Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?
Κούβα
Κούβα sex trip
Κούβα και ξερό ψωμί!
Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

Σελίδες: 1 ... 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 ... 138   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κούβα  (Αναγνώστηκε 135179 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #1650 στις: 08/02/11, 02:02 »

απο ολα εχει ο μπαχτσες φιλαρακι... Smiley

Καταγράφηκε

droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1651 στις: 08/02/11, 02:02 »

Headbaning! Headbaning! Headbaning! :headbang3:μονο που εμενα μου πηρε 20 χρονια μαγκα μου...
Καταγράφηκε
spiros1968
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Spiros De Grecia

« Απάντηση #1652 στις: 08/02/11, 02:02 »

droser για πες μας και αλλα
ετσι φιλολογικα
εφω που γραφω για τη κουβανα τα γραφω για να μαθαινουν οι αλλοι
αν εχεις ινφο για κουβα οι αλλες χωρες ευπροσδεκτες να τις ποσταρεις
Καταγράφηκε

Ας ημαστε σε ολα εξω εκτος απο το ποτο ,τα πουρα και τις γυναικες
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1653 στις: 08/02/11, 03:03 »

droser για πες μας και αλλα
ετσι φιλολογικα
εφω που γραφω για τη κουβανα τα γραφω για να μαθαινουν οι αλλοι
αν εχεις ινφο για κουβα οι αλλες χωρες ευπροσδεκτες να τις ποσταρεις
γενικα στα ταξιδια στην καραιβικη και γενικα στην λατινικη αμερικη υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα οσον αφορα την γλωσσα...αν δεν μιλας εστω και λιγα ισπανικα υπαρχει προβλημα..εμεις πληρωναμε διερμηνεα,μεγαλο λαμογιο...μας φαγανε και λεφτα απο την 1 μερα!!!μας πηρανε χαμπαρι τα αλανια οτι σκασαμε μυτη για 1 φορα και μας φαγανε απο 200 κομβερτιμπλες δηλαδη 200 ευρω...ειναι το κλασικο κολπο με το παλιο νομισμα της κουβας!!!απο αετονυχηδες ενα σωρο!!!!στη κουβα οι μισοι ειναι μπατσοι και οι αλλοι μισοι ταξιτζιδες και απατεονες!!!το 1 πραμα που σε ρωτανε ειναι ποσες φορες εχεις ερθει...ενοειται πως θα τους πεις πολλες!!δεν αγοραζεις πουρα απο τον δρομο με τιποτα...ειναι ολα μουφα..το καλυτερο ειναι να μενεις σε κασα παρτικουλαρ για να βαζεις τα μωτα που θα φορτωνεις ελευθερα γιατι στο ξενοδοχειο παιζει προβλημα...φαγητο μονο σε ξενοδοχεια..εξω οι κανονες υγειηνης πανε περιπατο
Καταγράφηκε
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1654 στις: 08/02/11, 03:03 »

συνεχιζω....απο παραλιες ειναι γαμισετα στην αβανα!!!μπατσοι με τις αρβυλες μπροστα στην θαλασσα να υπενθυμιχουν στουσ τουριστες να προσεχουν τα πραματα υους!!!γενικα κολοφαρα,αλλα οταν τους βλεπεις να χορευουν τρελαινεσαι!!!!!αυτο το ταπεραμεντο που εχει αυτος ο λαος δε περιγραφεται!!!!ολη μερα καθε μερα...casa de la mousika sto miramar το προτεινω ανεπιφυλακτα...απο εκει περνανε τα μεγαλυτερα ονοματα της σαλσα με τις μπαντες τπυς...πολυ καλη φαση!!!ααα επισης μια βολτα την ημερα απο πιναρ ντελ ριο δε θα σας χαλαγε....
Καταγράφηκε
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1655 στις: 08/02/11, 03:03 »

μπαινω στο κυριως πιατο τα μωρα...μετα την 1 κατοσταρα κομβερτιμπλες χωρια τα ξυδια στο μαγαζι μου κοπηκε ο βηχας...αντε να πεις πρωτη φορα που να ξερω ο ερημος!!λαι μηλαμε για 1 χερι...με το που τελειωσες μπανιο και πραφ....το καλυτερο καμακι γινεται την ημερα στο καπιτολιο και την παλια πολη!!!μωρα που θελουν να περασουν καλα με ενα μικρο τιμημα!!!εγω τουλαχιστον ετσι την εβγαλα,μου εφυγε ο κολος στο περπατημα αλλα αξιζε...ασε που τετοια  Knockin' Boots δεν ειχα ριξει ποτε στη ζωη μου..ειλικρινα!!!απο μπαροκλαμπα στο σεντρο αβανα γινεται της πουτανας....
Καταγράφηκε
orbgr
Ειδήμων

« Απάντηση #1656 στις: 08/02/11, 04:04 »

μπαινω στο κυριως πιατο τα μωρα...μετα την 1 κατοσταρα κομβερτιμπλες χωρια τα ξυδια στο μαγαζι μου κοπηκε ο βηχας...αντε να πεις πρωτη φορα που να ξερω ο ερημος!!λαι μηλαμε για 1 χερι...με το που τελειωσες μπανιο και πραφ....το καλυτερο καμακι γινεται την ημερα στο καπιτολιο και την παλια πολη!!!μωρα που θελουν να περασουν καλα με ενα μικρο τιμημα!!!εγω τουλαχιστον ετσι την εβγαλα,μου εφυγε ο κολος στο περπατημα αλλα αξιζε...ασε που τετοια  Knockin' Boots δεν ειχα ριξει ποτε στη ζωη μου..ειλικρινα!!!απο μπαροκλαμπα στο σεντρο αβανα γινεται της πουτανας....

Για πες και αλλα...πολυ ενδιαφέρων αυτο με ρο καπιτολιο...
Καταγράφηκε

I GOT ERACTION.....
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1657 στις: 08/02/11, 04:04 »

η γνωμη μου ειναι οτι οσοι θελουν να ταξιδεψουν κουβα,να μην εγκλωβιστουνε στην αβανα!!!!κουβα θα ζησεις στο ματανζας στο τρινιδαδ στο σαντιγκο γενικα οπουδηποτε εκτος αβανας!!!!
Καταγράφηκε
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1658 στις: 08/02/11, 04:04 »

παιδια σας προτεινω καποιες οικονομικες λυσεις οπως τις βιωσα εγω....μερα παιρνεις κατα μηκος τον μαλεκον,προσεχεισς τα αλανια,δε μπλεκεις στη τσαινα ταουν ουτε με σφαιρες,χτυπας ενα μωρακι και περνας καλα..ασε που θα σου δειξει ολα τα κατατοπια!!!τωρα αν το φυσας αλλαζει το πραμα :headbang3:εγω εφαγα κολημα με πολυ μαυρες γκομενες...γιορουμπα,αφρο κουβανες...αλλα οι μουλατες ειναι αυτες που τα σπανε...μαλακες ιταλοι και ισπανοι πληρωνουν καλα και χαλανε την πιατσα,τι να κανουμε. Uglystupid
Καταγράφηκε
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1659 στις: 08/02/11, 04:04 »

φαραδερο δε λεει η μια!!!μη παραμυθαστειτε...πηγα εγω με τον φιλο μου και σαλταραμε..ολγη μερα μεσα στο ξενοδοχειο...ειναι θερετρο για νιοπαντρους και ηλικιωμενους...ουτε μπανιο στην θαλασσα δεν σε αφηνουν να κανεις,απελπισια!!!εξω..εκει να δεις φαση!!!φουλ σοτυσ μαυρους που γουσταρουν να σκισουν ευρωπαιες!!δε γινονται αυτα!!!

Καταγράφηκε
spiros1968
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Spiros De Grecia

« Απάντηση #1660 στις: 08/02/11, 05:05 »

droser
varadero oxi faradero
Καταγράφηκε

Ας ημαστε σε ολα εξω εκτος απο το ποτο ,τα πουρα και τις γυναικες
droser
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1661 στις: 08/02/11, 13:01 »

droser
varadero oxi faradero
σωστα...anyway πιστευω να βοηθησα καπως... Smiley
Καταγράφηκε
kostas_thai
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1662 στις: 09/02/11, 03:03 »

φουλ σοτυσ μαυρους που γουσταρουν να σκισουν ευρωπαιες!!

ε ακουγετια οτι ειναι σεξοτουρισμος για ευρωπαιες κυριως μιλφιδια που ψαχνουν αραπικη πουτσα.βεβαια δεν εξαιρουντια και πολλεσ νεες ευρωπαιες που εχουν γουστα τετοια.συνυθως παντως τους τουριστες ειδικα τα ζευγαρια τα κρατανε βαραδερο οπως μου ειπε ο σπυρος.παντως απο εμενα ακυρο για κουβα απο οτι μου εχουν πει οπως και η νοτια βραζιλια
Καταγράφηκε
kostas_thai
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1663 στις: 09/02/11, 03:03 »

Το παραδειγμα του Τασου ειναι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει το κανονα.Η αληθεια ειναι οτι μετα λεφτα γαμας εκει και την μαμα του ΦΙΝΤΕΛ 2funny 2funny. Παω εκει απο 2004 καθε χρονο για 1 μηνα αραγμα +  fuck2 2on1.και εχω γνωστο ελληνο- αμερικανο  που παει εκει,  εδω και 14 χρονια. Ετσι ηταν ,ετσι ειναι και ετσι θα ναι φιλε για ΠΑΝΤΑ
1 τεραστιο μπουρδελο
Που Αμερικανοι και ευροπαιοι  περναμε τις διακοπες μας, ζαχαρη 2on1 fuck1 ολα τα αλλα ειναι απλως για να χαμε να λεγαμε.Revolution-CHE Q VARA και μαλακιες ειναι για τα φοιτητακια, μην ωραιοποιουμε καταστασεις ,η αληθεια ειναι σκληρη και παντα ποναει
Και οσο για το κραξιμο αστο ,αραξε, πες τα σε καναν αλλο αυτα
Δε λεω υπαρχουν και σωστοι κουβανοι εχω γνωρισει αρκετους αλλα οι περισσοτεροι θελουν παντα "κατι" απο σενα,δεν κανουν τιποτα χωρις σκοπο .εξαλου δεν κανουν τιποτα κακο,αυτο που για σενα ειναι ανηθικο για αυτους ειναι ηθικο
Και ποιος μπορει να ξεχωρισει και να ορισει αυτες τις 2 εννοιες?
οποτε αστο παει αλλου η κουβεντα πολυ μακρυα,σημασια εχει να χυνουμε  2on1 να φευγει η ενεργεια.
γιατι σε λιγα χρονια μαγκα που θα μαστε 2 μετρα κατω απο τη γη κανενας καριολης δεν θα μας θυμαται.

αν και δεν εχω παει οπως εγραψα κουβα αυτο το ποστ απο μονο του δειχνει μια μεγαλη αληθεια.ισως καποιους η καποιες που εντυπωσιαζονται ευκολα απο τα λικνισματα της μεσης, των κωλων κ.λ. και νομιζουν οτι εκει αποκτουν τον ψευτορομαντισμο και το ψευτοπαθος επειδη επηρεαζονται απο τυπου che guevara συνδρομα να τους ενοχλει και να ειναι κατι πολυ πικρο αλλα ειναι μια μεγαλη αληθεια.η αληθεια ειναι σαν το ιωδιο.τσουζει αλλα θεραπευει.οποτε συμφωνω με τον τσομιδη.μαγκας ο τυπος.
Καταγράφηκε
MMG
Προχωρημένος
**

ΕΧΩ ΠΑΘΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ

« Απάντηση #1664 στις: 21/02/11, 10:10 »

droser
varadero oxi faradero

Σωστα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 ... 138   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: