Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 ... 139   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κονδυλώματα  (Αναγνώστηκε 164823 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
spiros1968
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Spiros De Grecia

« Απάντηση #1305 στις: 31/01/11, 22:10 »

υπαρχει περιπτωση να βγει κονδυλωμα και στη μεση κατω απο τον ωμο?
ειχε τριφτει εκει με το αιοδιο της μια παλια σχεση το 2008 και εκδηλωθηκε και εκει φετος το καλοκαιρι αλλα με τη χρηση WARTEC solution εφυγε μετα απο 10 μερες
να υποθεσουμε τοτε οτι η τυπισα ειναι φορεας?και μου το μεταδωσε?
διοτι εκει στη συγκεκριμενη περιοχη μονο αυτη ειχε τυχει να μου κανει επαφη πανω στο σεξ
Καταγράφηκε

Ας ημαστε σε ολα εξω εκτος απο το ποτο ,τα πουρα και τις γυναικες
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1306 στις: 31/01/11, 22:10 »

υπαρχει περιπτωση να βγει κονδυλωμα και στη μεση κατω απο τον ωμο?
ειχε τριφτει εκει με το αιοδιο της μια παλια σχεση το 2008 και εκδηλωθηκε και εκει φετος το καλοκαιρι αλλα με τη χρηση WARTEC solution εφυγε μετα απο 10 μερες
να υποθεσουμε τοτε οτι η τυπισα ειναι φορεας?και μου το μεταδωσε?
διοτι εκει στη συγκεκριμενη περιοχη μονο αυτη ειχε τυχει να μου κανει επαφη πανω στο σεξ
καλα τι ειχες εκει ρε τυπε κανα εξογκωμα,κανα σπασμενο πλευρο και πηγε και τριβοταν;
Καταγράφηκε

Πιρφορος = Αυτος που ζηλευουμε και δεν μπορουμε να ειμαστε.
spiros1968
Μάλαμα

Spiros De Grecia

« Απάντηση #1307 στις: 31/01/11, 22:10 »

μαστερ 21 ακουμπισε εκει για λιγο οταν αλλαζαμε σταση δηλαδη για μερικα δευερολεπτα αλλα ηταν ηδη υγρη απο  πριν
καταλαβες καπου στα μισα του εργου γινανε αυτα
Καταγράφηκε

master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1308 στις: 31/01/11, 22:10 »

μαστερ 21 ακουμπισε εκει για λιγο οταν αλλαζαμε σταση δηλαδη για μερικα δευερολεπτα αλλα ηταν ηδη υγρη απο  πριν
καταλαβες καπου στα μισα του εργου γινανε αυτα
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επισκεφτεις εναν γιατρο,εδω μεσα δεν θα σε βοηθησει κανεις.ετσι θα εισαι και πιο σιγουρος.
Καταγράφηκε

Πιρφορος = Αυτος που ζηλευουμε και δεν μπορουμε να ειμαστε.
spiros1968
Μάλαμα

Spiros De Grecia

« Απάντηση #1309 στις: 01/02/11, 00:12 »

master21
εβαλα γουαρτεκ σολουτιον και εγυφε
απλ;ς ηθελα να επισημανω οτι αμα θελει με το μουνι της στο κολλαει παντου στο δερμα σου
Καταγράφηκε

synadelfos
Νέος
*

« Απάντηση #1310 στις: 02/02/11, 01:01 »

Λοιπον φιλε ριξε πρωτα μια ματια στο πεος σου(απο πανω μεχρι κατω)αν δεις κανενα περιεργο σπυρακι μπορεις να πας να το κοιταξεις σε Δερματολογο-Αφροδιδιολογο....Δεν σημαινει οτι 100% ειναι αυτα αλλα ο γιατρος θα σου πει καλυτερα.....Στο λεω γιατι ετσι εγινε και με μενα και ηταν αυτο τελικα...
Μπορω δηλαδή να πάω στο δερματολόγο και να του ζητησω να εκσετασει τιν περιοχη αν εχω κολλήσει κονδυλώματα;Η αν δεν υπαρχει και καποιο εντονο σημαδι και το ζητήσω θα με πάρει με τα γιαούρτια;
Καταγράφηκε
johnny_boy
Νέος
*

« Απάντηση #1311 στις: 03/02/11, 06:06 »

παιδια επειδη δεν εχω πολυ καταλαβει πως λειτουργει το φορουμ , απλα αν μπορει να βοηθησει καποιος και να μου απαντησει...επειδη δεν ειμαι απο αθηνα , θα κατεβω για να παω στο νοσοκομειο ανδρεας συγγρος για καυτηριασμο...καποιος που εχει παει μπορει να μου πει τι διαδικασια εκανε ? πηρε τηλ για να κλεισει ραντεβου η πηγε απο νωρις το πρωι? που απευθυνθηκε ? ποση ωρα του πηρε για καυτηριασμο-κρυοπηξια ? απο χρηματα ποσα παιζει να θελουν ?? θενκς
Καταγράφηκε
dude33
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1312 στις: 03/02/11, 11:11 »

Μπορω δηλαδή να πάω στο δερματολόγο και να του ζητησω να εκσετασει τιν περιοχη αν εχω κολλήσει κονδυλώματα;Η αν δεν υπαρχει και καποιο εντονο σημαδι και το ζητήσω θα με πάρει με τα γιαούρτια;
Αν του το ζητησεις γραπτως οπως απο πανω θα σε παρει με τα γιουρτια Banging Head Against a Wall
ΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
uromed
Νέος
*

« Απάντηση #1313 στις: 03/02/11, 12:12 »

Θέλει προσοχή αν και δεν μπορεί να γνωρίζει κάποιος αν μία γυναίκα είναι φορέας ή όχι , ευτυχώς στον άνδρα υπάρχει αντιμετώπιση και μπορεί φυσικά να υποτροπιάζει αλλά δεν θα του προκαλέσει ποτέ κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα , ενώ στις γυναίκες αυξάνεται η πιθανότητα αναπτυξεως καρκινωμάτων του τραχηλου της μήτρας.

δείτε καποια πράματα πιο κάτω , μπορεί να σας φανούν χρήσιμα.

http://www.uromed.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=317:kondylomata&catid=68:iatriki-prosegisi&Itemid=167

http://www.uromed.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=353:fotografies-kondylomaton&catid=68:iatriki-prosegisi&Itemid=167
Καταγράφηκε
lagos
Ειδήμων

« Απάντηση #1314 στις: 03/02/11, 15:03 »

Για αυτο καλο ειναι οι γυναικες να κανουν 1 απο τα 2 εμβολια που υπαρχουν για τους επικυνδυνους τυπους HPV(καρκινοσ μητρας) ανα 5 χρονια (τοση ειναι η διαρκεια των εμβολιων κατα μεσο ορο 3.5χρον το 1ο 1 6.5χρον το 2ο)και ολα καλα!!!.Τι να πω αν δεν βαζουν 1 κατοσταρικο στην ακρη τον χρονο για 5 χρονια (500 ευρο κοστιζει μεχρι τα 27 ειναι δωρεαν)στο χοντος ξερουν να τα δινουν με το κιλο οι σακουλες καλυντικα!!!Για τους αντρες οντως δεν υπαρχει ιδιαιτερο προβλημα πολλοι μπορει να εχουν hpv και να μην το γνωριζουν οπως και οι γυναικες.Μαλιστα ειχε γινει κ εδω μια ερευνα που ελεγε οτι αρκετα μεγαλο ποσοστο  ελληνιδων σε ευρυ φασμα ηλικιων φερουν τον ιο.Δεν ειναι ασσχημο αν καποιος ειχε πολες σχεσεις με πουτανες η μη να προτεινει στην κοπελα του το εμβολιο.Αλλα οπως ειπα παραπανω καλο θα ηταν οι ελεεινιδες να το καναν απο μονες τους.Ευτυχως υπαρχουν αρκετα εμβολια για προφυλαξη οπως του HPV ,της ηπατιτιδας β,σε λιγο καιρο θα υπαρχει κ για την ηπατητιδα c (βρισκεται σε πειραματικο σταδιο και θα βοηθαει και αυτους που εχουν ηδει μολυνθει).Αφου η επιστημη μας δινει την βοηθεια της τωρα αλλα και στο αμεσο μελον πρεπει να την εκμεταλευτουμε να ενημερωνομαστε και παντα μα παντα προφυλακτικο.Να ειστε ολοι καλα κα να σκεφτομαστε με υγεία.Φιλικα!
Καταγράφηκε
edwkaigw
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1315 στις: 14/02/11, 21:09 »

Ρε παιδια κολλησα κονδυλωματα...  Cry Cry Cry
ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΣΚΟΥΦΑΚΙ!!! ΕΛΕΟΣ...

Ποσο ατυχως μπορει ναμαι???

Καταγράφηκε
alex71
ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΦΟΚΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

H καψούρα γράφεται με οκτώ γράμματα...

« Απάντηση #1316 στις: 14/02/11, 21:09 »

Ρε παιδια κολλησα κονδυλωματα...  Cry Cry Cry
ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΣΚΟΥΦΑΚΙ!!! ΕΛΕΟΣ...

Ποσο ατυχως μπορει ναμαι???

Εχουμε πει οτι το σκουφακι δεν προστατευει 100%.
Περαστικά σου φίλε μου. Θεραπεια.
Καταγράφηκε

Οι φίλοι τελειώνουν γύρω στα 15.Μετά αρχίζουμε να γαμάμε.Με φίλους ξαναβρισκόμαστε μετά τα 35,για να ξενογαμάμε.  (Lakis33)
edwkaigw
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1317 στις: 14/02/11, 21:09 »

Ειμαι γαμησετα , μου γραψε και μια wartex και μου λεει βαλτην!
Η ηλεκτροπληξία (καυτηριασµός) που θα μου κανουν ποναει? Θα φυγουν ολα η θα υπαρχουν μετα σημαδια που θα με μαρτυρανε?

Καταγράφηκε
jo145
Jo :) ♥♥♥♥♥♥♥
Τιμημένος

Life is very simple, just like lalala :)

« Απάντηση #1318 στις: 14/02/11, 21:09 »

Εχουμε πει οτι το σκουφακι δεν προστατευει 100%.
Περαστικά σου φίλε μου. Θεραπεια.

και να φοραμε ? κρανος ?  Hmmm....

Cheesy
Καταγράφηκε

alex71
ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΦΟΚΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

H καψούρα γράφεται με οκτώ γράμματα...

« Απάντηση #1319 στις: 14/02/11, 21:09 »

Ειμαι γαμησετα , μου γραψε και μια wartex και μου λεει βαλτην!
Η ηλεκτροπληξία (καυτηριασµός) που θα μου κανουν ποναει? Θα φυγουν ολα η θα υπαρχουν μετα σημαδια που θα με μαρτυρανε?

Θα φυγουν λεβεντη μου, αλλά το θεμα ειναι οτι ο ιος των κονδυλωματων δεν θεραπευεται ποτέ οριστικα. Μενει για παντα και μπορει κατα καιρους να εχει εξαρσεις.
Καταγράφηκε

Οι φίλοι τελειώνουν γύρω στα 15.Μετά αρχίζουμε να γαμάμε.Με φίλους ξαναβρισκόμαστε μετά τα 35,για να ξενογαμάμε.  (Lakis33)
Σελίδες: 1 ... 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 ... 139   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: