Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
Συναδελφοι,
Μολις πριν λιγο κανοντας βολτα στο φορουμ , διαπιστωσα οτι στο τοπικ για σιτι τουρς εχει και Θεσσαλονικη. Τοσο καιρο αναρωτιομουν γιατι δεν ερχονται και εδω. Κοινως ελλειψη πληροφορησης. Ανοιγω λοιπον αυτο για να δημοσιευουμε οτι ξερουμε για νεες αφιξεις και εμπειριες.
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αν και δεν προτιμώ τα CT, συμφωνώ με την ανάγκη ύπαρξης ενός κατάλληλου τόπικ για σχετική πληροφόρηση. Εδώ πρέπει να υπάρχει και το λινκ στο εξαιρετικό Site που ενημερώνει για όλα τα επικείμενα CT. Εδώ μπορείτε να τα βρίσκετε συγκεντρωμένα.
Να επισημάνω ότι εγώ έχω δοκιμάσει ένα CT στην Θεσ/νίκη, και παρόλο που έμεινα πολύ ευχαριστημένος (η κοπέλα ήταν και πολύ όμορφη, και ευγενική, και αγγλικά μιλούσε μια χαρά, και οι υπηρεσίες της εξαιρετικές) έκλαιγα τα λεφτά μου, γιατί ακόμα και 250 Ευρώ (το φτηνότερο CT που κυκλοφορεί) είναι πάρα πολλά για μία ώρα πήδημα, τουλάχιστον για κάποιον με την δική μου οικονομική κατάσταση. Όσι τα έχουν και θέλουν να τα δώσουν μπορούν τουλάχιστον -συνήθως- να βρουν ποιότητα, κάτι που σπανίζει εδώ γύρω...
 
OP
OP
A

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
μπραβο ρε johnwoo δεν το ηξερα το λινκ.
Οκ εγω πιστευω οτι απο το χαλι στα σπιτια και τις σαβουρες κολγκερλς καλυτερα ειναι να τα χωσεις καπου που θα γουσταρεις. Εμενα δε μου λειπει το σεξ μου λειπει το σεξ με τετοιες γυναικες και εξτρα περιποιηση.
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
" "
το παραπανω site οπως καποια στιγμή ανακοινωσε στο κοντινο μελλον θα σταματησει να ανανεώνεται . για αυτο δημιουργηθηκε το απο τον ιδιο .

στα παραπανω sites να ξερετε οτι δεν ανακοινωνονται τα ct απο ολα τα γραφεια αλλα μονο αυτα που διαφημιζουν τα παραπανω sites στην σελιδα τους.

κατι και απο προσωπικο mail :

Lady Anita απο ladiestours.com
Tomorrow-27/10 Thessaloniki, Greece
28/10-31/10 Athens, Greece

Services:  Sex In Different Positions, Kissing with tongue, COB, Masturbation, GFE companion, Erotic massage, Shower together, Stirptease, Anal, Give male anal, Oral without condom, 69 possition, Toys, Foot play, Role play, Light domination, Light submissive, Voyage, Bondage games, Golden shower (gives only)..
 

haroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια, τι λέτε για την bea από ????
εστειλα μαιλ για να κανει κανενα city tour στην θεσσαλονικη και μου ειπαν οτι αν στειλουν 4-5 εμαιλ θα κανονιστει και θα γινει..... τι λετε? αν ψήνεται κανεις ας τους στειλει ε-μαιλ μπας και κανουν κανενα tour με την bea προς θεσσαλονικη...
 

haroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, έρχονται θεσσαλονίκη από το οι sindy,tamara, viktoria. εχει δοκιμασει κανεις καμμια να μας πει???
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ναι φιλε μου ,αυτο σημαινει δυστυχως.  αρα πρεπει να ψαχνουμε και αλλου για να εχουμε πληρη ενημερωση.
 

cartmangr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν και μόλις τώρα ανακάλυψα αυτό το site, είμαι μέσα να ζητάμε συγκεκριμένες επισκέπτριες στη Θεσσαλονίκη.
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
νεα αφιξη :

Lady Polina
5/12-7/12 Thessaloniki, Greece
8/12-12/12 Athens.Greece

Services: Anal, Oral with condom, Shaven, 69, Toys, Food play, Role play, Light domination, Domination, Light submissive, Submissive, Sriptease, Massage, Wet (give only)

1 ωρα 300Ε και οι υπολοιπες ωρα και 100Ε
 
OP
OP
A

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ναι ρε πανο αλλα απο ποιο σαιτ???
δωσε φως
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
νεες αφίξεις :
Lady Polina
15/12-17/12 Thessaloniki, Greece
Services: Oral with condom, Shaven, 69, Toys, Food play, Role play, Light domination, Light submissive, Sriptease, Massage, Wet (give only)
1 ωρα 300Ε και οι υπολοιπες +100Ε ανα ώρα

Lady Tiffany
25/12-27/12 Thessaloniki, Greece
Services: Sex In Different Positions, Kissing with tongue, COB,CIF,CIM, Masturbation, GFE companion, Erotic massage, Shower together, Stirptease, Give male anal, Oral without condom, 69 possition, Toys, Light domination, Light submissive, Voyage, Bondage games, Golden shower (gives only).
SPECIAL CHRISTMAS GIFT: NO extra pay for ANAL!!
1 ωρα 250Ε , 2 ωρες 400Ε ,4 ωρες 600Ε, 6 ωρες 700Ε κτλ



 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Έκανα και ΠΑΛΙ τη μαλακία και δοκίμασα (αααα νομίζω τελευταία φορά - όχι άλλο πια) την Simona από το LadiesTours.

H γυναίκα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! ΧΑΛΙ! Μετά από συνεννόηση με το γραφείο που την προωθεί την επισκεφτηκα εχθές (27/12/2006) στο ********* της Θεσσαλονίκης για ένα 4ωρο date επειδή έφαγα πρόλογο από την Sharon οτι "λέει"! Παπάρια!

- Δεν είχε κάνει μπάνιο και ΑΡΝΗΘΗΚΕ να κάνει όταν ΠΟΛΥ ευγενικά της πρότεινα το ντους.
- Ήταν ΕΜΦΑΝΩΣ πιωμένη (!!!) αφού η ανάσα της βρωμοκοπούσε αλκοόλ.
- Ήταν πιο κρύα κι από την πατρίδα της τη Λιθουανία.

...στην προσπάθειά μου να φανω ευγενικός και να σπάσω τον πάγο, ήταν χαρακτηριστικά απότομη και αγενής.

Αν και το ραντεβού είχε οριστεί σε κάποιες εκατοντάδες ευρώ (4ωρο γαρ!)... χρήματα που είχα ΟΛΗ την καλή διάθεση να σκάσω για κάτι που "λέει", έφυγα μετά από 20-25 λεπτά ανεπιτυχούς προσπάθειας να τα βρούμε. Ακόμη και η πίπα που άρχισε να μου παίρνει, ήταν τόσο άσχετη και αντι-καβλωτική που την διέκοψα, ντύθηκα κι έφυγα ΧΩΡΙΣ να πληρώσω ΕΥΤΥΧΩΣ το σύνολο του 4ωρου αρχικά συμφωνηθέντος ραντεβού (της άφησα κάτι συμβολικό για αποτοξίνωση).

Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα παρουν χαμπάρι και θα αρχίσουν να στελνουν ικανοποιητικά CT? Πότε? ΜΑΚΡΥΑ, εκτός κι αν σας περισσευουν κάποιες εκατοντάδες ευρώ από τη τσέπη σας! Απορώ ρε γμτ πως την στείλανε! Απορώ πως περιμένουν να βγάλουν λεφτά από κορίτσια που αντί να είναι σωστές επαγγελματίες... συμπεριφέρονται σαν junkies!

YΓ. Το πιο απαράδεκτο στην ιστορία είναι οτι κατά τη διάρκεια της πίπας... άρχισε να μου λέει κάτι για ένα γκόμενο που τα είχε και την παράτησε για κάποια άλλη πριν 2 εβδομάδες! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Έκανα και ΠΑΛΙ τη μαλακία και δοκίμασα (αααα νομίζω τελευταία φορά - όχι άλλο πια) την Simona από το LadiesTours.

H γυναίκα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! ΧΑΛΙ! Μετά από συνεννόηση με το γραφείο που την προωθεί την επισκεφτηκα εχθές (27/12/2006) στο ******** της Θεσσαλονίκης για ένα 4ωρο date επειδή έφαγα πρόλογο από την Sharon οτι "λέει"! Παπάρια!

- Δεν είχε κάνει μπάνιο και ΑΡΝΗΘΗΚΕ να κάνει όταν ΠΟΛΥ ευγενικά της πρότεινα το ντους.
- Ήταν ΕΜΦΑΝΩΣ πιωμένη (!!!) αφού η ανάσα της βρωμοκοπούσε αλκοόλ.
- Ήταν πιο κρύα κι από την πατρίδα της τη Λιθουανία.

...στην προσπάθειά μου να φανω ευγενικός και να σπάσω τον πάγο, ήταν χαρακτηριστικά απότομη και αγενής.

Αν και το ραντεβού είχε οριστεί σε κάποιες εκατοντάδες ευρώ (4ωρο γαρ!)... χρήματα που είχα ΟΛΗ την καλή διάθεση να σκάσω για κάτι που "λέει", έφυγα μετά από 20-25 λεπτά ανεπιτυχούς προσπάθειας να τα βρούμε. Ακόμη και η πίπα που άρχισε να μου παίρνει, ήταν τόσο άσχετη και αντι-καβλωτική που την διέκοψα, ντύθηκα κι έφυγα ΧΩΡΙΣ να πληρώσω ΕΥΤΥΧΩΣ το σύνολο του 4ωρου αρχικά συμφωνηθέντος ραντεβού (της άφησα κάτι συμβολικό για αποτοξίνωση).

Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα παρουν χαμπάρι και θα αρχίσουν να στελνουν ικανοποιητικά CT? Πότε? ΜΑΚΡΥΑ, εκτός κι αν σας περισσευουν κάποιες εκατοντάδες ευρώ από τη τσέπη σας! Απορώ ρε γμτ πως την στείλανε! Απορώ πως περιμένουν να βγάλουν λεφτά από κορίτσια που αντί να είναι σωστές επαγγελματίες... συμπεριφέρονται σαν junkies!

YΓ. Το πιο απαράδεκτο στην ιστορία είναι οτι κατά τη διάρκεια της πίπας... άρχισε να μου λέει κάτι για ένα γκόμενο που τα είχε και την παράτησε για κάποια άλλη πριν 2 εβδομάδες! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!

Πωπώ χάλια δηλ&#94
5;δή και την έχω κλείσει για ένα τεστάκι στην Αθήνα...Πίπα ακάποτη ή όχι?
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Πωπώ χάλια δηλαδή και την έχω κλείσει για ένα τεστάκι στην Αθήνα...Πίπα ακάποτη ή όχι?

Πίπα free... αλλά τι το θές? Λες και κάνει τσιμπούκι με κέρμα! Insert coin to join

Φίλε yiaramis, εγώ έγραψα όπως ακριβώς μου συμπεριφέρθηκε. Η αλήθεια είναι οτι από κορμί πάει καλά, αλλά τα σκληρά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο την κάνουν να δείχνει μεγαλύτερη και την χαλάνε.

ΕΑΝ η συμπεριφορά της ήταν καλύτερη, δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Δεν είναι όμως δυνατόν να υποδέχεσαι πελάτη ρε Simona και να είσαι άπλυτη και εμφανώς πιωμένη... δεν γίνεται! Δεν γίνεται ρε κοπέλα μου να ζητάς 200, 300, ... 600 ευρώ και η εικόνα που παρουσιάζεις να είναι σαν παρταλιασμένης πουτάνας του 20ευρου. Ε, όχι! Φτάνει πια στις επιλογές αυτές. Δεν ξέρω αν τελικά φταιει το γραφείο που τις στέλνει (πιθανότατα χωρίς να τις ελέγξει) ή εμείς που τις "τιμούμε" με το χρήμα μας, αλλά κάτι ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξει.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
... το δε "γαμώτο" είναι πως το ********* της Θεσσαλονίκης στο οποίο δέχεται τους πελάτες της, είναι χλιδάτο ξενοδοχείο και λες:

"...ε, δεν μπορεί. Θα είναι super μουνί, θα τα γλεντήσω τα λεφτά μου!..."

Βέβαια όταν ανοίξει η πόρτα και μπείς στο δωμάτιο, το "όνειρο" καταρέει! TZΑΜΠΑ λεφτά!

edit_antisthenis: για ευνόητους λόγους το όνομα του ξενοδοχείου σβήστηκε.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
φολα στην Simona.
Πολυ χρησιμο το post σου συναγωνιστη για την Σιμονα.
Το προιον φαινοταν καλο και κατεβαινει στις 30/12 Αθηνα οπου χαρη στην ενημερωση σου θα μεινει νηστικο.Αυτη ειναι η δυναμη του bourdela.com!Εγκαιρη ενημερωση συναγωνιστες για να μας σεβονται και να ανεβει καμια φορα επιτελους το επιπεδο του αγοραιου.Ετσι λειτουργει και το ebay οπου οποιος πουλησει σκαρτο εξαφανιζεται....
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
φολα στην Simona.

Πολυ χρησιμο το post σου συναγωνιστη για την Σιμονα.
Το προιον φαινοταν καλο και κατεβαινει στις 30/12 Αθηνα οπου χαρη στην ενημερωση σου θα μεινει νηστικο.Αυτη ειναι η δυναμη του bourdela.com!Εγκαιρη ενημερωση συναγωνιστες για να μας σεβονται και να ανεβει καμια φορα επιτελους το επιπεδο του αγοραιου.Ετσι λειτουργει και το ebay οπου οποιος πουλησει σκαρτο εξαφανιζεται....

Εγω απλά είπα τη γνώμη μου. Από εκεί και πέρα όποιος θέλει, δοκιμάζει! ʼλλωστε, το να πάτε στο ξενοδοχείο και να τη συναντήσετε είναι εντελώς δωρεάν και δεν έχετε ΚΑΜΙΑ υποχρέωση... κι αν σας αρέσει, όλα καλά και την το σφυρίζετε. Γούστα ειναι αυτά!

Κι αν δεν σας αρέσει, βάζετε το βρακί σας και την κάνετε.
 

morpheas_78

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα...!!!...

Επειδή σε λίγο καιρό θα φορέσω την κρεμάλα :), και επειδή θέλω να το δώ και αυτό, ψάχνω για πρώτη φορά CG, και επειδή δεν σκαμπάζω μία, μπορεί κάποιος να μου πεί ποιά είναι η διαφόρά, incall me outcall...!!!!

Επίσης κάποιο ξενοδοχείο Σαλόνικα με ημιπαραμονή θα μου ήταν χρήσιμο...!!!!

Ψήνομαι για Klara ή για Bea....Αν είχαμε και κανα Review θα ήταν καλα...

Thanx παιδιά..!!!
Αυτά...:)...
 

morpheas_78

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ʼκυρο το Incall-Outcall... :-....

Ισχύει για τα ξενοδοχεία Ημιπαραμονής.... :helpplea: guyz!!!! :)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom