Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057

ειναι ενας φιλος μου μεσα στο μαγαζι τωρα και ενδιαφερεται να μαθει για τις κοπελες απο εκει καποια πραγματα..........μηπως ξερει κανεις κατι?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλη ερωτηση του φιλου-εχω παρατηρησει οτι κανεις μααα κανεις δεν εχει αναφερθει στο ΕΡΟΤΙΚΑ(αχαρνων).παλια που πηγαινα ειναι ωραιο μαγαζακι πλακα πλακα,και ανετους καναπεδες.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Κα(υ)λές οι Ρουμάνες εκεί, να πάρει την ψηλή με το περίεργο πρόσωπο και την μακριά μύτη που ήταν γλάστρα στην Πάνια. Φραπεδιάρες δεν είναι αλλά σε φτιάχνουν.
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Κα(υ)λές οι Ρουμάνες εκεί, να πάρει την ψηλή με το περίεργο πρόσωπο και την μακριά μύτη που ήταν γλάστρα στην Πάνια. Φραπεδιάρες δεν είναι αλλά σε φτιάχνουν.
Τι σου κανε ρε ροπαλοφορε ο ανθρωπος??? :)
Ειναι η χειροτερη γκομενα εμφανισιακα εκει μεσα...
Δεν ξερω ποσο καλο χορο μπορει να κανει, αλλα ετσι οπως ειναι τι να το κανεις κι αυτο... :(
 

Επισκέπτης
Τι σου κανε ρε ροπαλοφορε ο ανθρωπος??? :)
Ειναι η χειροτερη γκομενα εμφανισιακα εκει μεσα...
Δεν ξερω ποσο καλο χορο μπορει να κανει, αλλα ετσι οπως ειναι τι να το κανεις κι αυτο... :(

Οταν λέτε "με το περίεργο πρόσωπο", είναι σαν να έχει φάει τηγανιά στη μούρη δηλαδή;  :)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Εγώ την βρίσκω κορμάρα και εκφυλόφατσα αλλά περι ορέξεως...κολοκυθόπιτα!
 

Επισκέπτης
αυτο το μαγαζι χαλασε απ τη στιγμη που επετρεψε σε αλβανους κ πακιστανους να μπαινουν ανετα μεσα.....εχει φαει μεγαλη ηττα απο μενα κ την παρεα μου τουλαχιστον....
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
αυτο το μαγαζι χαλασε απ τη στιγμη που επετρεψε σε αλβανους κ πακιστανους να μπαινουν ανετα μεσα.....εχει φαει μεγαλη ηττα απο μενα κ την παρεα μου τουλαχιστον....
Aν το παιρνεις ετσι, θα πρεπει να ριξεις μαυρο στα περισσοτερα στρηπτιζαδικα της Αθηνας φιλε...
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ την βρίσκω κορμάρα και εκφυλόφατσα αλλά περι ορέξεως...κολοκυθόπιτα!
Εννοειται, γουστα ειναι αυτα! Απο κορμι ειναι μια χαρα, απο φατσα ειναι που πασχει... :-
Αλλα ρε γαμωτο εκει μεσα εχει τοσα αλλα απιστευτα γκομενακια, που δεν παει το ματι μου σε αυτη...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
...Εμένα το χέρι μου πήγαινε κυρίως και λιγότερο το μάτι μου.. :dancing:
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Απο τότε παίδες που έφυγε η Πάολα και έκανε 'μεταγραφή' στο gold πήρε το εν λόγω μαγαζί την κάτω βόλτα...
Η πλακα ειναι οτι ακομα και σημερα, σε καρτες, διαφημιστικα, αφισες και ολα τα παρελκομενα εχει πρωτη μουρη την Παολα :grin:
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
494
Πόντοι
21
Εγώ την βρίσκω κορμάρα και εκφυλόφατσα αλλά περι ορέξεως...κολοκυθόπιτα!

ειχα να παω καιρο πειγα το περασμενο σαββατο μετα απο δυο χωρουσ ειπα δε γαμιετε ας παρω και τη ρουμανα....ειναι οντως κορμαρα και κανει πολυ καλο χωρο
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Κατ΄αρχην μου τη σπαει που εχει 15Ευρω εισοδο  :headbang: :headbang: :headbang:/ σιγα ρε παιδια το στριπ μεσα στη μεση της Αχαρνων και τους Πακιστανους  :birdman: :birdman: :birdman:/ το Εροτικα εχει καποιες κοπελες πολυ ωραιες αλλα οι περισσοτερες ηταν του μετριου / πηρα χορο με Αρτεμις ex - Lido / τρελο μουνι αλλα ξενερωτος χορος / δεν με αφηνε να της  πιασω το βυζια / αι στο διαλο απο δω βλαμενη / εσκασε μυτη και η Παολα με ναρθηκα στο χερι και επλαστρο στην ωμοπλατη  / δε συγκινηθηκα που την ειδα / σιγα τη γκομενα  :birdman: :birdman: :birdman:

conclusion : θα κανουν καιρο να με δουν στο Εροτικα ....
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
πριν καιρο ειχα βρεθει στο athens n1 το οποιο το εχει φιλος (που ομως ετυχε να λειπει) ημουν μαζι με μια κοπελια και αφου πηραμε χωρο απο εναν αντρα για την κοπελια και ενα θεομουνο για μενα μας προτειναν παρτυ και οι 4. το οποιο και δεν καναμε καθοτι οπως ειπα το αφεντικο που ειναι και γνωστος ελειπε και σιγα μη τα εχωνα αφου αλλη στιγμη το εχω τσαμπε. παντως πισω παιζουν διαφορα με 40 ευροπουλα και το μαγαζι εχει νορμαλ κοσμο χωρις αλλοδαπουρα πελατεια.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
πριν καιρο ειχα βρεθει στο athens n1 το οποιο το εχει φιλος (που ομως ετυχε να λειπει) ημουν μαζι με μια κοπελια και αφου πηραμε χωρο απο εναν αντρα για την κοπελια και ενα θεομουνο για μενα μας προτειναν παρτυ και οι 4. το οποιο και δεν καναμε καθοτι οπως ειπα το αφεντικο που ειναι και γνωστος ελειπε και σιγα μη τα εχωνα αφου αλλη στιγμη το εχω τσαμπε. παντως πισω παιζουν διαφορα με 40 ευροπουλα και το μαγαζι εχει νορμαλ κοσμο χωρις αλλοδαπουρα πελατεια.

ποιος ειναι φιλος σου?ο ιδιοκτητης του athens n1?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
συγχαρητηρια αφου δεν εκανες τιποτα.παντα τετοια :jerking: :jerking: :jerking:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και κάποτε ήταν από τα τοπ μαγαζιά... Γυρνάνε όμως οι εποχές....

Έχει πλακέτα με το όνομα μου εκεί, μέγας χορηγός λέει. Θυμάμαι πιτσιρικάς(πάνε 5 χρόνια) ρωτάω ένα συνάδελφο, σε ποιο να πάω. Ερότικα μου λέει, καναπέδες, πολύ ωραίες κοπέλες, άνετο κλπ. Και ο παπάρας τον άκουσα! Ότι είχα αδυνατίσει επιτέλους, άβγαλτος... Πάω και γω και ...έγινε. Ήρθε το τέλος... ακόμα δεν έχω βρει τον πάτο του βαρελιού.
Μετά από όσα συνέβησαν εκεί, σταμάτησα να πηγαίνω. Μια δυο φορές που το τόλμησα, ένιωθα ένα σφίξιμο στο στομάχι και στην καρδιά αλλά και μια οικειότητα και νοσταλγία συνάμα. Βέβαια το μέρος είχε ξεπέσει. Ο άλλοτε πανίσχυρος μαιτρ, έβγαλε το κοστούμι, έβαλε το λετσικο άσπρο πουκάμισο και κατέπεσε να με σερβίρει. Τα κορίτσια ελάχιστα και ο χώρος να θυμίζει τις αλλοτινές μεγάλες εποχές...
Ίσως ήταν η θεία δίκη για μένα, μιας και από κει άρχισαν όλα... RIP Erotica...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Και κάποτε ήταν από τα τοπ μαγαζιά... Γυρνάνε όμως οι εποχές....

Έχει πλακέτα με το όνομα μου εκεί, μέγας χορηγός λέει. Θυμάμαι πιτσιρικάς(πάνε 5 χρόνια) ρωτάω ένα συνάδελφο, σε ποιο να πάω. Ερότικα μου λέει, καναπέδες, πολύ ωραίες κοπέλες, άνετο κλπ. Και ο παπάρας τον άκουσα! Ότι είχα αδυνατίσει επιτέλους, άβγαλτος... Πάω και γω και ...έγινε. Ήρθε το τέλος... ακόμα δεν έχω βρει τον πάτο του βαρελιού.
Μετά από όσα συνέβησαν εκεί, σταμάτησα να πηγαίνω. Μια δυο φορές που το τόλμησα, ένιωθα ένα σφίξιμο στο στομάχι και στην καρδιά αλλά και μια οικειότητα και νοσταλγία συνάμα. Βέβαια το μέρος είχε ξεπέσει. Ο άλλοτε πανίσχυρος μαιτρ, έβγαλε το κοστούμι, έβαλε το λετσικο άσπρο πουκάμισο και κατέπεσε να με σερβίρει. Τα κορίτσια ελάχιστα και ο χώρος να θυμίζει τις αλλοτινές μεγάλες εποχές...
Ίσως ήταν η θεία δίκη για μένα, μιας και από κει άρχισαν όλα... RIP Erotica...

Decadence Πελ!

Όπως έλεγε και ο Χάρυ Κλυν: "Ίσα μωρή χαμούρα, εγώ τάχω χτίσει αυτά τα μαγαζιά"

Ώστε από εκεί άρχισε ο κατήφορος; Ή όπως μου είπε πρόσφατα μια στριππερ. Στα 17 έφυγα από το σπίτι και ακόμα ταξιδεύω. Το ταξίδι είναι που μετράει συναγωνιστή. το ξέρεις ήδη. Η Ιθάκη δεν υπάρχει.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Decadence Πελ!

Όπως έλεγε και ο Χάρυ Κλυν: "Ίσα μωρή χαμούρα, εγώ τάχω χτίσει αυτά τα μαγαζιά"

Ώστε από εκεί άρχισε ο κατήφορος; Ή όπως μου είπε πρόσφατα μια στριππερ. Στα 17 έφυγα από το σπίτι και ακόμα ταξιδεύω. Το ταξίδι είναι που μετράει συναγωνιστή. το ξέρεις ήδη. Η Ιθάκη δεν υπάρχει.

Κάπως έτσι studi... Όποτε ανακαλώ στην μνήμη μου τα γεγονότα αυτών των δύο χρόνων εκεί, το συναίσθημα είναι η χαρμολύπη. Δεν έχω περάσει καλλίτερα στη ζωή μου αλλά το κόστος εξισώθηκε με τραγωδία... Αλλά πως θα χαρείς αν δεν νιώσεις πόνο? Αλληλένδετες έννοιες.
Την Ιθάκη εκεί την βρήκα. Ευτυχώς ή δυστυχώς.
King for a day, fool for a lifetime είπε ο Mike Patton. Τείνω να συμφωνήσω μαζί του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom