Νέα

Αυταρχικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kwnstantinos1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kwnstantinos1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παιδιά. Θα ήθελα να απευθυνθώ στους γνώστες των Τρανσέξουαλ στην Αθήνα. Θα είμαι πολύ σύντομα Αθήνα κι ενδιαφέρομαι να μάθω
από την εμπειρία σας ποια είναι η καλύτερη στο σκληρό αυταρχικό πρόγραμμα; Εννοώντας να είναι καλή στην ταπείνωση και τον εξευτελισμό κυρίως τον λεκτικό. Όποιος είναι γνώστης του θέματος ας μου δώσει τα φώτα του για να μην πέσω σε λούμπα. Οι υπόλοιποι ελπίζω απλά να αγνοήσετε το θέμα και να μην γράφετε κοροϊδευτικά σχόλια από κάτω. Ευχαριστώ. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει και πμ.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Στείλε πμ στο μέλος male tsouli.
Έχει κάνει διατριβή σ' αυτό το θέμα. Στην κυριολεξία...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας παιδιά. Θα ήθελα να απευθυνθώ στους γνώστες των Τρανσέξουαλ στην Αθήνα. Θα είμαι πολύ σύντομα Αθήνα κι ενδιαφέρομαι να μάθω
από την εμπειρία σας ποια είναι η καλύτερη στο σκληρό αυταρχικό πρόγραμμα; Εννοώντας να είναι καλή στην ταπείνωση και τον εξευτελισμό κυρίως τον λεκτικό. Όποιος είναι γνώστης του θέματος ας μου δώσει τα φώτα του για να μην πέσω σε λούμπα. Οι υπόλοιποι ελπίζω απλά να αγνοήσετε το θέμα και να μην γράφετε κοροϊδευτικά σχόλια από κάτω. Ευχαριστώ. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει και πμ.

αθηνα αλλα ακριβη
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
392
Κριτικές
119
Like
5.598
Πόντοι
29.900
Καλησπέρα σας παιδιά. Θα ήθελα να απευθυνθώ στους γνώστες των Τρανσέξουαλ στην Αθήνα. Θα είμαι πολύ σύντομα Αθήνα κι ενδιαφέρομαι να μάθω
από την εμπειρία σας ποια είναι η καλύτερη στο σκληρό αυταρχικό πρόγραμμα; Εννοώντας να είναι καλή στην ταπείνωση και τον εξευτελισμό κυρίως τον λεκτικό. Όποιος είναι γνώστης του θέματος ας μου δώσει τα φώτα του για να μην πέσω σε λούμπα. Οι υπόλοιποι ελπίζω απλά να αγνοήσετε το θέμα και να μην γράφετε κοροϊδευτικά σχόλια από κάτω. Ευχαριστώ. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει και πμ.
Πάρε την Νόρα και πεσ της τι θέλεις.
Δε θα σου χαλάσει χατίρι... :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
συμφωνώ με τον Μίμη... Ντόρα..
νορα λεει ο μιμης ρε γιατρε οχι ντορα βεβαια  οι πληροφοριες για το θεμα λεν οτι οντως η ντορα εχει ειδικοτητα στο θεμα :grin:
ρε μιμη τελικα μιμη η νορα σε λενε ρε γιατρε? :think: :think:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Καλησπέρα σας παιδιά. Θα ήθελα να απευθυνθώ στους γνώστες των Τρανσέξουαλ στην Αθήνα. Θα είμαι πολύ σύντομα Αθήνα κι ενδιαφέρομαι να μάθω
από την εμπειρία σας ποια είναι η καλύτερη στο σκληρό αυταρχικό πρόγραμμα; Εννοώντας να είναι καλή στην ταπείνωση και τον εξευτελισμό κυρίως τον λεκτικό. Όποιος είναι γνώστης του θέματος ας μου δώσει τα φώτα του για να μην πέσω σε λούμπα. Οι υπόλοιποι ελπίζω απλά να αγνοήσετε το θέμα και να μην γράφετε κοροϊδευτικά σχόλια από κάτω. Ευχαριστώ. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει και πμ.

Υπάρχουν αρκετές επιλογές για όλα τα βάλαντια. Εξαρτάται τι ζητάς. Να είναι αντρουά; πιο θηλυκή; Υπάρχουν και γυναίκες που κάνουν αυταρχικά και μάλιστα αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο... Από τραβεστί, υπάρχουν κάποιες που το γουστάρουν και πληρώνονται και κάποιες που το κάνουν εξ ανάγκης και πληρώνονται. Επέλεξε την πρώτη κατηγορία. Η Θέλξη, μία που βάζει στο adoos αγγελίες θαρρώ πως είναι καλή περίπτωση για αυταρχικό. Χωρίς να την έχω δοκιμάσει απλώς από πληροφορίες.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
νορα λεει ο μιμης ρε γιατρε οχι ντορα βεβαια  οι πληροφοριες για το θεμα λεν οτι οντως η ντορα εχει ειδικοτητα στο θεμα :grin:
ρε μιμη τελικα μιμη η νορα σε λενε ρε γιατρε? :think: :think:
σωστός.. δεν το πρόσεξα... δεν γνωρίζω για τη Νόρα παρά μόνο ότι έχει μεγάλο εργαλείο..η Ντόρα το έχει καλά το αυταρχικό... μόνο που αυτές τις μέρες είναι Μύκονο και κάνει τα μπανάκια της...
 

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Αθήνα και Ντορα.  Με εχουν παρει και οι δυό. Αλλα έχω να καταθέσω πρόσφατη εμπειρία με Θελξη.  Η απόλυτη ανωμαλία.  Εξευτελισμός σκαμπηλια φτυσιμο στο στόμα  μαστιγωμα ποδολαγνεια γλυψιμο αρχιδιων και τρύπας deepthroating foot fucking toy fucking facesitting smothering  φισταρισμα χύσιμο στο στόμα κατουρημα.  Καμία απορία;;;
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Αθήνα και Ντορα.  Με εχουν παρει και οι δυό. Αλλα έχω να καταθέσω πρόσφατη εμπειρία με Θελξη.  Η απόλυτη ανωμαλία.  Εξευτελισμός σκαμπηλια φτυσιμο στο στόμα  μαστιγωμα ποδολαγνεια γλυψιμο αρχιδιων και τρύπας deepthroating foot fucking toy fucking facesitting smothering  φισταρισμα χύσιμο στο στόμα κατουρημα.   Καμία απορία;;;
σιγα γιατρε θα ξερασουμε δικε μου :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
το smothering τι ειναι ρε φίλε;; μη ξάχνω στο google βραδυατικα...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ψηφίζω Ντόρα ως την καλύτερη και τιμιότερη επιλογή γιατί το γουστάρει ;). Από τη στιγμή που θα δηλώσεις σκλάβος της δεν θα σε λυπηθεί ... Η Αθηνά σαφώς ομορφότερη, αλλά πανάκριβη και δεν έχει το αυταρχικό αλλά κυρίως το ενεργητικό. Η Θέλξη σου κάνει απλά ό,τι ανωμαλία θέλεις χωρίς αναστολές, πίσω όμως σε εμφάνιση. Υπάρχουν πολλές για αυταρχικό , έχει μιά γοητεία να ψάχνεις και μόνος σου καμιά φορά ξέρεις.
 
OP
OP
K

kwnstantinos1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις  σας, εχω ενα μπουσουλα να κινηθω τωρα που θα παω αθηνα. Να στε καλα ολοι :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom