Νέα

Latinokola pou ta kanei OLA!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα modelo20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Άμα δεν έχει υδραυλικά,εγώ ψήνομαι τρελά...Ειδικά σε μια φωτο,δε φαίνεται καθόλου ο πρότερος βίος της!!Πληροφορίες παίδες!!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Όλες από το ίδιο "τρανσόσπιτο" περνάνε;  :think:
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Άμα δεν έχει υδραυλικά,εγώ ψήνομαι τρελά...Ειδικά σε μια φωτο,δε φαίνεται καθόλου ο πρότερος βίος της!!Πληροφορίες παίδες!!

Τυπε στη κατω αριστερα φωτο φαινεται αρκετα καθαρα ενα (μικρο) φουσκωμα αν και το φρουφρου/δαντελα/τισκαταειναιαυτο παει να το κρυψει.



Ρε παιδες μαθετε να βαζετε ενα γαμημενο "TS" στον τιτλο. Μια προειδοποιηση για μας που δεν ειμαστε του ειδους. Βλεπω γυναικειο ονομα, παταω μες την βιασυνη μου να δω λιγο κωλο και βυζι και πεταγετε ο καθε εγχειρισμενος με σωμα σαν αγγουρι (αν και ο συγκεκριμενος δεν ειναι ετσι). Εχει κανταντισει αϊδια πια.

Εκτος και αν υπαρχει κανα φιλτρο για τα θεματα που εμφανιζοντε και εγω δε το ξερω.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
Τυπε στη κατω αριστερα φωτο φαινεται αρκετα καθαρα ενα (μικρο) φουσκωμα αν και το φρουφρου/δαντελα/τισκαταειναιαυτο παει να το κρυψει.



Ρε παιδες μαθετε να βαζετε ενα γαμημενο "TS" στον τιτλο. Μια προειδοποιηση για μας που δεν ειμαστε του ειδους. Βλεπω γυναικειο ονομα, παταω μες την βιασυνη μου να δω λιγο κωλο και βυζι και πεταγετε ο καθε εγχειρισμενος με σωμα σαν αγγουρι (αν και ο συγκεκριμενος δεν ειναι ετσι). Εχει κανταντισει αϊδια πια.

Εκτος και αν υπαρχει κανα φιλτρο για τα θεματα που εμφανιζοντε και εγω δε το ξερω.
Aν παρατηρήσεις καλύτερα το συγκεκριμένο ποστ έχει ανοιχτεί στη κατηγορία Τραβεστί/Τρανσέξουαλ... άρα δεν χρειάζεται ιδιαίτερη προειδοποίηση..
 

Arislucky7

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0

καλησπέρα σε όλους.,

Πήρες κανείς τηλ. για πληροφορίες..τιμές, κτλ
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
καλησπέρα σε όλους., :fuck2:

Πήρες κανείς τηλ. για πληροφορίες..τιμές, κτλ
Mιχαελα ειναι το κανονικο της ονομα υπαρχει και θρεντ σχετικο απλα εκανε εγχειρηση μυτησ μαλλον..ΜΟΥΦΑ ειναι...Κωλαρα αλλα μεγαλη ΜΟΥΦΑ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom