Νέα

Athens Erotic Dream 2013

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
Πληροφορίες για ονόματα που θα εμφανιστούν έχουμε???
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Παρά την οικονομική δυσπραγία που ταλανίζει τους περισσότερους τομείς της Ελληνικής Επιχειρηματικότητας, η φετεινή Έκθεση υπόχεται πολλά......!

www.eroticdream.gr/index.php/home]http://www.eroticdream.gr/index.php/home[/url]

]


Kαθε περυσι και καλυτερα φιλτατε!
Μαλλον δεν θα τους κανω την τιμη φετος να παω!

:sunglasses:
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Μόνο τρια μαγαζια θα δωσουν το παρον  >:(    Ελπιζω τουλάχιστον η εισοδος να μην ειναι και φετος στα 15 ευρω.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
15 ευρω για ματι ??? καλυτερα 3 κιλα αρνι απο την βαρβακειο!!!!

Πεσ'τα ρε Γιωργαρε αλλα θα δεις που τα κοροιδα θα πανε και φετος.. :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:!!!
Εχω να πατησω απο το '10 σε αυτην την απατη καθε περσι και καλυτερα πραγματικα η πρωτη του '08 ελεγε πολυ ειδικα για ελλαντα ηταν πολυ μπροστα..!!! Η δευτερη του '09 κατι θυμιζε ακομα απο τις παλιες δοξες οσο για την τριτη που πηγα του '10 ηταν θλιβερο μνημοσυνο καθρεφτης της καταστασης της ελληνικης οικονομιας που ειχε μπει για τα καλα στη κριση..
απο κει και περα το χαος..αλλα τα κοροιδα συνεχιζουν να τρεχουν σαν λιγουρια μπακουρες ή χαζοχαρουμενα ζευγαρακια ελληναραδων που θελουν να το παιξουν προχω,χωρις ταμπου,κτλ.. :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
χαζοχαρουμενα ζευγαρακια ελληναραδων που θελουν να το παιξουν προχω,χωρις ταμπου,κτλ.. :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!

Για την Ελλάδα να πάει ένα ζευγάρι σε τέτοιο σόου είναι προχωρημένο.Δηλαδή για να είναι "προχωρημένο" τι πρέπει να κάνει;Να πηδιέται στο δρόμο,ή να σε καλέσει να το πηδήξεις εσύ;
Η Ελλάδα ακόμα έχει αρτηριοσκληρωτικές συνήθειες,δεν είναι εύκολο να αλλαχτούν από τη μία μέρα στην άλλη.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Μαν αν δεν κάνω λάθος στο site γράφει (προς το παρόν) μόνο τους περσινούς εκθέτες..

Τι ψαχνετε με τα μανιας τους εκθετες ρε παιδες αν θα ειναι 2 ή 3 παραπανω απο περυσι και προπερσι δεν αξιζει καθολου η εκθεση ειπαμε καθε περυσι και καλυτερα... :- :- :- :( :( :( :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Για την Ελλάδα να πάει ένα ζευγάρι σε τέτοιο σόου είναι προχωρημένο.Δηλαδή για να είναι "προχωρημένο" τι πρέπει να κάνει;Να πηδιέται στο δρόμο,ή να σε καλέσει να το πηδήξεις εσύ;
Η Ελλάδα ακόμα έχει αρτηριοσκληρωτικές συνήθειες,δεν είναι εύκολο να αλλαχτούν από τη μία μέρα στην άλλη.

Μα αυτο ειπα ρε τυπε μου δεν αντιλεγω μαζι σου οτι θελουν να ''το παιξουν'' προχω και γι'αυτο πηγαινουν στο ''ασφαλες'' περιβαλον της εκθεσης για ματι μονο και καλα και τα σκανε κερατιατικα στη τελικη για μια παπαρια... :idiot: :uglystupid: :headbang:!!!
αν θελουν να ειναι πραγματικα προχωρημενοι και ανετοι με τα ιδια φραγκα ας πανε οι δυο τους μονο ομως σαν ζευγαρακι και οχι σαν μεγαλη παρεα σε στριπ να δουν λαιβ σεξ σοου με χυσιμο επι σκηνης,κτλ και να παρουν χορο πανω στο τραπεζι τους μαζι,ή πριβε,κτλ οπως εχω δει απειρα ζευγαρια ολων των ηλικιων να κανουν στας Ευρωπας δε μπορεις να φανταστεις τι ζευγαρακια γεροντακια 75 χρονων που εδω τους βλεπεις να τη βγαζουν σε παγκακια και στο ΙΚΑ ηταν στο αμστερνταμ με μπαφους,κτλ σε κοφι σοπς και μετα σε λαιβ σεξ στα στριπ οπως και σε τσεχια,γερμανια και αγγλια τα ιδια.. :o :o :o!!!!
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Μα αυτο ειπα ρε τυπε μου δεν αντιλεγω μαζι σου οτι θελουν να ''το παιξουν'' προχω και γι'αυτο πηγαινουν στο ''ασφαλες'' περιβαλον της εκθεσης για ματι μονο και καλα και τα σκανε κερατιατικα στη τελικη για μια παπαρια... :idiot: :uglystupid: :headbang:!!!
αν θελουν να ειναι πραγματικα προχωρημενοι και ανετοι με τα ιδια φραγκα ας πανε οι δυο τους μονο ομως σαν ζευγαρακι και οχι σαν μεγαλη παρεα σε στριπ να δουν λαιβ σεξ σοου με χυσιμο επι σκηνης,κτλ και να παρουν χορο πανω στο τραπεζι τους μαζι,ή πριβε,κτλ οπως εχω δει απειρα ζευγαρια ολων των ηλικιων να κανουν στας Ευρωπας δε μπορεις να φανταστεις τι ζευγαρακια γεροντακια 75 χρονων που εδω τους βλεπεις να τη βγαζουν σε παγκακια και στο ΙΚΑ ηταν στο αμστερνταμ με μπαφους,κτλ σε κοφι σοπς και μετα σε λαιβ σεξ στα στριπ οπως και σε τσεχια,γερμανια και αγγλια τα ιδια.. :o :o :o!!!!

Αγαπητέ ξέρω τι γίνεται στην Ευρώπη,είμαι "γυρολόγος",και τον Ιούνιο πάω για μόνιμη εγκατάσταση σε χώρα της κεντρικής Ευρώπης.Η διαφορά είναι ότι εκεί είχαν ερότικα από τις αρχές του 60 σε πολλές χώρες,ενώ η Ελλάδα την έμαθε το 2008.Κι εδώ έχω δει σε στριπτιζάδικο κάποια λίγα ζευγάρια.Επίσης παλιότερα είχα δει πολλά ζευγάρια να νοικιάζουν τσόντες από video club.Θυμάμαι μια φορά,πριν το 2000,σε ένα video club ο άντρας να κρατάει το παιδάκι,και η κυρία να διαλέγει τσόντες!Σιγά σιγά όλα θα γίνουν αρκεί η κρίση να μην μετατρέψει εκ νέου τον κόσμο σε πουριτανό.Δεν είπα να στέλνουν τις κόρες τους να δουλέψουν στα μπουρδέλα όπως βλακωδώς είχε γράψει κάποιος...
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Στην Ευρώπη πότε γίνονται τέτοιες εκθέσεις και πού?? Πώς μπορούμε να ενημερωθούμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom