Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 [3] 4   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: mamaia beach-constanta romania  (Αναγνώστηκε 4499 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
nukteros
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #30 στις: 27/07/13, 17:05 »

Αυτο που μου εκανε εντυπωση επισης ειναι οτι εκτος απο μερικους μολδαβους ρωσοι δεν υπαρχουν ουτε για δειγμα στην Κωνσταντσα σε αντιθεση με την Βουλγαρια που το 40%-50% των τουριστων ειναι ρωσοι
Καταγράφηκε
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

burn or alive

« Απάντηση #31 στις: 27/07/13, 17:05 »

gia μενα πιο πολυ πιπινι εχει η χρυση αμμουδια απο το σανυ μπιτς
εχει πιο πολλες ρωσιδες και ουκρανες ενω στον πυργο σαννυ μπιτσ εχει βρωμοαγγλονια και κωλογερμανακια
επισισ στο γκολντεν σαντς εχει και πολωνακια και τσεχακια και γενικα το προτιμαω
αλλα οι κολλητοι μου δεν πολυγουσταρουν ρομανια και βουλγαρια γιατι δεν μιλανε ουτε ρουμανικα-ρωσσικα και ουτε καν αγγλικα Idiot Idiot Idiot Idiot Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
ενω εγω θελω με χιλια για αλλαγη μαμαγια
Καταγράφηκε
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

burn or alive

« Απάντηση #32 στις: 27/07/13, 18:06 »

και δεν τις θεωρω ερωτικες πολυ γκο=μενες και με οσες ντανες εχω παει εχω φαει τρελλη φολα
αλλα και η συμπεριφορα τους πρεπει να ειναι λιγο γυφτομπλαζε αλλα γενικα δεν εχω κολητους απο ρουμανια για να εχω πληρη εικονα παρα μονο απο βουλγαρια
Καταγράφηκε
nukteros
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #33 στις: 27/07/13, 18:06 »

Οι πιο ομορφες γκομενες ειναι βορεια στο Ιασιο . Στα νοτια ειναι πιο γυφτοφατσες
Καταγράφηκε
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

burn or alive

« Απάντηση #34 στις: 27/07/13, 18:06 »

Οι πιο ομορφες γκομενες ειναι βορεια στο Ιασιο . Στα νοτια ειναι πιο γυφτοφατσες
απο neptun maggalia venus olimp jupiter saturn που ειναι ολα διπλα στην μαγγαλια τι λεει εκει????????????????????????? Hmmm.... Hmmm....
μαλλον υποδιεστερα απο μαμαγια και μαλλον παλι σκατοθαλασσα αφου ολα τα κουρορτ στη ρουμανια ειναι διπλα σε βρωμολιμνες
εχει παει κανεισ?
Καταγράφηκε
tomcat00
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #35 στις: 28/07/13, 00:12 »

Μπρο, ανεβα

Δραστηριοποιούμαι πολλά χρόνια Βουκου/Μαμαια

Αν το αποφασίσεις, πμ και θα σου στείλω ινφο
Καταγράφηκε
loxxos
Stu (The Kid) Ungar.........The one and only Stuey......3 Times WSOP Main Event Champion!!! 1980,1981,1997!!!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Aρχηγός Hellas BouPokerTeam+Loutraki WSOP Champion

« Απάντηση #36 στις: 28/07/13, 06:06 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=az2t142bQaI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=az2t142bQaI</a>  Grin

Αυτη ειναι παραλια εκει να πας συντροφε πωπω τρελο τοπλες λεεμμμμμεεεεεεεεεεεεεε Boobies Boobies Boobies Boobies tits tits tits Wink Wink Wink Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley Cool Cool2 Cool2 Cool2 Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics...Even if you win, you're still a retard..............................................
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

burn or alive

« Απάντηση #37 στις: 28/07/13, 09:09 »

παντως αντικειμενικα τα ρουμανικα σαν γλωσσα ειναι πολυ πιο ςραια απο τα μαγιαρικα-αφου ειναι λατινογενης γλωσσα
Καταγράφηκε
jaygatsby
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #38 στις: 28/07/13, 09:09 »

παντως αντικειμενικα τα ρουμανικα σαν γλωσσα ειναι πολυ πιο ςραια απο τα μαγιαρικα-αφου ειναι λατινογενης γλωσσα

αγανάκτησα ρε συ.

όλο τσιγκάνοι και τσιγκάνοι οι Ρουμάνοι ενώ αυτός είναι απόγονος του Δούκα του Μάρλμπορο.

(όχι οτι οι Ρουμάνοι δεν έχουν τα τρωτά τους, όπως όλοι μας).
Καταγράφηκε
sex volcano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

burn or alive

« Απάντηση #39 στις: 28/07/13, 09:09 »

δεν τους ξερω τους ρουμανους καθολου παρα μονο απο ντανες σε αντιθεση με σλαβους και μαγιαρους που τους γνωριζω αλλα παντως προσωπικα με ρουμανες ντανες εχω παντα φαει φολα--ισως συμβαινει μονο σε μενα
οπαντως οταν μπαινω σε ντελα παντα ρωταω εθνικοτητα και οταν ακουω ρουμανια εξαφανιζομαι εκτος απο την ειρηνη την μιλφα στο μυλο θεσσαλονικης που ειναι τοπ
Καταγράφηκε
ZANCLOD72
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Βαριέμαι, πήδα εσύ...

« Απάντηση #40 στις: 28/07/13, 10:10 »

δεν τους ξερω τους ρουμανους καθολου παρα μονο απο ντανες σε αντιθεση με σλαβους και μαγιαρους που τους γνωριζω αλλα παντως προσωπικα με ρουμανες ντανες εχω παντα φαει φολα--ισως συμβαινει μονο σε μενα
οπαντως οταν μπαινω σε ντελα παντα ρωταω εθνικοτητα και οταν ακουω ρουμανια εξαφανιζομαι εκτος απο την ειρηνη την μιλφα στο μυλο θεσσαλονικης που ειναι τοπ
Εγω για 10 μερες εχω παει μονο στο Βουκουρεστι, οντως διαπιστωσα κα γυφτια και αξεστιλα, αλλα απορησα με τις τιμες  και το πως τη βγαζουν αφου το κοστος ζωης ειναι σχεδον εφαμιλλο με το δικο μας...
 Επισης σε αυτα τα θερετρα, εκτος απο κυριως πορνο-τουριστες και καποιους πλουσιους ντοπιους, εχω την απορια αν οι ιδιοι οι Ρουμανοι που δε μενουν κοντα, κανουν εκδρομες για μπανια και αν διανυκτερευουν σε αυτα τα ξενοδοχεια που για παραδειγμα ενα δωματιο κατα μεσο ορο θα εχει 40 ευρω, οταν ο μισθος εκει ειναι στα 150 ευρω...
Καταγράφηκε

Θα κερδίσουμε, ακόμα και αν χρειαστεί να χάσουμε...
ZANCLOD72
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Βαριέμαι, πήδα εσύ...

« Απάντηση #41 στις: 28/07/13, 10:10 »

Ναι, αλλα ποτε δε μπορεις να εισαι σιγουρος για την εθνικοτητα της κοπελας, μπορει να ειναι και Αλβανιδες που το παιζουν Ρουμανες, παντως απο την προσωπικη μου εμπειρια, ειδικα οι γυφτορουμανες ειναι οι χειροτερες...
Καταγράφηκε

Θα κερδίσουμε, ακόμα και αν χρειαστεί να χάσουμε...
stefan00
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #42 στις: 01/08/13, 23:11 »

υπαρχουν σαμπανιες για απαιτητικους πελατες λενε οι σερβιτοροι, απο 2 - 20.000 €.
Σημερα τελευταια μερα θα ξοδεψω ευκολα 1500 ron (700€) λεει η κυρια που κανει ηλιοθεραπεια με το ασπρο μαγιω  Banging Head Against a Wall
san tin kyria me to aspro magio exw diwksei paaaaara polles se kolompara pou den ithela na kerasw poto twn 10 euro
na paroun tis sampanies tous kai na tis valoun ekei pou kala kseroun.....ston pisinouli tous
ainte me tous roumanovlaxous
Καταγράφηκε
Rapturee
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #43 στις: 08/08/13, 19:07 »

Καλος προορισμος αν καποιος θελει να παει για την εμπειρια της ρουμανικης ριβιέρας , αλλα αν θελει να γαμησει (μη πουτανα στο επαγγελμα) τοτε θα απογοητευθει...αυτο το μερος αν δεν ειχε μουνια θα ηταν ενα απεραντο wasteland, καθως ολοι, ντοπιοι αλλα και ξενοι πανε εκει για το μουνι και ο συναγωνισμος ειναι απιστευτος.
Εκει δε πανε γκομενες "προσγειωμενες", με καποιο στοιχειωδες μυαλο, πανε γκομενες οτι ναναι που για να σε προσεξουν πρεπει να παραγγειλεις καμια σαμπανια των 500ευρω και τετοιες μαλακιες ενω πισω στην πολη τους δεν εχουνε να φανε.

Για μενα το καλυτερο που μπορει να κανει καποιος,(χρονοβορο μεν) ειναι να εχει για καποιο διαστημα ιντερνετικη επαφη με καποιο μωρο και να το φερει ελλαδα για διακοπες...καλυτερα θα περασει και θα γαμαει πρωι-μεσημερι-βραδυ.
Καταγράφηκε
balkanexpress77
Ανώτερος

« Απάντηση #44 στις: 13/08/13, 18:06 »

γεια χαρα παιδια ξανα
20-21 του μηνος ξανανεβαινω  οδικως βουκουρεστι κ κισιναου, (γκολφ4 1600 αριστη καασταση)
οποιος πιστος συμετεχει,μεχρι 2 ατομα αν εισατε παρεα
επιστροφη ακριβως σε μια εβδομαδα αυστηρα
κοστος 50ε εως το βουκουρεστι η 75 εως κισιναου
επιστροφη η μαζι,η μονοι σας,δεν υπαρχει δεσμευση
εισοδος απο γαλατσι ρενι
οσοι ενδιαφερονται πμ
υγ αν καποιος ενδιαφερεται για κονσταντζα καλυπτει τα εξοδα,κανα 15ε πιο πολλα κ τον αφηνω εκει
επιστροφη τα ομοια
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: