Χύσιμο απο τον πρωκτό!

<< < (27/30) > >>

kinkypersonn:
Μάγκες δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διαφωνείτε για στάνταρ πράγματα.Ο άντρας (η τρανς έστω)μπορεί να χύσει απο πρωκτικό σεξ λόγω ύπαρξης προστάτη αλλά χύνει απο τον πούτσο.
Η γυναίκα απο το μουνί και επίσης ΔΕΝ υπάρχουν υγρά στον κώλο,ούτε ο κώλος μπορεί να υγρανθεί απο το γαμήσι.

Όσα λινκς και να παραθέσετε αυτά είναι στάνταρ.  :banghead:

ALEXIA ROSSI:
Παράθεση από: gianevan στις 07/07/13, 20:08

Δεν έχω πρόθεση να αντιδικήσω με κανέναν, απλά θύμωσα που την πέσανε όλοι στο Μάκη, επειδή έχει το θάρρος να παραδεχθεί, έστω πίσω από το πληκτρολόγιο, πως είναι gay.
 Και καλά οι "άντρακλες" ρε Alexia, αλλά κι εσείς οι τρανς;
 ΑΥΤΟ απλά προσπάθησα να πω....

Δεν  υπαρχει  θεμα  αντιδικιας....
Κανενας  δεν  την  επεσε  στο  Μακη  επειδη  ειναι  gay....
Καλα  πιστευεις  τωρα,οτι  υπαρχει  ανθρωπος  που  χυνει  απο  πισω?
Μηπως  φανταζεσαι...λεω  μηπως....οτι  ο  Μακης  που  ανοιξε   αυτο  το-  θεμα   Βλακεια-  ειναι  βλακας?
Πανεξυπνος  ειναι.....

marios51:
Axaxaxaxaxaxxaxa.
Δεν το ειδα αυτο το επος. Χυσιμο απο τον κωλο λοιπον;  ;D

makis19868686:
Παράθεση από: ALEXIA  ROSSI στις 07/07/13, 20:08

Δεν  υπαρχει  θεμα  αντιδικιας....
Κανενας  δεν  την  επεσε  στο  Μακη  επειδη  ειναι  gay....
Καλα  πιστευεις  τωρα,οτι  υπαρχει  ανθρωπος  που  χυνει  απο  πισω?
Μηπως  φανταζεσαι...λεω  μηπως....οτι  ο  Μακης  που  ανοιξε   αυτο  το-  θεμα   Βλακεια-  ειναι  βλακας?
Πανεξυπνος  ειναι.....

το τι μπορεις να γραψεις σε ενα σαιτ δυσκολα μπορει πραγματικα να σε χαρακτηρισει....σε μια ταινια λοιπον εχει υποθει η μεγαλυτερη ατακα που εχω ακουσει ποτε....
για οποιον ειναι σινεφιλ (και οχι μονο) λοιπον η ατακα αυτη ειναι στο τελος του εργου usual suspects(συνηθεις υποπτοι)...οποιος το εχει δει και θυμαται καταλαβε,οποιος δεν θυμαται ας φρεσκαρει τη μνημη του και οποιος δεν το εχει δει κυριακη βραδυ ειναι ιδανικη για ταινια.....
ευχαριστω για ολα τα σχολια σας στο θεμα που ανοιξα...καλα και κακα...
giannevan,lyc περιττο να ξαναπω ποσο μαγκες και μορφες σας θεωρω... :thumbsup: :thumbsup:
φιλια και στα κοριτσια.. ;) ;)

zigfried:
Ρε παιδιά κι εγώ όταν το έκανα με μία πρώην μου από πίσω, ο πρωκτός της μετά από λίγη ώρα υγραινόταν (λίγο).
Οχι ότι "έχυνε", ή έκανε squirting απλά μια  λίπανση ήταν...
Προφανώς κάποιοι αδένες...και για να προλάβω ορισμένους δεν ήταν "μερέντα" ή κάτι παρόμοιο....

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα