Νέα

Πού θα βρω τριχωτό μουνί σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marios_21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 30K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Marios_21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .
Νανά.Καλύμνου 36 απόγευμα.
 
OP
OP
M

Marios_21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ, αν υπαρχει και άλλη επιλογή και ξέρει κάποιος ας πει. Και κάτι αλλο, γράφτηκα τωρα, και ειχα διαλεξει για nick name Marios_21 δεν ηθελα να εμφανιζεται το επώνυμο (βεβαια δεν ειναι αληθηνο αλλα "καλλιτεχνικο") μπορει να διορθωθει χωρις να σβησει ο λογαριασμος ?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
η γυναικα μου στο περιστερι ολη μερα!!!!!!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Αλεξάνδρα κων-σχοινα 2  μέχρι τις 10
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .
Γι΄αυτό οι σοφοί λένε ότι η ιστορία επανλαμβάνετε σαν φάρσα. Τέλη 80΄S ψάχναμε σαν τρελοί πουτάνα με ξυριμένο μουνί και τώρα γουστάρουμε θάμνους. :cheesy:. Να δεις που θα ξαναγεμίσουμε μουνόψειρες.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Γι΄αυτό οι σοφοί λένε ότι η ιστορία επανλαμβάνετε σαν φάρσα. Τέλη 80΄S ψάχναμε σαν τρελοί πουτάνα με ξυριμένο μουνί και τώρα γουστάρουμε θάμνους. :cheesy:. Να δεις που θα ξαναγεμίσουμε μουνόψειρες.
χαχα,πες το ψεμματα...και ειναι και υπο εξαφανιση!!!
 

lamogio1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Να δεις που θα ξαναγεμίσουμε μουνόψειρες.
[/quote]
Που τις θυμήθηκες ρε τύπε.
Στο στρατό κάθε δίμηνο τρέχαμε για την σκόνη φθυρέξ 
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Φίλε, ΜΑΚΡΥΑ ,από την Νάνα, στο Καλύμνου 36. Να γαμήσεις πας καί όχι να κάνεις εμετό.
Σημ. Εννοώ την παλιά καραβάνα Νανά. Εκτός καί εάν έχει έλθει καινούργια τώρα τελευταία. SERAPIS.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .


:S :S :S :S :S :S
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Γι΄αυτό οι σοφοί λένε ότι η ιστορία επανλαμβάνετε σαν φάρσα. Τέλη 80΄S ψάχναμε σαν τρελοί πουτάνα με ξυριμένο μουνί και τώρα γουστάρουμε θάμνους. :cheesy:. Να δεις που θα ξαναγεμίσουμε μουνόψειρες.

τυπε οι μπουρδελιαρηδες ηταν παντα στην πρωτοπορια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Κατι  σαν  και  αυτο ;

 

Συνημμένα

  • KoUrSaRoS_006296.jpg
    KoUrSaRoS_006296.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 267

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
170
Πόντοι
866
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .
στην νανα τυπε
μαζι με το τριχωτο μουνι θα παρεις δωρο και βηχιδια με χλεπιδια
φυματικες καταστασεις :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .

αν είναι ξυρισμένο κάνεις παιχνίδι η ξενερώνεις ?  :think:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
παντος αμα θελεις σε μασαζιδικο σου εχω Ζωη σε Π286 60 εουρος
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Γι΄αυτό οι σοφοί λένε ότι η ιστορία επανλαμβάνετε σαν φάρσα. Τέλη 80΄S ψάχναμε σαν τρελοί πουτάνα με ξυριμένο μουνί και τώρα γουστάρουμε θάμνους. :cheesy:. Να δεις που θα ξαναγεμίσουμε μουνόψειρες.
Μεχρι και το 1993 οι Ρουμανες στα μπουρδελα ηταν ολες αξυριστες. Α ρε τι καλες εποχες τοτε....
Υ.Γ. Σε περιπτωση μουνοψειρων πίκρα μεγαλη. Ολα τα Ψειροκτόνα για μουνοψειρες στα φαρμακεια εχουν καταργηθει τα τελευταια 12 χρονια!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στην μπουρδελοπαρεα, και όπως λεει και ο τίτλος, ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .

Νανα, Καλυμνου 36 Απογευματα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Φίλε, ΜΑΚΡΥΑ ,από την Νάνα, στο Καλύμνου 36. Να γαμήσεις πας καί όχι να κάνεις εμετό.
Σημ. Εννοώ την παλιά καραβάνα Νανά. Εκτός καί εάν έχει έλθει καινούργια τώρα τελευταία. SERAPIS.

Μαλλον δεν ξερεις να εκτιμας το καλο Gilf, τυπε!
Σε λυπαμαι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom