Νέα

Αγγελίες σεξ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία, ο ίντερνετ έγινε πολυεργαλείο για όλες τις δουλειές. Όμως, ταυτόχρονα, δύσχρηστο, δυσλειτουργικό, περίπλοκο, ψευδεπίγραφο και παραπλανητικό. Μας αφορά όλους, γιατί κάποιοι ψωνίζονται ή ενδιαφέρονται να ψωνιστούν από αγγελίες σεξ, με επαγγελματία ή ερασιτέχνη, μέσω αγγελιών για σεξ, από το ίντερνετ!

Εγώ προσωπικά, με κάποιες αναζητήσεις, έχω πετύχει σε διαφορετικά site, ίδιες αγγελίες, με διαφορετικές όμως φωτογραφίες, αλλά ίδιο κινητό τηλέφωνο! Που σημαίνει ότι δεν μπορείς να εμπιστευτείς αυτόν που τις ανεβάζει, καθώς ένας θεός ξέρει μόνο σε ποιον ανήκει αυτός ο αριθμός, στον οποίο αντιστοιχεί στο ένα σάητ μια χοντρή μαύρη και στο άλλο σάητ μια λεπτή άσπρουλιάρα ξανθιά. Επίσης, κάποιες λένε μικρής ηλικίας ή φοιτήτριες ή ανεξάρτητη από γραφεία, παίρνεις τηλ., κι ακούς κάτι χοντρές, βραχνές, γέρικες φωνές, που δεν ξέρεις αν ανήκουν σε πούστη ή γριά! Έπειτα είναι οι μαλάκες που τραβούν πληροφορίες και προσωπικά δεδομένα από λιγούρια! Αγγελίες του στυλ "Λόλα τα κάνω όλα, στείλε φωτό και τηλ και μέηλ". Έλεος δηλαδή, ποιος θα πίστευε πως μια γυναίκα θα έγραφε ως τίτλο αγγελίας "Λόλα που τα κάνω όλα"; Ή οι ψευδεπίγραφοι. Άντρες που ποζάρουν σαν γυναίκες, ή ακόμη χειρότερα ΩΣ γυναίκες (γκέυ, τραβέλια κτλ), με σκοπό να ψήσουν στρέητ παληκάρια ή να σου αποσπάσουν πληροφορίες.

Το χειρότερο δέ, είναι οι αγγελίες οι ερασιτεχνικές. Έχει γεμίσει το σύμπαν ψωλές! Σιχάθηκα να βλέπω παντού ψωλές! Μια γυναίκα δεν βάζει αγγελία διάβολε! Και ας μην μας δείξει τα προσόντα της. Οι άσκημες δεν ψωνίζονται;!; Πάντα αυτήν την απορία είχα. Ή το είμαι η τάδε και κάνω σεξ χωρίς αμοιβή, παίρνεις τηλέφωνο και διαπιστώνεις πως κάποιος μαλάκας την είχε άχτι και την έβαλε στο ίντερνετ για να την παρενοχλούν ορδές από λυσσασμένους ασταμάτητα! Ή οι παντρεμένες που αναζητούν ελεύθερη σχέση, και δεν απαντάν ποτέ ούτε στα μέηλ, ούτε στα κινητά.

Έχω γενικά την εντύπωση πως ποτέ καμμιά γυναίκα δεν θα έβαζε αγγελία, αν επρόκειτο για σεξ χωρίς αμοιβή. Προκαλώ τον οποιονδήποτε να με διαψεύσει (ευσεβείς πόθοι), και μάλιστα με στοιχεία! Και τα ζευγάρια; Ακόμα χειρότερα! Γιατί και να απαντήσουν, δεν δίνουν συνάντηση ποτέ και με την καμμία, ούτε μέηλ δεν σου δίνουν για να τους δείξεις τα προσόντα σου μπας κι ενδιαφερθούν!

Πού είναι ρε παιδιά το ίντερνετ; Τίποτε δεν κάνει; Τελευταία λένε πως το ίντερνετ μάρκετινγκ κάνει αληθινά θαύματα! Μόνο στα φαγώσιμα και τα ψώνια δηλαδή; Ξέρετε κανά αληθινό, ονλάην μέρος με αγγελίες που δεν ανήκουν σε ψεύτες, ανώμαλους, μηχανορράφους και επαγγελματίες; Μήπως αυτό δεν υπάρχει καν, τελικά;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Τελευταία, ο ίντερνετ έγινε πολυεργαλείο για όλες τις δουλειές. Όμως, ταυτόχρονα, δύσχρηστο, δυσλειτουργικό, περίπλοκο, ψευδεπίγραφο και παραπλανητικό. Μας αφορά όλους, γιατί κάποιοι ψωνίζονται ή ενδιαφέρονται να ψωνιστούν, με επαγγελματία ή ερασιτέχνη, μέσω αγγελιών για σεξ, από το ίντερνετ!

Εγώ προσωπικά, με κάποιες αναζητήσεις, έχω πετύχει σε διαφορετικά site, ίδιες αγγελίες, με διαφορετικές όμως φωτογραφίες, αλλά ίδιο κινητό τηλέφωνο! Που σημαίνει ότι δεν μπορείς να εμπιστευτείς αυτόν που τις ανεβάζει, καθώς ένας θεός ξέρει μόνο σε ποιον ανήκει αυτός ο αριθμός, στον οποίο αντιστοιχεί στο ένα σάητ μια χοντρή μαύρη και στο άλλο σάητ μια λεπτή άσπρουλιάρα ξανθιά. Επίσης, κάποιες λένε μικρής ηλικίας ή φοιτήτριες, παίρνεις τηλ., κι ακούς κάτι χοντρές, βραχνές, γέρικες φωνές, που δεν ξέρεις αν ανήκουν σε πούστη ή γριά! Έπειτα είναι οι μαλάκες που τραβούν πληροφορίες και προσωπικά δεδομένα από λιγούρια! Αγγελίες του στυλ "Λόλα τα κάνω όλα, στείλε φωτό και τηλ και μέηλ". Έλεος δηλαδή, ποιος θα πίστευε πως μια γυναίκα θα έγραφε ως τίτλο αγγελίας "Λόλα που τα κάνω όλα"; Ή οι ψευδεπίγραφοι. Άντρες που ποζάρουν σαν γυναίκες, ή ακόμη χειρότερα ΩΣ γυναίκες (γκέυ, τραβέλια κτλ), με σκοπό να ψήσουν στρέητ παληκάρια ή να σου αποσπάσουν πληροφορίες.

Το χειρότερο δέ, είναι οι αγγελίες οι ερασιτεχνικές. Έχει γεμίσει το σύμπαν ψωλές! Σιχάθηκα να βλέπω παντού ψωλές! Μια γυναίκα δεν βάζει αγγελία διάβολε! Και ας μην μας δείξει τα προσόντα της. Οι άσκημες δεν ψωνίζονται;!; Πάντα αυτήν την απορία είχα. Ή το είμαι η τάδε και κάνω σεξ χωρίς αμοιβή, παίρνεις τηλέφωνο και διαπιστώνεις πως κάποιος μαλάκας την είχε άχτι και την έβαλε στο ίντερνετ για να την παρενοχλούν ορδές από λυσσασμένους ασταμάτητα! Ή οι παντρεμένες που αναζητούν ελεύθερη σχέση, και δεν απαντάν ποτέ ούτε στα μέηλ, ούτε στα κινητά.

Έχω γενικά την εντύπωση πως ποτέ καμμιά γυναίκα δεν θα έβαζε αγγελία, αν επρόκειτο για σεξ χωρίς αμοιβή. Προκαλώ τον οποιονδήποτε να με διαψεύσει (ευσεβείς πόθοι), και μάλιστα με στοιχεία! Και τα ζευγάρια; Ακόμα χειρότερα! Γιατί και να απαντήσουν, δεν δίνουν συνάντηση ποτέ και με την καμμία, ούτε μέηλ δεν σου δίνουν για να τους δείξεις τα προσόντα σου μπας κι ενδιαφερθούν!

Πού είναι ρε παιδιά το ίντερνετ; Τίποτε δεν κάνει; Τελευταία λένε πως το ίντερνετ μάρκετινγκ κάνει αληθινά θαύματα! Μόνο στα φαγώσιμα και τα ψώνια δηλαδή; Ξέρετε κανά αληθινό, ονλάην μέρος με αγγελίες που δεν ανήκουν σε ψεύτες, ανώμαλους, μηχανορράφους και επαγγελματίες; Μήπως αυτό δεν υπάρχει καν, τελικά;
Ψαχνεις σε λαθος μερη.
Μπες σε ενα οποιοδηποτε τσατ, και ξεκινα το ψησιμο...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Θεμματοθετη εβγα στην ζωη να κανεις παιχνιδι και ασε τις αγγελιες και τις λοιπες μαλακιες

Απο την αλλη να μου πεις .... Και η ζωη ψευτικη εχει καταντησει ............



Αρα λοιπον ολα ενα ρισκο ειναι ...... και σαν τον τζογο τις περισσοτερες φορες χανεις λιγες κερδιζεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Θεμματοθετη εβγα στην ζωη να κανεις παιχνιδι και ασε τις αγγελιες και τις λοιπες μαλακιες

Απο την αλλη να μου πεις .... Και η ζωη ψευτικη εχει καταντησει ............



Αρα λοιπον ολα ενα ρισκο ειναι ...... και σαν τον τζογο τις περισσοτερες φορες χανεις λιγες κερδιζεις

:2funny: :2funny:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Θεμματοθετη εβγα στην ζωη να κανεις παιχνιδι και ασε τις αγγελιες και τις λοιπες μαλακιες

Απο την αλλη να μου πεις .... Και η ζωη ψευτικη εχει καταντησει ............



Αρα λοιπον ολα ενα ρισκο ειναι ...... και σαν τον τζογο τις περισσοτερες φορες χανεις λιγες κερδιζεις


πνευματωδες.... πως και δεν ειπες μαλακια εσυ? πιωμενο ησουν?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
πνευματωδες.... πως και δεν ειπες μαλακια εσυ? πιωμενο ησουν?
Πρωινη διαύγεια μετα ενδοπαλαμικης παλινδρομησεως τυπε :birdman:


Δοκίμασε το κι εσυ κόβοντας την βραδινή και την μεσημεριανή   :rockon:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Πρωινη διαύγεια μετα ενδοπαλαμικης παλινδρομησεως τυπε :birdman:


Δοκίμασε το κι εσυ κόβοντας την βραδινή και την μεσημεριανή   :rockon:


να τρως σοκολατες γιατι η μαλακια μακροπροθεσμα θα σου αφησει μονιμα κουσουρια!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
να τρως σοκολατες γιατι η μαλακια μακροπροθεσμα θα σου αφησει μονιμα κουσουρια!!
Για πες τι κουσουρια σου αφησε να ξερω ......

Ετσι οπως τις δινεις τις συμβουλες θα εισαι παθων ηδη !!!!!!

Προφυλλαξε το κοινο σου τυπε μου !!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Τελευταία, ο ίντερνετ έγινε πολυεργαλείο για όλες τις δουλειές. Όμως, ταυτόχρονα, δύσχρηστο, δυσλειτουργικό, περίπλοκο, ψευδεπίγραφο και παραπλανητικό. Μας αφορά όλους, γιατί κάποιοι ψωνίζονται ή ενδιαφέρονται να ψωνιστούν, με επαγγελματία ή ερασιτέχνη, μέσω αγγελιών για σεξ, από το ίντερνετ!

Εγώ προσωπικά, με κάποιες αναζητήσεις, έχω πετύχει σε διαφορετικά site, ίδιες αγγελίες, με διαφορετικές όμως φωτογραφίες, αλλά ίδιο κινητό τηλέφωνο! Που σημαίνει ότι δεν μπορείς να εμπιστευτείς αυτόν που τις ανεβάζει, καθώς ένας θεός ξέρει μόνο σε ποιον ανήκει αυτός ο αριθμός, στον οποίο αντιστοιχεί στο ένα σάητ μια χοντρή μαύρη και στο άλλο σάητ μια λεπτή άσπρουλιάρα ξανθιά. Επίσης, κάποιες λένε μικρής ηλικίας ή φοιτήτριες, παίρνεις τηλ., κι ακούς κάτι χοντρές, βραχνές, γέρικες φωνές, που δεν ξέρεις αν ανήκουν σε πούστη ή γριά! Έπειτα είναι οι μαλάκες που τραβούν πληροφορίες και προσωπικά δεδομένα από λιγούρια! Αγγελίες του στυλ "Λόλα τα κάνω όλα, στείλε φωτό και τηλ και μέηλ". Έλεος δηλαδή, ποιος θα πίστευε πως μια γυναίκα θα έγραφε ως τίτλο αγγελίας "Λόλα που τα κάνω όλα"; Ή οι ψευδεπίγραφοι. Άντρες που ποζάρουν σαν γυναίκες, ή ακόμη χειρότερα ΩΣ γυναίκες (γκέυ, τραβέλια κτλ), με σκοπό να ψήσουν στρέητ παληκάρια ή να σου αποσπάσουν πληροφορίες.

Το χειρότερο δέ, είναι οι αγγελίες οι ερασιτεχνικές. Έχει γεμίσει το σύμπαν ψωλές! Σιχάθηκα να βλέπω παντού ψωλές! Μια γυναίκα δεν βάζει αγγελία διάβολε! Και ας μην μας δείξει τα προσόντα της. Οι άσκημες δεν ψωνίζονται;!; Πάντα αυτήν την απορία είχα. Ή το είμαι η τάδε και κάνω σεξ χωρίς αμοιβή, παίρνεις τηλέφωνο και διαπιστώνεις πως κάποιος μαλάκας την είχε άχτι και την έβαλε στο ίντερνετ για να την παρενοχλούν ορδές από λυσσασμένους ασταμάτητα! Ή οι παντρεμένες που αναζητούν ελεύθερη σχέση, και δεν απαντάν ποτέ ούτε στα μέηλ, ούτε στα κινητά.

Έχω γενικά την εντύπωση πως ποτέ καμμιά γυναίκα δεν θα έβαζε αγγελία, αν επρόκειτο για σεξ χωρίς αμοιβή. Προκαλώ τον οποιονδήποτε να με διαψεύσει (ευσεβείς πόθοι), και μάλιστα με στοιχεία! Και τα ζευγάρια; Ακόμα χειρότερα! Γιατί και να απαντήσουν, δεν δίνουν συνάντηση ποτέ και με την καμμία, ούτε μέηλ δεν σου δίνουν για να τους δείξεις τα προσόντα σου μπας κι ενδιαφερθούν!

Πού είναι ρε παιδιά το ίντερνετ; Τίποτε δεν κάνει; Τελευταία λένε πως το ίντερνετ μάρκετινγκ κάνει αληθινά θαύματα! Μόνο στα φαγώσιμα και τα ψώνια δηλαδή; Ξέρετε κανά αληθινό, ονλάην μέρος με αγγελίες που δεν ανήκουν σε ψεύτες, ανώμαλους, μηχανορράφους και επαγγελματίες; Μήπως αυτό δεν υπάρχει καν, τελικά;
Θεμματοθετη εβγα στην ζωη να κανεις παιχνιδι και ασε τις αγγελιες και τις λοιπες μαλακιες

Απο την αλλη να μου πεις .... Και η ζωη ψευτικη εχει καταντησει ............



Αρα λοιπον ολα ενα ρισκο ειναι ...... και σαν τον τζογο τις περισσοτερες φορες χανεις λιγες κερδιζεις
μαγκες δεν υπαρχει εμπιστοσυνη......τελος.....το πε και ο αορατος :2funny:
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Στα τσατ να δείτε ψωλές και πούστηδες! Εκεί ούτε μια γυναίκα δεν υπάρχει! Εξ' άλλου, τα τσατ θέλουν πλερωμή. Και ούτε το ραντεβού, ούτε η πετυχημένη έξοδος είναι εξασφαλισμένα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
τυπε τα 15 τωρα τα εκλεισες η τωρα σου βαλανε ιντερνετ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Στα τσατ να δείτε ψωλές και πούστηδες! Εκεί ούτε μια γυναίκα δεν υπάρχει! Εξ' άλλου, τα τσατ θέλουν πλερωμή. Και ούτε το ραντεβού, ούτε η πετυχημένη έξοδος είναι εξασφαλισμένα.
Τι ειναι αυτα που λες ρε φιλαρακο?
Πληρωμη στα τσατ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom