Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
παίδες σχετικά με την Βουλγαρία είχαν γραφτεί αρκετά παλιότερα. Προτείνο να ανοίξουμε ένα νέο φόρουμ με προτάσεις , διαπιστώσεις και συμβάντα. Άλλωστε είναι προτιμότερο να πας εκεί έστω και οδικός για δύο μέρες και να περάσεις καλά. Τουλάχιστον θα αποφύγουμε τις εδώ μπουρούχες και με τα ίδια λεφτά θα γαμάμε μουνάρες. Μάλιστα έχω ακούσει ότι αν πας εκτός Σόφιας σε κάποια κωμόπολη , θα βρείς τα πάντα σε χαμηλές τιμές. Είναι νομίζω προτιμότερο....
 

TranceMedia

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
262
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε γελιεσαι μουναρες στην Βουλγαρια???Δεν νομιζω δικε μου οι καλες γκομενες δεν ζουν βουλγαρια εχουν φυγει απο την χωρα τους.Λιγες ειναι οι καλες γκομενες θα πρεπει να εισαι τυχερος για να βρεις κατι ιδιαιτερο...
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
πιστεύω ότι με τα λεφτά που πληρώνουμε εδώ , γαμάμε πολύ καλύτερες γκόμενες και πιο απελευθερομένες. Μόνο και μόνο τις τιμές από τα σαίτ να δείς και καταλαβαίνεις την διαφορά...
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
αυτό που λες φίλε είναι το σημαντικότερο απ' όλα όπως και ότι πρέπει να πηγαίνεις όσο το δυνατόν πιο μέσα και πιο μακρυά απο την ελλάδα. Υπάρχει κανένας φίλος που εχει πάει πρόσφατα και έχει καλες πληροφορίες?
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Και εμένα με ενδιαφέρει το θέμα γιατι θέλω να πάω.

Αν είναι 50 ευρώ για μια ώρα χωρίς έξτρα , δίνω 90 στην Ελλάδα και γλιτώνω το ταξίδι (λεφτα+χρόνος και ταλαιπωρια)

Μήπως δεν αξίζει πιά?

Εγώ που θέλω μια για όλο το βράδυ (και 24άρωρο αν γίνεται) + διάφορα έξτρα τι θα μου ζητήσουν δηλαδή?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Οι Σέρβες γαμάνε σε ομορφιά στα Βαλκάνια, αλλά δεν έγειναν ποτέ μαζικά πουτάνες. Ακόμα και στο Βελιγράδι είναι θέμα να βρείς, και υπάρχουν μαγαζιά στρίπ-βίζιτας σε συγκεκριμένα προάστια και μερικές σε καλά ξενοδοχεία. Αλλά όταν λέμε είναι μουνάρες οι Σέρβες το εννοούμε. Συνδιάζουν και νότια και βόρεια στοιχεία.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...παιδες το καλο για μενα δεν ειναι τα βαλκανια...οποιος μπορει (χρονος,χρημα) το καλο ειναι να ανεβει ρωσια...εκει γινεται του μουνιου το πανυγυρι...αλλα ειπαμε..οποιος μπορει...τρελα μουνια και αρκετα καλες τιμες.... ::)
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Το Σαντάσκυ και το Πλοέστι είναι μια εξελιγμένη τρούμπα της εποχής μας στη Βουλγαρία. Γενικά πολύ βλαχοσεξ και μακριά από τις γύφτισες που σε πλησιάζουν με 10-15 ευρώ. Για τις "ντόπιες" έχω πείρα από ταξίδι μου...Λοιπόν καταρχήν το 90% δεν είναι βουλγάρες που κάνουν βίζιτες στις δύο αυτές πόλεις...είναι ρωσίδες (διάφορες), ρουμάνες και αλβανίδες. Ελάχιστες βουλγάρες στη Σόφια, πιο ανεβασμένα πράγματα και πιο ακριβά. Το 50εύρω είναι βασική ωριαία αμοιβή και μπορείς με 300-500 ευρώ να κλείσεις γκομενάκι καλό για όλη την ημέρα αρκεί να μη γίνεται της μουρλής από κόσμο. Παίζουν επίσης καλύτερα κομμάτια μέσω των ξενοδοχείων και των καφετεριών μέσα ή κάτω από αυτά. Στο δρόμο αν σας πλησιάζει νταβάς (πολύ εύκολο, κοιτάς τις βιτιρίνες ) μπορεί να σου δώσει ακόμα και πωλήτρια από μαγαζί ή τη σερβιτόρα στο δίπλα καφέ αν τους πεις θέλω ΑΥΤΗΝ (80-90%). Η ποιότητα των γυναικών για μένα είναι όπως λένε ισάξιες ή και χειρότερες από τις ελληνίδες. Εχουμε πάει Σκόπια και Τίρανα και σας πληροφορώ ότι αν και λίγο κοντές ακόμα και οι Αλβανίδες είναι πιο καλές (πάντα από τις καλές εννοούμε όχι τα μπάζα των μπάζων). Επίσης στη Βουλγαρία όντως οι κοπέλες πάνε σα ρομποτάκια και δεν κάνουν το κάτι παραπάνω. Στην Αλβανία και τα ΣΚόπια παίζει πολύ το εξτρα όμως εφόσον μείνει μεταξύ σας (με την κοπέλα) δίνει τα πάντα. Προσοχή στην προφύλαξη εκεί είναι ανενημέρωτος ο κόσμος και δεν ενδιαφέρεται για το μέλλον...
Για όσους επίσης ενδιαφέρονται στη Βουλγαρία και την Αλβανία είναι δυνατή η αγορά με περίπου 1500 ευρώ μιας κοπέλας για 7-10 μέρες (παζάρι) με όλα τα χαρτιά νόμιμα για Ελλάδα από τον εκεί νταβά...!
 

Επισκέπτης
Οι Σέρβες γαμάνε σε ομορφιά στα Βαλκάνια, αλλά δεν έγειναν ποτέ μαζικά πουτάνες. Ακόμα και στο Βελιγράδι είναι θέμα να βρείς, και υπάρχουν μαγαζιά στρίπ-βίζιτας σε συγκεκριμένα προάστια και μερικές σε καλά ξενοδοχεία. Αλλά όταν λέμε είναι μουνάρες οι Σέρβες το εννοούμε. Συνδιάζουν και νότια και βόρεια στοιχεία.

Συμφωνω απόλυτα. Ωραιες γκομενες και κλασσάτες (για τα δεδομενα τους, σαφως). Και περήφανες.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Συμφωνω απόλυτα. Ωραιες γκομενες και κλασσάτες (για τα δεδομενα τους, σαφως). Και περήφανες.

Η μάνα του Κωνσταντίνου Παλαιολόγου ήταν Σέρβα. Κεντρική οδός στο Βελιγράδι λέγεται Ρήγα Φεραίου. Ο Τίτο ήταν πρόεδρος ανεξαρτήτων κρατών παγκοσμίως. Έ, δεν είναι και μπάζα.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
Συντροφοι εγω οταν ειχα παει Σαντανσκυ η χρεωση ηταν 50euro η πρωτη ωρα και η καθε επομενη ηταν 10euro.Οι κοπελες λιγο απροθυμες(εξαρταται και απο την κοπελα)παντως αν πεις οτι θα παρεις τον νταβα για παραπονα κανουν οτι πεις.Δεν μου φανηκαν ιδιαιτερα ασχημες αλλα ουτε extreme περιπτωσεις.Ειναι και θεμα γουστου.Εγω βρηκα κατι που μου αρεσε παντως.Σε καμια περιπτωση μην μπλεξετε με τους γυφτους που σας σταματαν στον δρομο.Υπαρχει περιπτωση να βρειτε μεγαλο μπελα. Κοπελες θα παρετε απο το ξενοδοχειο που θα μεινετε.Ολα εχουν μπαρακι με τουλαχιστον 10 κοπελες stand by.Α και η χρεωση για ολο το βραδυ ηταν 100.Μπυρα μολις 1 euro οποτε μπολικες μπυρες και αρκετο χωσιμο ειναι η δικια μου προταση
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
κατα καιρούς έχω γραψει πολλα στο προηγουμενο forum για την βουλγαρια καθώς έχω προσωπική εμπειρεία πάνω από 20 φορές από βουλγαρία και από την απαράδεκτη κατάσταση που επικρατεί πλέον στο σαντάνσκι. και λεω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ γιατι οι τιμές τους εκεί είναι 3 φορες πάνω από την υπόλοιπη χώρα.
στο προηγούμενο φορουμ είχα γράψει τα εξείς σαν απάντηση σε καποιους φίλους του site:
***
αγαπητε φίλε μου.
θα διαφωνισω με αυτα που λες για σοφια. εγω εχω προσωπική εμπειρια πάνω απο 10 φορές από σόφια. κάνοντας μία μπουρδελότσαρκα εχείς την δυνατότητα στο κέντρο της πόλης και όχι σε κακόφημες περιοχές να μπείς και να δείς σε 20 περιπου σπιτάκια. καθε ένα έχει από 10 περίπου. άρα μπορείς να δεισ περίπου 200. από τισ 200 οι ΄10 θα είναι μουνάρες και άλλες 30 αρκετά ωραίες. άρα λοιπόν 1 θα σου κάνει.
ένα άλλο είναι ότι οι πιο πολλές είναι περίπου 18-22 ετων. αρα μέχρι εδω είμαστε μικρές και ωραίες.
οι τιμούλες είναι 50 λεβα (26 ευρω) 1 ωρα, 100 λεβα(52 ευρω) 2 ωρες και 200 λεβα (104 ευρω) ολο το βραδυ.
και τέλος οι βουλγάρες είναι οι πιο καθαρές που έχω πετύχει από οποιοδήποτε call girl εδω.
τώρα αν δεν σου κάνει η ποιότητα και θέλεις επίπεδο μοντέλου πας σε ενα στριπτιτζαδικο οπωσ π.χ. το VELVET και με 50 ευρω γαμας από εκει όποια θέλεις.
ισως όταν πήγες δεν ψαχτικες αρκετά. και γω αυτά που γράφω δεν τα βρίκα με την πρωτη φορα. πήγα 2-3 φορες από 5 μέρες μέχρι να βρω άκρη.
***
στην σοφια το συστημα ειναι ως εξεις. οι πουτανες δεν ειναι στα ξενοδοχεια και δεν υπαρχουν μπουρδελοξενοδοχεια που να κανουν πασαρελα οι γκομενες. πας και μενεισ σε οποιο ξενοδοχειο θελεις. προτεινω 2 που ειναι καλα και φτηνα και στο κεντρο.
hotel shipka τηλ. για κρατησεις 0035929151487
και hotel serdika 00359291936
για το ξενοδοχειο οταν πας με κοπελα θα δωσεις διακριτικα 10 λεβα στην ρεσεψιον και δεν θα εχεις προβλημα.
το συστημα με τισ κοπελες ειναι ως εξεισ. κυκλοφορει ενας οδηγος στην πολη που λεγετε sofia by night το οποιο θα το βρεις και στα ξενοδοχεια. σε αυτο το βιβλιαρακι θα βρεις τα σπιτακια που μαζευονται και τισ διευθυνσεις τους. περνεις λοιπον ενα ταξακι που ειναι πολυ φθηνα και αρχιζεις και τα περνεις σβαρνα με την σειρα. ετσι εχεις την δυνατοτητα να διαλεξεις πανω απο 200 γκομενες και ειναι πολυ καλυτερο απο το να σου φερουν στο ξενοδοχειο 5-10 να διαλεξεις τι λες?
οι τιμες ειναι 50 λεβα την ωρα και μεχρι 200 λεβα για ολο το βραδυ. προσοχη μην σε ψαροσουν και σου παρουν παραπανω.
δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να αρχισω να σου πληκτρολογω τισ διευθυνσεις μια μια για ειναι παρα πολλες θα τα βρεις ολα στον οδηγο που σου λεω. απο στριπτιτζαδικα προτεινω το VELVET που εχει ωραιεσ γκομενες και με 100λεβα τις περνεις στο ξενοδοχειο σου. προσωπικα εγω εχω τισ καλυτερες εμπειριεσ απο σοφια αυτα που βρισκεις εκει με 100 λεβα δεν τα βρισκεις εδω ουτε με 300-400 ευρω.
φιλικα νικος. οτι αλλο θελεις μου λες.
ριξε μια ματια και στα παρακατω site:


το sandanski ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ πολυ ακριβό για βουλγαρία. αξίζει ο κόπος να κάνεισ 175 km παραπάνω για να πας σοφια.
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
κατα καιρούς έχω γραψει πολλα στο προηγουμενο forum για την βουλγαρια καθώς έχω προσωπική εμπειρεία πάνω από 20 φορές από βουλγαρία και από την απαράδεκτη κατάσταση που επικρατεί πλέον στο σαντάνσκι. και λεω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ γιατι οι τιμές τους εκεί είναι 3 φορες πάνω από την υπόλοιπη χώρα.
στο προηγούμενο φορουμ είχα γράψει τα εξείς σαν απάντηση σε καποιους φίλους του site:
***
αγαπητε φίλε μου.
θα διαφωνισω με αυτα που λες για σοφια. εγω εχω προσωπική εμπειρια πάνω απο 10 φορές από σόφια. κάνοντας μία μπουρδελότσαρκα εχείς την δυνατότητα στο κέντρο της πόλης και όχι σε κακόφημες περιοχές να μπείς και να δείς σε 20 περιπου σπιτάκια. καθε ένα έχει από 10 περίπου. άρα μπορείς να δεισ περίπου 200. από τισ 200 οι ΄10 θα είναι μουνάρες και άλλες 30 αρκετά ωραίες. άρα λοιπόν 1 θα σου κάνει.
ένα άλλο είναι ότι οι πιο πολλές είναι περίπου 18-22 ετων. αρα μέχρι εδω είμαστε μικρές και ωραίες.
οι τιμούλες είναι 50 λεβα (26 ευρω) 1 ωρα, 100 λεβα(52 ευρω) 2 ωρες και 200 λεβα (104 ευρω) ολο το βραδυ.
και τέλος οι βουλγάρες είναι οι πιο καθαρές που έχω πετύχει από οποιοδήποτε call girl εδω.
τώρα αν δεν σου κάνει η ποιότητα και θέλεις επίπεδο μοντέλου πας σε ενα στριπτιτζαδικο οπωσ π.χ. το VELVET και με 50 ευρω γαμας από εκει όποια θέλεις.
ισως όταν πήγες δεν ψαχτικες αρκετά. και γω αυτά που γράφω δεν τα βρίκα με την πρωτη φορα. πήγα 2-3 φορες από 5 μέρες μέχρι να βρω άκρη.
***
στην σοφια το συστημα ειναι ως εξεις. οι πουτανες δεν ειναι στα ξενοδοχεια και δεν υπαρχουν μπουρδελοξενοδοχεια που να κανουν πασαρελα οι γκομενες. πας και μενεισ σε οποιο ξενοδοχειο θελεις. προτεινω 2 που ειναι καλα και φτηνα και στο κεντρο.
hotel shipka τηλ. για κρατησεις 0035929151487
και hotel serdika 00359291936
για το ξενοδοχειο οταν πας με κοπελα θα δωσεις διακριτικα 10 λεβα στην ρεσεψιον και δεν θα εχεις προβλημα.
το συστημα με τισ κοπελες ειναι ως εξεισ. κυκλοφορει ενας οδηγος στην πολη που λεγετε sofia by night το οποιο θα το βρεις και στα ξενοδοχεια. σε αυτο το βιβλιαρακι θα βρεις τα σπιτακια που μαζευονται και τισ διευθυνσεις τους. περνεις λοιπον ενα ταξακι που ειναι πολυ φθηνα και αρχιζεις και τα περνεις σβαρνα με την σειρα. ετσι εχεις την δυνατοτητα να διαλεξεις πανω απο 200 γκομενες και ειναι πολυ καλυτερο απο το να σου φερουν στο ξενοδοχειο 5-10 να διαλεξεις τι λες?
οι τιμες ειναι 50 λεβα την ωρα και μεχρι 200 λεβα για ολο το βραδυ. προσοχη μην σε ψαροσουν και σου παρουν παραπανω.
δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να αρχισω να σου πληκτρολογω τισ διευθυνσεις μια μια για ειναι παρα πολλες θα τα βρεις ολα στον οδηγο που σου λεω. απο στριπτιτζαδικα προτεινω το VELVET που εχει ωραιεσ γκομενες και με 100λεβα τις περνεις στο ξενοδοχειο σου. προσωπικα εγω εχω τισ καλυτερες εμπειριεσ απο σοφια αυτα που βρισκεις εκει με 100 λεβα δεν τα βρισκεις εδω ουτε με 300-400 ευρω.
φιλικα νικος. οτι αλλο θελεις μου λες.
ριξε μια ματια και στα παρακατω site:


το sandanski ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ πολυ ακριβό για βουλγαρία. αξίζει ο κόπος να κάνεισ 175 km παραπάνω για να πας σοφια.

υπόσχομαι μέσα σε λίγες μέρες να να στείλω περισσοτερα τηλέφωνα με κονε για βουλγαρια-σοφια και πληροφορίες για να βοηθήσω ολους τους φίλους που θα πάνε σόφια μια και εγω δεν θα μπορω να πάω για 1 χρονο καθώς παω στρατό σε λίγες μέρες.........
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
αγαπητε μου φιλε sinsity
θα κοιταξω μεχρι την κυριακη να ανεβασω μια λιστα με ολα τα μπουρδελα στη σοφια και τα τηλεφωνα απο τισ κοπελες που δουλευουν εκει καθως και τις διευθύνσεις τους. το θεμα ειναι να βρω λιγο χρονο να τις πληκτρολογισω.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
πάντως εγώ παίδες , σκέφτομαι να πάω οδικώς. Θα αφήσουμε το αυτοκίνητο στα σύνορα και στη συνέχεια θα πάρω ταξί για σόφια. Υπάρχει σαιτ με τιμές από ταξί για να σε μεταφέρουνε στη σόφια και κοστίζει 70 ευρώ. Προτιμότερο από το να πάρω το αμάξι μου και να ψάχνομαι. Σε έναν έλεγχο που έκανα μάλιστα , υπάρχουν λουξ διαμερίσματα στη σόφια με δύο υπνοδωμάτια που κοστίζουν 40 ευρώ το πολύ.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
Νίκο (elf24) θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για όσες πληροφορίες έχεις δώσει μέχρι σήμερα. Θα περιμένω και τα τηλ με τις διευθύνσεις πάντως. Σκέφτομαι να πάω τέλος Οκτωβρίου. Θα είναι καλή περίοδος λες? Μάλιστα θέλω να πάω καθημερινές και όχι ΣΚ και να μείνω σε διαμερίσματα
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
φιλε george την καλυτερη εποχη θα πας
 

Επισκέπτης
πάντως εγώ παίδες , σκέφτομαι να πάω οδικώς. Θα αφήσουμε το αυτοκίνητο στα σύνορα και στη συνέχεια θα πάρω ταξί για σόφια. Υπάρχει σαιτ με τιμές από ταξί για να σε μεταφέρουνε στη σόφια και κοστίζει 70 ευρώ. Προτιμότερο από το να πάρω το αμάξι μου και να ψάχνομαι. Σε έναν έλεγχο που έκανα μάλιστα , υπάρχουν λουξ διαμερίσματα στη σόφια με δύο υπνοδωμάτια που κοστίζουν 40 ευρώ το πολύ.

πάρε τραίνο, φίλε, από Θεσσαλονίκη-Σόφια είναι 15 ευρώ η 2η θέση και 25 η πρώτη. Φτηνό και ασφαλές! 6 ώρες διαδρομή
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
ELF24 eyxaristoymai gia ta info.Perimenoyme enagwniws thlefwna kai dieyuynseis. Admins,sorry for the greeklish.
 

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
παιδια εχει ακουσει κανεις τιποτα για Βαρνα - Μπουργκας τα οποια ειναι και παραθαλασσια θερετρα και μπορεις να συνδυασεις θαλασσα και σεξοτουρισμο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom