Νέα

υπαρχουν τελικα ομορφες τρανς στην ελλαδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brycen23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
Mηπως τελικα στην ελλαδα δεν υπαρχουν ομορφες τρανς παρα μονο ελαχιστων εξαιρεσεων;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Mηπως τελικα στην ελλαδα δεν υπαρχουν ομορφες τρανς παρα μονο ελαχιστων εξαιρεσεων;
η πιο ομορφη τρανς ηταν ο σουγκλακος οταν ειχε μεταμφιαστει καποτε,Θεος σχωρεστον.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16

  Γιαλατζί γυναίκα θα πηδήσουμε;

 Και εγχειρισμένη να ναι... μόνο στη σκέψη πως κάποτε είχε πουλάκι και υπηρέτησε στα ΛΟΚ... εμένα μου πέφτει....


Σόρρυ παίδες... αλλά σαν τη μυρωδιά του μουνιού ..... δεν βαζω τίποτα!

 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Mηπως τελικα στην ελλαδα δεν υπαρχουν ομορφες τρανς παρα μονο ελαχιστων εξαιρεσεων;
Φιλε για Ελλαδα δεν ξερω μιας και δεν εχω εξασκησει το σπορ εκει, Ρουμανια που ειμαι τωρα τελευταια εχουν ξεπεταχτει κατι καλα κομματια.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.432
Πόντοι
1.096
Φιλε για Ελλαδα δεν ξερω μιας και δεν εχω εξασκησει το σπορ εκει, Ρουμανια που ειμαι τωρα τελευταια εχουν ξεπεταχτει κατι καλα κομματια.

καταρχήν σε ζηλεύω γιατί πιστεύω ότι ζεις σε μια χώρα που μόνον επάνω έχει, ενώ φοβάμαι ότι η Ελλαδίτσα μόνον κάτω.

κατά δεύτερον, παράκληση, δώσε λίγες λεπτομέρειες αν μπορείς

ονόματα, τιμές, κλπ.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Κυκλοφορούν κάτι πακιστανά πουστράκια δυό δυό αγκαλίτσα στο κέντρο ....

περίμενε να βγει ο Κασιδιάρης και θα σου πω εγώ που θα πάνε και τα πακιστανά και οι κολομπαράδες....
θα το γυρίσετε στις γυναίκες με τα στραπόνια θέλοντας και μη τύπε !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
περίμενε να βγει ο Κασιδιάρης και θα σου πω εγώ που θα πάνε και τα πακιστανά και οι κολομπαράδες....
θα το γυρίσετε στις γυναίκες με τα στραπόνια θέλοντας και μη τύπε !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν σχολιαζω το κεφαλαιο μεταναστες γιατι ειναι μεγαλη κουβεντα...το τι κανει ο καθενας στο σεξ με το τι κακο δημιουργει καποιος στην κοινωνια πως στο καλο μπορει να συνδεετε???????????????????????
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
δεν σχολιαζω το κεφαλαιο μεταναστες γιατι ειναι μεγαλη κουβεντα...το τι κανει ο καθενας στο σεξ με το τι κακο δημιουργει καποιος στην κοινωνια πως στο καλο μπορει να συνδεετε???????????????????????

απλά αστειεύομαι.. δεν συνδέετε. :grin:
δεν έχω πρόβλημα ούτε μα τα gay πακιστάκια όυτε με κανένα.
 

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οσοι γαμανε τρανς,ειναι σαν να γαμανε αντρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom