Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: Γιατί μερικοί πιστεύετε  οτι τα  γουρούνια  είναι  αθώοι ;  (Η ψηφοφορία λήγει: 08/02/15, 16:04)
Γιατί  ειμαι ασχετος  και απάντησα  στην  τύχη.
Γιατι στην αρχη  της  το  εκαναν  με το ζορι  αλλα  μετα  της  άρεσε πάρα πολύ.
Γιατί η  γυναίκα  σου  ήθελε  να  κάνει  σεξ  με  κάποιον  απο τα  γουρούνια  και  ετσι  εκατσε  και  στους  αλλους
Γιατί η γυναίκα σου  δεν ήθελε να το  κανει  μαζι τους   αλλά  καλά της έκαναν τα γουρούνια  γιατι τους προκαλουσε με την εμφανιση της

Σελίδες: 1 ... 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 ... 210   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου  (Αναγνώστηκε 116087 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
petrosd
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #285 στις: 08/02/14, 08:08 »

Φιλαράκι κάπου πρέπει να αρχίζεις να βάζεις και ένα τέλος, έχεις αρχίσει να κουράζεις το κοινό, εντάξει το καταλάβαμε της το έχουνε κάνει πηγάδι της γυναίκας σου, τα γουρούνια έχουν τεράστιες ψωλάρες και γαμάνε ώρες ασταμάτητα και εσύ την έχεις 10 πόντους και είσαι κότα να κάνεις κάτι. ΠΑΡΑΚΑΤΩ !!!!
Καταγράφηκε
pavlaras111
Ανώτερος

« Απάντηση #286 στις: 08/02/14, 09:09 »

φανη  ,,, με καυλωσες πρωι  πρωι ,,,

συγχαρητηρια ...

Καταγράφηκε
va dinci
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #287 στις: 08/02/14, 10:10 »

Όλα τα γαμησια της Λένας ειναι σε βίντεο απο ´οτι φαίνεται. Εάν βρεθούν αντί να χρησιμοποιηθούν για αποδείξεις, καλύτερα να βγουν στο κοινό με τίτλο ´η λενα και τα γουρουνακια , έτσι θα πιάσουν πιο πολυ τόπο. Εντύπωση μου κανει που ο μενιος στα τεστ δεν περιέλαβε ξεκωλιασμα εάν και η λενα μάλλον θα πέρναγε με άριστα μετά την εξάσκηση που θα τις έχουν κανει τα αλλα τρία γουρουνια (επίσκεψη μέρα παρά μέρα για τόσους μήνες μάλλον θα μιλάμε για χωνι). Δεν έχω καταλάβει ακόμη το ρόλο του ντέντεκτιβ. Να περπατάει η λενα και να κανει ζουμ στον κωλο της ? αυτή να φοράει σιελ κολλάν και κόκκινο στρινγκ - σα να παει γυρευωντας η να ειναι κόλπο. Να κάθεται μπροστά στη κάμερα να τη χύνει στα μούτρα το γουρούνι, να της παίρνει συνέντευξη με τον πουτσο του για μικρόφωνο και αυτή να στέλνει φιλάκια, φαίνεται ´οτι ξέρει ´οτι την τραβάνε και έχει συνηθίσει (αν όχι γουστάρει τρέλα) να την ξεφτιλιζουν. Πάντως η λενα ξεκίνησε λέγοντας το Μένιο γουρούνι και κάνοντας σκηνή που τη χούφτωσε και τώρα δουλεύει για αυτόν μάλλον κάθε βράδυ θα τη χύνει στα μούτρα και απο ´οτι φαίνεται δε θα ησυχάσει εάν δε βάλει όλο το πουτσο του στο λαρυγγι της. Μπράβο και είσαι ανώτερα.

Περιμένουμε την εξέλιξη και τη κορύφωση του δράματος
Καταγράφηκε
apoc
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #288 στις: 08/02/14, 18:06 »

Κατι μου λεει οτι θα ειναι το επομενο dvd του σειρινα
Καταγράφηκε

Δειτε εδω το ξεμπροστιασμα του Αλεξ

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=83462.95085

Απ: Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ
« Απάντηση #95094 σ
nasouliskk
Ανώτερος

« Απάντηση #289 στις: 08/02/14, 19:07 »

Βιντεο που λεει η αλλη χυσε με στα μουτρα...και ειναι αποδειξη για βιασμο.πρωτη φορα το ακουω...

Φανη...που εχεις πουτσα 8 ποντους...εχεις παρει μαστερ στη μαλακια...

Τρομπα... Jerking Off
Καταγράφηκε
fanis55555
Ειδήμων

« Απάντηση #290 στις: 09/02/14, 03:03 »

Κατι δεν παει καλα, για να της πει να στειλει φιλια στην καμερα παει να πει οτι ο Μενιος ηξερε οτι τους τραβαει video οποτε και ο ντεντεκτιβ πρεπει να ειναι μεσα στο κολπο! ετσι δεν ειναι?

Δεν ξερω τι γινετε πραγματικα και μενα μου φαινεται πολυ παραξενο,εδω και δυο μερες ψαχνω τον ντεντεκτιβ και δεν μπορω να τον βρω ,δεν σηκωνει το τηλεφωνο κατι πολυ περιεργο γινετε
Καταγράφηκε
πιπης___
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #291 στις: 09/02/14, 03:03 »

Δεν ξερω τι γινετε πραγματικα και μενα μου φαινεται πολυ παραξενο,εδω και δυο μερες ψαχνω τον ντεντεκτιβ και δεν μπορω να τον βρω ,δεν σηκωνει το τηλεφωνο κατι πολυ περιεργο γινετε

Φανη εισαι πολυ ωραιος τυπος.... θελεις να γινουμε φιλοι ?
Καταγράφηκε
fanis55555
Ειδήμων

« Απάντηση #292 στις: 09/02/14, 03:03 »

Βιντεο που λεει η αλλη χυσε με στα μουτρα...και ειναι αποδειξη για βιασμο.πρωτη φορα το ακουω...

Φανη...που εχεις πουτσα 8 ποντους...εχεις παρει μαστερ στη μαλακια...

Τρομπα... Jerking Off
[/quote

]

Μονο που η γυναικα μου δεν ηθελε να πει στο μενιο το γουρουνι να την  χυσει στα μουτρα ,το γουρουνι την αναγκασε να το πει για να την εξευτελησει   ,ηταν εξαναγκασμος δεν του το ειπε απο μονη της
Καταγράφηκε
fanis55555
Ειδήμων

« Απάντηση #293 στις: 09/02/14, 04:04 »

Όλα τα γαμησια της Λένας ειναι σε βίντεο απο ´οτι φαίνεται. Εάν βρεθούν αντί να χρησιμοποιηθούν για αποδείξεις, καλύτερα να βγουν στο κοινό με τίτλο ´η λενα και τα γουρουνακια , έτσι θα πιάσουν πιο πολυ τόπο. Εντύπωση μου κανει που ο μενιος στα τεστ δεν περιέλαβε ξεκωλιασμα εάν και η λενα μάλλον θα πέρναγε με άριστα μετά την εξάσκηση που θα τις έχουν κανει τα αλλα τρία γουρουνια (επίσκεψη μέρα παρά μέρα για τόσους μήνες μάλλον θα μιλάμε για χωνι). Δεν έχω καταλάβει ακόμη το ρόλο του ντέντεκτιβ. Να περπατάει η λενα και να κανει ζουμ στον κωλο της ? αυτή να φοράει σιελ κολλάν και κόκκινο στρινγκ - σα να παει γυρευωντας η να ειναι κόλπο. Να κάθεται μπροστά στη κάμερα να τη χύνει στα μούτρα το γουρούνι, να της παίρνει συνέντευξη με τον πουτσο του για μικρόφωνο και αυτή να στέλνει φιλάκια, φαίνεται ´οτι ξέρει ´οτι την τραβάνε και έχει συνηθίσει (αν όχι γουστάρει τρέλα) να την ξεφτιλιζουν. Πάντως η λενα ξεκίνησε λέγοντας το Μένιο γουρούνι και κάνοντας σκηνή που τη χούφτωσε και τώρα δουλεύει για αυτόν μάλλον κάθε βράδυ θα τη χύνει στα μούτρα και απο ´οτι φαίνεται δε θα ησυχάσει εάν δε βάλει όλο το πουτσο του στο λαρυγγι της. Μπράβο και είσαι ανώτερα.

Περιμένουμε την εξέλιξη και τη κορύφωση του δράματος

Δεν ξερω τι γινετε με τον ντεντεκτιβ ,παντως κατι δεν παει καλα ,το λαμογιο δεν απανταει στα τηλεφωνα μου για να μου δωσει εξηγησεις  ,τωρα οσο για τη λενα και το γουρουνι τον μενιο ,φαινεται οτι πρεπει να καταλαβαν προς το τελος οτι τους τραβαει καποιος με καμερα και γι αυτο το γουρουνι αναγκασε τη λενα να στηλει φιλακια χωρις τη θεληση της ,για να την ξευτιλησει και μαλλον για να κανει τον ηλιθιο τον ντεντεκτιβ να καταλαβει οτι τον πηρανε χαμπαρι ,καποια γκαφα θα εκανε ο ηλιθος μαλλον θα εκανε θορυβο η κατι τετοιο καταλαθος και θα τον πηρανε χαμπαρι ,τουλαχιστον καταφερε και ξεφυγε για να εχω τωρα εγω το βιντεο του βιασμου στα χερια μου .Μαλλον θα τον τουλουμιασε στο ξυλο το γουρουνι και ο βλακας θα ντρεπετε τωρα να μου πει οτι τα σκατωσε  παλι ο μαλακας  ο ντεντεκτιβ .Τωρα γι αυτο που λες οτι μαλλον καθε βραδυ θα τη χυνει στα μουτρα ,το αποκλειω αυτη ηταν η τελευταια φορα ,αποκλειεται να τον ανεχτει ξανα η γυναικα μου.Αν παει να την ξαναπλησιασει απο  δω και περα πιστευω οτι σιγουρα ουτε δουλεια θα λογαριασει ουτε λεφτα θα σηκωθει και θα φυγει τρεχοντας τρομαγμενη και δεν θα ξαναπατησει σ αυτο το κωλομαγαζο.Αλλα γιατι δεν θελει να μου ζητησει βοηθεια; τοσο πολυ φοβαται οτι αν μου πει πως την εκβιαζουν θα πεσει στην υποληψη μου ;
Καταγράφηκε
lolos666
Ανώτερος

« Απάντηση #294 στις: 09/02/14, 07:07 »

Θα κάνει ρεκτιφιέ στην Λένα fuck2 fuck2 fuck2 fuck2 fuck2
Καταγράφηκε
dragonflame
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #295 στις: 09/02/14, 08:08 »

Μου αρεσει που καποιοι αναρωτιεστε αν η ιστορια ειναι αληθινη η οχι....κανει μπαμ πως δεν ειναι. Ακομα και να ηθελες να την πιστεψεις υπαρχουν σημεια που βγαζουν ματι.
 Παντως Φανη συνεχισε γιατι εισαι εξαιρετικος!!!!
Καταγράφηκε
va dinci
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #296 στις: 09/02/14, 08:08 »

Ρεκτιφιε στη λενα, ναι απο ´οτι φαίνεται έτσι ξεκινάει, στέλνει φιλάκια μετά τσιμπουκι και τέλος στα τέσσερα για ρεκτιφιε. Πάντως κρίμα που δε πρόλαβε να της πάρει ο Πάνος το αυτοκίνητο - γλέντι που έχασαν οι μάστορες στο συνεργείο.
Καταγράφηκε
va dinci
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #297 στις: 09/02/14, 08:08 »

Φίλε πανό δεν εξετάζεις το ενδεχόμενο να την έχουν κανει πορνοστάρ τ´ωρα που χρειάζεται και χρήματα.?
Καταγράφηκε
ntany223
Μάλαμα

« Απάντηση #298 στις: 09/02/14, 09:09 »

Αντε και πιάσαμε τις 20 σελίδες. Πάμε ολοταχώς για μπεστ σέλερ.
Α ρε Φάνη
τιμας έχεις κάνει
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #299 στις: 09/02/14, 10:10 »

τυπε φανη μην αγχωνεσαι υπαρχουν και χειροτερα
φαντασου να παθαινες οτι ο bbwlover απτον ταξιτης
ή οτι επαθε ο τυπος χυσανθος οταν πηγε να κανει παρτουζα