικόν άλας !!

« Απάντηση #8 στις: 12/12/13, 18:06 »

Η απορια μου ειναι η εξης! Οχι οτι με ενδιαφερει να αγορασω κατι, αλλα ολη μου η περιεργεια στρεφεται σε 2 προϊοντα που πουλανε τα sex-shops

Το δευτερο ειναι ο μεγενθυντης πεους... Τι διαολο γινεται ακριβως;;; τι κανει στο πεος;;; το φουσκωνει;;;;;;

μόλις σου κάτσει η γκόμενα, πες της, μωρό μου μισό λεπτό να βγάλω την τρόμπα να το φουσκώσω και μετά θα σε γαμήσω ..  Jerking Off Jerking Off
Καταγράφηκε

Ο Έλλην είναι μαλάκας με το μουνί
ICCAROS
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #9 στις: 12/12/13, 21:09 »

2funny 2funny
Καταγράφηκε
soukeras
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ

« Απάντηση #10 στις: 12/12/13, 21:09 »

τυπε ασε τα αρωματα και κανε αυτο που κανει ο τραγος οτταν ειναι να ζευγαρωσει...πιτσιλισου με ψωλοχυμα Grin
Καταγράφηκε

Dancing Smiley :ΘΕΛΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ''ghorry''......ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ   Headbaning! Headbaning!
serapis
Ειδήμων

« Απάντηση #11 στις: 12/12/13, 21:09 »

Prospectus , τιμές , διευθύνσεις δεν κυκλοφορούν? Ή sites αυτών των μαγαζιών? Πάντως το ......άρωμα με τις φερομόνες γνωστό από παλιά. Αλλά το "...εργαλείο" ? Το πέος δεν είναι μυς για να αυξηθεί πρός κάποια  κατευθυνση αλλά έχει κάποια σηραγγώδη κόλπα , μέσα του σαν σφουγγάρια. SERAPIS
Καταγράφηκε
loxxos
Stu (The Kid) Ungar.........The one and only Stuey......3 Times WSOP Main Event Champion!!! 1980,1981,1997!!!
Μάλαμα

Aρχηγός Hellas BouPokerTeam+Loutraki WSOP Champion

« Απάντηση #12 στις: 14/12/13, 06:06 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i7BA2UqONhs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=i7BA2UqONhs</a>

axaxaxa 2funny 2funny 2funny!!! Απολυτη Διαφημιση... Wink Wink Grin 2funny 2funny 2funny Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics...Even if you win, you're still a retard..............................................
loxxos
Stu (The Kid) Ungar.........The one and only Stuey......3 Times WSOP Main Event Champion!!! 1980,1981,1997!!!
Μάλαμα

Aρχηγός Hellas BouPokerTeam+Loutraki WSOP Champion

« Απάντηση #13 στις: 14/12/13, 06:06 »

μόλις σου κάτσει η γκόμενα, πες της, μωρό μου μισό λεπτό να βγάλω την τρόμπα να το φουσκώσω και μετά θα σε γαμήσω ..  Jerking Off Jerking Off

αΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny!!!!!!!!!!!!!! Γαματο ρε συ Σπουγενα ποιος ειν'αυτος στο αβαταρ σου εναν Ελληνα ηθοποιο μου θυμιζει που επαιζε σε καλτιλες στο σινεμα ο Κοτανιδης ειναι... Huh? Hmmm.... ;;;????
Καταγράφηκε

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics...Even if you win, you're still a retard..............................................
FROID
ΒΥΖΟΣΤΙΧΟΙ...
Μάλαμα

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΝΤΙΒΑΝΙ!

« Απάντηση #14 στις: 14/12/13, 15:03 »

εγω θελω να βρω ενα μπαλονακι με πιεσομετρο
για να το φουσκουνω στο κολο της γκομενας...

Καταγράφηκε

θΕΛΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΡΟΦΑΝΤΗ
ΝΑ ΧΕΙ ΒΥΖΙΑ ΜΕΓΑΛΑ
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ
ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ
Σελίδες: [1] 2 3  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: