Νέα

Ξενοδοχεια ημιδιαμονης και φοβιες!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FIDEL Sk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
51
Like
7.042
Πόντοι
11.836
Καλησπερα παιδια,

Σκεφτηκα τωρα μιας και υπαρχουν καποιοι λογοι, να δοκιμασω την φαση του ξενοδοχειου.Αν και απο πιτσιρικας ψηνομουν, δεν ειχε τυχει, ομως απο τοτε εως και τωρα, εχω μια συγκεκριμενη φοβια-παρανοια οπως θελετε πεστε το.

Οι καθρεφτες ρε μαγκες σε καποια θεματικα δωματεια πχ ή γενικα σε τετοια δωματεια δεν σας εχει περασει απτο μυαλο οτι παιζει να εχουν καμερες?
Οκ κοροιδεψτε με οσο θελετε, ομως σκεφτειτε το για ενα λεπτο. Εχει τυχει παλια στις ειδησεις να δω οτι εκβιαζανε ατομα κλπ. και μου χει μεινει στο μυαλο. Βεβαια μεταξυ μας, στα @@ μου, θα δειξουν εμενα που δεν με ξερει κανεις με μια βιζιτα, αλλα αν ρε πουστη σπασει ο διαολος το ποδι του και δεν ειναι βιζιτα και παω με καμια γκομενα, εχει σφιγγουν τα γαλατα.
Ποια ειναι η αποψη σας ρε παιδια εχει περασει απο το δικο σας μυαλο αυτην η φαση? Ειμαι πολυ υπερβολικος?

(Εννοειται δεκτα τα πειραγματα απλα πειτε μου και καμια αποψη γιατι ισως με βοηθησετε)
Να στε καλα Τσακαλια!!!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
τι να σε κανουν να σε δουν ρε τυπε,πρωτη φορα θα δουν να πηδιεται ζευγαρι και θα κατσουν να σε βιντεοσκοπησουν ως το  πρωτογνωρο πραγμα της ανθρωποτητας?
 
OP
OP
FIDEL Sk

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
51
Like
7.042
Πόντοι
11.836
τι να σε κανουν να σε δουν ρε τυπε,πρωτη φορα θα δουν να πηδιεται ζευγαρι και θα κατσουν να σε βιντεοσκοπησουν ως το  πρωτογνωρο πραγμα της ανθρωποτητας?

Εχεις δικιο ρε τσακαλε, απλα με τον καθρεφτη ετσι τεραστιο απεναντι απτο κρεβατι, κολλαω ρε γαμωτο. Τρελενομαι χαχαχαχαχα λες και εχω μανια καταδιωξης.
Για να καταλαβεις πηγα σε σπιτι γκομενας, και ειχε καθρεφτη/ντουλαπα ξερεις, ε μια χαρα γουσταρα, ετυχε μια αλλη φορα σε ταξιδι να μου τυχει παρομοια φαση σε ξενοδοχειο κανονικο οχι ημιδιαμονης ε και παλι κομπλε.

Σε αυτα τα ημιδιαμονης ρε πουστη με πιανουν καχυποψιες τρελες! Δεν σου ετυχε ποτε να πας σε ημιδ. και να σου περασει εστω φευγαλεα απτο μυαλο?
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Εχεις δικιο ρε τσακαλε, απλα με τον καθρεφτη ετσι τεραστιο απεναντι απτο κρεβατι, κολλαω ρε γαμωτο. Τρελενομαι χαχαχαχαχα λες και εχω μανια καταδιωξης.
Για να καταλαβεις πηγα σε σπιτι γκομενας, και ειχε καθρεφτη/ντουλαπα ξερεις, ε μια χαρα γουσταρα, ετυχε μια αλλη φορα σε ταξιδι να μου τυχει παρομοια φαση σε ξενοδοχειο κανονικο οχι ημιδιαμονης ε και παλι κομπλε.

Σε αυτα τα ημιδιαμονης ρε πουστη με πιανουν καχυποψιες τρελες! Δεν σου ετυχε ποτε να πας σε ημιδ. και να σου περασει εστω φευγαλεα απτο μυαλο?
αγορασε το μηχανηματακι που βρισκει καμερες και θα εισαι κομπλε :zfuck:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
OP
OP
FIDEL Sk

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
51
Like
7.042
Πόντοι
11.836
Νια νια νια νια νια!

Μην αγχώνεσαι ρε, πήγαινε σε κάποιο "γνωστό" γαμιστρώνα αν φοβάσαι, μην πας σε καμιά παρακμή ξενοδοχείο

Θα το τολμησω ρε πουστη μου, ολα στο μυαλο μας ειναι γαμω το στανιο μου.
Πρωτα θα τολμησω αυτο και μετα ελευθερη πτωση απτα 20χιλιαδες ποδια!
Ετσι σιγα σιγα να καταρριψω μια μια τις φοβιες μου!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Θα το τολμησω ρε πουστη μου, ολα στο μυαλο μας ειναι γαμω το στανιο μου.
Πρωτα θα τολμησω αυτο και μετα ελευθερη πτωση απτα 20χιλιαδες ποδια!
Ετσι σιγα σιγα να καταρριψω μια μια τις φοβιες μου!
τι ηλικια εχεις τυπε?
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Εσύ τύπε πρέπει να δεις την Γαλλική ταινία «Το Ξενοδοχείο των απολαύσεων». Εκεί να δεις κάμερες και καθρέφτες. Ο ιδιοκτήτης καταγράφει, πέρνει μάτι, και τον παίζει χύνοντας πάνω στο πίσω μέρος των καθρεφτών που έχει τοποθετήσει στα δωμάτια. Ένα αριστούργημα της ALPHA FRANCE.





:zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
στο lito hotel δεν υπαρχουν καμερες  :grin: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Καλησπερα παιδια,

Σκεφτηκα τωρα μιας και υπαρχουν καποιοι λογοι, να δοκιμασω την φαση του ξενοδοχειου.Αν και απο πιτσιρικας ψηνομουν, δεν ειχε τυχει, ομως απο τοτε εως και τωρα, εχω μια συγκεκριμενη φοβια-παρανοια οπως θελετε πεστε το.

Οι καθρεφτες ρε μαγκες σε καποια θεματικα δωματεια πχ ή γενικα σε τετοια δωματεια δεν σας εχει περασει απτο μυαλο οτι παιζει να εχουν καμερες?
Οκ κοροιδεψτε με οσο θελετε, ομως σκεφτειτε το για ενα λεπτο. Εχει τυχει παλια στις ειδησεις να δω οτι εκβιαζανε ατομα κλπ. και μου χει μεινει στο μυαλο. Βεβαια μεταξυ μας, στα @@ μου, θα δειξουν εμενα που δεν με ξερει κανεις με μια βιζιτα, αλλα αν ρε πουστη σπασει ο διαολος το ποδι του και δεν ειναι βιζιτα και παω με καμια γκομενα, εχει σφιγγουν τα γαλατα.
Ποια ειναι η αποψη σας ρε παιδια εχει περασει απο το δικο σας μυαλο αυτην η φαση? Ειμαι πολυ υπερβολικος?

(Εννοειται δεκτα τα πειραγματα απλα πειτε μου και καμια αποψη γιατι ισως με βοηθησετε)
Να στε καλα Τσακαλια!!!
και τι σε νοιαζει αν εχουν την γκομενα στην καμερα τυπε?
μηπως πας με τιποτα φραγκατες πουρές ?
ζιγκολικι τυπε?
καλα ξηγιεσαι :rockon:
 
OP
OP
FIDEL Sk

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
51
Like
7.042
Πόντοι
11.836
και τι σε νοιαζει αν εχουν την γκομενα στην καμερα τυπε?
μηπως πας με τιποτα φραγκατες πουρές ?
ζιγκολικι τυπε?
καλα ξηγιεσαι :rockon:

Ρε τσακαλε, με πεθανες!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Επεσα κατω απτα γελια!! χαχχαχαχαχαχαχαχα Στα αρχιδια μου  φαση λες ε? αν ειναι παντρεμενες το κριμα στο λαιμο τους.. χαχαχαχα

στο lito hotel δεν υπαρχουν καμερες  :grin: :rockon:

lito hotel εννοεις αυτο στο λιτοχωρο.
Με εστειλες στην αλλη ακρη για ενα πηδημα ρε τσακαλε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Ρε τσακαλε, με πεθανες!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Επεσα κατω απτα γελια!! χαχχαχαχαχαχαχαχα Στα αρχιδια μου  φαση λες ε? αν ειναι παντρεμενες το κριμα στο λαιμο τους.. χαχαχαχα

lito hotel εννοεις αυτο στο λιτοχωρο.
Με εστειλες στην αλλη ακρη για ενα πηδημα ρε τσακαλε?
τυπε να τις βαζεις να φορανε μασκα οπως στο ματια ερμητικα κλειστα :zfuck:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Ρε τσακαλε, με πεθανες!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Επεσα κατω απτα γελια!! χαχχαχαχαχαχαχαχα Στα αρχιδια μου  φαση λες ε? αν ειναι παντρεμενες το κριμα στο λαιμο τους.. χαχαχαχα

lito hotel εννοεις αυτο στο λιτοχωρο.
Με εστειλες στην αλλη ακρη για ενα πηδημα ρε τσακαλε?
λιτο χοτελ καπποδιστριου Αθηνα,ειναι το ξενοδοχειο των αναστεναγμων :rockon: :grin:
 
OP
OP
FIDEL Sk

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
51
Like
7.042
Πόντοι
11.836
Παντως επειδη ρωτηθηκα για την ηλικια μου, οκ ξερω ρε παιδια οτι ειμαι μεγαλος, αλλα δεν ετυχε να παιξω τετοια μπαλα ποτε.
Νομιζω ομως οτι ακομα και τωρα μπορω να παιξω μπαλιτσα σε καινουργια γηπεδα. Με την εννοια οτι ανεξαρτητος ηλικιας παντα μαθαινεις...  :bounce-glasses:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Παντως επειδη ρωτηθηκα για την ηλικια μου, οκ ξερω ρε παιδια οτι ειμαι μεγαλος, αλλα δεν ετυχε να παιξω τετοια μπαλα ποτε.
Νομιζω ομως οτι ακομα και τωρα μπορω να παιξω μπαλιτσα σε καινουργια γηπεδα. Με την εννοια οτι ανεξαρτητος ηλικιας παντα μαθαινεις...  :bounce-glasses:
βουρ στο πατσα  φιλαρακι και μην σε νοιαζουν καμερες και μαλακιες ;) :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom