Νέα

Τατουάζ και προσοχή!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 6K
  • Ετικέτες
    τατουάζ
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπορει τους περισσοτερους απο εδω μεσα να μην τους αφορα αυτο που θα πω,αλλα επειδη ηρθαν καποιοι συναγωνιστες και ρωταγανε σημερα στο μαγαζι ,βρισκω την ευκαιρια να ενημερωσω και οσους ενδιαφερονται!!!αν κανετε τατουαζ,καλο θα ειναι να μην πατε με στουντιο,μπουρδελο η παρετε βιζιτα!ο λογος ειναι οτι ακομα θα βγαζει αιμα και ειναι επικινδυνο να ερθετε σε επαφη με πουτανα!!!και φυσικα μην πατε με πουτανα που εχει κανει προσφατα ταττοο!οπως ξερετε ολες οι ασθενειες μεταδιδονται παρα πολυ ευκολα με το αιμα!!τα λεω αυτα για να προσεχετε!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
φιλε warhol...πιστευω ο χρονος που απαιτιεται για να ειναι ολα οκ,να ειναι λιγος...1-2 μερες?....
 

Επισκέπτης
ο χρονος που απαιτειται ειναι αναλογα με το μεγεθος το τατουαζ!!οσο πιο μεγαλο ειναι ,χρειαζεται και πιο πολυ χρονο για να ειναι ολα οκ!!οσον αφορα τον ηλιο ας μην υπερβαλουμε!!δεν ειπαμε να κανετε και ηλιοθεραπεια αλλα δεν υτρεχει τιποτα αν βγειτε εξω ενα πρωινο και το δει λιγο ο ηλιος!!αλλα ΟΧΙ ηλιοθεραπεια!ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΑΤΤΟΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!αν ειναι σχετικα μεγαλο καμια 15ρια μερες!μπορει και παραπανω,αναλογα την φροντιφα!αυτα......
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πω ρε δικέ μου ένα σύχαμα!!!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τιν τουτο ρε??????????(αν και το αποτελεσμα το τελικο μου αρεσει εμφανισιακα)

γουορ ελπιζω να μην την εξασκεις αυτη τη συγκεκριμενη τεχνικη :grin:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ξερετε αν γινεται τατουαζ στο πουτσο?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Πω ρε δικέ μου ένα σύχαμα!!!!!!!

Ναι ρε συ! Μπλιάχ! Θα ακουμπάς μετά δηλαδή και θα πιάνεις ουλή?

Μια φορά πριν χρόνια έπιαρνα γκόμενα βυζαρού που είχε κάνει εγχείρηση μείωσης στήθους χωρίς πλαστική (ΟΚ, ντυμένη την καμάκωσα!). Όλο το βράδυ την πήδαγα, με το που γλύστραγε το χέρι εκεί (είχε βυζάρες και μετά, κρίμα που έχασα το πριν, τη βαραίνανε λέει...) μου κοβόταν το χύσιμο! Τελικά ξημέρωσε και δεν έχυσα! Κάβλα και σπάσιμο μαζί!
 

Επισκέπτης
πανο αυτη ειναι η παλια μεθοδος!!!για να σου δωσω να καταλαβεις η αντζελινα τζολι το τατουαζ στη μεση της το εκανε με μια βελονα σιγα σιγα!!αυτο με τα μοσχαρια που ειπε καποιος απλα δεν ισχυει σε ανθρωπους!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
warhol, για το piercing στο μουνί τι λες που κάθονται οι γκόμενες και τους μπήγεις ένα σουβλί στο πετσί;  :dancing:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω στον αφαλο οταν ειχα κανει παντως κοντεψα να λιποθυμησω οχι απο τον πονο (δεν ποναγε) αλλα μονο που το εβλεπα....μπορω να πω οτι δεν εχω μπει καν στη διαδικασια σκεψης του πως ειναι το πιρσινγκ σε ρωγα ή μνακι.....
 

Επισκέπτης
warhol, για το piercing στο μουνί τι λες που κάθονται οι γκόμενες και τους μπήγεις ένα σουβλί στο πετσί;  :dancing:
τι να πω??αν καποια το θελει εγω το κανω!!αν και οι πιο πολλες που εκαναν σε μενα ηταν βιζιτες!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Σιγή ιχθύος...................................................................................

:dancing:    :cool2:    :sunglasses:    :thumbsup:   
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Πάντως το ποστ του σαββάλα κερδίζει με συντριπτική διαφορά τον τίτλο του πιο σιχαμερού της χρονιάς..

Μουνίτσα το τελικό αποτέλεσμα είναι ωραίο.. αλλά φαντάζεσαι αν την κάψει ο ήλιος να μυρίζει η πλάτη της σαν μπάρμπεκιου??
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αχααχχααχαχχαχαχαχχααχαχχαχααχαχχαχαχαχα

δεν το χα σκεφτει :grin: :grin:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εγω στον αφαλο οταν ειχα κανει παντως κοντεψα να λιποθυμησω οχι απο τον πονο (δεν ποναγε) αλλα μονο που το εβλεπα....μπορω να πω οτι δεν εχω μπει καν στη διαδικασια σκεψης του πως ειναι το πιρσινγκ σε ρωγα ή μνακι.....

Φαντάσου τον warhol με το σουβλί να σου τραβάει το μουνάκι για να καρφώσει γερά! Kαι να μπήγει τη βελόνα με τη μία ενώ σου κρατάνε ανοικτά τα πόδια!  :dancing:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Για να καταφερει να το κανει αυτο ο γουορ θα πρεπει να εχει προσλαβει πολυ προσωπικο......2 να κρατανε το κεφαλι, 1 να μου βουλωνει το στομα, 2 να κρατανε τα χερια για να μην τον βαρεσω, 4 να κρατανε τα ποδια για να μην κανω κεφαλοκλειδωμα, 1 παπα να κανει εξορκισμο και ευχελαιο παραλληλα, 1 να μου σκουπιζει τον ιδρωτα, 1 να μου βαραει χαστουκια για να συνελθω και 5 να συγκρατουν τον γουορ που στη θεα του μουνακίου μου θα εχει πεσει ξερος :grin: :grin: :grin: δε συμφερει σου λεω ασε....θα μπει μεσα το μαγαζι.....
 

Επισκέπτης
το εχω δει σε βιντεο κλαμπ αλλα δεν το εχω νοικιασει!!τα εβλεπα ρε τοσα χρονια ,καθε μερα ,ε οχι και σε ταινιες !!!χαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom