Νέα

Μπλοκο στα Νταβατζιλικια!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petrrr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τη λεοφωρο την ανεβοκατεβαινω χρονια...Και νομιζω πως ξερω αρκετα...Χτες ειδα κατι που με εκανε να νιωσω οτι ειμαστε ζουγκλα!
Δεν θα πω ονοματα ουτε θα δωσω χαρακτηριστικα αλλα πραγματικα με σοκαρε το γεγονος οτι μια μεγαλυτερης ηλικιας τρανσ παζαρευε μια νεοτερη και πολυ ομορφοτερη, δεν την αφηνε να μιλησει και απαιτουσε εξωφρενικη τιμη και για τις δυο...μονη δεν την αφηνε να παει...Αυτο πως λέγεται?
Φυσικά και άλλες κοπέλες μερικές φρές απαιτούν να πάνε ντουέτο....αλλα εκει συνήθως βλέπεις μια ομορφη τρανσ που προσπαθεί να βοηθήσει μια που από μόνη της ίσως δεν θα ειχε τόση επιτυχία. Και βγαίνει αυτή ως κράχτης και σου προτεινει και τη φιλη της. Αυτο ειναι αλληλεγγύη...
Θα μου πεις ρε φίλε τώρα κατάλαβες τι παίζει στο χόρο? Όχι...αλλά ειναι τρομερό αν σκεφτείς αυτά τα παιδιά τι τραβάνε επειδή γεννήθηκαν με όποια ιδιατεροτιτα. Χάνουν οικογενειες, φεύγουν από τους τόπους τους, βγαίνουν στο πεζδρόμιο και ενώ όλοι ξερουμε ότι μόνες τους θα κανανε παταγο, και για να το παιξω και ηθικολογος θα μπορουσαν να κανουνε μια μπαζα και μετα να ξεκόψουν απο τοπεζοδρόμιο αν αυτό θέλουν, ξαφνικά προφανώς με δήθεν προστασίες, απειλές και εκβιασμούς, βρίσκονται να δουλεύουν για το/τη ΝΤΑΒΑΤΖΗ τους. Σορρυ, αλλά νόμιζα ότι πε΄ρα από τη μαχη για τα πόστα, ότι στη Συγγρού υπάρχει αντρίκια ηθική. Έκανα λάθος. Ειμαι εξοργισμένος, όμως εκτός από το να πο τη γνωμη μου εδω δεν έχω τη δήναμη ουτε τον τροπο να κανο κατ αλλο. Ζηταο ομως απο ολους τους "σναγωνιστες" να σκεφτούν αυτά τα φαιν΄μενα...Και με τη στάση τους να πρστατεψουν αυτά τα παιδιά. Και λίγη ηθική ρε πούστη μου δεν βλάπτει...2.5 χιλιόμετρα ειναι η λεοωφόρος, 4000000 οι λιγουρηδες και οι πουτανιαρηδες της Αθήνας. ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ δηλαδή σε όσους τα κάνετε αυτά!!!
 
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
...Χτες ειδα κατι που με εκανε να νιωσω οτι ειμαστε ζουγκλα!

Kαλα ρε! Εσυ εισαι τζιμανι!!!
Τα πιανεις ολα με την πρωτη!!!  :2funny:

Χθες το καταλαβες αυτο???  :uglystupid:
Πωωωωω! Τι μας ειπες τωρα ρε!
Καραφλιασαμε ομαδικως!

:shit:
 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσ το διαπιστωσα προσοπικα...και ενιωσα οτι επρεπε να το πο .... Δεν κανο πλακα οταν λεο οτι με ταραξε αυτο πραμα...Σορρυ λοιπον, seed,  αλλα η σκέψη μου δεν μπρεσε να το προσπεράσει τοσο ευκολα, οσο το προσπερασε το αυτοκινητο μου χθες....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
sorry ρε τύπε....
αλλά αν κατάλαβα μιλάς για άντρες (τρανς), όχι για φοβισμένα 20χρονα κοριτσάκια.
είναι δυνατόν άντρας να έχει νταβατζή άλλον άντρα  ?
δεν καταλαβαίνω..... :huh:
 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μιλαο για τρανσ .... δηλαδη οταν μια νεα τρανσ πρωοτβγαινει..δεν πιστευεις οτι οι αλλες τη βλεπουν περιεργα? Δεν πιστευεις οτι τη ν πλησιαζουν και καλα πουλοντας φιλια και προστασία? θα  βγούμε μαζι, ελα ν αμεινεις σπιτι μου θα σου γνωρισο εγο πελατες, θα πηγαινομε ντουετο κλπ κλπ...και για να μιλησω τη γλωσσα σου αντρας δεν μπορεί να τρομαξει αλλον αντρα? Στις φυλακες τι γινεται? Στην περιπτωση που αναφερο αν η πιο νεα ηθελε να βγει χτες και να παει με 10 20 100 θα το εκανε ανετα...επειδη ομος επρεπε υποχρεοτικα να παει με ....συνοδεια....μαλλον χαμενη βγηκε...εγο πακιστανε ξερω οτι αυτα υπαρχουν δυστυχως, αλλα πιστευα οτι στο συγκεκριμενο χορο ακριβως επειδη  ολες εχουν απο πισω τους μια δυσκολη ιστορια...και ολες βγαινουν στο παεζοδρομιο γιατι ειναι ο μονος τροπος να ζησου ν στην κολοκοινωνια μας, γιαυτο πιστευα οτι εχουν και αλλη αλληλεγγυη. Απο οτι φαινετε αυτο δεν ισχυει παντα...Γιατι ει μαστ ζουγκλα...γιατι αυτη που εχει περάσει η μπογιά τησ πρεπει να ζήσει...και επιλεγει αυτο....
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.424
Like
4.735
Μιλαο για τρανσ .... δηλαδη οταν μια νεα τρανσ πρωοτβγαινει..δεν πιστευεις οτι οι αλλες τη βλεπουν περιεργα? Δεν πιστευεις οτι τη ν πλησιαζουν και καλα πουλοντας φιλια και προστασία? θα  βγούμε μαζι, ελα ν αμεινεις σπιτι μου θα σου γνωρισο εγο πελατες, θα πηγαινομε ντουετο κλπ κλπ...και για να μιλησω τη γλωσσα σου αντρας δεν μπορεί να τρομαξει αλλον αντρα? Στις φυλακες τι γινεται? Στην περιπτωση που αναφερο αν η πιο νεα ηθελε να βγει χτες και να παει με 10 20 100 θα το εκανε ανετα...επειδη ομος επρεπε υποχρεοτικα να παει με ....συνοδεια....μαλλον χαμενη βγηκε...εγο πακιστανε ξερω οτι αυτα υπαρχουν δυστυχως, αλλα πιστευα οτι στο συγκεκριμενο χορο ακριβως επειδη  ολες εχουν απο πισω τους μια δυσκολη ιστορια...και ολες βγαινουν στο παεζοδρομιο γιατι ειναι ο μονος τροπος να ζησου ν στην κολοκοινωνια μας, γιαυτο πιστευα οτι εχουν και αλλη αλληλεγγυη. Απο οτι φαινετε αυτο δεν ισχυει παντα...Γιατι ει μαστ ζουγκλα...γιατι αυτη που εχει περάσει η μπογιά τησ πρεπει να ζήσει...και επιλεγει αυτο....
Σου εκανε εντυπωση ε;Κατανοητο.Το πιθανοτερο ειναι πως η νεαρα για την οποια μιλας θα κανει τα ιδια κ χειροτερα αυριο,μεθαυριο σε καποια αλλη καινουρια.Η ζουγκλα ειναι μεσα μας!Χρειαζεται ν αποστασιοποιηθει πρωτα κανεις,να τη δει κ μετα αν μπορει να ελεγξει το ζωον που υπαρχει στον καθενα μας κ εκφραζεται σ ολους τους χωρους.Για την ιστορια να σου πω πως στον συγκεκριμενο δρομο,οχι πολλα χρονια πριν,τις καινουριες τις κυνηγουσαν μ αλυσιδες κ λοστους....τα μπερντε φιλε ειναι η μια εκ των τριων πυλων της κολασεως ;)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Μιλαο για τρανσ .... δηλαδη οταν μια νεα τρανσ πρωοτβγαινει..δεν πιστευεις οτι οι αλλες τη βλεπουν περιεργα? Δεν πιστευεις οτι τη ν πλησιαζουν και καλα πουλοντας φιλια και προστασία? θα  βγούμε μαζι, ελα ν αμεινεις σπιτι μου θα σου γνωρισο εγο πελατες, θα πηγαινομε ντουετο κλπ κλπ...και για να μιλησω τη γλωσσα σου αντρας δεν μπορεί να τρομαξει αλλον αντρα? Στις φυλακες τι γινεται? Στην περιπτωση που αναφερο αν η πιο νεα ηθελε να βγει χτες και να παει με 10 20 100 θα το εκανε ανετα...επειδη ομος επρεπε υποχρεοτικα να παει με ....συνοδεια....μαλλον χαμενη βγηκε...εγο πακιστανε ξερω οτι αυτα υπαρχουν δυστυχως, αλλα πιστευα οτι στο συγκεκριμενο χορο ακριβως επειδη  ολες εχουν απο πισω τους μια δυσκολη ιστορια...και ολες βγαινουν στο παεζοδρομιο γιατι ειναι ο μονος τροπος να ζησου ν στην κολοκοινωνια μας, γιαυτο πιστευα οτι εχουν και αλλη αλληλεγγυη. Απο οτι φαινετε αυτο δεν ισχυει παντα...Γιατι ει μαστ ζουγκλα...γιατι αυτη που εχει περάσει η μπογιά τησ πρεπει να ζήσει...και επιλεγει αυτο....

δεν βαριέσαι...
σε όλα τα επαγγέλματα (όταν δεν είσαι το αφεντικό) γίνετε της πουτάνας όταν υπάρχει ανταγωνισμός και έχει να μοιραστεί χρήμα.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.424
Like
4.735
δεν βαριέσαι...
σε όλα τα επαγγέλματα (όταν δεν είσαι το αφεντικό) γίνετε της πουτάνας όταν υπάρχει ανταγωνισμός και έχει να μοιραστεί χρήμα.
κ στη συγκεκριμενη περιπτωση το χρημα ταυτιζεται κ με την αναγνωριση κ την αποδοχη...γινεται μερος του ΕΙΝΑΙ..δουλευω,αρα μετραω,αρα υπαρχω
 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ρε παιδια, αλλα αλλο το ενα κι αλλο η εκμεταλευση...Δηλαδη πισ απο τετοια πραγματα υπαρχει, βια , εκβιασμος, τρομοκρατια, ....δηλαδη ελεος ... Τελικα οι πιο ψαρομενοι και ακινδυνοι στη συγγρου ειναι οι πελατες...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
δρομο,οχι πολλα χρονια πριν,τις καινουριες τις κυνηγουσαν μ αλυσιδες κ λοστους....τα μπερντε φιλε ειναι η μια εκ των τριων πυλων της κολασεως ;)
:tooth:
Πρεπει ο Σαμαρας να ανοιξει και αυτο το επαγγελμα.
To Success Storie πρεπει να επεκταθει και στην Συγγρου.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ναι ρε παιδια, αλλα αλλο το ενα κι αλλο η εκμεταλευση...Δηλαδη πισ απο τετοια πραγματα υπαρχει, βια , εκβιασμος, τρομοκρατια, ....δηλαδη ελεος ... Τελικα οι πιο ψαρομενοι και ακινδυνοι στη συγγρου ειναι οι πελατες...
Και για να μιλησω και λιγο σοβαρα. Πιστευω οτι σε αυτο το επαγγελμα και ειδικα στον δρομο το ατομο γινεται κατα αναγκη σκληροπετσο και αποκτηνωνεται. Αν σκεφτουμε και πως  τα συγκεκριμενα ατομα δεχονται περισσοτερο αποκλεισμο σε ολη την διαρκεια της ζωης τους απο μια αλλη γυναικα πουτανα και εχουν λιγοτερες πιθανοτητες διαφυγης τοτε μπορουμε να καταλαβουμε πως οι συνθηκες τους εχουν διαμορφωσει.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Με το αμαξι που προσπερασες οπως λες.... ΠΩΣ τα ακουσες ολα αυτα ωστε να βγαλεις πορισμα του τι συνεβη ?
Εμενα γιατι μου δινεις την εντυπωση οτι πιθανον να εισαι η τρανς που πιεσανε η καποια αλλη που τα ειδε ολα και πιεστηκε ?
 

Επισκέπτης
εντάξει ρε φίλε, υπάρχει γενικά βρωμιά στην πιάτσα και γενικά στον κόσμο

αυτό που λες είναι το φυσιολογικό όχι το παράξενο

Και να στο πω αλλιώς: πληρώνει το νέο τρανς, εισιτήριο για να μπει στον κόσμο των παλιών, οι οποίοι έχουν φάει άπειρες εργατώρες για να τον στήσουν ή/και να τον συντηρήσουν

 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Με το αμαξι που προσπερασες οπως λες.... ΠΩΣ τα ακουσες ολα αυτα ωστε να βγαλεις πορισμα του τι συνεβη ?
Εμενα γιατι μου δινεις την εντυπωση οτι πιθανον να εισαι η τρανς που πιεσανε η καποια αλλη που τα ειδε ολα και πιεστηκε ?


Απλος δρομεας της λεοφορου ειμαι λογο ....ειδικου ενδιαφεροντοσ,,, το συμπερασμα το εβγαλα απο το νταραβερι που ειχα μαζι τους...και σου ορκιζομαι οτι ευχομαι να εχω πεσει εξω...μακαρι να μην καταλαβα καλα....
 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εντάξει ρε φίλε, υπάρχει γενικά βρωμιά στην πιάτσα και γενικά στον κόσμο

αυτό που λες είναι το φυσιολογικό όχι το παράξενο

Και να στο πω αλλιώς: πληρώνει το νέο τρανς, εισιτήριο για να μπει στον κόσμο των παλιών, οι οποίοι έχουν φάει άπειρες εργατώρες για να τον στήσουν ή/και να τον συντηρήσουν

Αρα δεχομαστε τη ζουγκλα ετσι? επειδη ο πατερασ σου εζησε κατοχη να τη ζησεις κι εσυ ετσι? αυτοι που στησανε το μαγαζι συγγρου σημερα πιθανον ειναι στα θυμαρακια... Μπορει να εχει κυνικη βαση αληθειασ αυτο που λες αλλά ειναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ...και εγω δεν μπορο να το δω με απαθια...
 

Επισκέπτης
Αρα δεχομαστε τη ζουγκλα ετσι? επειδη ο πατερασ σου εζησε κατοχη να τη ζησεις κι εσυ ετσι? αυτοι που στησανε το μαγαζι συγγρου σημερα πιθανον ειναι στα θυμαρακια... Μπορει να εχει κυνικη βαση αληθειασ αυτο που λες αλλά ειναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ...και εγω δεν μπορο να το δω με απαθια...

ρε τύπε δε βλέπεις τι γίνεται έξω;

Άλλοι έχουν βιλάρες με πισίνες και η αστυνομία στέλνει 30 μπατσόνια για να σκουπίσουν τις αυλές τους απ τα χιόνια

Άλλος ανοίγει μαγαζί και πάνε μπράβοι του ζητάνε μηνιάτικο για να μην του το γκρεμίσουν

Άλλος δανείζεται από τοκογλύφο και του σπαν τα δάχτυλα γιατι δεν πλήρωσε τα πανωτόκια του 62.000% ετησίως

Άλλος φέρνει κοριτσάκια φρέσκα από έξω τάζοντάς τα δουλιά πωλήτριας και τα παίρνει τα διαβατήρια και τα κλειδώνει σε δωμάτια για να τα γαμάνε παπούδες

Και ψάχνεις να βρεις δικαιοσύνη σε έναν κόσμο κατεξοχήν βρώμικο και κοινωνικά αποκλεισμένο;

Ακόμη και να μην αποδεχτούμε την κατάσταση τι μπορείς να κάνεις; Να κάνεις τον μπάτσο των τραβεστί στη Συγγρού 03.00 το πρωί; Ακόμη κι αν το κανες νομίζεις δε θα φας μαχαιριά το δεύτερο βράδυ;
 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε τύπε δε βλέπεις τι γίνεται έξω;

Άλλοι έχουν βιλάρες με πισίνες και η αστυνομία στέλνει 30 μπατσόνια για να σκουπίσουν τις αυλές τους απ τα χιόνια

Άλλος ανοίγει μαγαζί και πάνε μπράβοι του ζητάνε μηνιάτικο για να μην του το γκρεμίσουν

Άλλος δανείζεται από τοκογλύφο και του σπαν τα δάχτυλα γιατι δεν πλήρωσε τα πανωτόκια του 62.000% ετησίως

Άλλος φέρνει κοριτσάκια φρέσκα από έξω τάζοντάς τα δουλιά πωλήτριας και τα παίρνει τα διαβατήρια και τα κλειδώνει σε δωμάτια για να τα γαμάνε παπούδες

Και ψάχνεις να βρεις δικαιοσύνη σε έναν κόσμο κατεξοχήν βρώμικο και κοινωνικά αποκλεισμένο;

Ακόμη και να μην αποδεχτούμε την κατάσταση τι μπορείς να κάνεις; Να κάνεις τον μπάτσο των τραβεστί στη Συγγρού 03.00 το πρωί; Ακόμη κι αν το κανες νομίζεις δε θα φας μαχαιριά το δεύτερο βράδυ;

Εχεις απολιτο δικιο...οχι βεβαια...αλλα μπορεις αν διαπιστωσεις κατι τετοιο να κοψεις λασπη...οσο κι αν εχεις πιει .... οσο κι αν τα φλοκια σε πνιγουν...κι οχι να παιξεις το παιχνιδι...γιατι καποιοι σου λεει δε γαμιεται....φραγκα εχω...αυτο ομως ουσιαστικα μεγαλωνει το προβλημα....
 

Επισκέπτης
Εχεις απολιτο δικιο...οχι βεβαια...αλλα μπορεις αν διαπιστωσεις κατι τετοιο να κοψεις λασπη...οσο κι αν εχεις πιει .... οσο κι αν τα φλοκια σε πνιγουν...κι οχι να παιξεις το παιχνιδι...γιατι καποιοι σου λεει δε γαμιεται....φραγκα εχω...αυτο ομως ουσιαστικα μεγαλωνει το προβλημα....

αν και απ ότι ξαναδιαβάζω το μήνυμα σου, πιο πολύ εις βάρους του πελάτη είναι αυτό που κάνουν, και όχι απαραίτητα εις βάρος του νέου τρανς
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
petrr
απο εμενα τα συνχαρητηρια μου κ μονο ποθ το ανεφερες για να ξερει καποιος τι μπορει να περναει ενα απο αυτα τα ατομα. 10 χρονια  στην πιατσα  τα μισα σχεδον τα ζησα ετσι, δυστηχως ο φοβος ειναι οτι πιο βιαιο μπορει να υπαρξει. πολλες φορες ςσ παθουσες ομως λεμε να τισ βοηθησουμε κ απο φοβο αρνουνται. γαμησε τα φιλε μου λεμε.
μακια  κ παλι σθνχαρητηρια
 
OP
OP
P

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
petrr
απο εμενα τα συνχαρητηρια μου κ μονο ποθ το ανεφερες για να ξερει καποιος τι μπορει να περναει ενα απο αυτα τα ατομα. 10 χρονια  στην πιατσα  τα μισα σχεδον τα ζησα ετσι, δυστηχως ο φοβος ειναι οτι πιο βιαιο μπορει να υπαρξει. πολλες φορες ςσ παθουσες ομως λεμε να τισ βοηθησουμε κ απο φοβο αρνουνται. γαμησε τα φιλε μου λεμε.
μακια  κ παλι σθνχαρητηρια

Σε ευχαριστώ...και για να ειμαι παλι σαφης και ξεκαθαρος προς ολους...ξερω οτι δεν ανακαλυψα την Αμερική ουτε ειμαι τοσο αβγαλτος η τοσο νεος ωστε να μην γνωριζω πως κινειται ο κοσμος... στο δρομο θα δεις πολλα ζωα σκοτομενα και θα τα προσπεράσεις, οτα ομως εισαι μπροστα την ώρα που το αμαξι πεταει το σκυλι στα 300 μετρα και το βλεπεις να του βγανει η ψυχή...κατι νιωθεις...ειναι αλλο να ξερεις οτι αυτές οι πρακτικες υπαρχουν κι αλλο να το δαπιστώνεις...ο λογος που το ανεφερα ειναι γιατι .... με επνιξε αυτο που ειδα, ακουσα και καταλαβα...μακαρι να εκανα λαθος...Και για να σου πω tramazing...εσυ τα ξερεις ολα αυτα και δεν μποροω να πω τπτ....τα κυκλωματα υπαρχουν και δρουν και το κολοκρατος ειναι ανικανο...αλλα να σε νταβατζιλικονει η "φιλεναδα" σου? Τελος παντων...παιδια...ο κοσμος αλλαζει...εγω απο πάθος (δεν ειμαι περηφανος) αλλα κατα καιρους καταφευγω στο αγοραιο...και στη λεοφορο εχεισ την αισθηση οτι μιλας με ελευθερα ατομα...επιφυλακτικα αλλα ελευθερα...ε αυτο δυστυχως δεν ισχυει παντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom