Νέα

Για πρώτη εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EfivosTrHunt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EfivosTrHunt

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
[size=14pt]Εσείς που ασχολήστε και έχετε την "γνώση", ποιά θα μου προτείναται για πρώτη εμπειρία (Παθητική μόνο). Καλό θα ήταν να είναι καθαρή, χαλαρή και όχι ξεπέτα. Είμαι σχετικά μικρός σε ηλικία και με ωραία εμφάνιση όμως ανίδεος σε θέματα τρανσέξουαλ κι ας με ενδιαφέρουν πολύ καιρό.Είχα πάει Ταιλάνδη ένα μήνα αλλά δεν είχα το θάρρος με αυτές. Δεν ξέρω δεν μου έβγαινε θέλω κάτι πιο Ευρωπαϊκο και οικείο

Ευχαριστώ..[/size]
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Θα σου συστήσω ανεπιφύλακτα Δανάη. Χαλαρή, ορεξάτη, παθητική και προπάντως καλός χαρακτήρας!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
[size=14pt]Εσείς που ασχολήστε και έχετε την "γνώση", ποιά θα μου προτείναται για πρώτη εμπειρία (Παθητική μόνο). Καλό θα ήταν να είναι καθαρή, χαλαρή και όχι ξεπέτα. Είμαι σχετικά μικρός σε ηλικία και με ωραία εμφάνιση όμως ανίδεος σε θέματα τρανσέξουαλ κι ας με ενδιαφέρουν πολύ καιρό.Είχα πάει Ταιλάνδη ένα μήνα αλλά δεν είχα το θάρρος με αυτές. Δεν ξέρω δεν μου έβγαινε θέλω κάτι πιο Ευρωπαϊκο και οικείο

Ευχαριστώ..[/size]

Mπερδευτηκα...
Θελεις να χωσεις, η να σε χωσουν ???  :think: :think:
 
OP
OP
E

EfivosTrHunt

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Mπερδευτηκα...
Θελεις να χωσεις, η να σε χωσουν ???  :think: :think:

[size=12pt]Είπα παθητική άρα καταλαβαίνεις νομίζω.
[/size]
Θα σου συστήσω ανεπιφύλακτα Δανάη. Χαλαρή, ορεξάτη, παθητική και προπάντως καλός χαρακτήρας!
[size=12pt]
Κάποια φωτογραφία-πληροφορία παραπάνω ίσως για να το κοιτάξω. Ευχαριστώ πάντως


Περιμένω κι άλλες απαντήσεις αν δεν είναι κόπος![/size]
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Και  αφου  θες  να  το  χωσεις  γιατι  δεν  πας  με  ΓΥΝΑΙΚΑ  κανονικη ;



Το θα μενου  εχει  και  γλυκο  μετα ;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
[size=14pt]Εσείς που ασχολήστε και έχετε την "γνώση", ποιά θα μου προτείναται για πρώτη εμπειρία (Παθητική μόνο). Καλό θα ήταν να είναι καθαρή, χαλαρή και όχι ξεπέτα. Είμαι σχετικά μικρός σε ηλικία και με ωραία εμφάνιση όμως ανίδεος σε θέματα τρανσέξουαλ κι ας με ενδιαφέρουν πολύ καιρό.Είχα πάει Ταιλάνδη ένα μήνα αλλά δεν είχα το θάρρος με αυτές. Δεν ξέρω δεν μου έβγαινε θέλω κάτι πιο Ευρωπαϊκο και οικείο

Ευχαριστώ..[/size]
Στο καραισκακη σε ποια θυρα εχεις διαρκειας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom