Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 23   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κρυφά bourdela παλιά και νέα ( αναμνησεις και update )  (Αναγνώστηκε 15990 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kamarianosg
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #75 στις: 26/06/13, 11:11 »

Για σκέψου το κι αλλιώς όμως:

Έχουν περάσει 14-15 χρόνια.
Μήπως ΕΣΥ έχεις αλλάξει?
Εννοώ: Μήπως μεγάλωσες, άλλαξαν τα κριτήρια σου και έγινες πιο "δύσκολος" στις απαιτήσεις σου?

Γιατί παίζει κι αυτό.

(Και σε άλλα 15 χρόνια, δηλαδή το 2028 να δεις πόσο δύσκολος θα έχεις γίνει!)

παίζει και αυτό σίγουρα. πάντως τότε ήτανε κάποιες που και σήμερα για πλάκα

και σε ομορφιά και σε υπηρεσίες θα ήτανε μακράν οι καλύτερες.
Καταγράφηκε
διομήδης
Τιμημένος

Φύλο: Άντρας

Λίγοι αλλά ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ

« Απάντηση #76 στις: 26/06/13, 12:12 »

Εγώ πάντως έιχα γίνει θαμώνας του περίφημου για εκείνα τα χρόνια ( 1994 - 1998 )διόρωφου στην Φορμίωνος 123 με πανέμορφες γυναίκες απο Ρουμανία , Μολδαβία , Ουκρανία , Ρωσία κ.λ.π. αλλά πανάκριβο ακόμα και για τα τότε δεδομένα αφού ξεκινούσε απο 12.000 το πιο απλό πρόγραμμα καί μπορούσε να φτάσει καί τα 30.000 - 40.000 άν ήθελες δίδυμο κ.λ.π. ! εμένα ή προτίμηση μου τότε ήταν μια καστανή Μολδαβή ή Μαρίνα να είναι καλά όπου καί άν βρίσκεται  Smitten Smitten, τα μείον του ήταν ότι επειδή ή είσοδος ήταν σε κεντρικό σημείο , ακριβώς μπροστά στη στάση του λεωφορείου , σε βλέπαν όλοι επίσης για λόγους οικονομίας δεν είχαν σεντόνια αλλά ξάπλωνες σε μεγάλα κομμάτια χαρτί  Jerking Off Jerking Off !  
και στην Θησέως στον πρώτο όροφο πάνω απο το μαγαζί με τα μηχανάκια που γινότανε του μουνιού το πανηγύρι τα ίδια χαρτιά έβαζαν  Tooth
Καταγράφηκε

Τίποτα πλέον δεν θα είναι όπως παλιά.
genosse72
Νέος
*

« Απάντηση #77 στις: 26/06/13, 13:01 »

Λεει σε  κανεναν κατι η Αντωνια tits2 tits2 tits2 στην Αγ. Αλεξανδρου στο Π. Φάληρο???? pipa1 pipa1 pipa1

Το σωτηριο ετος 2001?
Καταγράφηκε
pixis
Ανώτερος

« Απάντηση #78 στις: 26/06/13, 13:01 »

φίλε gennose72 σε ποια περιχή μένεις. Που την θυμήθηκες ρε φίλε. Μπράβο σου
Καταγράφηκε
DON GIOVANNI
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Ιl libertario !

« Απάντηση #79 στις: 26/06/13, 13:01 »

και στην Θησέως στον πρώτο όροφο πάνω απο το μαγαζί με τα μηχανάκια που γινότανε του μουνιού το πανηγύρι τα ίδια χαρτιά έβαζαν  Tooth

Συναγωνιστή Διομήδη ήταν κυριολεκτικά δουλειές του....Shake Your Booty!  2funny 2funny !!
Καταγράφηκε

" The Road...she's  the  god  damnedest  woman you ever saw ! "
Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #80 στις: 26/06/13, 14:02 »

Στον Αγ. Αρτεμιο ειχα παει σε ενα υπογειο (φιλολαου ) τοτε ηταν 2 νεαρες μπαζακια αλβανιδες
μαλλον με το ζορι αφησα μια καταθεση.
Nαι, στη Φιλολάου, δεξιά όπως κατεβαίνουμε, στο υπόγειο.
Η αδύνατη δεν ήτο άσχημη.

Με τη ευκαιρία, να συμπληρώσω άλλα δύο κρυφά σχολειά στη Μάρνη, πριν την Πλατεία Βάθη.
Το πρώτο, αριστερά όπως κατεβαίνουμε, ήταν στον 5ο όροφο πολυκατοικίας και επανδρωνόταν από 2 ημεδαπές μιλφ (και βάλε).
Από ένα σημείο κι έπειτα, δεν ξέρω τί σήμα είχαν φάει, και, ενώ είχαν αγγελία κανονικά, όταν έσκαγες μύτη και χτύπαγες, δεν άνοιγαν την πόρτα (παρόλο που είχαν ανοίξει καονικά την εξώπορτα της πολυκατοικίας απ' το θυροτηλέφωνο). Η επιμονή τους αυτή σε συνδυασμό με το γεγονός ότι  ήταν δυο σκυλέ-κωλομπαρέ φάτσες -αν και έκφυλες γκόμενες- είχε ως συνέπεια τη διακοπή των διπλωματικών μας σχέσεων.
Απέναντι, δεξιά όπως κατεβαίνουμε, λίγο πιο κάτω απ' το πάλαι ποτέ ΡΟΔΟΝ, σε όροφο (5ο ίσως και πάλι), μεταμίλφ ελληνίδα, καθοριστικά σιτεμένη, που έκανε διάφορα προγράμματα, αλλά εγώ προτιμούσα να της ζητώ να βάζει στο video μια κασέτα που είχε, με το διακριτικό αυτοκόλλητο "Λεσβιακά" κολλημένο πάνω, και να τη σπέρνω πάνω σε κάποιο πλακομούνι. Δεν περνούσα κι άσχημα.
Από τιμή, ούτε η ίδια δεν ήξερε. Όσα ήθελες της έδινες, γιατί θεωρούσε ότι η μπογιά της είχε περάσει και με ό,τι κι αν έπαιρνε, ήταν ευχαριστημένη. Έδινε τηλ. σταθερό στην αγγελία. Πενήντα δύο κάτι.

Λεει σε  κανεναν κατι η Αντωνια tits2 tits2 tits2 στην Αγ. Αλεξανδρου στο Π. Φάληρο???? pipa1 pipa1 pipa1
Το σωτηριο ετος 2001?
Έγραψα και πριν για το σπίτι αυτό στο Π. Φάληρο.
Αυτή, με την οποία είχα συνεργαστεί εγώ, ήταν μια ελληνίδα με κοντά καστανόξανθα.
Όνομα, λυπάμαι, μου διαφεύγει.

Στα παραπάνω, συμπληρώνω κι ένα studio κάπου στο Περιστέρι, στη Θηβών, που άνοιξε μάλλον κατά το επόμενο το σωτήριο έτος (2002), με ελληνίδες μιλφ, οι οποίες από καιρού εις καιρόν έκαναν κάποιες appearances και σε πίστες της περιοχής Διδύμου, Αλκιβιάδου και πέριξ.

Πάντως, ναι, ήταν μια εποχή, που όλη σε όλη την περιοχή, από Κυψέλη, Λιοσίων, Πλ. Βάθη, Πλ. Αμερικής, μέχρι Κ. Πατήσια επαιζε το κρυπτομπουρδελάκι της γειτονιάς.

Pas mal...
Καταγράφηκε
KING_JAMES
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #81 στις: 26/06/13, 14:02 »

γενικα εχω παρατηρησει οτι απ 19990 μεχρι 2001-1002 γινοταν χαμος απο μπουρδελα.αυτη η εοπχη θα ηταν η χαρα του μπουρδελιαρη Wink Wink
Καταγράφηκε

Η μεγαλυτερη πουτανια στις γυναικες ειναι η πουτανα η διαισθηση
διομήδης
Τιμημένος

Λίγοι αλλά ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ

« Απάντηση #82 στις: 26/06/13, 14:02 »

γενικα εχω παρατηρησει οτι απ 19990 μεχρι 2001-1002 γινοταν χαμος απο μπουρδελα.αυτη η εοπχη θα ηταν η χαρα του μπουρδελιαρη Wink Wink
92 με 93 είχε γίνει το μεγάλο ντού απο το ανατολικό μπλόκ.
Καταγράφηκε

Τίποτα πλέον δεν θα είναι όπως παλιά.
KING_JAMES
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #83 στις: 26/06/13, 14:02 »

92 με 93 είχε γίνει το μεγάλο ντού απο τις ανατολικό μπλόκ.
εκεινη την εποχη πρεπει να πήγαινε και πολυς κοσμος στα μπουρδελα Wink Wink
Καταγράφηκε

Η μεγαλυτερη πουτανια στις γυναικες ειναι η πουτανα η διαισθηση
Excalibur
Τιμημένος

ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ

« Απάντηση #84 στις: 26/06/13, 15:03 »

Βλεπω ότι ολοι εισαστε του κεντρου και ξεχνατε τα των νοτιων προστειων
Από κεντρο εχετε ξεχασει ένα που ηταν στην Λιοσιων λιγο πριν τη πλατεια Βαθης ,στο πρωτο οροφο εκει πηρα και το πρωτο λεσβιακο..
επισης ένα στην Αβερωφ το οποιο ηταν πολύ high end , με πολύ κλειστο κυκλο και αρκετα ακριβο για την εποχη του 30χιλ η ωρα αλλα του μουνιου το πανηγυρι εκει μέσα  
στα νοτια προαστια τωρα
Αγκυλης και Φρατζη μιλφοτραβελοκατασταση
Βουλιαγμενης 101 πανω από το μαγαζι με τα μπαμπριζ
Ένα πάλι στην Βουλιαγμένης σχεδον απέναντι από τον κινηματογραφο Νανα στην δεξιά πλευρα ( πολλα μπαζα ελληνιδες )
Βουλιαγμένης απέναντι από την β εισοδο της Ηλιουπολης ( το αγαπημενο μου )
Βουλιαγμενης στην ανοδο προς αθηνα ηταν δυο ένα στην διασταυρωση της Καρπάνου και ένα πιο πάνω δεξια μετα το Σακιώτη ( επισης αγαπημενο )
Α και ένα απέναντι πανω από τη domino την πιτσα
Στο Ελληνικό ένα στο στενο που είναι το Ικαρος το ξενοδοχείο μετα το ποσειδωνειο ( cream of the crop )επισης με αυστηρο face control 
Ένα στην Αλίμου δεξια που μετα μετακομισε στο πιο πανω
Αεροποριας 2 ειχε μια από μαλτα ..τρελλο μουνι ..η δε κυρια επι της υποδοχης δουλευε στο θησεως 365 στην Καλλιθεα
Παλι στο αλιμο ένα κρυμενο στο στενο του Μαρμαριδη με δυο gilf 10.000 και οι δυο και κολαρακι
Αυτά …γαμημενε τριανατφυλοπουλε τι μας εκανες  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε

Οι μεγαλυτερες πουτανες δεν ειναι στα μπορδελα και οι μεγαλυτεροι πουστηδες δεν ειναι ομοφυλοφυλοι....
becas
Ανώτερος

« Απάντηση #85 στις: 26/06/13, 15:03 »

H συζητηση εχει γινει πολυ ενδιαφερουσα συναδελφοι.

Να προσθεσω αυτο αυτο το ιδρυμα ψηλά στην Πατησιων 260 ή 3κατι κοντα
στην διασταυρωση με Γαλατσιου 5ος-6ος οροφος εγραφε κατω στο κουδουνι "ΠΟΥΛΟΣ" !!!

Εγω ειχα φτιαχθει και μονο που μου το ειπε η γκομενα απο τηλ. (ελληνιδα η "τηλεφωνήτρια" )
και πηγα καρφωτος (ωραια μουνια).

Την περίοδο 1998 που αναφερει ο soulbrother πολυ ευστοχα την θυμαμαι.Εγω τοτε
πρωτοξεκινησα περιπου τα στουντιακια και θυμαμαι χαρακτηριστικά οτι ενα απογευμα
ειχα γυρισει σε πανω απο 10-15 ιδρυματα σε εξαρχεια (σπυρου και χαριλαου τρικουπη,μαυροκρδατου σολωνος ) κυψελη, πατησια και αλλου και δεν λειτουργουσε  κανενα! με τον μαλακα τον Ταρζαν  Jerking Off

Καταγράφηκε
becas
Ανώτερος

« Απάντηση #86 στις: 26/06/13, 15:03 »

excalibur στα νοτια προαστια αλιμος ελληνικο που λες που προσωπικα πολυ θα γουσταρα (οπως και βορεια ) αλλα αυτα ειναι πιο δυσκολα να τα ξερει κανεις - δε νομιζω οτι εβαζαν αγγελίες πρεπει να ηταν στο μιλητό.

Ωραια θα ηταν και στα βορεια προαστια

Μη φανταστεις οτι γουσταρουμε να κυκλοφορουμε εξαρχεια, βαθη κλπ. με τα
πρεζονια και τους διαφορους περιεργους που κυκλοφορουν εκει.

Επισης θυμηθηκα ενα στην Μπαρμπανου γωνια με Κασομουλη  (Αγ. Ιωαννης )το θυμαστε ?
Καταγράφηκε
Excalibur
Τιμημένος

ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ

« Απάντηση #87 στις: 26/06/13, 15:03 »

Δεν φανταζομαι τιποτα , απλα εμενα προσωπικα δεν με βολευε το κεντρο

Επισης θυμηθηκα ενα στην Μπαρμπανου γωνια με Κασομουλη  (Αγ. Ιωαννης )το θυμαστε ?

ποιο λες αυτο που ηταν πανω απο ενα video blue

α επισης ηταν ενα στην καφανταρη απεναντι απ την εκλησια
Καταγράφηκε

Οι μεγαλυτερες πουτανες δεν ειναι στα μπορδελα και οι μεγαλυτεροι πουστηδες δεν ειναι ομοφυλοφυλοι....
Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #88 στις: 26/06/13, 16:04 »

Να προσθεσω αυτο αυτο το ιδρυμα ψηλά στην Πατησιων 260 ή 3κατι κοντα
στην διασταυρωση με Γαλατσιου 5ος-6ος οροφος εγραφε κατω στο κουδουνι "ΠΟΥΛΟΣ" !!!
To ανέφερα παραπάνω αυτό. Ήταν στο τρακόσια κάτι. Εκεί πρέπει να μπούκαραν και να τους μπουζουριάσανε.
Η μιλφ ελληνίς σερίφισσα γαμιότανε και η ίδια.

Συμπληρώνω και το κρυφό σπίτι σε πολυκατοικία (στον 1ο νομίζω ή κάπου χαμηλά, τέλος πάντων) ακόμα πιο ψηλά στην πατησίων, ίσως και επί της Γαλατσίου.
Σερίφισσα εκεί ήταν μια άλλη μιλφ ελληνίδα, που νομίζω είχε αγωνιστεί επί σειρά ετών με τη φανέλα του Φυλής 109.
Έφερνε κάτι βαλκάνια 20χρονα, που ήταν μιαμ!
Λογικά, που και που πρέπει να έμπαινε και η ίδια στο στίβο μάχης, έτσι μου είχε δώσει να καταλάβω.

Μια που αναφέρθηκε η Λιοσσίων, ας υπενθυμίσω και 2 στουντιάκια γειτονικά, κοντά στις 3 γέφυρες, επί της Λιοσσίων, που πλέον έχουν αποδημήσει εις Κύριον εδώ και χρόνια.
Καταγράφηκε
soulbrother
Μάλαμα

« Απάντηση #89 στις: 26/06/13, 16:04 »

excalibur στα νοτια προαστια αλιμος ελληνικο που λες που προσωπικα πολυ θα γουσταρα (οπως και βορεια ) αλλα αυτα ειναι πιο δυσκολα να τα ξερει κανεις - δε νομιζω οτι εβαζαν αγγελίες πρεπει να ηταν στο μιλητό.

Ωραια θα ηταν και στα βορεια προαστια

Επισης θυμηθηκα ενα στην Μπαρμπανου γωνια με Κασομουλη  (Αγ. Ιωαννης )το θυμαστε ?

Φίλε Beca, η Αλίμου μπήκε επίσημα στο παιχνίδι (πάντα προ Μάκη) με δύο βασικά αγγελίες, η μία αφορούσε ίδρυμα μέτριο, πιο κοντά προς την παραλία, αλλά η δεύτερη αφορούσε το ιστορικής σημασίας Αλίμου 30.
Παίδες, ποιος θυμάται το Αλίμου 30;
Δεν είχα δει μεγαλύτερο και πολυτελέστερο στούντιο (και έστω για αναγνώριση, είχα επισκεφθεί όποιο έβλεπα σε αγγελία...)
Μιλάμε με το που άνοιγε η πόρτα και έμπαινες στο χολ, αντίκριζες μέσα ένα σαλόνι-γήπεδο, στο οποίο έπαιζες μπάλα και όχι μονότερμα, αλλά δίτερμα κανονικά. Χώρια τα μάρμαρα και τα δάπεδα και οι κρυφοί φωτισμοί και τα φυτά κλπ, κλπ. Θα μου πεις: τι να το κάνεις το σαλόνι; Συμφωνώ. Απλώς το υπογραμμίζω για να δείξω πού πήγαινε οικονομικά η ιστορία με τα στούντιο εκείνης της εποχής.
Εν ολίγοις το Αλίμου 30 ήταν το μεγαλύτερο και πιο πολυτελές στούντιο που είχα δει εκείνη την περίοδο.
Παρεμπιπτόντως, συντροφιά μού κράτησε μία ωραία, νέα και καμπυλάτη Ελληνίς, συναπάντημα όχι σπάνιο, αλλά ούτε και συχνό για την συγκεκριμένη περίοδο, δηλαδή, να συνυπάρχει μία Ελληνίδα, ανάμεσα σε team ανατολικών - συνήθως οι Ελληνίδες αυτονομούνταν. Όπως ας πούμε, συνέβαινε με την επίσης γνωστή μέσω αγγελίας, milf Ελληνίδα (ή ήταν δύο που μοιράζονταν τις βάρδιες) στην ίδια περιοχή, όχι επάνω στην Αλίμου, αλλά σε εσωτερικό στενάκι, στρίβοντας ακριβώς εκεί που κόβουμε δεξιά για το Καρφούρ.  
Καταγράφηκε

"έχεις μια επικίνδυνη μορφή μακάριας ηλιθιότητας, πιστεψε με δεν μου αρέσει να γίνομαι αγενής, αλλά πρέπει να στο πω." Ιεραπόστολος 1/10/2013
Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 23   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: