Νέα

Interracial sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 234K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
667
Like
49
Πόντοι
6
τι γνωμη εχετε για τα διαφυλετικα γαμησια(interracial sex)?παντος η βιομηχανια του πορνο εχει γεμισει απο αραπαδες που γαμανε λευκα μουνακια ή για την ακρίβεια τα ξεσκίζουν..!!
 

Επισκέπτης
Γουσταρεις να βλεπεις αραπικες ψωλες; :rolleyes:
 
OP
OP
bellylove

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
667
Like
49
Πόντοι
6
για την ακριβεια μουνακια να τα ξεσκιζουν αραπικες ψωλες!π.χ
 

Συνημμένα

  • shane-diesel-megan-monroe.jpg
    shane-diesel-megan-monroe.jpg
    62,2 KB · Εμφανίσεις: 183

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
τι γνωμη εχετε για τα διαφυλετικα γαμησια(interracial sex)?παντος η βιομηχανια του πορνο εχει γεμισει απο αραπαδες που γαμανε λευκα μουνακια ή για την ακρίβεια τα ξεσκίζουν..!!

τους πάω γιατί βλέπουν τις λευκές σαν white trash και έτσι, και με φτιάχνει αυτό. :grin:
και όντως τις ξεσκίζουν άγρια  :rockon: :rockon: :rockon:
αν και εγώ την έχω μεγαλύτερη από τους περισσότερους μαύρους τέσπα
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
γουσταρω φουλ

ειδικα οταν τους τσιμπουκωνουν

και μαυρες να τσιμπουκωνουν ασπρους η να τους τον παιζουν με τα μαυρα χερια τους

αλλα οι μαυρες να ναι γαζελονια...τελειως λεπτες με μοντελε κορμακια.τις χοντρες μαυρες δεν τις γουσταρω
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
τι γνωμη εχετε για τα διαφυλετικα γαμησια(interracial sex)?παντος η βιομηχανια του πορνο εχει γεμισει απο αραπαδες που γαμανε λευκα μουνακια ή για την ακρίβεια τα ξεσκίζουν..!!

Καβλωσες τυπε???  :grin:

th
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
1) Οι τσοντες με τους αραπηδες ξεκινησαν το 70 και ειχαν επιτυχια γιατι πλασαρανε την φαντασιωση ο μαυρος εργατης-κηπουρος-poolboy κλπ που ατιμαζει την λευκη Κυρια. Τα τελευταια χρονια που εχουν παρει μονοτερμα την πορνοβιομηχανια μαυροι παραγωγοι και ηθοποιοι ονοματα, βγαζουν τα συμπλεγματα τους περι σκλαβιας και κατωτεροτητας και εχουν αλλαξει το στορυ και καλα στους πλουσιους κουλ ψωλαραδες μαυρους που κανουν χαρη στις λευκες και τις πηδανε με τις ψωλαρες τους
2) αυτο το τελευταιο βγαινει και στις σκηνες και αντι να τις ξεσκιζουν-υποτιμανε σε φαση επαναστασης του εργατη, οι περισσοτεροι τις πηδανε ανευρα σαν πασαδες λες και τους κανουν χαρη
3) παρολ αυτα ακομα εχουν επιτυχια γιατι οπως και να το κανεις ειναι ωραια η αντιθεση με το χρωμα και ειναι ωραιο να βλεπεις μια ψωλαρα να σκιζει μια πετιτ γκομενα
4) μπορω να σκεφτω 10αδες λευκους πορνοσταρ με πολυ μικροτερες πουτσες που πηδανε πολυ ωραια στο γυαλι, αλλα ελαχιστους μαυρους ψωλαραδες.
 

giorgio sahini

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πέστα ντε! Π.χ. Rocco Siffredi (βέβαια, πουλάκι δε το λες) & Pierre Woodman ( βέβαια, πηδάει ωραία στο γυαλί δε το λες). Αλλά οι τύποι της ξεμουνιάζουν τις γκόμενες, υποφέρουν στα χέρια τους!! Βλέπεις ένα γαμήσι τους και σε βγάζει 8 μαλακίες! Ενώ οι 2 μαλάκες που πασπάτευαν το μυξομούνι, τη Τζούλια, ούτε ένα κωλογαμήσι δεν αξιώθηκαν να κάνουν.

Ακόμα και σε amateur βιντεάκια, τύπου "θέλω μαύρο για τη γυναίκα μου", την ακούς την καριόλα να σκούζει και ο μαύρος είναι τόσο cool σαν να πλέκει ή να ρίχνει πασιέντζα. Αυτό είναι ανάλογο με το στερεότυπο (όχι ότι συμβαίνει πάντα) "είμαι ωραία γκόμενα και αυτό αρκεί". Έ έτσι κι ο μαύρος θαρρεί πως, επειδή έχει ψωλάρα και πονάει την γκόμενα,  αυτό αρκεί και περισσεύει!!

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
προσωπικά λόγω τον κόμπλεξ και της κακίας που βγάζουν στις ταινίες και επειδή δεν μου αρέσει η απαξίωση στο γυαλί εκτός άμα έχω πολλά πολλά νεύρα δεν μπορώ αυτές τις τσόντες, δώσε αέρα στο χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι και εσύ να ψάχνεις γιατί η γυναίκα σου έκανε μαύρο παιδί. η μαυρολαγνεία για εμένα προωθείται και από κόμματα όχι η σεξουαλική, η γενική σε λίγα χρόνια μπορεί να νοιώθουμε ξένοι στην ίδια μας τη χώρα, λόγω των ευρωπαϊκών προγραμάτων, των αριστερών κομμάτων και δημοσιογράφων και κυρίως λόγω της πολιτικής ορθότητας που πρωτη φορά αντιμετωπίζουμε, ναι το παίρνω πιο σοβαρά από ότι πρέπει, αλλά έτσι έγινε και στις Η.Π.Α. και στη Ηνωμένο Βασίλειο της Αγγλίας και στη Γαλλία γιατί δεν θα γίνει και εδώ; ας είμαστε και μικρότεροι σε μέγεθος χώρα.
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Δεν μου αρεσει καθολου  αυτο το ειδος πορνο.ουτε και οι μαυρες μου αρεσουν.ενω δεν ειμαι ρατσιστης,δεν τις γουσταρω καθολου ερωτικα.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
προσωπικά λόγω τον κόμπλεξ και της κακίας που βγάζουν στις ταινίες και επειδή δεν μου αρέσει η απαξίωση στο γυαλί εκτός άμα έχω πολλά πολλά νεύρα δεν μπορώ αυτές τις τσόντες, δώσε αέρα στο χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι και εσύ να ψάχνεις γιατί η γυναίκα σου έκανε μαύρο παιδί. η μαυρολαγνεία για εμένα προωθείται και από κόμματα όχι η σεξουαλική, η γενική σε λίγα χρόνια μπορεί να νοιώθουμε ξένοι στην ίδια μας τη χώρα, λόγω των ευρωπαϊκών προγραμάτων, των αριστερών κομμάτων και δημοσιογράφων και κυρίως λόγω της πολιτικής ορθότητας που πρωτη φορά αντιμετωπίζουμε, ναι το παίρνω πιο σοβαρά από ότι πρέπει, αλλά έτσι έγινε και στις Η.Π.Α. και στη Ηνωμένο Βασίλειο της Αγγλίας και στη Γαλλία γιατί δεν θα γίνει και εδώ; ας είμαστε και μικρότεροι σε μέγεθος χώρα.
:woldman:
 
OP
OP
bellylove

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
667
Like
49
Πόντοι
6
μετα τον μαυρο δεν νοιωθει καθολου αλλον
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.432
Κριτικές
9
Like
758
Πόντοι
146
την ξεμουνιασε ο lex στο τελος παραμιλαει..
 
OP
OP
bellylove

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
667
Like
49
Πόντοι
6
την ξεσκισε την βρωμιαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom