Νέα

Δημήτρης Διαμαντίδης ή Βασίλης Σπανούλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 315
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος ειναι ο καλυτερος καλαθοσφαιριστης απ τους δυο παρακατω?

  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

    Ψήφοι: 154 71,3%
  • ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ

    Ψήφοι: 62 28,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    216

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Επειδη δεν ειδα κανενα αντιστοιχο θεμα στο forum και με βαση το σημερινο αρθρο του sports24 ειπα και εγω να ξεκινησω μια νεα ψηφοφορια.ποιος ειναι κατα την γνωμη σας ο καλυτερος μπασκεμπολιστας απ αυτους τους δυο :think:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Επειδη δεν ειδα κανενα αντιστοιχο θεμα στο forum και με βαση το σημερινο αρθρο του sports24 ειπα και εγω να ξεκινησω μια νεα ψηφοφορια.ποιος ειναι κατα την γνωμη σας ο καλυτερος μπασκεμπολιστας απ αυτους τους δυο :think:
κ η δυο εναι παιχταραδες απλά πιστεύω ότι ο διαμαντιδης είναι ποιο πλήρες σαν παίχτης σε οργάνωση σε αμηνα σε σκορ ασίστ ριμπάουντ είναι μέσα παντού 
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
κ η δυο εναι παιχταραδες απλά πιστεύω ότι ο διαμαντιδης είναι ποιο πλήρες σαν παίχτης σε οργάνωση σε αμηνα σε σκορ ασίστ ριμπάουντ είναι μέσα παντού 
εχεις απολυοτ δίκαιο φιλε μου αλλα εγω πειστευω αν και παναθηναικος οτι ο σπανουλης ειναι πιο καλος τον τελευταιο χρονο :grin:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
εχεις απολυοτ δίκαιο φιλε μου αλλα εγω πειστευω αν και παναθηναικος οτι ο σπανουλης ειναι πιο καλος τον τελευταιο χρονο :grin:
ναι αλλά δεν μιλάμε για μια χρονιά μιλάμε για την πορεία τους μέχρι τώρα κ ο Μήτσος πιστεύω είναι ποιο καλος στην διάρκεια κ στο χρόνο 
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
πορνοπαπια με ποσους κλωνους εχεις ψηφισει;;;; :S
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ ΚΑΙ ΟΙ 2
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
+1 στον Σπανούλη γιατί πιστεύω οτι πλέον είναι καλύτερος απ' τον μεγάλο σε ηλικία Διαμαντίδη...διαχρονικά όμως πιστεύω οτι ο Διαμαντίδης είναι καλύτερος παίκτης....
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟ ΚΑΙ ΟΙ 2
το τελευταιο διαστημα οντως και οι δυο δεν παιζουν πολυ καλα.αλλα όλα αυτα τα χρονια που παιζουν μπασκετ εχουν κανει σπουδαια πραγματα
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
το τελευταιο διαστημα οντως και οι δυο δεν παιζουν πολυ καλα.αλλα όλα αυτα τα χρονια που παιζουν μπασκετ εχουν κανει σπουδαια πραγματα

Τύπε σε πολύ κακή στιγμή για τον V-Span άνοιξες το θέμα.. Τώρα τον μισούν και πολλοί πανυγιρτζήδες οπαδοί της ομάδας μου πέραν από βάζελους  :2funny:
Πραγματικά είναι αστείο πολλοί Ολυμπιακοί της δεκάρας θυμήθηκαν να δουν μπάσκετ τώρα στους 8 που γίνεται ντόρος και νομίζουν ότι είναι παικτάκι της σειράς και τον κράζουν ασύστολα με απίστευτο μένος στα διάφορα σάητ.. Ε υποθέτω ότι πολλά από αυτά τα πρόβατα θα είναι και εδώ μέσα.. Οπότε χάνει ψήφους ακόμα και από την ίδια την ομάδα που παίζει και τόσα έχει χαρίσει!
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Τύπε σε πολύ κακή στιγμή για τον V-Span άνοιξες το θέμα.. Τώρα τον μισούν και πολλοί πανυγιρτζήδες οπαδοί της ομάδας μου πέραν από βάζελους  :2funny:
Πραγματικά είναι αστείο πολλοί Ολυμπιακοί της δεκάρας θυμήθηκαν να δουν μπάσκετ τώρα στους 8 που γίνεται ντόρος και νομίζουν ότι είναι παικτάκι της σειράς και τον κράζουν ασύστολα με απίστευτο μένος στα διάφορα σάητ.. Ε υποθέτω ότι πολλά από αυτά τα πρόβατα θα είναι και εδώ μέσα.. Οπότε χάνει ψήφους ακόμα και από την ίδια την ομάδα που παίζει και τόσα έχει χαρίσει!
πολυ κακος το νομιζουν αυτο οι φιλαθλοι της ομαδας σου για τον σπανουλη
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Πραγματικά δεν παίζει να υπάρχει πιο "αδικημένος" παίκτης από το μπασκετικό κοινό με βάση την αξία του από τον Σπανούλη.. Είναι αδιανόητος ο πόλεμος που γίνεται προς το πρόσωπο του και πιστεύω γίνεται αντιληπτή και η τεράστια αξία του με αυτόν τον τρόπο.. Είναι απίστευτο το μένος πολλών που περιμένουν μία κακή ή μέτρια εμφάνιση του για να επιτεθούν!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
18
Πόντοι
366
Πραγματικά δεν παίζει να υπάρχει πιο "αδικημένος" παίκτης από το μπασκετικό κοινό με βάση την αξία του από τον Σπανούλη.. Είναι αδιανόητος ο πόλεμος που γίνεται προς το πρόσωπο του και πιστεύω γίνεται αντιληπτή και η τεράστια αξία του με αυτόν τον τρόπο.. Είναι απίστευτο το μένος πολλών που περιμένουν μία κακή ή μέτρια εμφάνιση του για να επιτεθούν!

σιγά τον παίκτη ρε φίλε


















:2funny:
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Πραγματικά δεν παίζει να υπάρχει πιο "αδικημένος" παίκτης από το μπασκετικό κοινό με βάση την αξία του από τον Σπανούλη.. Είναι αδιανόητος ο πόλεμος που γίνεται προς το πρόσωπο του και πιστεύω γίνεται αντιληπτή και η τεράστια αξία του με αυτόν τον τρόπο.. Είναι απίστευτο το μένος πολλών που περιμένουν μία κακή ή μέτρια εμφάνιση του για να επιτεθούν!
σε αυτο συμφωνώ μαζι σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom