Νέα

Η ωραιότερη γυναίκα στον κόσμο - Ποιά νομίζετε εσείς ότι είναι ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα talos43
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
Παίδες ανοίγω αυτό το thread για να πούμε την γνώμη μας για ποιά νομίζουμε ότι είναι η ωραιότερη γυναίκα στον κόσμο, ηθοποιός,μοντέλο,τραγουδίστρια,κ.λ.π.
εγώ λέω ΚΑΘΡΙΝ ΖΕΤΑ ΤΖΟΟΥΝΣ. Μόλις την βλέπω δείτε τι παθαίνω...

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

μιλάμε για τρελή καψούρα........η απόλυτη φαντασίωση μου, χαλάλι το συμβόλαιο που της έφτιαξε ο Μάικλ Ντάγκλας για να την πάρει........τον αλήτη με πρόλαβε..... :hammer: :crazy: :cussing:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ελισάβετ Χάρλεϊ
 

Συνημμένα

  • EH003.jpg
    EH003.jpg
    216,1 KB · Εμφανίσεις: 45

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Επειδή δεν είναι εύκολη η σύγκριση από μνήμης, μία (περισσότερες δε χαλάνε κανένα!) φώτο της κάθε μιας θα βοηθούσε νομίζω...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Lucy Liu  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

και...
Monica Belucci... με 1,79 υψος και 89-61-89 ειναι για πολλα εγκεφαλικα η γυναικα!  :jerking:  :uglystupid:


 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Έχει κυκλοφορήσει βιντεάκι της Lima από φωτογράφηση του Pirelli Calendar.
Κάπου πέφτει η τιράντα του φορέματος και φαίνεται η ρώγα.
 

Επισκέπτης
Αφού σού άρεσε,δες και άλλη μια φωτογραφία της!
Είναι Νορβηγίδα

82_3666_big.jpg
 

Επισκέπτης
shannyn sossamon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετσι απλα!!!!και φυσικα angelina jolie!!!!και να μην ξεχασω να αναφερω την anastacia!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
shannyn sossamon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετσι απλα!!!!και φυσικα angelina jolie!!!!και να μην ξεχασω να αναφερω την anastacia!!

παιδια,εγω παθαινω πλακα οποτε βλεπω σε τσοντα την erica bella!!!!!!!!τι μουνι ειναι αυτο ρε παιδες?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Αφού σού άρεσε,δες και άλλη μια φωτογραφία της!
Είναι Νορβηγίδα

Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι τα παπούτσια της...αλλά θα με πάρετε με τις πέτρες φαντάζομαι....
 

Επισκέπτης
Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι τα παπούτσια της...αλλά θα με πάρετε με τις πέτρες φαντάζομαι....

Στις φωτογραφήσεις δεν επιλέγουν τα μοντέλα τί θα φορέσουν.Οι στυλίστες (οχι ο βλαμένος που εμπενε εδω!!!) επιλέγουν
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Στις φωτογραφήσεις δεν επιλέγουν τα μοντέλα τί θα φορέσουν.Οι στυλίστες (οχι ο βλαμένος που εμπενε εδω!!!) επιλέγουν

Δεν μένει λοιπόν να κανονίσουμε private session και να διαλέξουμε εμείς outfit....

Πως θα γίνει....?

:)
 

Επισκέπτης
Δεν μένει λοιπόν να κανονίσουμε private session και να διαλέξουμε εμείς outfit....

Πως θα γίνει....?

:)

Πολύ θα γούσταρα...Και στούντιο βρίσκω και φωτισμό...Έχω και τον υπόλοιπο εξοπλισμο για φωτογράφηση...Το μοντέλο μου λείπει!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Πολύ θα γούσταρα...Και στούντιο βρίσκω και φωτισμό...Έχω και τον υπόλοιπο εξοπλισμο για φωτογράφηση...Το μοντέλο μου λείπει!!!

Έπρεπε να το ξέρω αυτό...την εβδομάδα που πέρασε ήταν CT εδώ που ψαχνόταν να βγάλει νέες φωτό.... Next time θα σε ενοχλήσω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom