Νέα

Χανούμια/Βάζελοι - Ζώα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrofisikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Κάποιος από δω μέσα είχε χαρακτηρίσει κάποιους άλλους οπαδούς για ζώα.

Ελπίζω χτες να διαπίστωσα ποιοι είναι τα ζώα/κάφροι.
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Και οι δυο.... :jerking:  :jerking:  :jerking:
γιατι και οι δυο ειναι  :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ρε σεις τι σας φταίνε τα καημένα τα ζώα και τα βρίζετε????

και μεταξύ μας οι κάφροι είναι πιό πολιτισμένοι...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Δε διαφωνώ καθόλου μαζί σου.Εγώ ήμουν αυτός που το έγραψα αυτό το τίτλο για τους γαύρους-ζώα.Κ κάτι τέτοιοι με έχουν κάνει να μην πηγαίνω στα εκτός έδρας παιχνίδια της ομάδας μου.
Ολοι αυτοί χθες,Αεκτζήδες-Παναθηναϊκοι έδειξαν το επίπεδο τους & την ''παιδεία''τους.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
εγώ από καιρό έχω δηλώσει τι τους χρειάζεται.. κλείσιμο στο υπόγειο, το μοτοσακο (ετσι για να θυμηθούμε τα παλιά) να μαρσάρει και άργασμα το τομάρι με το λάστιχο του ποτίσματος.. και λίγο φάλαγγο καλό θα τους κάνει..
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Περνώντας χθές κατά τις 17:00 έξω απο το ΟΑΚΑ, είδα έναν πατέρα που κρατούσε τον πιτσιρικά γιό του απο το χέρι και πηγαίνανε μαζί στο γήπεδο ντυμένοι και οι δύο με εμφανίσεις του Παναθηναικού.

Έκατσα στο φανάρι και τους χάζευα. Ομολογώ οτι συγκινήθηκα και σκέφτηκα τι ωραία που θα ήταν αν βλέπαμε αυτή την εικόνα σαν καθημερινότητα στα ντέρμπυ και όχι σαν εξαίρεση στον κανόνα...

 

Επισκέπτης
εγώ από καιρό έχω δηλώσει τι τους χρειάζεται.. κλείσιμο στο υπόγειο, το μοτοσακο (ετσι για να θυμηθούμε τα παλιά) να μαρσάρει και άργασμα το τομάρι με το λάστιχο του ποτίσματος.. και λίγο φάλαγγο καλό θα τους κάνει..

ʼντε πάλι με τη φάλαγγα! Φίλε μου, είσαι σίγουρος για το τι ακριβώς λες; Γιατί αν όχι, μη χρησιμοποιείς λέξεις που δεν γνωρίζεις την έννοιά τους. Και δεν το λέω φυσικά γιατί συμφωνώ με τους χτεσινούς αλήτες, και των δύο ομάδων.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
ξεφραγο αμπελι το οακα...
 

Συνημμένα

  • pao_aek_ep1.JPG
    pao_aek_ep1.JPG
    34,2 KB · Εμφανίσεις: 36
  • pao_aek_ep2.JPG
    pao_aek_ep2.JPG
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 31
  • pao_aek_ep3.JPG
    pao_aek_ep3.JPG
    37,4 KB · Εμφανίσεις: 35

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
γιατι βρε hrys.. μήπως νομίζεις ότι με το διάλογο θα βρεθεί λύση με αυτά τα βλαμμένα?? όσο αν ξέρω τι είναι η φάλαγγα.... εεεε κάτι γνωρίζω και γω στα 50 μου..
 

Επισκέπτης
γιατι βρε hrys.. μήπως νομίζεις ότι με το διάλογο θα βρεθεί λύση με αυτά τα βλαμμένα?? όσο αν ξέρω τι είναι η φάλαγγα.... εεεε κάτι γνωρίζω και γω στα 50 μου..

Ε, αφού είσαι 50 και γνωρίζεις λοιπόν, καλό θα ήταν να μην προτείνεις ως λύση για τα -όποια- προβλήματα ...την ΕΣΑ και τα βασανιστήρια!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
στην περίπτωση των "κυρίων" αυτών δεν θα είναι βασανιστήριο.. λύτρωση για τον υπόλοιπο κόσμο θα είναι

γενικά πάντως ένα βρωμόξυλο τους χρειάζεται .. γιατί όπου αποτυγχάνει ο λόγος πίπτει η ράβδος
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Περνώντας χθές κατά τις 17:00 έξω απο το ΟΑΚΑ, είδα έναν πατέρα που κρατούσε τον πιτσιρικά γιό του απο το χέρι και πηγαίνανε μαζί στο γήπεδο ντυμένοι και οι δύο με εμφανίσεις του Παναθηναικού.

Έκατσα στο φανάρι και τους χάζευα. Ομολογώ οτι συγκινήθηκα και σκέφτηκα τι ωραία που θα ήταν αν βλέπαμε αυτή την εικόνα σαν καθημερινότητα στα ντέρμπυ και όχι σαν εξαίρεση στον κανόνα...

και το βρωμόξυλο θα κάνει καλό . .για να μπορέσουμε κάποτε τέτοιες εικόνες να τις βλε΄πουμε σε όλους τους αγώνες
 

Επισκέπτης
στην περίπτωση των "κυρίων" αυτών δεν θα είναι βασανιστήριο.. λύτρωση για τον υπόλοιπο κόσμο θα είναι

γενικά πάντως ένα βρωμόξυλο τους χρειάζεται .. γιατί όπου αποτυγχάνει ο λόγος πίπτει η ράβδος

Και ποιος θα τους το ρίξει; Η αστυνομία; Γιατί αν αυτό προτείνεις, δεν θα συμφωνήσω βέβαια! Αρκετούς μπάτσους έχουμε στη ζωή μας ήδη, μην τους κάνουμε περισσότερους!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
λοιπόν hrys θα σου διηγηθώ μία ιστορία από διαδήλωση που κατέληξε ώς συνήθως σε μάχη..
έχω ένα γνωστό που έχει ένα μαγαζί σε μιά στοά της Σταδιου.. του το έχουν κάνει λαμπόγυαλο σχεδόν σε όλες τις πορείες που έγιναν στο κέντρο της Αθηνας μέχρι το 2004... σε μία πορεία το 2004 έχοντας πλέον αγανακτήσει μάζεψε 8 φιλαράκια (όχι τίποτα τραμπούκους, οικογενειάρχες και γενικά ήρεμους ανθρώπους) και μείνανε στο μαγαζί.. με το που άρχισαν οι φασαρίες οι γνωστοί - άγνωστοι μπήκαν στην στοά και άρχισαν το σπάσιμο.. ξάφνου πετιούνται οι 9 έξω βουτάνε τρείς κουκουλοφόρους και ξανακλείνονται στο μαγαζί.. οι άλλοι αφιονισμένοι δεν πήρανε χαμπάρι τι έγινε.. καταλαβαίνεις τι καλά περάσανε τα καλόπαιδα..
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ααα η τζαμαρία του έφαγε τρεις τέσσερις πέτρες αλλά ευτυχώς αντεξε... και τα ρολά επίσης..
 

Επισκέπτης
λοιπόν hrys θα σου διηγηθώ μία ιστορία από διαδήλωση που κατέληξε ώς συνήθως σε μάχη..
έχω ένα γνωστό που έχει ένα μαγαζί σε μιά στοά της Σταδιου.. του το έχουν κάνει λαμπόγυαλο σχεδόν σε όλες τις πορείες που έγιναν στο κέντρο της Αθηνας μέχρι το 2004... σε μία πορεία το 2004 έχοντας πλέον αγανακτήσει μάζεψε 8 φιλαράκια (όχι τίποτα τραμπούκους, οικογενειάρχες και γενικά ήρεμους ανθρώπους) και μείνανε στο μαγαζί.. με το που άρχισαν οι φασαρίες οι γνωστοί - άγνωστοι μπήκαν στην στοά και άρχισαν το σπάσιμο.. ξάφνου πετιούνται οι 9 έξω βουτάνε τρείς κουκουλοφόρους και ξανακλείνονται στο μαγαζί.. οι άλλοι αφιονισμένοι δεν πήρανε χαμπάρι τι έγινε.. καταλαβαίνεις τι καλά περάσανε τα καλόπαιδα..

Κάνανε δηλαδή αυτό που δεν κάνει η Αστυνομία, γιατί έχει κι αυτή συμφέρον να διατηρείται η βεντέτα με τους κουκουλοφόρους!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Κάνανε δηλαδή αυτό που δεν κάνει η Αστυνομία, γιατί έχει κι αυτή συμφέρον να διατηρείται η βεντέτα με τους κουκουλοφόρους!

δεν ξέρω αν έχει συμφέρον.. πάντως ξέρω ότι αν δοκιμάσει να το κάνει όλα τα μπορυδελοκάναλα και οι "δημοσιογραφίσκοι" θα ουρλίαζουν για την αστυνομική βία και το φασιστικό κράτος το οποίο επιτέθηκε και χτύπησε ειρηνικούς διαδηλωτές..

 

Επισκέπτης
δεν ξέρω αν έχει συμφέρον.. πάντως ξέρω ότι αν δοκιμάσει να το κάνει όλα τα μπορυδελοκάναλα και οι "δημοσιογραφίσκοι" θα ουρλίαζουν για την αστυνομική βία και το φασιστικό κράτος το οποίο επιτέθηκε και χτύπησε ειρηνικούς διαδηλωτές..

Δηλαδή, το κράτος δεν χτυπάει πια τους ειρηνικούς διαδηλωτές; Και μάλιστα με τα κωλοχημικά του;
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ρε παιδιά έλεος με τα σοσιαλδημοκρατικά!Το pic αναφερόταν στους αλήτες που διαπομπεύουν τους εαυτούς τους καταρχήν και τον αθλητισμό και τον πολιτισμό μας στο εξωτερικό.Και θέτουν και σε κίνδυνο τις ζωές και τη σωματική ακεραιότητα παιδιών, γυναικών και ανυποψίαστων φιλάθλων που βρίσκονται κοντά τους.Τι σχέση έχει το ΕΑΤ ΕΣΑ, οι διαδηλώσεις, η χούντα;Εδώ μιλάμε για ένα μάτσο τσογλαναρία με τραμπούκικη συμπεριφορά που πρέπει να φάει ένα χέρι ξύλο για να στρώσει και να δίνει το παρόν στο τμήμα της περιοχής του την ώρα που θα παίζει η ομάδα του.Για να μπορώ επιτέλους να πάω ήσυχος με το αδερφάκι μου στο γήπεδο χωρίς να κοιτάω από που θα σκάσει ο μυαλοφυγόδικος κουκουλοφόρος ή η φωτοβολίδα στυλό.Τελεία και παύλα!!!
:tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom