Νέα

XARA TSTS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπερα εχει κανεις εμπειρια με τη συγκεκριμενη?
ισως υπαρχει κ αλλο θεμα γι αυτην αλλα λιγο που εψαξα ειδα τα κλασικα : ενα θεμα και μεσα ασχετα ποστς με trolls που συζητανε για οτιδηποτε αλλο παρα για το τιτλο του θεματος...

οποτε αν καποιος φιλος εχει εμπειρια απο τη συγκεκριμενη ας γραψει 2 λογοα η ας μου στειλει pm.

φαινεται υπερβολικα καλη και φοβαμαι για την περιπτβση ξεπετας... ευχαριστω.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Φίλε μου,αν ψάξεις λίγο καλύτερα,στις πρώτες σελίδες για τρανς στο φόρουμ,έχει αναφορές για την τύπισα...Είναι ένα κοντοπούτανο κουκλάκι,αλλά οι κριτικές δεν είναι και οι καλύτερες,τόσο από πλευράς ηπηρεσιών,όσο και από καθαριότητας χώρου.Εγώ το έχω πετύχει Συγγρού,λίγο μετά την Πάντειο σχολή.Ζητάει 30 ευρώ για τσιμπούκωμα στο αμάξι....έχω κανένα 2 μηνο να περάσω,δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι...Σε ραντεβού μαζί της,δεν ξέρω τι παίζει,δεν έχω εμπειρία.Μακάρι να άλλαξε μυαλά σε επίπεδο υπηρεσιών και σε καθαριότητα χώρου και θα πάω να την τιμήσω.....αλλά δεν βλέπω κανένα νέο......Α! άλλες φορές εμφανίζεται σαν Χαρά,άλλες σαν Στέλλα....
 
OP
OP
thecleverone

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
πραγματικα ειναι κουκλακι φιλε μου γι αυτο εντυπωσιαστηκα...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.436
Πόντοι
1.096
κουκλάκι, αλλά ΒΟΔΙ ! ΗΜΑΡΤΟΝ  !!!

είναι τόσο καναπές που θα έπρεπε να την υιοθετήσει η ΙΚΕΑ

πεταμένα λεφτά κύριοι, άσε που την έχει <<δει>> κιόλας και νομίζει ότι είναι η . . . . . Μόνικα Μπελούτσι !

το ίδιο και αυτό το σπάνιο έπιπλο : 
μακριά ! ξεπέτες ! πορτοφολούδες  !  απατεώνες  !!!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε μου,αν ψάξεις λίγο καλύτερα,στις πρώτες σελίδες για τρανς στο φόρουμ,έχει αναφορές για την τύπισα...Είναι ένα κοντοπούτανο κουκλάκι,αλλά οι κριτικές δεν είναι και οι καλύτερες,τόσο από πλευράς ηπηρεσιών,όσο και από καθαριότητας χώρου.Εγώ το έχω πετύχει Συγγρού,λίγο μετά την Πάντειο σχολή.Ζητάει 30 ευρώ για τσιμπούκωμα στο αμάξι....έχω κανένα 2 μηνο να περάσω,δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι...Σε ραντεβού μαζί της,δεν ξέρω τι παίζει,δεν έχω εμπειρία.Μακάρι να άλλαξε μυαλά σε επίπεδο υπηρεσιών και σε καθαριότητα χώρου και θα πάω να την τιμήσω.....αλλά δεν βλέπω κανένα νέο......Α! άλλες φορές εμφανίζεται σαν Χαρά,άλλες σαν Στέλλα....

Έχεις δίκιο αδερφέ Πατρίκιε περί ψαξίματος, αλλά επειδή ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του, πολλές φορές ξεφεύγουμε απο το θέμα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να στραβώνεσαι για να μάθεις κάτι...
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο αδερφέ Πατρίκιε περί ψαξίματος, αλλά επειδή ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του, πολλές φορές ξεφεύγουμε απο το θέμα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να στραβώνεσαι για να μάθεις κάτι...

Δεν είναι παρατήρηση προς τον the cleverone,απλά ενημέρωση -πληροφορία....Με ενοχλεί αυτό που διαβάζω κατά καιρούς..άνοιξε τα μάτια σου,ψάξε λίγο κτλ κτλ...εδώ είμαστε για να μοιράζουμε πληροφορίες και όχι να "την λέμε" στους άλλους...
lycienr..ευχαριστούμε για την βοήθεια με την Κορινούλα.. ;)
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
παιδια μην ξεχνατε υπαρχει και η αναζητηση πανω δεξια που βοηθαει
τα τρολς και οι καλοθελητες που σπαμαρουν για να γεμισει ενα θεμα με ασχετα ποστς και να χασει ο κοσμος το ενδιαφερον του για την καθε περιπτωση που συζηταμε δεν προκειται να εξαφανισθουν ποτε
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
κουκλάκι, αλλά ΒΟΔΙ ! ΗΜΑΡΤΟΝ   !!!

είναι τόσο καναπές που θα έπρεπε να την υιοθετήσει η ΙΚΕΑ

πεταμένα λεφτά κύριοι, άσε που την έχει <<δει>> κιόλας και νομίζει ότι είναι η . . . . . Μόνικα Μπελούτσι !

το ίδιο και αυτό το σπάνιο έπιπλο :   
μακριά ! ξεπέτες ! πορτοφολούδες  !   απατεώνες   !!!







απλα τα είπες όλα!ναι είναι πολυ ωραίο το μωρό, αλλά δεν το χει το αθλημα!
ξεπέτα της κακιάς ώρας κ με το στυλ οτι σου κάνει κ χάρη!προσωπικά εκλαιγα
το 50αρικο. καλη συνέχεια σε όλους
 
OP
OP
thecleverone

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
πραγματικα ομως παιδια κριμα... απ οτι καταλαβα μιλαμε για μια ακομα ξεπετα...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
χρονια τωρα.......
 

Stefanos4444

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ξέρεις κανείς αν αποσύρθηκε αυτό το αγενές ταλέντο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom