Νέα

Η βίζιτα ήταν η θεία μου!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ENKAVLOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ENKAVLOS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0

Πάντα με καύλωνε ανεξέλεγκτα.Πολλές δεκάδες φορές είχα στραγγίσει το σηκωμένο εργαλείο μου μονο και μονο επειδή είχα δεί ενα σταυροπόδι της, λίγο απο τις χυτές σμιλεμένες γάμπες της ή τα θεικά μπούτια της τυλιγμένα σε υπέροχο μαυρο καλσόν.

Υπέφερα με τον πούτσο να κοντευει να τρυπήσει το παντελόνι μου,  κοιτώντας τον σφικτό τουρλωτό κώλο της να διαγράφεται μαζί με τη γραμμή απο το κυλοτάκι της μέσα απο την μαυρη φουστα, καθώς έσκυβε μπροστά μου σε ανύποπτες ( για αυτήν ) στιγμές.

Η θεία Μαίρη 45 ετών κοκκινομάλα και ανύπαντρη, με το πρόσωπο και το σώμα της πουτάνας που όλοι οι νεαροί ωνειρευόμαστε στα υγρά μας όνειρα να ξεσκίσουμε, ήταν για τον 24χρονο πούτσο μου η απολυτη φαντασίωση αλλα και η αιτία να τον παίζω ασύστολα σε διαφορα μέρη και χρόνικές στιγμές.

Οι συνομίληκες μου κοπέλες με τις οποιες κατα καιρούς σχετιζόμουν δε με ικανοποιούσαν ούτε στο ελάχιστο.Τις πηδούσα διεκπεραιωτικά.Πάντα είχα στο νου μου το μεστό βαρύ κορμί της θείας Μαίρης, τα χαωτικά καπούλια της και την έκφυλη πουτανόφατσα της.

Πάντα έψαχνα την ευκαιρία να πάω σπίτι της και να χωθώ στην τουαλέτα για να βρω ένα κυλοτάκι της ή σουτιέν ( μαυρα κυρίως ),να τα τυλίξω γύρω απο το εργαλείο μου και να τα ποτίσω με έναν χείμαρο απο χύσι μεσα σε ελάχιστα δευτερόλεπτα.
Αναζητώντας τις πιο απίθανες προφάσεις προσπαθούσα να βρισκομαι κοντά της.

Ακόμα θυμάμαι το καρδιοχτύπι και την ανυπέρβλητη καύλα όταν ενα μεσημερι (εχοντας αγνοια κινδύνου ) την πήρα ματι μεσα απο την κλειδαρότρυπα του μπανιου της να κατεβαζει τη φούστα της και να καθεται στη λεκάνη. Εγω μη αντέχοντας εβγαλα το φουσκωμένο καυλί μου και αρχισα να το παίζω γονατιστός όπως ήμουν. Η τύχη
με έκανε να σηκωθω και τιναχτω στο σαλόνι μαζεύντας αρον αρον τον αποχυμωμένο πούτσο μου, λιγα δευτερόλεπτα πριν η θεια ανοιξει την πόρτα και βγεί απο την τουαλέτα, πατώντας με τα τακουνάκια της πανω στο χύσι μου που λίμναζε εξω απο την πόρτα. 

Ακόμα θυμάμαι το φθινοπωρινό απόγευμα, που χρειάστηκε να κατέβει απο το σπίτι για λίγη ώρα ενω ημουν εκεί, και εγω αναψοκοκκινισμένος όρμησα στην κρεβατοκάμαρα της, αρπαξα απο το συρτάρι της ένα καλσόν και επιτόπου το πέρασα στην ψωλή μου εκτοξεύοντας μέσα σε αυτό οτι σπέρμα ειχα μέσα μου.

Πέρασα ολο το βραδυ τραβωντας δεν ξερω και γω πόσες μαλακίες  στο κρεβάτι μου, στη σκέψη και μονο οτι η 45αρα μουνάρα θεια μου θα περάσει το καταχυμένο καλσόν στα καυλιάρικα πόδια της.

Ηταν η πρωταγωνίστρια στις φαντασίωσεις μου πότε ως καμαριέρα με ζαρτιέρες που την ξεπάτωνα στα 4, πότε ως πουτάνα σε μπουρδέλο που της έβαζα τα χρήματα ανάμεσα στα βυζιά πριν της σκίσω το μουνί, πότε ως λυσσασμένη ώριμη κυρία που με «βίαζε» ως τεκνό της για ικανοποιησει την ακόρεστη σεξουαλική της δίψα.

Ηθελα σαν τρελός να την γαμήσω, να την ξεσκίσω, να την χύσω.

Πρέπει εδω να πω ότι η θεία Μαίρη αποτελούσε πάντα αντικείμενο έντονου ενδοοικογειακού κουτσομπολιού εξαιτίας του γεγονότος  οτι ηταν ανυπαντρη , οτι κυκλοφορούσε με διάφορους γκόμενους κατα καιρούς και οτι ζουσε μια ανεξήγητα άνετη ζωή : Noίκιαζε ωραιότατο διαμέρισμα στο Μαρούσι, οδηγούσε 4χ4 κανονικό offroad,
ντυνόταν απο ακριβά καταστηματα στην Κηφισιά  κλπ.

Το κουτσομπολιό ανέφερε οτι της τα «ακουμπούσαν» οι διάφοροι γκόμενοι της.

Ενα καλοκαίρι πριν απο 2 περίπου χρόνια, χτυπημένος άπο την ανυπέρβλητη καύλα μου αποφάσισα ότι έπρεπε να βρω τρόπο να εκτονώσω την ορμή μου αν όχι με τη θεία μου, τουλάχιστον με κάποια άλλη 40άρα ( το νεαρό καυλί μου οσες 20άρες και να πηδουσα δεν ηρεμούσε με τίποτα ).

Η καλύτερη λύση ήταν να πάρω μια βίζιτα (call girl ) και να εκτονωθω επάνω της  μήπως και ηρεμήσω λιγο.

Εκμυστηρεύτικα την απόφαση μου στον φίλο μου και συμφοιτητή Πάνο, ο οποίος επανειλημένα μου είχε πει ότι έφερνε βίζιτες στο σπίτι του και περνούσε φίνα.

-Τελεια ρε φίλε, μου είπε, θα σου δωσω εγω το τηλ. ενός  «γραφείου» και θα σου στείλουν γκόμενα θεα, μιλάμε για τρελά γαμίσια.Και πουσαι εγω σε λιγο φευγω για το χωριο (καλοκαιρι) θα σου αφησω τα κλειδιά του διαμερίσματος να την φέρεις εδω.

- Σε ευχαριστώ ρε man, αλλα πες μου 40αρα θα βρω ?

- Υep, θα ζητήσεις να στείλουν την Ράνια, την εχω πάρει και εγω τρελό milf με ειδικότητα να πηγαινει σε πιτσιρικάδες.

Περασα τις επόμενες ημέρες με την ερεθιστική προσμονή να γαμήσω επιτελους μια γυναικα τετοιου τύπου.

Ετσι ενα βραδυ Πέμπτης, εφυγα ξαναμένος απο το σπιτι και πηγα τρεις δρόμους παρακάτω στο αδειο πλεον διαμέρισμα του φίλου μου.

Εκλεισα πόρτες και παράθυρα, και άραξα στον καναπέ πιάνοντας το κινητό και παιρνοντας διστακτικά τον αριθμό που μου είχε δωσει.

Η φιλική φωνή της τηλεφωνήτριας με χαλάρωσε.Της περιέγραψα με καποιο τρακ  ποιαν ζητούσα να μου στείλει ( Ράνια ).Αμέσως η φωνή της έγινε πηρε υφος γεματο υποννοούμενα :

- Τη Ράνια ? ποσο χρονων εισαι εσυ αγορι μου ? ααα.. μάλιστα ναι,  τώρα καταλαβαίνω χιχι (γελάκι ) , μη μου ανησυχείς μαναρακι, η Ρανια θα ειναι  διαθεσιμη σε 1 ωρα στο χωρο σου.

Το εργαλειο μου ειχε ηδη σηκωθεί σαν κονταρι σημαίας.εδωσα το κινητο μου στην τηλεφωνήτρια, για να με ενημερωσει οταν η «κοπελα» θα έχει  φθασει κατω απο την πολυκατοικια.

    ( συνεχίζεται..... )
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
66.896
Like
66.073
Πόντοι
12.756
Κοσμαααα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: σε ψαχνει ενας τυπος
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.797
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Αντε να κοιμηθουμε τωρα....Προβλεπω κατουροκαυλεs αυριο  πουρνο πουρνο
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
για δωσε τηλ της θειας σου
 

judge75

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
το παιζει κι ο αλφα στον κοκκινο κυκλο
ο πατερας που πηγε χοτελ κι ηρθε βιζιτα το πουτανιδιο η κορη του!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :dancing:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.486
Κριτικές
20
Like
199
Πόντοι
2.995
Τον αλήτη... πάνω στο καλό μας άφησε :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
170
Πόντοι
866
γιαννη εχεις καμια σχεση με τον γνωστο μαρη? :think:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.572
Like
1.120
Πόντοι
216
Γιαννη Μαρη μαλλον δεν εχεις διαβασει τους ορους του bou...
Κυριακη γραφονται αυτες οι ιστοριες... :) :)
 

Επισκέπτης
αμαρτησε για μια τυροπιτα...σκροφα κοινωνια σε μισω...ταπεινος και ζοχαδιασμενος με τον καλλιτεχνη του λαου λαμπρο μιχαληνο...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
14
Πόντοι
16
Πάντα με καύλωνε ανεξέλεγκτα.Πολλές δεκάδες φορές είχα στραγγίσει το σηκωμένο εργαλείο μου μονο και μονο επειδή είχα δεί ενα σταυροπόδι της, λίγο απο τις χυτές σμιλεμένες γάμπες της ή τα θεικά μπούτια της τυλιγμένα σε υπέροχο μαυρο καλσόν.

Μονο γι αυτη την παραγραφο τυπε  :rockon:

:cum: :cum: :cum:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
66.896
Like
66.073
Πόντοι
12.756
Τι εγινε τον μπουζουριασανε  :police: τον Μαρη ?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
14
Πόντοι
16
Στη συγκεκριμένη ενότητα επιτρέπονται και μυθιστορηματα υποθέτω..  :sunglasses:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16

  ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...

Τελικά η θεία ήταν η βίζιτα ΡΑΝΙΑ που χει παραγγείλει ο Γιάννης. Μείνανε και οι δύο παγωτό μόλις αντίκρυσαν ο ένας τον άλλον. Και μετά ξεκίνησε ένα γαμήσι άνευ προηγουμένου, όπου  η θεία τον ξεπάτωσε .



    :2funny: :2funny: :2funny:


  Βρείτε κάνα σενάριο πιο ευφάνταστο. Ξέρεις από την αρχή ποιο είναι το τέλος.


 
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
-  Τη Ράνια ? ποσο χρονων εισαι εσυ αγορι μου ? ααα.. μάλιστα ναι,  τώρα καταλαβαίνω χιχι (γελάκι ) , μη μου ανησυχείς μαναρακι, η Ρανια θα ειναι  διαθεσιμη σε 1 ωρα στο χωρο σου.

Το εργαλειο μου ειχε ηδη σηκωθεί σαν κονταρι σημαίας.εδωσα το κινητο μου στην τηλεφωνήτρια, για να με ενημερωσει οταν η «κοπελα» θα έχει  φθασει κατω απο την πολυκατοικια.

ξανθια η θεια ετσι; δεν της φανηκε γνωστη η οδος η η οικοδομη
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
18
Like
2.800
Πόντοι
7.195
-   Τη Ράνια ? ποσο χρονων εισαι εσυ αγορι μου ? ααα.. μάλιστα ναι,  τώρα καταλαβαίνω χιχι (γελάκι ) , μη μου ανησυχείς μαναρακι, η Ρανια θα ειναι  διαθεσιμη σε 1 ωρα στο χωρο σου.

Το εργαλειο μου ειχε ηδη σηκωθεί σαν κονταρι σημαίας.εδωσα το κινητο μου στην τηλεφωνήτρια, για να με ενημερωσει οταν η «κοπελα» θα έχει  φθασει κατω απο την πολυκατοικια.

ξανθια η θεια ετσι; δεν της φανηκε γνωστη η οδος η η οικοδομη
παληκαρι μηπως και εσυ ξανθος ????? ο τυπος στο διαμερισμα του φιλου δεχθηκε την παραγγελια .....
διαβαστε και λιγακι πριν την κριτικη ....
αμαν πηξαμε στην  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
14
Πόντοι
16
Λέτε να ναι ο Γιανορανιας πισω απο την ιστορία;  :think:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom