Νέα

Νιννετα-Αφεντρα τρανς(?)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bettega29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
σαν τον εικοσιδυο ειναι αυτη....
απο τα 50 ποσα ειναι τα δικα σου;
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Αδερφέ, αντικειμενικά στη Συγγρού υπάρχουν και καλύτερες
 
OP
OP
bettega29

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ενταξει ναι,Συγγρου βρισκεις πολυ καλυτερες απλα αν ειναι προικισμενη αναμεσα στα ποδια οπως ειναι αναμεσα στα χερια και το δουλευει το εργαλειο της ειναι καλη επιλογη με ενα 50αρικο..Βεβαια υπαρχει και η Βικυ απο Αγκυρας 1 αν το δουμε απο αυτη την αποψη...
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
βγαινει και συγγρου? σε ποιο σημειο περιπου?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Εχω μιλησει μαζι της στο τηλ,το δωρακι της ειναι 50€ αλλα δεν εχω παει..Ισχυριζεται οτι εχει εργαλειο 22cm και χοντρο..Την εχει δοκιμασει καποιος? 
Γουστα ειναι αυτα αλλα.............πως ειναι ετσι; :helpplea:
Θες να σε γαμισει κατι τετοιο; :uglystupid:
 
OP
OP
bettega29

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Γουστα ειναι αυτα αλλα.............πως ειναι ετσι; :helpplea:
Θες να σε γαμισει κατι τετοιο; :uglystupid:

Ενταξει,ειναι σαν να χτυπησε σε τοιχο στο προσωπο αλλα αν τα προσοντα ισχυουν και γινεται ενεργητικη,τοτε χαλαλι ο Γιαγκουλας..Και απο οτι εχω παρατηρησει οσα χρονια παω με τραβεστι,οι πιο ομορφες ειναι ή παθητικες ή με πολυ μικρα προσοντα εως ανενεργα..Οι ενεργητικες ανω των 18cm ειναι ολες χαλια απο εμφανιση...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.424
Like
4.735
Ενταξει,ειναι σαν να χτυπησε σε τοιχο στο προσωπο αλλα αν τα προσοντα ισχυουν και γινεται ενεργητικη,τοτε χαλαλι ο Γιαγκουλας..Και απο οτι εχω παρατηρησει οσα χρονια παω με τραβεστι,οι πιο ομορφες ειναι ή παθητικες ή με πολυ μικρα προσοντα εως ανενεργα..Οι ενεργητικες ανω των 18cm ειναι ολες χαλια απο εμφανιση...
σαν να λες δηλαδη πως μονο οι ασχημες γαμανε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Ενταξει,ειναι σαν να χτυπησε σε τοιχο στο προσωπο αλλα αν τα προσοντα ισχυουν και γινεται ενεργητικη,τοτε χαλαλι ο Γιαγκουλας..Και απο οτι εχω παρατηρησει οσα χρονια παω με τραβεστι,οι πιο ομορφες ειναι ή παθητικες ή με πολυ μικρα προσοντα εως ανενεργα..Οι ενεργητικες ανω των 18cm ειναι ολες χαλια απο εμφανιση...
Πουτσα να ειναι και οτι να ναι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom