Νέα

Σκηνικά με γυναίκες πελάτισσες σε Στριπτιτζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Παιδιά είχα να πάω χρόνια σε στριπτιτζάδικο κ χθες έπαθα σοκ..
Εκτός ότι είχε αρκετά ζευγάρια έιχε κ πολλές γυναικοπαρέες
σε κάποια φάση είχε ένα show με κάτι ντουζιέρες κ σηκώνουν στην πίστα 2 τύπισσες από μια γυναικοπαρέα κ άρχισαν να τρίβουν κ να πλένουν τον πούτσο ενός φουσκωτου μετροσέξουαλ κ προς το τέλος του τράβαγαν  μαλακία μπροστα σε τόσο κόσμο.Το
Αργότερα άρχισαν να χορέυουν κ να σηκώνουν κ τις μπλούζες..
Ένα σοκ το έπαθα ρε παιδιά...Διαλύονται κ τα τελευταια ανδροκρατούμενα μέρη....
 

wrong

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2013
Μηνύματα
140
Like
33
Πόντοι
1
Κάτι τέτοιες τύπισες πρέπει να είσαι παιδαράς και μπάνικος για να τις φορτώσεις. Όταν σηκώνει την μπλούζα και δείχνει τα βυζιά της, έχει σίγουρα υπερεκτιμήσει τον εαυτό της. Οπότε και να την φορτώσεις κάποια στιγμή θα σου πρίξει τα ούμπαλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.453
Κριτικές
1
Like
29.258
Πόντοι
8.006
Κάτι τέτοιες τύπισες πρέπει να είσαι παιδαράς και μπάνικος για να τις φορτώσεις. Όταν σηκώνει την μπλούζα και δείχνει τα βυζιά της, έχει σίγουρα υπερεκτιμήσει τον εαυτό της. Οπότε και να την φορτώσεις κάποια στιγμή θα σου πρίξει τα ούμπαλα.
Μαλιστα.
Αρα κατα την αποψή σου, πρεπει να φορτωσουμε καμια απο το κατηχητικο, μην τυχον και μας πρηξει.
Τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα...
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Σε ποιο στριπτιζάδικο πήγες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παιδιά είχα να πάω χρόνια σε στριπτιτζάδικο κ χθες έπαθα σοκ..
Εκτός ότι είχε αρκετά ζευγάρια έιχε κ πολλές γυναικοπαρέες
σε κάποια φάση είχε ένα show με κάτι ντουζιέρες κ σηκώνουν στην πίστα 2 τύπισσες από μια γυναικοπαρέα κ άρχισαν να τρίβουν κ να πλένουν τον πούτσο ενός φουσκωτου μετροσέξουαλ κ προς το τέλος του τράβαγαν  μαλακία μπροστα σε τόσο κόσμο.Το
Αργότερα άρχισαν να χορέυουν κ να σηκώνουν κ τις μπλούζες..
Ένα σοκ το έπαθα ρε παιδιά...Διαλύονται κ τα τελευταια ανδροκρατούμενα μέρη....
σε καμια τσεχια μενεις τυπε? :grin:
 

north_silver

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Κάτι τέτοιες τύπισες πρέπει να είσαι παιδαράς και μπάνικος για να τις φορτώσεις. Όταν σηκώνει την μπλούζα και δείχνει τα βυζιά της, έχει σίγουρα υπερεκτιμήσει τον εαυτό της. Οπότε και να την φορτώσεις κάποια στιγμή θα σου πρίξει τα ούμπαλα.

όταν πανε σε τέτοια μέρη δεν ψάχνουν για παιδαράδες για καλά εργαλία ψάχνουν
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
και καλά κάνεις που νομίζεις ,άλλο παιδαρας και άλλο psολαράς

δεν θα επιμείνω για να μην παρεξηγηθώ.

ούτε οι παιδαράδες/ψωλαράδες ούτε οι διαφορές τους αποτελούν ενδιαφέρον μου.

αφήνω το θέμα για τους πιο ειδικούς.
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Σε ποιο στριπτιζάδικο πήγες?
Alcatraz!! Κ πριν από αυτό το σκηνικό ένας άλλος τούμπανος σήκωσε μια άλλη κοπέλα από κοριτσοπαρεα έβγαλε το παπαρι του κ το τριβε πάνω της κ πρέπει να σπαστηκαν αυτές γιατί μόλις κατέβηκε από τη σκηνή φυγαν!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Alcatraz!! Κ πριν από αυτό το σκηνικό ένας άλλος τούμπανος σήκωσε μια άλλη κοπέλα από κοριτσοπαρεα έβγαλε το παπαρι του κ το τριβε πάνω της κ πρέπει να σπαστηκαν αυτές γιατί μόλις κατέβηκε από τη σκηνή φυγαν!!!
θαταν παρθενες τυπε :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Alcatraz!! Κ πριν από αυτό το σκηνικό ένας άλλος τούμπανος σήκωσε μια άλλη κοπέλα από κοριτσοπαρεα έβγαλε το παπαρι του κ το τριβε πάνω της κ πρέπει να σπαστηκαν αυτές γιατί μόλις κατέβηκε από τη σκηνή φυγαν!!!

πάνε ως βλαχομπαρόκ γκομενάκια ντεμέκ σε στριπτιζάδικο και μετά σπάζονται για ένα παπαράκι.

half baked ελλεεινίδες.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Alcatraz!! Κ πριν από αυτό το σκηνικό ένας άλλος τούμπανος σήκωσε μια άλλη κοπέλα από κοριτσοπαρεα έβγαλε το παπαρι του κ το τριβε πάνω της κ πρέπει να σπαστηκαν αυτές γιατί μόλις κατέβηκε από τη σκηνή φυγαν!!!
εδω ειχα γνωστη που πηγαινε απο τα 18. :jerking: :jerking:
 

thanoshot83

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
παιδια στο alcatraz εχω παει κ γω με φιλο μου κ με 2 κοπελες κ νομιζα πως θα μασταν μειοψηφια. αλλα πανε πολλες υναικες πλεον σε στριπτιτζαδικα. πανε οι παλιες εποχες που πηγαιναν μονο αντρες
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
παιδια στο alcatraz εχω παει κ γω με φιλο μου κ με 2 κοπελες κ νομιζα πως θα μασταν μειοψηφια. αλλα πανε πολλες υναικες πλεον σε στριπτιτζαδικα. πανε οι παλιες εποχες που πηγαιναν μονο αντρες
ρε τυπε εμενα μου φαινεται περιεργο το σκηνικο? πανε οι γυναικες για να δουν αλλες γυμνες γυναικες εστω και για χαβαλε? σαν να λεμε οι αντρες να πηγαινουν σε γκει μπαρ για χαβαλε :jerking:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ρε τυπε εμενα μου φαινεται περιεργο το σκηνικο? πανε οι γυναικες για να δουν αλλες γυμνες γυναικες εστω και για χαβαλε? σαν να λεμε οι αντρες να πηγαινουν σε γκει μπαρ για χαβαλε :jerking:

υπάρχει πρόγραμμα με άνδρες χορευτές, δεν διαβάζεις? το οποίο βέβαια για τις γυναίκες ναι είναι χαβαλέ γιατί δεν είναι λιγούρια σαν εμάς.

αλλά και άλλες γυναίκες να δουν τι τρέχει?

αλλά εέιδή είμαστε η χώρα της δηθενιάς σε όλα τα επίπεδα, ούτε τον χαβαλέ δεν σηκώνουν κάποιες.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
υπάρχει πρόγραμμα με άνδρες χορευτές, δεν διαβάζεις? το οποίο βέβαια για τις γυναίκες ναι είναι χαβαλέ γιατί δεν είναι λιγούρια σαν εμάς.

αλλά και άλλες γυναίκες να δουν τι τρέχει?

αλλά εέιδή είμαστε η χώρα της δηθενιάς σε όλα τα επίπεδα, ούτε τον χαβαλέ δεν σηκώνουν κάποιες.
εγω ξερω που πηγαινουν και οταν δεν εχει προγραμμα με αντρες.τουλαχιστον ετσι μου εχουν πει. δεν εχω παει σε στριπτιζαδικο .τζαμπα λεφτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom