Νέα

Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PPICCASSO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PPICCASSO

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας, καμια βοηθεια για αναζητηση μεσω internet για Γερμανια γενικα ή Ηeidelberg ειδικοτερα? και αμεσες πληροφοριες δεκτες!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
PPICCASSO ,

Γενικώς η Χαιδελβέργη δεν πολυφημιζεται για την ερωτική νυχτερινή της ζωή .

Μπουρδέλα , στην πίσω πλευρά του σταθμού , αν θυμάμαι καλά 2 ή 3 σπίτια με καμια 10-15 κοπέλλες το καθενα .. Μια φορά πέρασα ολη κι ολη , δεν με εντυπωσίασε και δεν ψώνισα . Αν ψάχνεις παντως για μια απλή ανακουφιση κανε μια βόλτα

Αυτό που λεει ο kalynyxtakias πρέπει να ειναι καινούργιο μαγαζί

στο , υπάρχουν κάποιες ελάχιστες πληροφορίες και για κάποια άλλα μαγαζια

Προσωπικη γνωμη πάντοτε , στην Χαιδελβέργη φρόντισε να πας οπωσδήποτε στην πιο φημισμένη μπυραρία . Λεγεται Vettese και είναι στην παλιά πόλη , 500 μέτρα απο το Marriott .

Εγω πάντως οταν αναζητούσα "δράση" τσιμπαγα το τραινακι και πηγαινα Φρανκφούρτη

Κάλα να περάσης πάντως
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα. θελω να παω βερολινο ξερει κανενας τιποτα καλο?
ειχα παει και περση και ειδα οτι ολα ειναι χυμα απο θεμα πουτανιας αλλα μιπος ξερει κανενας κατι καλητερο και πιο prive.

ευχαριστω παιδια.
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Γερμανία, (Βερολίνο), υπάρχει μία περιοχή που έμεινα πέρσυ, Ορανιεμπουργκ λέγεται ή κάτι τέτοιο, κοντά σε σταθμό μετρό που είναι γεμάτη στα μαγαζιά. Τα πιο ενδιαφέροντα είναι τα sauna club όπου παίζουν πολλά. Μπαίνεις, βγάζεις τα ρούχα σου, βάζεις πετσέτα ή μπουρνούζι και από εκεί και πέρα κάνεις παιχνίδι. Υπάρχουν αρκετές γυναίκες στο κατάστημα, επαγγελματίες, και αυτές με τις πετσέτες, διαλέγεις όποια, (ή όποιες), θέλεις και πας στην πισίνα ή στη σάουνα, (έναντι του σωστού αντιτίμου που μεταφράζεται σε διαφόρων ειδών σαμπάνιες. Υπάρχουν και δωμάτια για πριβέ. Φήμες λένε ότι σκάνε και διάφορα ζευγάρια swingers και παίζουν συμπλέγματα αλλά εγώ δεν είδα τέτοιο πράγμα. Πάντως αξίζει έστω για την εμπειρία. Αν σου τύχει κάντο. 
 

Antuan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας, καμια βοηθεια για αναζητηση μεσω internet για Γερμανια γενικα ή Ηeidelberg ειδικοτερα? και αμεσες πληροφοριες δεκτες!

Ρίξε μια ματιά και εδώ :
Είναι ένα διεθνές site με πληροφορίες και σχετικά reports από όλο τον κόσμο ... Κάποια reports μπορεί να είναι λίγο παλιά αλλά σου δίνουν γενικές κατευθύνσεις για το που θα πρέπει να κινηθείς αν θες να "παίξεις", οπουδήποτε κι αν πας. Εγώ όσα έχω τσεκάρει σε Ισπανία και Γαλλία ίσχυαν όπως τα λέγαν τα παλικάρια..
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
ευχαριστω παιδια θα σας πο μολις γιρισο τι εγινε
 

Y1an

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανένας τίποτα καλό στο Μόναχο?
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Θα ήθελα να συμπληρώσω την ερώτηση του προηγούμενου συναγώνιστη ρωτώντας και εγώ με την σειρά μου αν υπάρχει κατι ενδιαφέρον στο Μόναχο και περά απο καθαρά γαμήσι π.χ nightlife->Clubs,Bars!Thx
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Μήπως γνωρίζει κανένας τίποτα καλό στο Μόναχο?
Δεν γνωριζω πολλα αλλα θυμαμε που ειχα παει και επεσα σε μια πουτανοπιατσα δεν θυμαμε καλα που αλλα παιζαν κατι μουνια!Δεν εχασα ευκαιρια και πηρα μια!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
για πειτε ρε παιδια καμια πληροφορια για frankfurt....παει ενα φιλαρακι μου τριτη πρωι για δουλειες και θελει να μαθει διαφορα........... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :P :P :P :dancing: :dancing: ;)
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Δεν γνωριζω πολλα αλλα θυμαμε που ειχα παει και επεσα σε μια πουτανοπιατσα δεν θυμαμε καλα που αλλα παιζαν κατι μουνια!Δεν εχασα ευκαιρια και πηρα μια!

Να οι πληροφορίες που ψάχνει ο φίλος σου!! Πες του να τρέξει στο Μόναχο, ΤΩΡΑ!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
για πειτε ρε παιδια καμια πληροφορια για frankfurt....παει ενα φιλαρακι μου τριτη πρωι για δουλειες και θελει να μαθει διαφορα........... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :P :P :P :dancing: :dancing: ;)

Χμμμ... Έχει καλά λουκάνικα... και την ʼϊντραχτ με Κυργιάκο και Αμανατίδη!
 

Επισκέπτης
για πειτε ρε παιδια καμια πληροφορια για frankfurt....παει ενα φιλαρακι μου τριτη πρωι για δουλειες και θελει να μαθει διαφορα........... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :P :P :P :dancing: :dancing: ;)

Frankfurt λοιπον κ ετοιμάσου για πολλές σκάλες στην TaunusStrase και ολοι οι δρόμοι κάθετοι και παράλληλοι που ειναι γεμάτοι μπουρδέλα .Μπαινεις ανεβαινεις οροφο και αυτές κάθονται ακριβως εξω από το δωμάτιο.Τιμές από 20-50 ανάλογα αλλά αμα θες και περισσότερα εχει οτι τραβάει ο ανθρωπινος νους και η τσέπη.
Στην περιοχή αποφευγεις μπαρ και clubakia μικρά γιατί ειναι τα ιδια με εδω ..ποτά και τιποτα απλά σοπυ ρουφανε το χρήμα .
 

Επισκέπτης
Θα ήθελα να συμπληρώσω την ερώτηση του προηγούμενου συναγώνιστη ρωτώντας και εγώ με την σειρά μου αν υπάρχει κατι ενδιαφέρον στο Μόναχο και περά απο καθαρά γαμήσι π.χ nightlife->Clubs,Bars!Thx
Μήπως γνωρίζει κανένας τίποτα καλό στο Μόναχο?

Από Μοναχο πουτανοπιατσα με αυτοκίνητα ειναι στην Hansastrasse 9 και επίσης εχει το ομονυμο μπουρδελο με 3 οροφους . Επίσης πολύ κοντά στην Landsberger 216 επίσης πιάτσα στο δρόμο και με αυτοκίνητα . Προσοχή ειναι λίγο της ξεπέτας.
Για μασατζιδικα απλά παίρνεις την εφημερίδα TZ και εχει τα πάντα και με φωτό .Πηγαίνεις και συνήθως η ταρίφα ειναι το πολύ 100 ευρωπουλα η μισή ώρα.
Καλό βόλι :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Frankfurt λοιπον κ ετοιμάσου για πολλές σκάλες στην TaunusStrase και ολοι οι δρόμοι κάθετοι και παράλληλοι που ειναι γεμάτοι μπουρδέλα .Μπαινεις ανεβαινεις οροφο και αυτές κάθονται ακριβως εξω από το δωμάτιο.Τιμές από 20-50 ανάλογα αλλά αμα θες και περισσότερα εχει οτι τραβάει ο ανθρωπινος νους και η τσέπη.
Στην περιοχή αποφευγεις μπαρ και clubakia μικρά γιατί ειναι τα ιδια με εδω ..ποτά και τιποτα απλά σοπυ ρουφανε το χρήμα .

dankesen ισπανε ζαρα!
 

proagogos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
dankesen ισπανε ζαρα!

Vaso οι οπαδοι σου απαιτουμε καθημερινη διατροφικη συμβουλη σε ξεχωριστο thread!!! γιατι το καλο γαμησι θελει ευρωστια!!!! Ευγε για τον τροπο ζωης σου (και τον πιο πονηρο φυσικα!!!!) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

stavigreek

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα.
θα σας έλεγα να "ποφευγετε" τους γνωστούς δρόμους.τα σπιτάκια στη σειρά κλπ.
θα σας γδάρουν.
μην χαλάτε τσάμπα τα λεφτά σας.

αν ξέρετε γερμανικά υπάρχουν πολλά φόρουμ
που θα σας πουν πολλά.

δέστε στο

έχει αρκετές πριβέ

και


στοματικό χωρίς και πισωκολλητό να ζητάτε αν δεν το κάνουν πηγαίντε αλλου.
θα βρείτε σίγουρα κάποια που θα κάνει.
αν το θέλετε βεβαια έτσι.

τις καλύτερες τιμές τις έχουν συνήθως thai.

κάνουν trio.
έχουν πολλές forer και wirlpool.
και κάνουν και προσπάθεια να σε ευχαριστήσουν.

απλά πρέπει να ξέρετε τον ταχυδρομικό κώδικα
έστω και τα πρώτε 2 ψηφία.

ahhh...
και αν δεν βιάζεστε μπορείτε να ρίχνετε μια ματια στο

Αυστριακή σελίδα με ads από ollo τον κόσμο.
ελπίζω να σας βοήθησα.
αν χρειάζεστε τίποτα άλλο πέστε μου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Vaso οι οπαδοι σου απαιτουμε καθημερινη διατροφικη συμβουλη σε ξεχωριστο thread!!! γιατι το καλο γαμησι θελει ευρωστια!!!! Ευγε για τον τροπο ζωης σου (και τον πιο πονηρο φυσικα!!!!) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

το εχω ηδη ανοιξει φιλτατε το thread!
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
για πειτε ρε παιδια καμια πληροφορια για frankfurt....παει ενα φιλαρακι μου τριτη πρωι για δουλειες και θελει να μαθει διαφορα........... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :P :P :P :dancing: :dancing: ;)

Φίλε Vaso
        Πες του φιλαράκου σου να ξεχάσει την πόλη αυτή, να βρει ένα ταξιτζή και να του πει να τον πάει στο OASIS. Είναι σε κάποιο προάστιο της Φρανκφούρτης αλλά δεν διανοείσαι το πως περνάει ένας άντρας εκεί! Είναι η υπέρτατη εμπειρία για έναν άντρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom