Νέα

Νοτις Σφακιανακης VS Δεσποινα Βανδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πιπης___
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την Αποχωρηση της Βανδη απο το σχημα μετα τις δηλωσεις του Αρχοντα Νοτη ?

  • Ρε ποιος την Γαμει την κοντη. Τα λεφτα της ΑΕΚ πισω ρε!!!

    Ψήφοι: 21 12,1%
  • Δεν συμφωνησανε στα φραγκα και βρηκε προφαση η αταλαντη να φυγει σαν Λαικος Επαναστατης. Θα την βρει

    Ψήφοι: 20 11,6%
  • Ο Νοτης ειναι Αρχοντας. Την εφτιαξε και αυτη τον πουλησε ! Στα @@ μας και αν εφυγε

    Ψήφοι: 53 30,6%
  • Δεν συμφωνω με τις αποψεις του Νοτη πρεπει να ειναι ποιο προσεχτικος με τις δηλωσεις του ειναι λαικο

    Ψήφοι: 9 5,2%
  • Ο Ενας Φασιστας, η αλλη Αντιφασιστας και η Παολα Κομμουνα. Παμε μπουζουκια και δεν γαμιεται το συμπα

    Ψήφοι: 10 5,8%
  • Μαγκες δεν εχω να φαω,Αυτοι πανε στις βιλαρες τους, τρωνε αστακομακαροναδες, τι με νοιαζει εμενα τωρ

    Ψήφοι: 38 22,0%
  • Ο Κοντος φταιει για ολα. ΠΑΣΟΚ δεν εισαι ρε? Ο Εαυγγελος Γουρουνης παρεξηγηθηκε και τους διεταξε να

    Ψήφοι: 3 1,7%
  • Κοιτα να δεις που η Βανδη μας εβαλε τα γυαλια. Μπραβο της παντως. Δεν της το ειχα να εχει τσαγανο

    Ψήφοι: 19 11,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    173

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Εχουμε και λεμε:

Νοτης Σφακιανακης Γνωστος καταξιωμενος υπερ-καλλιτεχνης εκανε δηλωσεις σημερα υπερ της Χρυσης Αυγης και οχι μονο (το βιντεο παρακατω)
Δεσποινα Μαλεα ή αλλιως Κυρια Μπεκαμ αποχωρησε απο το σχημα γιατι εχει γονεις μεταναστες-αντιφασιστας (οι δηλωσεις παρακατω)

Εχω λυωσει στα γελια με τον χαμο που εγινε και πιστευω οτι εχουμε μπουρδελοποιηθει σαν εθνος εξου και το ποστ στο αναλογο site
Θα ηθελα να βαλω και αναλογο poll αλλα ειναι 5μιση το πρωι και ειμαι ντιρλα απο τα ξυδια...next time

Δεκτοι και οι ενθερμοι οπαδοι του Αδωνη Μπουμπουκου  :rockon:


http://[URL unfurl="true"]www.gossip-tv.gr/showbiz/story/289070/apohorise-i-vandi-enohlithike-apo-tis-diloseis-toy-sfakianaki-gia-tin-hrysi-aygi-ti-leei-i-idia[/img[/URL]]


[u]Διαβάστε τι γράφει η Δεσποινα Μαλεα στην προσωπική της σελίδα στο facebook δηλωνοντας και την αποχωρηση της απο το μουσικο σχημα (στα φρυδια μας)[/u]!
«Τον Νότη τον συνάντησα για πρώτη φορά πριν 16 χρόνια. Από τότε κατάλαβα πως ήταν ένας άνθρωπος ιδιαίτερος, όπως και αν ακούγεται και μεταφράζεται αυτό, ξεχωριστός ως καλλιτέχνης και με συνέπεια ωστόσο ως προς και τα δύο, όλον αυτό τον καιρό.

Ακραίος και ανατρεπτικός σε αξίες και πιστεύω. Δικαίωμα του κάθε ελεύθερου ανθρώπου σε ένα δημοκρατικό πολίτευμα, να λέει τη γνώμη του και να την υποστηρίζει.

Διαφωνούσα κατά καιρούς σε πολλά από αυτά που έλεγε, άλλοτε συμφωνούσα, όσο εξτρεμιστικά και αν εκφραζόταν (Νότης είναι αυτός). Παρά την διαφορετική άποψη που έχουμε γενικότερα στις σχέσεις, στην ζωή και τη δημοκρατία, θεωρούσα ότι καλλιτεχνικά θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε σε μια μουσική σκηνή.

Αυτή τη στιγμή αισθάνομαι ότι τα πράγματα που μας χωρίζουν είναι περισσότερα από αυτά που μας ενώνουν. Αποχωρώ με λύπη.

Και κάτι τελευταίο...
Εμένα οι γονείς μου ήταν μετανάστες...
Αυτό».


[u]Ο καυγάς της Δέσποινας Βανδή με Πακιστανό που πουλούσε παράνομα το CD της[/u]
[URL unfurl="true"]http://www.music.net.cy/easyconsole.cfm/page/read/n_id/5024[/URL]


 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.116
Like
66.664
Πόντοι
12.756
Και ελεγα και εγω δεν θα γραψει κανεις γι αυτο ... :rockon: :rockon:

Μεγα θεμα τυπε , το βλεπω για 300 σελιδες ή αυριο να εχει κολλησει στο νημα τις Χ.Α  :rockon: :rockon:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
10
Like
2.047
Πόντοι
3.187
Νομίζετε οτι η Βανδή έφυγε από το σχήμα για τις δηλώσεις του Νότη? Αλλού είναι το θέμα. Το θέμα είναι οτι μετά τις δηλώσεις η εφορία θα είναι κάθε βράδυ πρώτο τραπέζι πίστα κάνοντας τα αδύνατα δυνατά ώστε να βγάλει τον Νότη (και την Βανδή) φοροφυγάδες. Όπως καταλαβαίνετε η Δεσποσύνη δεν θέλει ελέγχους γιατί έχει μάθει στα μαύρα. Πως άλλωστε έκανε τόση μεγάλη περιουσία? Από το τραγούδι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
24
Like
2.308
Πόντοι
2.420

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ξεφτύλες αμφότεροι. Η Βανδή τώρα θυμήθηκε να γίνει antifa.
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
24
Like
2.308
Πόντοι
2.420
Θίχτηκε ξαφνικά η Δέσποινα και ακύρωσε την επερχόμενη συνεργασία της με τον συνάδελφο Νότη λόγω της πολιτικής του ταυτότητας...Είναι και παιδί μεταναστών(όχι λαθρομεταναστών)όπως είπε...άρα ένας λόγος παραπάνω να διακόψει!!
ΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ!!!!Τι λε ρε παιδί μου???Τι ήθος θεέ μου από την ίδια γυναίκα που προ κρίσης έλεγε ότι δε ξέρει που να ξοδέψει τα άπειρα κατάμαυρα λεφτά της!!Μένω άφωνος πραγματικά!
Λοιπόν...Επειδή γνωρίζουμε 10 πράματα εκ των έσω,η Δέσποινα(και η κάθε φίρμα Δέσποινα)προφανώς δεν ικανοποιήθηκε στο 100% από την συμφωνία και σαφώς είχε καλύτερα πράματα να ασχοληθεί(Κριτής σε Talent show που ο Νότης βγήκε στεγνά και έκραξε!) και πολύ εύκολα άφησε άνεργους τόσους "άσημους" συνεργάτες (μουσικούς,τραγουδιστές,ηχολήπτες,φωτιστές κτλ κτλ) που στο κάτω κάτω αυτοί βιώνουν την αληθινή κρίση.Και να φανταστείτε...Ήδη εδώ και 1,5 μήνα αυτοί οι άνθρωποι κάνουν πρόβα τους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ ΎΜΝΟΥΣ "βρωμολούλουδο" και "τι κάνω μόνη μου στο μπαλκόνι μου" χωρίς να πληρώνονται,περιμένοντας να ανοίξουν να κάνουν μεροκάματα...Η απόλυτη ξεφτίλα!!
Μια ζωή όπου την φυσάει ο άνεμος και η μόδα αυτη η γυναίκα...Τη μια χρονιά λαική,την άλλη ροκ,την άλλη ποπ...Μόνο και μόνο από αυτό δε την παίρνεις στα σοβαρά...Άμα της σκάγανε 20.000 το βράδυ όπως παλιότερα,να είστε σίγουροι οτι θα έκανε και ντουέτο με τον Χιτλερ τον εθνικό ύμνο της Γερμανίας!
Δε φταίει βεβαίως μόνο αυτή,αλλά και τα πουσταριά που είναι από πίσω της και της λένε τι να πεί,τι να κάνει,τι να φορέσει,να χαμογελάσει η όχι...Αισχρό το επικοινωνιακό τρικ που φτιάξανε...και μαλάκες όσοι το φάνε!
Η ΟΥΣΙΑ:ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝ ΑΥΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

Μπουκέτα στα πορσελάνινα δόντια της Δέσποινας.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
το Δεσποινάκι δεν είχε πρόβλημα να συμμετάσχει σε ντοκιμαντέρ ξένου καναλιού που έδειχνε διάσημα πολύ πλούσια ζευγάρια,παρακολουθώντας τη ζωή τους,επιδεικνύοντας τα πλούτη τους  :2funny:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
29
Like
175
Πόντοι
2.007
Λοιπον για να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους...η κυρια μαλεα θιχτηκε οντως απο καποιες δηλωσεις του Νοτη  οι οποιες ομως ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΤΑ ΤΑΛΕΝΤ ΣΟΟΥ,κι αυτους που συμμετασχουν σ αυτα!!!κι επειδη η μανταμιτσα ως γνωστον φετος θα ειναι κριτικη επιτροπη (με ποια κριτηρια αηθεια η αφωνη?)σε καποιο,εψαχνε να βρει αφορμη για ηρωικη εξοδο!!!ο Νοτης μιλησε ακρως απαξιωτικα περι ταλεντ σοου κι οσων παιρνουν μερος ειτε ως διαγωνιζομενοι,ειτε ως επιτροπη...αυτα για οσους δεν ξερουν κι ακουν και πιστευουν οτι μαλακια γραφεται....
λες κι η μανταμ θυμηθηκε τωρα οτι ειναι κορη μεταναστων (λες κι ο Νοτης δεν ειναι) η δεν ηξερε τοσα χρονια τον Νοτη (εχουν ξαναδουλεψει μαζι!)..φυσικα ομως τωρα πουλαει οτι εχει σχεση με την ΧΑ σωστα μανταμ 11???
αφηνω κατα μερος τις μεγαλες φοροδιαφυγες που εχουν καταλογιστει σ αυτην και στον συζυγο βανδη...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μονο να διαβασει κανεις κατα καιρους τα οσα εχει πει ο σφακιανακης για εξωγηινους,ελ,νεφελιμ,12 θεους,θα καταλαβει οτι ο ανθρωπος εχει προβλημα.του εστριψε με την δημοσιοτητα.οσο για την συζηγο του βιαστη,αδιαφορω πληρως.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
29
Like
175
Πόντοι
2.007
Μονο να διαβασει κανεις κατα καιρους τα οσα εχει πει ο σφακιανακης για εξωγηινους,ελ,νεφελιμ,12 θεους,θα καταλαβει οτι ο ανθρωπος εχει προβλημα.του εστριψε με την δημοσιοτητα.οσο για την συζηγο του βιαστη,αδιαφορω πληρως.
σωστη τοποθετηση χωρις ''συναισθηματισμους'' λογω σχεσης με τον κοντο...αληθεια ρε φιλε ομως βιαστης?απο που κι ως που και ποιανου?
οσο για τον Νοτη δεν νομιζω να του στριψε,ποσο μαλλον απο δημοσιοτητα,μια και δεν ειναι κανεις απο τους 2 αυτους τωρα τελευταια στα πολυ πανω τους..απο αλλα το χει καψει ο μποχαλος...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Νομίζετε οτι η Βανδή έφυγε από το σχήμα για τις δηλώσεις του Νότη? Αλλού είναι το θέμα. Το θέμα είναι οτι μετά τις δηλώσεις η εφορία θα είναι κάθε βράδυ πρώτο τραπέζι πίστα κάνοντας τα αδύνατα δυνατά ώστε να βγάλει τον Νότη (και την Βανδή) φοροφυγάδες. Όπως καταλαβαίνετε η Δεσποσύνη δεν θέλει ελέγχους γιατί έχει μάθει στα μαύρα. Πως άλλωστε έκανε τόση μεγάλη περιουσία? Από το τραγούδι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:thumbsup:

 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Εχουμε και λεμε:

Νοτης Σφακιανακης Γνωστος καταξιωμενος υπερ-καλλιτεχνης εκανε δηλωσεις σημερα υπερ της Χρυσης Αυγης και οχι μονο (το βιντεο παρακατω)
Δεσποινα Μαλεα ή αλλιως Κυρια Μπεκαμ αποχωρησε απο το σχημα γιατι εχει γονεις μεταναστες-αντιφασιστας (οι δηλωσεις παρακατω)

Εχω λυωσει στα γελια με τον χαμο που εγινε και πιστευω οτι εχουμε μπουρδελοποιηθει σαν εθνος εξου και το ποστ στο αναλογο site
Θα ηθελα να βαλω και αναλογο poll αλλα ειναι 5μιση το πρωι και ειμαι ντιρλα απο τα ξυδια...next time

Δεκτοι και οι ενθερμοι οπαδοι του Αδωνη Μπουμπουκου  :rockon:


http://[URL unfurl="true"]www.gossip-tv.gr/showbiz/story/289070/apohorise-i-vandi-enohlithike-apo-tis-diloseis-toy-sfakianaki-gia-tin-hrysi-aygi-ti-leei-i-idia[/img[/URL]]


[u]Διαβάστε τι γράφει η Δεσποινα Μαλεα στην προσωπική της σελίδα στο facebook δηλωνοντας και την αποχωρηση της απο το μουσικο σχημα (στα φρυδια μας)[/u]!
«Τον Νότη τον συνάντησα για πρώτη φορά πριν 16 χρόνια. Από τότε κατάλαβα πως ήταν ένας άνθρωπος ιδιαίτερος, όπως και αν ακούγεται και μεταφράζεται αυτό, ξεχωριστός ως καλλιτέχνης και με συνέπεια ωστόσο ως προς και τα δύο, όλον αυτό τον καιρό.

Ακραίος και ανατρεπτικός σε αξίες και πιστεύω. Δικαίωμα του κάθε ελεύθερου ανθρώπου σε ένα δημοκρατικό πολίτευμα, να λέει τη γνώμη του και να την υποστηρίζει.

Διαφωνούσα κατά καιρούς σε πολλά από αυτά που έλεγε, άλλοτε συμφωνούσα, όσο εξτρεμιστικά και αν εκφραζόταν (Νότης είναι αυτός). Παρά την διαφορετική άποψη που έχουμε γενικότερα στις σχέσεις, στην ζωή και τη δημοκρατία, θεωρούσα ότι καλλιτεχνικά θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε σε μια μουσική σκηνή.

Αυτή τη στιγμή αισθάνομαι ότι τα πράγματα που μας χωρίζουν είναι περισσότερα από αυτά που μας ενώνουν. Αποχωρώ με λύπη.

Και κάτι τελευταίο...
Εμένα οι γονείς μου ήταν μετανάστες...
Αυτό».


[u]Ο καυγάς της Δέσποινας Βανδή με Πακιστανό που πουλούσε παράνομα το CD της[/u]
[URL unfurl="true"]http://www.music.net.cy/easyconsole.cfm/page/read/n_id/5024[/URL]



[/quote]
Μπράβο στη Δέσποινα,σιγά μην ασχολειθεί μ' έναν φασίστα!
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
στηριζουμε Νοτη και γραφουμε κανονικα την κοντη σπυριαρα
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.102
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496
τον παω με χιλια τον τυπο διοτι λεει ο,τι γουσταρει οποτε το γουσταρει :rockon: :rockon:
οσο για την βανδη ας παρει φορα...να του κλασει τα @@ :2funny:

ρε γμτ και ηθελα να παω σφακ, αλλα τωρα που εφυγε η κοντη δε θα παω :jerking: :2funny:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Θίχτηκε ξαφνικά η Δέσποινα και ακύρωσε την επερχόμενη συνεργασία της με τον συνάδελφο Νότη λόγω της πολιτικής του ταυτότητας...Είναι και παιδί μεταναστών(όχι λαθρομεταναστών)όπως είπε...άρα ένας λόγος παραπάνω να διακόψει!!
ΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ!!!!Τι λε ρε παιδί μου???Τι ήθος θεέ μου από την ίδια γυναίκα που προ κρίσης έλεγε ότι δε ξέρει που να ξοδέψει τα άπειρα κατάμαυρα λεφτά της!!Μένω άφωνος πραγματικά!
Λοιπόν...Επειδή γνωρίζουμε 10 πράματα εκ των έσω,η Δέσποινα(και η κάθε φίρμα Δέσποινα)προφανώς δεν ικανοποιήθηκε στο 100% από την συμφωνία και σαφώς είχε καλύτερα πράματα να ασχοληθεί(Κριτής σε Talent show που ο Νότης βγήκε στεγνά και έκραξε!) και πολύ εύκολα άφησε άνεργους τόσους "άσημους" συνεργάτες (μουσικούς,τραγουδιστές,ηχολήπτες,φωτιστές κτλ κτλ) που στο κάτω κάτω αυτοί βιώνουν την αληθινή κρίση.Και να φανταστείτε...Ήδη εδώ και 1,5 μήνα αυτοί οι άνθρωποι κάνουν πρόβα τους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ ΎΜΝΟΥΣ "βρωμολούλουδο" και "τι κάνω μόνη μου στο μπαλκόνι μου" χωρίς να πληρώνονται,περιμένοντας να ανοίξουν να κάνουν μεροκάματα...Η απόλυτη ξεφτίλα!!
Μια ζωή όπου την φυσάει ο άνεμος και η μόδα αυτη η γυναίκα...Τη μια χρονιά λαική,την άλλη ροκ,την άλλη ποπ...Μόνο και μόνο από αυτό δε την παίρνεις στα σοβαρά...Άμα της σκάγανε 20.000 το βράδυ όπως παλιότερα,να είστε σίγουροι οτι θα έκανε και ντουέτο με τον Χιτλερ τον εθνικό ύμνο της Γερμανίας!
Δε φταίει βεβαίως μόνο αυτή,αλλά και τα πουσταριά που είναι από πίσω της και της λένε τι να πεί,τι να κάνει,τι να φορέσει,να χαμογελάσει η όχι...Αισχρό το επικοινωνιακό τρικ που φτιάξανε...και μαλάκες όσοι το φάνε!
Η ΟΥΣΙΑ:ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝ ΑΥΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

Μπουκέτα στα πορσελάνινα δόντια της Δέσποινας.

+ 10000000000000000000000000
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.102
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496
Θίχτηκε ξαφνικά η Δέσποινα και ακύρωσε την επερχόμενη συνεργασία της με τον συνάδελφο Νότη λόγω της πολιτικής του ταυτότητας...Είναι και παιδί μεταναστών(όχι λαθρομεταναστών)όπως είπε...άρα ένας λόγος παραπάνω να διακόψει!!
ΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ!!!!Τι λε ρε παιδί μου???Τι ήθος θεέ μου από την ίδια γυναίκα που προ κρίσης έλεγε ότι δε ξέρει που να ξοδέψει τα άπειρα κατάμαυρα λεφτά της!!Μένω άφωνος πραγματικά!
Λοιπόν...Επειδή γνωρίζουμε 10 πράματα εκ των έσω,η Δέσποινα(και η κάθε φίρμα Δέσποινα)προφανώς δεν ικανοποιήθηκε στο 100% από την συμφωνία και σαφώς είχε καλύτερα πράματα να ασχοληθεί(Κριτής σε Talent show που ο Νότης βγήκε στεγνά και έκραξε!) και πολύ εύκολα άφησε άνεργους τόσους "άσημους" συνεργάτες (μουσικούς,τραγουδιστές,ηχολήπτες,φωτιστές κτλ κτλ) που στο κάτω κάτω αυτοί βιώνουν την αληθινή κρίση.Και να φανταστείτε...Ήδη εδώ και 1,5 μήνα αυτοί οι άνθρωποι κάνουν πρόβα τους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ ΎΜΝΟΥΣ "βρωμολούλουδο" και "τι κάνω μόνη μου στο μπαλκόνι μου" χωρίς να πληρώνονται,περιμένοντας να ανοίξουν να κάνουν μεροκάματα...Η απόλυτη ξεφτίλα!!
Μια ζωή όπου την φυσάει ο άνεμος και η μόδα αυτη η γυναίκα...Τη μια χρονιά λαική,την άλλη ροκ,την άλλη ποπ...Μόνο και μόνο από αυτό δε την παίρνεις στα σοβαρά...Άμα της σκάγανε 20.000 το βράδυ όπως παλιότερα,να είστε σίγουροι οτι θα έκανε και ντουέτο με τον Χιτλερ τον εθνικό ύμνο της Γερμανίας!
Δε φταίει βεβαίως μόνο αυτή,αλλά και τα πουσταριά που είναι από πίσω της και της λένε τι να πεί,τι να κάνει,τι να φορέσει,να χαμογελάσει η όχι...Αισχρό το επικοινωνιακό τρικ που φτιάξανε...και μαλάκες όσοι το φάνε!
Η ΟΥΣΙΑ:ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝ ΑΥΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.

Μπουκέτα στα πορσελάνινα δόντια της Δέσποινας.

πες τα χρυσοστομε :rockon: :rockon: :rockon:
Και για να μην ξεχνιομαστε η κυρατσω ξεκινησε σαν 2η φωνη στον Νοτη ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom