Νέα

εχετε παρτουζωσει ποτε την γκομενα σας? την καψουρα σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 503
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το εκανα εγω πριν λιγες μερες και πραγματικα δεν εχω ξανανιωσει τοσο μεγαλο σεξουαλικο ερεθισμο..την εδωσα με την συγκαταθεση της σε ενα φιλο με πολυ μεγαλο πεος..της εκανε βιαιο αγριο πρωκτικο μπροστα στα ματια μου! :- εκεινη την ωρα φτιαχτηκα αφανταστα αλλα δεν συμμετειχα στο παιχνιδι απλα εβλεπα..Απιστευτη καυλα και τρομερα συναισθηματα μου δημιουργηθηκαν..αφου την πηδηξε ο φιλος αποσυρθηκε διακριτικα σε αλλο δωματιο εμεινα μονος με την δικια μου και καναμε ενα απιστευτο γαμησι...ομως τοχω μετανιωσει.. :- δεν σας το συνιστω αν και τα συναισθηματα που προξενει η φαση ειναι πολυ εντονα..αν τοχει κανει καποιος ας γραψει πως ενιωσε..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
το εκανα εγω πριν λιγες μερες και πραγματικα δεν εχω ξανανιωσει τοσο μεγαλο σεξουαλικο ερεθισμο..την εδωσα με την συγκαταθεση της σε ενα φιλο με πολυ μεγαλο πεος..της εκανε βιαιο αγριο πρωκτικο μπροστα στα ματια μου! :- εκεινη την ωρα φτιαχτηκα αφανταστα αλλα δεν συμμετειχα στο παιχνιδι απλα εβλεπα..Απιστευτη καυλα και τρομερα συναισθηματα μου δημιουργηθηκαν..αφου την πηδηξε ο φιλος αποσυρθηκε διακριτικα σε αλλο δωματιο εμεινα μονος με την δικια μου και καναμε ενα απιστευτο γαμησι...ομως τοχω μετανιωσει.. :- δεν σας το συνιστω αν και τα συναισθηματα που προξενει η φαση ειναι πολυ εντονα..αν τοχει κανει καποιος ας γραψει πως ενιωσε..
εθελοντης κερατας τυπε? :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
Λαθος τιτλος η παρτουζα ειναι αλλο πραγμα
 

Επισκέπτης
ναι φιλε  ακριβως..το κακο ειναι οτι ο φιλος τοπε και αλλου..το κερατο δεν με απασχολει αφου ηταν με την θεληση μου..παντως οσοι δεν τοχετε δοκιμασει δεν φανταζεστε τι συναισθηματα εντονα προκαλει..η σχεση ανανεωθηκε το κακο εινια οτι αυτος ο βλακας εβγαλε βρωμα και μας εκανε ρεζιλι!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
ναι φιλε  ακριβως..το κακο ειναι οτι ο φιλος τοπε και αλλου..το κερατο δεν με απασχολει αφου ηταν με την θεληση μου..παντως οσοι δεν τοχετε δοκιμασει δεν φανταζεστε τι συναισθηματα εντονα προκαλει..η σχεση ανανεωθηκε το κακο εινια οτι αυτος ο βλακας εβγαλε βρωμα και μας εκανε ρεζιλι!

Τότε, δεν είναι φίλος.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αφού σ'άρεσε τύπε γιατί το μετάνιωσες  :grin: :grin: :grin:

τον καταλαβαίνω. υπάρχουν αντιφατικά αισθήματα στην περίπτωση.

εγώ έχω συλλάβει τον εαυτό μου να με ερεθίζει η ιδέα/φαντασίωση να πηδάει κάποιος άλλος την γυναίκα/γκόμενα μου. άλλο αν δεν θα το επέτρεπα να γίνει και πράξη.
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ναι φιλε  ακριβως..το κακο ειναι οτι ο φιλος τοπε και αλλου..το κερατο δεν με απασχολει αφου ηταν με την θεληση μου..παντως οσοι δεν τοχετε δοκιμασει δεν φανταζεστε τι συναισθηματα εντονα προκαλει..η σχεση ανανεωθηκε το κακο εινια οτι αυτος ο βλακας εβγαλε βρωμα και μας εκανε ρεζιλι!


Εγώ τύπε πιστεύω μιας και σας έκανε και διαφήμιση ο φίλος να το κάνετε επάγγελμα, θα χεστείτε στο τάληρο :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
τον καταλαβαίνω. υπάρχουν αντιφατικά αισθήματα στην περίπτωση.

εγώ έχω συλλάβει τον εαυτό μου να με ερεθίζει η ιδέα/φαντασίωση να πηδάει κάποιος άλλος την γυναίκα/γκόμενα μου. άλλο αν δεν θα το επέτρεπα να γίνει και πράξη.
και μενα σαν φαντασιωση ξεκινησε..προσεχε μην παρασυρθεις,αλλα αν το κανεις φροντισε να ειναι εμπιστος ο τυπος η ακομα καλυτερα αγνωστος.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
Καλη και η παρτουζα δεν λεω αλλα οχι και με αυτην που αγαπας ρε τυπε , υπαρχουν τοσες αλλες διαθεσιμες
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Πάντως αυτή η κοπέλα είναι αξιέπαινη.
Αγαπάει τόσο πολύ το φίλο που δεν του χαλάει χατίρι...
 

Επισκέπτης
Σας το λεω με πασα ειλικρινεια αντρικια πραγματα εχω την κοπελα διπλα μου αυτην την στιγμη διαβαζει τα μηνυματα σας αν θελει καποιος να της κανει καποια ερωτηση..επισης με ρωτησε μολις τωρα ποιος ειναι ο λογος που οι αντρες πανε με πορνες και πληρωνουν ενω εχουν καποια σχεση η ειναι παντρεμενοι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.182
Like
66.772
Πόντοι
12.756
ωχ τι εχει να γινει εδω μεσα .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom